Byla Pfizer vakcína úřadem FDA oficiálně schválena nebo ne?

Ve zkratce...

Dr. Jane Rubyová rozebírá problematiku schválení vakcíny firmy Pfizer. Šlo o oficiální schválení, nebo ne?
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew Peters: Je tu velký zmatek… je zmatek i v tzv. schválení Pfizer injekce pro eutanázii úřadem FDA, které se běžně a nesprávně říká vakcína. Lidé říkají, že neví, jestli je tato věc schválená, takže si promluvíme s dr. Jane Rubyovou, která říká, že je schválená… v našem programu oznámila její schválení. Píšou o tom všechna mainstreamová média. Dr. Jane… všichni říkají, že je schválená, ale jsou lékaři a odborníci… vím, že dr. Zelenko, dr. Sherri Tenpennyová říkají, že to vlastně není schválení. Na mém telegramu mám spoustu komentářů… poslechněme si tedy vaši analýzu. Je tohle skutečné schválení úřadem FDA? Je to schválení, které umožní zaměstnavatelům tuto věc udělat povinnou, aby ji Biden udělal povinnou pro armádu, vládní pracovníky, jak už udělali… hádám, že tohle jim k tomu dává povolení, je to tak?

Dr. Rubyová: No… víš, s tím samozřejmě vyhrožují. O tom se v poslední době mluví, ale vyjádřím se k tomu a vysvětlím, v čem spočívá to zmatení. Podle mě jde o kombinaci, kdy jedna část je oficiálně úřadem FDA schválena, protože příbalový leták nezískáš… o čemž jsem nedávno mluvila… pokud nemáš schválený produkt. Tohle oznámení má i další část, která zahrnuje něco, co není schválené úřadem FDA, ale jde spíše o prodloužení povolení k nouzovému použití (EUA). Je důležité mít na paměti, že Pfizer má obchodní vztah s německou firmou BioNTech. Je tam spousta překrývání a spousta sdílených zodpovědností, zisků a všeho ostatního. Pojďme se do toho ponořit. BioNTech v Německu je držitel povolení k propagaci pro USA, Británii, EU a Kanadu. Je také držitelem povolení k nouzovému použití (EUA) pro USA společně s Pfizerem. Spousta věcí se tam tedy překrývá. Tohle nové jméno… ve skutečnosti jsme ho slyšeli… Comirnaty.

Ať se to vyslovuje jakkoliv. Tohle jméno jsme viděli… není nijak nové. Viděli jsme ho už mnoho týdnů. Pfizer ho používal, když odkazovali na tyto injekce. V dokumentech… mimochodem Comirnaty a tato další formulace, které se v dokumentaci doslova říká Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcína. Takže máme tohle a máme Comirnaty. Je to Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcína, která dostala povolení k nouzovému použití (EUA) pro děti ve věku 12-15 let. Proč? Protože ta věková skupina už byla v rámci nouzového schválení, ale nebyla zachycena v plném schválení FDA. Udělali to tedy velmi chytře… neříkám, že tohle není podvod, že to není další snaha těchto společností, jak lidi oklamat. Každou minutou vydělávají miliardy. V dokumentu ze včera píšou, že jde o stejnou formulaci, že je zaměnitelná, a že lidem může být nabídnuta jedna a ne druhá.

Chci ale říct, že s tímto vším… a mimochodem s úctou k mým kolegům, dr. Zelenkovi, dr. Tenpennyové a mnohým ostatním… lidé interpretují různé části tohoto… nezpochybňuji jejich znalosti nebo chápání, ale myslím si, že nejspíše potřebujeme kulatý stůl s námi všemi, abychom zjistili, proč tohle zmatení existuje. Nikdo z nás se nemýlí. Takže jen řeknu… podle mě celá tato věc je prostředek k odvedení pozornosti. Proč to říkám? Podívejte se, co se děje. Všichni jste posledních 24 hodin běhali v kruzích, vnitřně se mezi sebou hádali, více se rozdělovali, než abychom se všichni zaměřili na skutečnost, že tito zločinci nás ženou blíž k tomu, že tuto věc udělají povinnou po celém světě, že budou očkovat naše děti. Zaměřme se zase… na tom nezáleží, a pokud si myslíte, že záleží… super, čtěte dál. Ale já chci říct, abyste se podívali, co se schválilo, a co se uvádí v tomto příbalovém letáku. A například to srovnejte se svým oblíbeným antidepresivem, nebo lékem na ledviny.

Uvidíte, o čem dr. Jane mluví. Uvidíte, že tento dokument pro tuto injekci, které říkáme vakcína, je nicotný… naprosto postrádá cokoliv, co by tam mělo být. Neobsahuje žádnou farmakodynamiku, což znamená, co lék v těle dělá, není tam nic o farmakokinetice, což znamená, co se stane s lékem, jak se dostane do těla… jak se vyloučí, kde se koncentruje, jaká je jeho míra vstřebání… tohle musíte vědět. Jakou má interakci s ostatními léky? Mnoho lidí bere několik léků z důvodů komorbidit. Kde jsou o tom jakékoliv informace? Stew, v příbalových letácích o tom v podstatě nejsou žádné informace. Ne protože Comirnaty nebyla schválena… byla úřadem FDA schválena. Ten dokument je právní dokument mezi farmaceutickou společností a úřadem FDA, ať už FDA je cokoliv.

Stew: Už musíme končit… jinými slovy je toho hodně na rozebrání. Budeme v tom pokračovat.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. K videu o schválení / neschválení Pfizer vakcíny, možná by se hodily podrobnosti z článku „Vše kolem vakcín je jedna lež za druhou. Další lež, která se provalila – Skandál kolem „falešného schválení“ vakcíny Pfizer od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)“ –
    https://www.topcz.net/vse-kolem-vakcin-jedna-lez-za-druhou-dalsi-lez-ktera-se-provalila-skandal-kolem-falesneho-schvaleni-vakciny-pfizer-od-americkeho-uradu-kontrolu-potravin-leciv-fda/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů