Candace Owens: Kanada vás zabije zdarma, abyste mohli „důstojně zemřít”

Ve zkratce...

Kanadský zákon o eutanazii se stále rozšiřuje. Nejdříve se týkal jen "nevyléčitelně nemocných", pak přešel na osoby trpící postižením nebo nemocí, které "nelze zmírnit za podmínek, které považujete za přijatelné", a poté na osoby příliš chudé na to, aby mohly žít. Nyní vám kanadská vláda zaplatí "asistovanou sebevraždu", abyste mohli "důstojně zemřít". Ale tak to ve skutečnosti není.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. září 2022

Přepis:

Četla jsem neuvěřitelný článek v britském časopisu The Spectator. Chci vás na něj upozornit, protože už se to začíná chystat i v Americe. Týká se to eutanazie. Lidé chodí na kliniku, aby se zabili. Ve Švýcarsku je to legální a v celé Evropě probíhají diskuze, zda by mělo být lidem dovoleno se zabít. Když jsme o tom nedávno mluvili, většina lidí mi psala, že je to pro nevyléčitelně nemocné, že o tom nic nevím. Pár lidí skutečně napsalo, že o tom nic nevím.

Tak jsem jim odpověděla, že to oni o tom nic neví, pokud věří, že jde o nevyléčitelně nemocné a o soucit. Vláda chce, abyste tomu věřili. Ale vždycky se to zvrtne. A ten článek to dokazuje. Mluví se v něm o kanadském zákonu. Od loňského roku totiž kanadské zákony umožňují bohatým i chudým, aby se zabili, pokud prostě nechtějí dál žít.

Někteří lidé se považují za příliš chudé, ale teď prý mohou zemřít důstojně. Slovo „důstojnost“ omílají neustále. Nemůžete žít důstojně, nechcete raději zemřít? Chudí nežijí důstojně. Na to slovo „důstojnost“ se chci zaměřit, protože levice to dělá pořád dokola. Vždycky je to hra s eufemismy, aby něco znělo hezky a květnatě. Jak to udělat, aby smrt zněla květnatě a jako správná věc? Už vím. Budeme říkat potratům „právo volby“. Nezní to líp, než říkat, že matkám z dělohy vytahují děti?

Protože jste Michelle Williamsová, máte kariéru v Hollywoodu a nejste připravená na dítě, chcete získat trofej, vyhrát Emmy nebo Oscara. Tak si to zvolíte. Je to reprodukční právo. Květnaté řeči. Také pro trans děti. Je to péče utvrzení pohlaví. Krásný název pro chemickou kastraci dětí. Péče utvrzení pohlaví. O tom ale později. I sociální spravedlnost zní tak pěkně, jako byste běželi rozkvetlou loukou.

Sociální spravedlnost. Ale znamená to tažení Black Lives Matter, které všechno podpálí ve jménu sociální spravedlnosti. Ale je to sociální spravedlnost, to budou tvrdit. Zpátky ke Kanadě. Stále častěji slýcháme o důstojném umírání, když nemůžete důstojně žít. Chci trochu rozvést, jak k tomu v Kanadě došlo. Nejvyšší soud v Kanadě kdysi zakazoval asistovanou sebevraždu jako protiústavní. V roce 2015 ten zákaz zrušili. Najednou se rozhodli, že to zruší. A lidé měli oprávněné obavy.

Říkali, že by se to nemělo dělat, protože se to zvrtne. Někteří lidé se prostě rozhodnou, že se zabijí. A Nejvyšší soud řekl, že to jsou zbytečné obavy, to bylo stále v roce 2015. Navíc to povolili pouze těm, kteří trpí nevyléčitelnou nemocí nebo jejichž přirozená smrt je neodvratná. O tom v Americe víme. Nevyléčitelně nemocní, kteří stejně zemřou.

Aby netrpěli, můžou si vzít pilulku a zabít se. Například v Oregonu si jedna dívka vzala pilulku, protože měla velké bolesti. Měla vzácnou rakovinu mozku. Jenže to nestačilo. Už po pěti letech řekli, že podmínka nevyléčitelné nemoci není nutná. V roce 2020 kanadský parlament přijal zákon Bill C-7, což byl zákon o eutanazii, který tu podmínku zrušil. Už jste nemuseli být nevyléčitelně nemocní a vaše přirozená smrt nemusela být neodvratná. Stačilo, abyste trpěli nemocí nebo postižením, cituji: „Jenž nelze zmírnit za podmínek, které považujete za přijatelné.“ To je dost široký pojem.

Nelze zmírnit za podmínek, které považujete za přijatelné. Můžete využít to, čemu eufemisticky říkají lékařská pomoc při umírání. Zkráceně MAID. A mimochodem, vláda vás zabije zadarmo. To se v Kanadě skutečně děje. O náklady se postarají, nebojte se. Pokud si připadáte jako přítěž a nechcete tak dále žít, zaplatí vám důstojnou smrt. A tak toho Kanaďané začali využívat. Ale samozřejmě je to zneužíváno. Dám vám jeden příklad.

Člověk s neurodegenerativním onemocněním vypovídal v kanadském parlamentu, že zdravotní sestry v jedné nemocnici se ho snažily donutit k sebevraždě, vyhrožovaly mu, že ho nechají zbankrotovat pomocí příplatků. Také mu 20 dní v nemocnici odpíraly vodu. „Měl byste se zabít, jinak si nebudete moci dovolit žít, protože vaše pojištění to nepokryje.“

To je podobné tomu, co se mi stalo v nemocnici, když jsem chtěla odejít. V podstatě mi řekli, že pokud tam nezůstanu 48 hodin, pojišťovna mi neproplatí porod. Tomuto nátlaku jsou v amerických nemocnicích vystaveny rodičky. A v kanadských nemocnicích podle toho svědectví nutí lidi, aby se zabili. „Už vás tady nechceme, nemůžete si to dovolit. Sbohem.“ Dalším příkladem je žena v Ontariu, kterou donutilo k eutanazii, že si nemohla dovolit lepší bydlení, které by nezhoršovalo její ochromující alergie. A další postižená žena požádala o smrt, protože si prostě nemohla dovolit dál žít.

Takže stačí, když jste chudí. A napomáhají tomu jejich média. Jsou sponzorované státem a snaží se lidem namluvit, že je to dobrá věc. Je to soucitná věc. Sebevražda za asistence vaší vlády a nemocnic je užitečná věc. Proč? Protože přišli na to, že chudí lidé je stojí peníze. V parlamentu dokonce diskutovali o finanční výhodnosti zákona Bill C-7, protože by mohl ušetřit 62 milionů dolarů ročně, kdyby odstranili tu překážku nevyléčitelně nemocných lidí.

Už jen povolení eutanazie obecně ušetřilo 86,9 milionu dolarů ročně. Takže o to jde. Lidé odkázaní na státem poskytovanou zdravotní péči představují pro stát mnohem větší zátěž. To se může stát i v Americe. Umím si představit, jak to nutí černošské Americe, která už vládě naletěla na to, že musí bojovat v první linii proti „rasismu“. Ve skutečnosti nikdy nejde o boj proti rasismu, ale to slovo nás vyhecuje. Už vidím, jak vláda tvrdí černé Americe, že by bylo rasistické, kdyby nám nedovolila se zabít.

Stejně jako říkají, že potratový průmysl je pro černé Američany dobrý a nepovolit jim potraty je obzvlášť škodlivé a rasistické. Černí Američané zabíjejí své potomky. Od roku 1973 bylo potraceno více než 18 milionů černých dětí. A jak jsem zmiňovala, média to podporují, dělají z toho správnou věc. Využívají k tomu celebrity. „Moje rouška chrání tebe.“ K protlačování těchto věcí je vždy využívána propaganda. A pokud si myslíte, že se to u nás nestane, nejsme v Kanadě. Samozřejmě, že stane.

Evropa o tom diskutuje, Švýcarsko to zlegalizovalo. A v Americe už se mluví o rozšíření této legislativy, samozřejmě k tomu dojde. Vždyť už se zabily dvě naprosto zdravé ženy, které nebyly nevyléčitelně nemocné. Žily v Arizoně, nastoupily do letadla, dvě sestry. Lila Ammouriová, 54 let. A Susan Frazierová, které bylo jen 46 let. Sebraly se, obě měly práci, žily v pěkných domech, odletěly, přátelům a kolegům řekly, že letí na výlet po Evropě, a ve Švýcarsku se zabily.

Tým lékařů jim pomáhal v sebevraždě, protože prostě chtěly zemřít. Takže jestli pochybujete, že by vám vláda úmyslně ublížila, raději se nad tím zamyslete, protože jde o vaše děti, které v tomto světě budou vyrůstat, pokud nebudeme zkoumat plány naší vlády.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Pokud by vás zajímalo co se děje při euthanasii jasnovidným pohledem, doporučuji přečíst tento výtah z tištěné knihy Thomase Mayera :
  „https://veilofreality.com/wp-content/uploads/2022/03/Thomas-Mayer-Corona-Vaccines-from-the-Spiritual-Perspective-2.pdf“ konkrétně stranu 64 . Celá kniha je věnována jasnovidným pozorováním účinků vakcín proti covidu. Doporučuji podrobně prostudovat. Článek je k této knize zde :
  „https://veilofreality.com/2022/05/24/covid-vaccines-consequences-on-the-soul-spirit-and-life-after-death/“
  zde je možné využít automatický překlad prohlížeče.
  Najdete zde také zmínky o účincích chemoterapie nebo drog a jedů (kyanid) ( i těch proti bolesti..morfin, dnes 100x účinnější fentanyl-viz. Anne Heche) na stav éterického těla. Dá se říci, že „moderní medicína“ ovlivňuje bohužel zásadně i stav duše po smrti.

 2. Bolesti mohou být někdy hrozné a trvalé , ale v každém případě by se měl člověk rozhodnout sám a ne pod nátlakem !

  1. Dnes je dokonalá paliativní péče, že co tvrdíte je absolutní hloupost. Slyšel jste i o umělým spánku. To co Vám tlačí do hlavy je pouhá genocida, která teď je prováděna ve světovým měřítku. Jste programován médiemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů