Dr. Hariri – Nová data ze CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6 % z původních 160 tisíc

Ve zkratce...

Dr. Hariri se vyjadřuje ke zprávě z americké CDC, že pouze 6 % všech úmrtí, které se přisuzovali covidu-19, ve skutečnosti zemřelo pouze na covid.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Hlasatelka: Vítejte zpět v Justice. Zatímco spousta škol zůstává zavřených kvůli obavám z koronaviru, nová zpráva ze CDC ukazuje, že z 161 000 úmrtí, které se počítaly jako covid úmrtí, pouze 9200 z nich byla úmrtí pouze na covid. Ostatních 94 % byla úmrtí s ostatními příčinami. Dr. Robert Hariri je zakladatel a CEO Celularity a je tu teď se mnou. Doktore, pokud 6 % z 161 tisíců zemřelo pouze na covid, odráží úmrtnost skutečně ty lidi, kteří umírají na covid?

Dr. Hariri: To je velká otázka. Víme, že drtivá většina lidí, kteří na tuto nemoc umírají, jsou ve velmi pokročilém věku, nebo mají více než jednu vážnou život ohrožující nemoc. Tyto komorbidní nemoci lze popsat jako špatné zdraví. Zahrnují věci jako cukrovka, vysoký krevní tlak, dřívější srdeční nemoc, imunologické onemocnění, a nikoho by nemělo překvapit, že tito jsou v ohrožení života nehledě na ostatní faktory. Tohle jsou lidé, kteří bohužel umírají během vln veder, nebo když jsou vystaveni sezónní chřipce.

Je překvapivé, že data ze CDC naznačují, že kdybychom věnovali větší pozornost dosavadním onemocněním, a pokud bychom je zohlednili jako faktor pro to, koho máme chránit… jinými slovy víme, kdo má cukrovku, hypertenzi a srdeční onemocnění. Pokud bychom zaměřili naše snahy a ochranná opatření na tyto lidi, a umožnili zbytku populace normálně žít, mohli bychom být dnes ve velmi jiné pozici.

Hlasatelka: Pokud bychom použili peníze na věci jako cukrovku a respirační onemocnění na rozdíl od všech peněz, které jsme utratili za covid, ale víte… na začátku se tvrdilo, že tohle bude tak otřesné, že prezident uzavřel celou ekonomiku. Nyní se na to díváme a lidé říkají, že pouze 6000 lidí… 9210 lidí, abych byla přesná, zemřelo pouze na covid. Měli jsme uzavřít ekonomiku? A proč jsme poslouchali tu hysterii na začátku?

Jestli se vám líbí překlady a tvorba na tomto webu, zvažte podporu chodu projektu ve formě finančního příspěvku, děkuji. PŘISPĚT NA PROJEKT

Dr. Hariri: Poslechněte… po bitvě je každý generál… mám tu výhodu, že mě trénovali chirurgové, kteří říkali: V jakémkoliv naléhavém stavu si jako první musíte zkontrolovat vlastní pulz. Nelíbí se mi, že jsme se uchýlili k velmi agresivním opatřením na základě spoléhání se na jeden epidemiologický model, který vytvořil profesor Ferguson z Imperial College v Londýně, který má výsledky z minulosti bizarně přehnaných a alarmistických předpovědí o virových onemocnění.

On je člověk, který řekl, že na prasečí chřipku nebo nemoc šílených krav zemřou miliony lidí, Když se nad tím zamyslíte, ptačí chřipka, u které předvídal, že zabije 200 milionů lidí, nakonec zabila méně než 500 lidí po celém světě. Není tedy správné se řídit jeho modelem a jsem zklamaný…

Hlasatelka: Ale poslouchali jsme ho. Doktore, poslouchali jsme ho, a teď v podstatě posloucháme dva doktory, Birxovou a Fauciho. Měla by existovat komise? Mám už jen chvíli… Nebo bychom měli poslouchat jen jednoho nebo dva lidi?

Dr. Hariri: Víte co… měli jsme k tomu přistoupit tak, jak přistupujeme ke každé krizi. Vytvořit panel světových a národních odborníků, jako byl projekt Manhattan, a inovativně najít cestu z problému. Obávám se, že jsme se spoléhali na špatné modely a i když nyní víme, že tato nemoc ovlivňuje úzkou část populace, svoje snahy nezaměřujeme na ně… máme plošné nařízení, které izoluje a omezuje všechny. To podle mě neslouží zájmům veřejnosti.

Hlasatelka: Doktore Roberte Hariri, děkuji vám za vaši účast.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Vraj tuto informaciu uz z oficialnej stranky CDC stiahli. Bolo by zaujimave vediet preco:) Bolo by super keby niekto mal screenshot tejto udajnej informacie z CDC stranky inak budu moct mainstreem media oznacovat tieto statistiky za dezinformacie a uprimne i ja neverim nicomu co nie je podlozene aj ked nieco mi hovori ze to vymysel nebude. Pride mi to ako velka informacna vojna. Clovek najde nejaku informaciu a stravi pomaly cely den jej overovanim aby zistil ci je to naozaj pravda alebo len podsunuta propaganda. Dokonca uz ani fact-checking strankam sa neda absolutne verit nakolko su sponzorovane konkretnymi ludmi ako Bill a Melinda Gates ktori pochopitelne maju moc rozhodovat co tieto fact-checking stranky maju pisat. A k tomu este vymazavanie prispevkov a cenzura. Je to jednak do placu tak i hrozive ako sa kazdy snazi ludi cez media ovladnut 🙁 Verim ze pravda nakoniec vzdy vyjde na povrch. Pekny den vsetkym:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů