CDC přestává počítat případy plně očkovaných, kteří se nakazí covidem – pokud nezemřou nebo nejsou hospitalizováni

Ve zkratce...

CDC od 14. května mění svoji metodu počítání případů očkovaných, kteří se nakazí covidem. K čemu tato změna povede? Více ve videu. „Vakcinační průlomový případ” = člověk, co se po plném očkování i tak nakazí covidem
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Poslechněte si tohle. CDC právě oznámilo, že od 14. května změní metodu počítání „vakcinačních průlomových případů”. Podle oznámení na jejich webu, aby pomohli maximalizovat kvalitu sbíraných dat o případech největší klinické důležitosti a důležitosti veřejného zdraví, přestanou ohlašovat případy onemocnění covidem u očkovaných, pokud onemocnění nepovede k hospitalizaci nebo úmrtí. Tohle přišlo v době, kdy se ohlašují tisíce průlomových případů nákazy covidu u plně očkovaných.

Jinými slovy, do počtu případů jsme zahrnovali bezpříznakové případy k odůvodnění nařízení, která vás zavřela, způsobila vám bankrot a vašeho strýce Jerryho přivedla k sebevraždě, ale teď když máme magickou vakcínu, už se netrápíme tak nepodstatnými věcmi jako bezpříznaková nákaza. Pouze burani mohou bezpříznakově šířit onemocnění.

Co si z toho všeho máme vzít? No, toohle znamená, že od 14. května se počet covidových nákaz mezi očkovanými drasticky sníží, zatímco covidové nákazy mezi neočkovanými budou nadále růst. To vše ne díky zázračným vakcínám, ale díky malé změně v protokolu počítání. „Podle CDC jsou skutečné vakcinační průlomové případy nejspíše vyšší, než se hlásí, jelikož systém hlášení je pasivní a spoléhá na dobrovolné hlášení od státních ministerstev zdravotnictví a nemusí být kompletní.

Kromě toho některé průlomové případy nebudou identifikovány kvůli nedostatku testování. Tohle je zejména pravdivé v případech bezpříznakového nebo mírného onemocnění.” To si spojte se změnou definice průlomového případu a není možné srovnat míru nákazy mezi neočkovanými a očkovanými. Protože vakcíny jsou pro zdraví jako bratři Wrightové pro letectví, jako Alexander Graham Bell pro telekomunikace, jako skupina Milli Vanilli pro podělanou popovou hudbu. Pouze podvodníci, co si přisuzují zásluhy za práci, kterou neudělali.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů