Co je Velký reset? Vše co potřebujete vědět bez ohledu na světonázor

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Zdroj Paralelne.cz

Popisek z Paralelne.cz: Už jednou v historii se elita zasnila, že na planetě zavládne celoplošný koncentrační tábor. Adolf Hitler se považoval za vyvoleného a chystal se uvést tuto myšlenku do praxe. V jeho “překrásné nové říši” měla být svobodná jenom arijská elita. Tento utopický sen se snažil popsat ve své knize Mein Kampf. Jeho sen se ale uskutečnit nepodařilo i když muselo kvůli jeho realizaci umřít několik desítek milionů lidí.

Historická podobnost s Klausem Schwabem není úplně náhodná a není ani náhodou, že jeho otec Eugen Schwab byl za Hitlera ředitelem společnosti Esscher-Wyss, která dodávala třetí říši materiály pro válečný průmysl a byl pod speciální führerovou ochranou. Zkrátka, nic není náhoda!

George Orwell nás varoval, když říkal “ lidé buďte ostražití!”

Dokument „Co je Great reset?“ je dárkem a praktickou pomůckou pro edukaci.

8.5. 2023 si opět připomínáme den osvobození naší země od nacismu. Za poslední tři roky svět sice zbláznil, ale zároveň odkryl v celé své nahotě plány globálních elit velmi podobné těm Hitlerovým. Krátký dokument o těchto plánech s názvem „Co je Great Reset?“ je dárkem Paralelně k připomínce osvobození.

Zároveň doufáme, že se dostane k co nejvíce uším a očím, protože bez ohledu na světonázor a stranickou příslušnost by měl plány Klause Schwaba znát každý. Nikdo přece nechce strkat nevědomky hlavu do oprátky.

Jak tato globální oprátka vypadá? Zde je několikabodový popis:

1. Podle Klause Schwaba a jeho globálních lichvářů  je Covid-19 unikátní příležitostí, prostřednictvím které je možné a potřebné dovést lidstvo do “úžasné budoucnosti”. Koneckonců říká to jasně: “mnozí se ptají, kdy se vrátíme do normálního života? Odpovím stručně – nikdy. Naše historie se rozdělila na dvě období před koronavirem a po koronaviru.” 

2. V budoucím světě nebudou existovat rozdíly mezi bohatými a chudými státy a časem ani státní hranice. Svět bude globální, bez národních hranic, pouze jeden celoplanetární stát s jednou vládou. Klaus samozřejmě předpokládá, že patriotismus a nacionalismus budou překážkou v budování jednotného státu. Naznačuje, že zastánci “překrásného nového světa” budou muset neoblomně bojovat s mnohými náboženskými a etnickými předsudky. Ovšem tyto obdivovatele tradičních hodnot je potřeba za každou cenu zlomit a zničit.

3. Hospodářství tohoto “nového světa” by mělo být založeno na obrovských monopolech. Starý název nadnárodní korporace vlastně už nebude vhodný, protože nebudou existovat národní státy ani národní hranice. Hospodářství bude centralizované a zanikne soukromé vlastnictví. Nahradí ho uživatelská ekonomika, sdílená ekonomika a takzvaný kapitalismus zúčastněných. Zruší se hotovostní peníze a místo nich je vystřídají elektronické peníze. Sami vidíte, že v současné chvíli již banky intenzivně pracují na zavádění CBDC, tedy digitálních peněz centrálních bank. Ty jsou založené na plně programovatelné technologii blockchain, ovšem na rozdíl od klasických kryptoměn jsou plně centralizované. Centrální banka bude mít kontrolu kdy, kolik a za co utrácíte. Může Vám zavést záporné úroky, poskytnout peníze s časově omezenou platností a určit na co je smíte použít. 

4. Takzvaná ekologizace hospodářství a všech oblastí lidského života, tedy přechod na zelenou energetiku, která by měla úplně vytěsnit uhlíkovou a uhlovodíkovou ekonomiku. Přijmou se radikální opatření na převýchovu člověka, aby přehodnotil svoje postoje ke spotřebě. Zavedou se limity na spotřebu vody, elektrické energie a některých produktů, které jsou “nebezpečné” pro životní prostředí (například maso) a totálně se omezí spotřeba průmyslových výrobků. Není vyloučené, že se omezí, ale nebo dokonce zakáže používání automobilů a tak dále. 

Ale nejradikálnějším a zároveň nejefektivnějším nástrojem snižování zátěže na životní prostředí je samozřejmě snížení demografického růstu. Přeložte si to  jako snížení počtu obyvatelstva. Šváb konkrétně říká že “vyšší demografický růst zapříčiňuje vyšší rizika pro klima a vznik nových pandemii”. 

5. Ve všech hospodářských odvětvích a společenském životě nastupuje robotizace. V knize několikrát vzpomíná na prudký pokles pracovních míst. Do roku 2035 může být automatizovaných až 86% pracovních míst v restauracích, 75% pracovních míst v obchodě a 59% pracovních míst v zábavním průmyslu a až 75% restaurací zrujnují další lockdowny a opatření sociálního distancování. Zasáhne to každé jedno odvětví hospodářství, respektive každý jeden podnik. Přesně tak to říká Klaus Schwab. 

Lidi, které nahradí automaty budou dostávat, tak zvaný “nepodmíněný základní příjem”. Ovšem není tak úplně nepodmíněný, protože podmínkou poskytování tohoto příjmu bude podle Schwaba hlavně potvrzení o vakcinaci a poslušnost.

6. Pokračování v procesech digitalizace hospodářství, jako i všech dalších oblastí života a zavedení globálních 5G sítí. Tím se docílí účinného kontrolního systému chování lidí a kontroly přemisťování lidí. Nejvíce to prý usnadní technologie rozpoznání tváře. Klaus doslova říká: “když chceme skoncovat s pandemií, musíme vytvořit globální síť a digitální kontrolu”. 

7. Vznikne nový systém zdravotnictví zahrnující pravidelné testování, pravidelnou vakcinaci, vydávání zdravotních pasů a omezení a zákazy pro lidi, kteří nebudou chtít plnit pravidla této zdravotní disciplíny. 

8. Zdokonalování člověka prostřednictvím nejnovějších nanotechnologií digitálních technologií a biotechnologii. Podle  Klause se vlastně staneme bioroboty. Proto se snaží o praktické zavádění myšlenek transhumanismu a o nové futuristické filozofické směry. V podstatě o takové mezinárodní hnutí podporující využívání výdobytků vědy a technologií za zlepšení duševních a fyzických možností člověka s cílem odstranit negativní aspekty lidské existence, jako je trápení, choroby a dokonce i smrt. Zní to vznešeně, ale za vznešenými názvy se skrývá ďábelský plán.

Doufáme, že tento dokument všem otevře oči. Ti, kteří o této agendě neměli tušení budou překvapeni a Ti, kteří alespoň náznakem věděli budou mít definitivně jasno.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Dobrý den, zajímalo by mě, ten uhlíkový teror, daň z nemovitosti a povolenky. To co se chystá od 2027-emisní povolenky na nemovitosti a od 2033 ty uhlíkové daně a pokuty, pokud nesplním emisní normy, se týká celé EU nebo jen v ČR. Moc děkuji za odpoveď a váš čas.
  S pozdravem
  Helena Ottová

  1. zajímavé pro mě je, že se obecenstvo na ten terror zcela zřejmě jako na reál připravuje, místo aby vynaložilo všechny síly k tomu, aby byly ty šílenosti neuvedeny do reality.
   Kde jsem to jen slyšela: „Kdo za svobodu není ochoten bojovat, nezaslouží si ji.“

 2. „Doufáme, že tento dokument všem otevře oči. Ti, kteří o této agendě neměli tušení budou překvapeni a Ti, kteří alespoň náznakem věděli budou mít definitivně jasno.“

  Myslím, že většina nezmagořených lidí má ve výše uvedených bodech jasno. Co naprosto není jasné, je, jak vytvořit celosvětový odpor, který by mohl nepříznivý chod dějin efektivně a rychle zastavit. Zastavit to, znamená samozřejmě zlikvidovat ty šílence, deroucí se k moci. A k tomu samozřejmě nestačí informační boj vedený srze internetové stránky. Nemyslím tím samozřejmě likvidaci současných politiků, ti představují jenom dobře placené šachové figurky na světovém šachovém bojišti. Jediná možnost tu je – propojit celosvětově všechny weby neboli všechny občany kteří by byli schopni a ochotni se nezjištně na aktivním odporu podílet. Je třeba dát hlavy dohromady a vytvořit skrze Brainstorm efektivní program, skrze který se těm šílencům budeme moci společně postavit. Tak milí zlatí, kdo je pro? časovaná bomba tiká, nebot pokud se těm zločincům podaří zrealizovat pandemickou smlouvu, tak nám všem od příštího roku už ani ty nejchytřejší a nejpřesnější informace na kterémkoliv z webů budou houby platné, nebot nám WHO spolu s Billem, Schwabem a BlackRockem udělá čárečku přes rozpočet. Takže kdy opravdu začneme? Já bych do toho šla, ale sama nic nezmůžu. Potřebovala bych k tomu „netzwerk“ a nekolik tisíc nepodplatitelných statečných. Tak kdo se přidá? Hm?

  1. Aké sú skúsenosti a výhliadky s „odstránením“ napr. takého otecka alebo mamičky „…ty šílence“?

 3. + Nebude místo pro zvířata, tedy i všechna domácí zvířata (kočky, psi..). Změny budou probíhat pomalu. Nejprve bude více pravidel o tom, kde se mohou psi venčit, kolik budou stát licence, kdy mají mít psi náhubek nebo být na vodítku atd. A pak se jako důvod pro úplné odstranění domácích zvířat bude uvádět např. počet psích kousnutí… Paranoia? Jako všechny údajné „dezinformace“. A jako předtím, lidi přijali bez protestů, bez problémů čipování jejich psů..první fáze u zvířat tedy už prošla. A stejně první fáze u lidi v rámci kovid podvodu alias přeznačené chřipky taky prošla (nejsprostší vědecký podvod je kovid a jeho falešné „očkování“. Protože, tato přeznačená chřipka byla a je mírná a reálně téměř nikoho nezabila.. Ale ventilátorem získaný zápal plic naopak reálně zabil miliony lidí po celém světě).

  =1984 už je tady=

  New York už začne sledovat nákupy potravin, aby se ujistil, že obyvatelé nekonzumují „příliš mnoho“ masa… Starosta NY oznámil spuštění nového systému sledování „uhlíkové stopy“ a spotřeby potravin v domácnostech, jehož cílem je snížit „uhlíkové emise“ o 33% do roku 2030.

  Největší hrozbu pro nás nepředstavuje malá skupina lidí, která se snaží ovládnout svět, ale kolaboranti, kteří jsou ochotni bezvýhradně přijmout lži, které jim byly namluveny: ČT a vlastně všechny korporátní ráda mění historii. Mám podezření, že pokud někdy natočí pořad o druhé světové válce, zvítězí Němci a ostatní bojové jednotky budou tvořit výhradně černoši a (muslimští) Američané 😀

  NA ZÁVĚR MALÁ RADA: pokud se léčíte s existující nemocí a objeví se u vás nové příznaky, pak byste měli, dokud se neprokáže opak, předpokládat, že nové příznaky jsou způsobeny léčbou, kterou dostáváte. Lékové interakce jsou hlavní příčinou onemocnění..

  1. To jste napsal dobře.
   Základem je totiž pochopit myšlení nepřítele a tedy naučit se myslet jako oni. Největším nepřítelem tedy není těch pár pošuků, ale ty miliony jejich přisluhovačů, kteří pracují proti lidstvu. To jsou ty (proti)národní vlády, neziskovky a massmédia. Jen nevím jestli si ti pitomci uvědomují, komu slouží a jak s nimi bude naloženo. Trest smrti byl zřejmě zrušen, aby tito pohunci nepropadali panice.

 4. Jedinou šancí pro lidstvo, jak zabránit své záhubě (pozvolné a nenápadné), je silové řešení – násilné (opět postupné a nenápadné) odstranění všech hlavních strůjců Velkého Resetu, kteří se vygenerovali z řad elitních sionistických struktur, především v USA (účastníci Aspenu, dř. Římského Klubu a pod.). Oni mají v hlavách světovládu (na věčné časy a nikdy už jinak) a to již od dob biblického Abraháma, takže civilizovanou rétorikou a argumentací s nimi nic nepohne, takže tvrdá likvidace. Pokud to se nepovede, je s námi ámen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů