Dr. Lyons-Weiler o riziku vakcíny proti COVID-19 a používaných dezinfekcích

Ve zkratce...

Dr. Lyons-Weiler má více jak 20 let zkušeností s prováděním biolékařského výzkumu a má za sebou 58 recenzovaných publikací. Předtím, než založil IPAK a IPAK-EDU, byl fakultním členem výzkumného institutu rakoviny na univerzitě v Pittsburghu, dále členem oddělení patologie na lékařské fakultě, a vrchním vědeckým pracovníkem na univerzitním oddělení bioinformační analýzy. V tomto videu mluví o nové vakcíně proti covidu-19, jejích rizicích, a také o nebezpečí používání dezinfekcí. Více ve videu
Facebook
Telegram
VK

INFO: Video je z 26.10.2020, každopádně stále dle mého názoru aktuální

Přepis:

Metcalf: Náš třetí expert, který k nám necestoval z New Yorku nebo Michiganu, ale právě z oblasti Pittsburghu tady v Pensylvánii, a už s námi v minulosti byl, a jsme rádi, že nás dnes navštívil v Capitolu, aby sdílel své odborné znalosti, je jím Dr. Lyons Weiler, je vědeckým pracovníkem, autor a prezident a CEO institutu pro čisté a aplikované znalosti (IPAK). Děkuji doktore, že jste přišel.

Dr. Weiler: Děkuji poslanci Metcalfovi (R). Chci poděkovat médiím, že tady jsou, a poděkovat všem online, že tohle vysílání sdílíte napříč všemi sociálními platformami. Jsem vědecký pracovník a pracuji na základě faktů a chci zde zdůraznit dva hlavní body. Prvním bodem je číslo 21 %. Chci, abyste si to číslo zapamatovali, zapište si ho… je to velmi velmi důležité číslo, pokud jste americkým občanem.

Druhým bodem, a k tomu se dostanu za chvíli, druhý bod, který Vám chci říct, je, že nejsem tady abych podpořil nějaký konkrétní zákon, abych z toho měl nějaký zisk, a nemohu říct ano ani ne na můj názor. Takže můj osobní názor nemá takovou váhu, a nevadí mi to, ale mohu odsoudit politizaci Vašeho zdraví, politizaci a komoditizaci zdraví americký občanů, občanů Pensylvánie.

Zdraví není komoditou, není to ani peněžní komodita a není to ani politická komodita. A styďte se vy, pokud jste změnili svůj postoj nebo se drželi svého postoje ve světle důkazů na základě údajů ze studií, které vám říkají, že Váš postoj je špatný jednoduše proto, že nesouhlasíte s prezidentem Trumpem. Styďte se. Ubližujete lidem, ubližujete společnosti, ničíte podniky. Styďte se!

Teď když jsem to ze sebe dostal, tak mohu pokračovat vědecky. Dobře, vakcíny proti koronavirům z historického hlediska mají příšernou reputaci co se týče bezpečnosti. Existuje stav známý jako zesílení onemocnění kvůli patogennímu primingu. Tohle se zjistilo v očkovaných zvířatech v dřívějších vakcinačních bezpečnostních studiích, když testy vakcín proti koronaviru dělali na zvířatech, kdy ta očkovaná zvířata dostala vážnější onemocnění poté, co byla očkovaná, a co pak přišla do kontaktu s divokým typem viru a nakazila se.

Více zvířat dostalo vážnější infekce, vážnější onemocnění, a více zvířat zemřelo. V mém recenzovaném výzkumu, za který zaplatili američtí občané skrze příspěvky do IPAK. Před vývojem jakékoliv vakcíny proti covidu jsem zjistil, že všechny kromě jednoho proteinu ve viru SARS-CoV-2 mají to, čemu se říká nebezpečné epitopy. Což jsou části proteinu, které jsou schopné způsobit imunitní onemocnění, autoimunitní onemocnění a imunitní odpovědi proti vlastním proteinům v našem vlastním těle. Tohle je recenzovaný výzkum a tisku poté s radostí poskytnu odkazy po této tiskovce. Asi třetina proteinů, které cílí virové proteiny SARS-CoV-2 buď prostřednictvím infekce nebo injekce, cílí na imunitní systém.

Ale ze začátku to vypadá, že tento virus si vyvinul schopnost napadat naši imunitu jako součást své schopnosti vyvolávat onemocnění. Ve své studii jsem předpověděl, jaké části lidského těla budou pravděpodobně patogenním primingem nejvíce zasaženy. A nyní studie od lékařských týmů z celého světa potvrzují moje předpovědi. Tohle není jednoduše respirační virus s respiračními příznaky.

Tento virus ovlivňuje mnoho tkání v celém těle a panují obavy, jestli se nakazíte. Ale kde jsou velké obavy z toho, pokud Vám budou injekčně podávány stejné proteiny? Co vím, ani jediný výrobce vakcín nereagoval na moje varování, odstranit z vakcín ty nebezpečné epitopy předtím, než svoje vakcíny definovali, navzdory tomu, že dostali e-mailem moji studii s prosbou, aby zvážili odebrání těch nebezpečných epitopů. Vaše tělo má v rámci celého Vašeho života na půl milionu peptidů. Koronavirus má kolem 28 proteinů… jaká je pravděpodobnost, že bude v těle mnoho proteinů, které se budou shodovat a to i v malých segmentech imunogenních epitopů? Velmi vysoká!

Nyní již máme výsledky od předních vakcích z těch hybridních testů, kde se úplně přeskočily testy na zvířatech. Úřad FDA naprosto ignoruje bezpečnostní rizika a svým ohromujícím rozhodnutím povolil, aby Moderna a ostatní výrobci vakcín přeskočili nejdůležitější krok v testování bezpečnosti vakcín proti koronaviru – což jsou testy na zvířatech. Aby se zjistilo, jestli dochází k patogennímu primingu, zda daná konkrétní vakcína může způsobit vážné problémy skrze patogenní priming.

A to je na tom naprosto neuvěřitelné, že FDA vůbec učinil toto rozhodnutí. A víte, že jsme jim dali konkrétní doporučení, aby vzali v potaz moji studii, kterou jsem publikoval. Chápete? Dokonce řekli, že nemusí dělat první fázi testů na lidech a druhou fázi testů na lidech, a že je spojí dohromady, protože tohle je tak hrozná epidemie, že musíme celý ten vědecký výzkum udělat velmi rychle. Rychle tak přicházejí o další příležitost najít špatné signály s ohledem na bezpečnost vakcín, ale oni se projeví tak jako tak. Na začátku mého vystoupení jsem Vám řekl, abyste si zapamatovali procento 21 %. Jediný údaj, který máme k dispozici o tom, jaké je procento pacientů, kteří dostali vakcínu proti koronaviru, a měli vážné nepříznivé účinky, je z testů Moderny, a to číslo je 21 %. 21 % lidí v tom testu mělo vážnou nepříznivou reakci na tuto vakcínu.

Ostatní ještě svoje data nezveřejnili, abychom je mohli pochopit… jak řekl dr. New, že by měli být transparentní. Ale, víte… Jsem vážně naštvaný jako profesionální vědec a jako občan, že naši odborníci na veřejné zdraví Vám nedávají žádné dobré zprávy. To, že je teď naprosto běžnou součástí lékařské rutiny, pečovat o pacienty s koronavirem. Už se zcela naprosto ví, že byste pacienty s koronavirem neměli dávat na plicní ventilaci… to je, co většinu lidí v New Yorku zabilo. Už je zcela naprosto známo, že kortikosteroidy nyní léčí autoimunitní poruchy, které lidé zažívají, což jsem ve své studii předpověděl. Takže ty vysoké počty autoimunitních poruch léčených … ne vakcínou, ale medicínskou léčbou, se nyní rutinně používají napříč USA. Také se ví, jak léčit náhodnou koagulopatii, kterou lze považovat za výsledek něčeho špatného s virovými proteiny v těle.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

A právě dnes ráno jsem v časopisu The Lancet četl, že jejich postoj je ten, že antivirotika jsou obecně efektivní proti koronaviru covid-19. Veřejnost musí pochopit, že deseti tisíce a brzy stovky tisíců lékařů z celého světa se ke mně a ostatním přidají v odsouzení politizace koronaviru a obecně ochrany veřejného zdraví včetně vakcín. Musíme pochopit… že musíme společně, a musíme to udělat společně, vydat usnesení odmítnout politizaci veřejného zdraví, odmítnout to, i kdybyste byli samotným pracovníkem ochrany veřejného zdraví… Chápete?

Nejprve musíte být vědec, a kvalifikovaný k tomu, abyste byli v pozici ochránce veřejného zdraví, a nemůžete jen opakovat to, co říká CDC. Dobře, takže nyní máme opravdu dobré zprávy. Proč od našich úředníků v oblasti ochrany veřejného zdraví neslyšíme žádné dobré zprávy o léčbě? Ať se stydí! Záměrně udržují lidi ve strachu. Proč? Je dost možné, že po volbách se přestanou o koronavirus zajímat. Takže ti lidé, kteří by rádi udělali vakcíny proti koronaviru povinné jako reakci naší společnosti, musí pochopit pár věcí.

Zaprvé, vzhledem k úmrtnosti jde o zcela nepřiměřenou reakci. Pokud vám není nad 70 let, máte menší šanci úmrtí na koronavirus než na chřipku, díky Bohu. Nicméně… pokud chcete vakcínu proti koronaviru udělat povinnou, pokud jste lékař… vyslechněte mě. Pokud chcete vyhodit 21 % svých pacientů… a to je velmi nízké číslo… tedy pokud chcete přijít o 21 % svých pacientů, budiž, ale těm pacientům bude nejspíše lépe bez Vás. Takže odhadovaná proočkovanost potřebná k společné imunitě u populace… a tohle jsou data od Paula Offita z dětské nemocnice z Filadelfie. Že účinnost vakcíny by měla být více jak 50 % a proočkovanost by měla být více jak 75 %.

V Pew Reportu (Pew Research Center) z následujícícho dne Paul tvrdí, že 51 % populace tuto vakcínu nechce. Nevezmou si ji. Ne jen, že si ji nechtějí vzít jako první na řadě, nevezmou si ji vůbec. Jak se dostaneme na proočkovanost 75 % s pouze 49 %? Potřebujeme mnohem účinnější vakcínu proti koronaviru. Je důležité, abychom nepřehlíželi účinnost dřívější imunity v populaci z předchozího kontaktu s podobnými koronaviry nebo s koronavirem (covidem) samotným. A pokud se podíváte na úmrtnost nakažených… ne na počty nakažených, kde stanovíte diagnózu. Vezmete příznakové a bezpříznakové, a dáte je dohromady… a statistika publikovaná v květnu ukázala, že úmrtnost je menší než úmrtnost na chřipku. Tisk se naučil, že ano, budeme mít problém s udržitelnými protilátkami v plicích. Ale to víme o koronavirech již od roku 1990… to není nic nového. Tisk o tom sám mluvil.

Ale tisk nyní, a za to jim děkuji, informoval o tom, že máme paměťové B-buňky a T-buňky v reakci na koronavirus, takže naše těla si budou pamatovat, jak být vůči těmto koronavirům imunní, aniž by musela mít protilátky na vše, s čím jsme kdy přišli do kontaktu, definovanými takovými proteiny v našem těle po celou dobu. To by metabolicky bylo neudržitelné… takto lidské tělo nefunguje, takto nefunguje tělo savců. Takže toto tajemství úředníků zodpovědných za ochranu veřejného zdraví, kteří se nesnaží snižovat obavy, lze pouze vnímat jako politická rozhodnutí, a prosím přidejte se ke mně při odsouzení této skutečnosti. Naše reakce na koronavirus už dávno byla horší, než důsledek samotného koronaviru.

Terorista by nikdy nemohl uspět v uzavření podnikání pomocí bomb v USA jako se podařilo nám tímto absurdním a nepřesným testováním. Dr. Sin Hang Lee z Milford Connecticatu zveřejnil studii, která ukazuje, že referenční vzorky používané k potvrzení testu na covid-19, že 30 % z nich bylo falešně pozitivních. Když dělal sekvenování PCR vzorků, 40 % bylo falešně negativních. Co to děláme s PCR testováním?

Kdybyste všechny v populaci otestovali CT skenem, objevíte rakovinu ve všech, a provedete biopsii u všech v takové míře, kdy v konečném důsledku jen způsobíte hodně škody. Každý člověk, který má falešně pozitivní výsledek… když míra infekce je nízká, a to je možná, maximálně kolem 2 % aktivních infekcí koronaviru ročně po celém USA právě teď… budeme mít mnohem více falešně pozitivních výsledků, i když je míra falešně pozitivních jen 1 %… K čemu to vede? Ke trasování těch 14 lidí, které jste nedávno potkali v supermarketu.

Zavřete těch 14 podniků. Jedna bomba za další bombou za další bombou… k uzavírání naší ekonomiky. To je kruté. A navíc k tomu, přinášíme čtyřmocné složky amonia do škol…. Vyhláskuji vám její jméno… H-R-U-B-E-C… Terry Hrubecová. H se nevyslovuje Terry Hrubecová… Ona udělala studii těch dezinfekcí, které se každý den nebo týden používají ve školách v boji proti koronaviru. U myší zjistila poškození nervových spojení u 15 % jejich mláďat… A snížení reprodukční schopnosti u všech myších samců i samic o 50% v důsledku používání těch dezinfekcí… říká se jim QUATS. Právě včera jsem udělal rozhovor na UnbreakingScience s Dr. Hrubecovou, můžete se podívat na #unbreakingscience.

Co to děláme našim dětem? Vystavujeme je těmto dezinfekcím, které mohou ovlivnit jejich schopnost rozmnožování, které mohou poškodit jejich imunitu, které mohou způsobovat u jejich dětí a to až po dvě generace jejich menší schopnost rozmnožování se… po dvě další generace to může způsobit poškození jejich nervových spojení. Podívejte se na to, a zamyslete se nad tím, protože to, co děláme naší společnosti, je zvrácené, protože nemyslíme na důsledky, a zakládáme si na našem pro-ziskovém zdravotním systému na externalizaci nákladů vůči lidem jako jsou tyto rodiny. Ona ponese ten následek, Vy všichni ho ponesete. Vraťme prosím zodpovědnost zpátky do vakcinačních programů v USA.

A jako poslední věc chci říct, že samotný národní kompenzační program pro osoby poškozené vakcínami je podle mě zkorumpovaný. Byl jsem v tomto programu expertem a odešel jsem z něho poté, co se mě pokusil speciální nadřízený podplatit, abych změnil své svědectví za úplatu. Dejte to do záznamu… kromě toho šance, že někdo… nemáte v tom kompenzačním programu žádnou šanci na kompenzaci. protože… jak jste již slyšeli dříve, HHS určuje, jaká poškození z vakcín jsou reálná. HHS (ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb) je obžalovaným v každém takovém případu… HHS si určuje vlastní výši pokut a za co ho vůbec můžete zažalovat.

Je to jako kdybych vykradl banku a řekl: Nemůžete mě zažalovat za krádež peněz. Já si píši vlastní pravidla u mého vlastního soudu. Ten systém je tak postavený na hlavu, až je to neuvěřitelné. Takže prosím, udělejte si vlastní průzkum, vyhledejte si informace o QUATS, vyhledejte si informace o koronavirech, a chci Vám poděkovat poslanče Metcalfe (R) za tuto příležitost.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Srdečně zdravím pana Formánka:

  K překladu článku https://otevrisvoumysl.cz/dr-lyons-weiler-o-riziku-vakciny-proti-covid-19-a-pouzivanych-dezinfekcich/ :

  Místo QUAD’s použít quats (ze slova quaternary, vím, z mluveného slova to nešlo vyčíst)

  https://www.boldsky.com/health/wellness/2017/chemicals-found-in-detergents-shampoos-linked-to-birth-defe-114695.html

  Velké díky za web a za překlady !!!!!!!!!
  S přáním hezkého dne,
  LB

 2. ale na jednu duležitou věc zapomněl říci 🙁 že to celé je zcela umyslné z cilem (však víte jakým )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů