Corbett Report – Saúdové se připravují na podporu petrojuanu & Gates vypouští GMO komáry (#Nový svět příští týden)

Ve zkratce...

Tento týden v pořadu Nový svět příští týden: Ukrajinské ministerstvo obrany se obrací na společnost Clearview AI pro rozpoznávání obličejů na bojišti i na domácí frontě a Gatesem řízený projekt na zavedení geneticky modifikovaných komárů startuje v Kalifornii a na Floridě. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis v PDF si můžete stáhnout ZDE

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 17. března 2022

Přepis:

JC (James Corbett): Vítejte v Novém světě příští týden, jsem James Corbett z Corbettreport.com.

JP (James Pilato): A já jsem James Evan Pilato z Media Monarchy. GMO komáři by mohli představovat významnou hrozbu pro lidskou populaci. Máme tento příběh plus sběr ukrajinských biometrických údajů. Ale nejprve Saúdská Arábie jedná o tom, že začne prodávat část ropy v jüanech. Převzali jsme to z anti-empire.com. A hned na začátku musím říct, podívejte se na ty týpky, jak mají masky na obličeji a vítají se lokty. Jaká to zářná hrozná budoucnost… Jamesi, vypadají, jakoby zaujímali pózy superhrdinů. Saúdská Arábie aktivně jedná s Pekingem o tom, že by část své ropy prodávala Číně v jüanech, což by oslabilo dominanci amerického dolaru na světovém trhu s ropou a znamenalo další posun největšího světového vývozce ropy směrem k Asii. Jednání s Čínou o kontraktech na ropu za jüany probíhají s přestávkami již šest let, ale v letošním roce se zrychlila, stejně jako mnoho jiných věcí, protože Saúdové jsou stále více nespokojeni s desetiletími starými bezpečnostními závazky USA na obranu království.

Saúdové se zlobí na USA kvůli jeho nedostatečné podpoře jejich zločinecké intervence v jemenské občanské válce a kvůli pokusu Bidenovy administrativy uzavřít dohodu s Íránem ohledně jeho jaderného programu. Saúdští představitelé uvedli, že byli šokováni americkým stažením z Afghánistánu v loňském roce. A nyní je to Čína, která kupuje více než 25 % ropy, kterou Saúdská Arábie vyváží, pokud by se její cena stanovila v jüanech, zvýšil by tento prodej postavení čínské měny. Saúdové také zvažují zařazení futures kontraktů denominovaných v jüanech, známých jako petrojuan, do cenového modelu saúdskoarabské ropné společnosti alias Aramco.

Pro Saúdskou Arábii by to byla hluboká změna, kdyby i část ze svých zhruba 6,2 milionu barelů ropy denně vyvážela v jiné měně než v amerických dolarech. Většina celosvětového prodeje ropy, přibližně 80 %, se uskutečňuje v amerických dolarech a Saúdové od roku 1974 obchodují s ropou výhradně v dolarech v rámci dohody s Nixonovou vládou, která zahrnovala bezpečnostní záruky pro království. Čína v roce 2018 zavedla kontrakty na ropu v ceně jüanu, což bylo součástí její snahy učinit svou měnu obchodovatelnou po celém světě. Dominantní postavení dolaru na trhu s ropou však nijak nenarušily. Pro Čínu se používání dolarů stalo rizikem, které samozřejmě zdůraznily nedávné sankce USA vůči Íránu kvůli jeho jadernému programu a ještě nedávnější sankce vůči Rusku v reakci na invazi na Ukrajinu.

Co se týče dalších zpráv, tohle je docela zajímavé a stojí za to na to upozornit. Biden ukončuje vojenskou pomoc pro saúdskou válku v Jemenu 5. února 21. Rovněž Biden přislíbil saúdskému králi podporu USA proti útokům Hútíů 9. února 2022. Říkají jednu věc a dělají druhou, zatímco jejich korporátní presstituti je samozřejmě kryjí. Je to skoro jako říkat – plandemie je u konce a přitom pokračovat v budování biobezpečnostního státu.

JC: Ano, ano. Skoro to tak je, že? A je to jen pokračování toho, co jsme zaznamenali právě před týdnem nebo dvěma týdny, o tom, že se otevírá Pandořina skříňka a dějí se všechny ty věci, z nichž jednou je Biden, který se snaží povolat Saúdy: Hej, lidi, nechcete si promluvit o nějaké ropě? Ne? Dobře. To jsou typy změn, ke kterým teď v geopolitickém měřítku dochází. A myslím, že dlouholetí posluchači Corbett Report pochopí, co se děje a jaký význam to má. Ale pro lidi, kteří se s tím teprve seznamují a poznávají realitu, bych hodil odkaz na vyhledávání petrodolaru na Corbett Report klidně i na vyhledávání petrojüanu.

Protože o obojím jsem opakovaně mluvil posledních pět nebo šest let. Je toho hodně, co by se dalo projít v historii, co je to za systém, jak vznikl, a jak vypadá alternativa „petrojüanu“. Ale ve zkratce, tohle jsou opravdu obrovské historické pohyby, které se odehrávají právě teď, na denní bázi. Doufám, že lidé ocení neuvěřitelný rozsah toho, co právě teď prožíváme – skutečně světově historické časy. A já už jsem to říkal, a řeknu to znovu. Myslím, že to, o co v základu jde, je změna světového měnového paradigmatu. A myslím, že to docela dobře vyjádřil David Hendrickson v nedávném podcastu Geopolitics and Empire, kde mluvil o zbraních finanční destrukce. WFD vypuštěné na Rusko, Čínu a Írán.

Ano, vyřazení ruských bank ze Swiftu je obrovské – to je jaderná zbraň na finanční škále. My právě začínáme vidět účinky toho a jak se to projeví geopoliticky, jehož součástí je toto gigantické přeskupení, které by bylo nemyslitelné v předchozí éře Pax Americana Saúdské Arábie. Nepotřebujeme váš americký vojenský deštník. Petrodolar? Možná ne, možná se od petrodolaru odlepíme. To je docela velký vývoj sám o sobě. Ale to není jediný vývoj. Mohli bychom poukázat na: Spojené arabské emiráty volí solidaritu mezi producenty ropy nad vojenskými spojenci, Mluví o tom, jak v „Perském zálivu hráli blob jako housle,“ což jde více do strany Spojených arabských emirátů.

Například pákistánský prezident Khan se setkával s Putinem, a to i během ukrajinské krize, což vyvolalo určité kontroverze. Nebojte se, lidi, bylo to předem naplánované dlouho dopředu, prostě jsme museli tu schůzku absolvovat. Nejsme na straně Rusů. Ale Pákistán, který stále více vypadá, že by mohl být otevřený vztahům s Rusy, což je nemyslitelné, protože během studené války nebyl Pákistán na straně Rusů. Takže velké věci. A já jsem slyšel pověsti o tom, že na zasedání Organizace islámské spolupráce, které se má konat příští týden v Pákistánu, kde budou samozřejmě všichni členové OAC, když ne hlavy států, tak alespoň ministři zahraničí, nebo kteříkoli vysoce postavení ministři, které vyšlou, budou tam v Islámábádu na konferenci 22. března. Na 23. března připadá Den Pákistánu. A podle toho, co se povídá a co jsem slyšel, budou slavit s nějakým oznámením, řekněme o stanovení cen ropy v jüanech nebo něco v tom smyslu.

Takže nevím, nemůžu to ověřit. Je to jen něco, co jsem slyšel, na co dávat pozor příští týden. Ale jak říkám, tyhle události se teď dějí denně a dochází k obrovským pohybům. A ještě jednou upozorním lidi na to, že Čína se pořád objevuje, bublá, na jaké straně jsou? A USA varují: nestavte se na stranu Ruska v tomhle všem. Je tu teď takové zvláštní napětí, že si myslím, že historici budoucí éry se na to budou dívat jako na úvodní měsíce druhé světové války. Tichá válka, nebo jak se tomu říká, kdy se říká, dobře, asi jsme ve válce, ale nic se neděje. Co se děje? Kdo udeří první? To je doba, ve které se právě nacházíme.

JP: Další řekl bych vzrůstající jméno… Zrovna minulý týden jsme zmínili Spojené arabské emiráty, ty se samozřejmě staly důležitějším hráčem u stolu. Jamesi, zmínil jsi příští týden, a já se samozřejmě dívám jen na to, že máme jarní rovnodennost. A protože jsme právě prošli březnovými idy, řekněme, že se po celém světě mohou dít docela zajímavé věci. Docela zajímavé doplňkové čtení „Nevyřčený příběh za téměř 50 let trvajícím tajemstvím amerického dluhu Saúdské Arábie.“ A to se samozřejmě dostáváme k dohodě Nixonovy vlády se Saúdy před téměř 50 lety. Nebo se můžete prostě podívat na filmovou verzi, jak a proč velká ropa dobyla svět.

Dvoudiskové DVD sady jsou k dispozici na NewWorldNextWeek.com, více na konci této epizody. Toto je 479. díl Nového světu příští týden. Jamesi, děláme to spolu už více než 12 let. A dokonce jsem na začátku skoro řekl. Tohle je klasický příběh Nový svět příští týden. Příběh typu Petrodolar, skutečné pohyby ve finančním světovém řádu. Je spousta dalších tahů na velké šachovnici. Ukrajina získala přístup ke kontroverzní technologii k rozpoznávání obličejů firmy Clearview AI. A tohle máme z ITPro.co.uk.

Všechno, co jsme zmínili v těchto epizodách za 12 a více let, je vždy odzrojováno v poznámkách. Společnost Clearview AI poskytuje ukrajinskému ministerstvu obrany bezplatný přístup ke své technologii rozpoznávání obličejů. Společnost potvrdila, že software pro rozpoznávání obličejů se používá k identifikaci ruských vojáků. Oh, super, to zní v pořádku. Vypořádat se s dezinformacemi… aha, to začíná být trochu riskantní, ale dobře… sjednotit vysídlené rodiny a identifikovat zesnulé. To se bohužel vzájemně nevylučuje.

A to zní, že to zahrnuje více biometrických údajů než jen ty zlé Rusy… sjednotit vysídlené rodiny a identifikovat zesnulé, protože jiné formy identifikace včetně snímání otisků prstů jsou kvůli silnému bombardování stále náročnější. Je těžké získat otisky palců, když jste bombardováni. Původně o tom informovala agentura Reuters, newyorská společnost ClearView AI mezitím potvrdila IT Pro, že „Clearview AI poskytla svou průkopnickou technologii rozpoznávání obličejů ukrajinským úředníkům pro jejich použití během krize, které čelí. To přichází poté, co generální ředitel a spoluzakladatel Hoan Ton-That poslal dopis ukrajinské vládě s nabídkou podpory po ruské invazi 24. února.

V dokumentu, který viděl IT Pro, Ton-That tvrdí, že Clearview AI má přístup k více než 2 miliardám obrázků získaných prostřednictvím ruské sociální mediální služby VKontaktu, které mohou být použity k identifikaci ruských vojáků. VKontakt je nejpopulárnější sociální síť v Rusku s odhadovanými 400 miliony registrovaných uživatelů. Zařadíme článek od agentury Reuters a některé další doplňující odkazy. Ukrajina začala během války používat rozpoznávání obličejů společnosti Clearview AI. A protože jsme v hororu, potřebujete dobrý titulek hororu: Technologie Clearview pro rozpoznávání obličejů pomáhá Ukrajině rozpoznávat mrtvé.

A můžete si jen přečíst jejich stránku na Wikipedii, kde jsem se dozvěděl, že právníci Clearview jsou ti, kteří úspěšně pomohli obhájit přelomový případ Citizens United u Nejvyššího soudu USA, jehož výsledkem je samozřejmě to, že korporace jsou lidé. Další věc, kterou jsem se zabýval ve svém pořadu. Tohle je zajímavé, právě jsi zmínil, že zahrneš vyhledávání pro petrojuan a petrodolar na svém webu Corbettreport. Pochybuji, že na svém webu mám mnoho věcí o petrojuanu. A ty u sebe zase nemáš informace o Clearview. Kryju ti záda… „Clearview AI porušila kanadské zákony o ochraně osobních údajů s nástrojem pro rozpoznávání obličejů únor 2021.“

Aplikaci Clearview pro rozpoznávání obličejů právě použili všichni vaši oblíbenci na ministerstvu spravedlnosti, imigračním oddělení, Macy’s, Walmart, NBA, Best Buy, Národní bezpečnost, policie Miami, policie Filadelfie, policie Indiany, policie New Yorku, Kohl’s, Wells Fargo, Bank of America… však víte, ti dobří lidé… to je z února 2020. Zde je nejnovější titulek: „Clearview spouští nástroje pro rozpoznávání obličeje k rozmazávání obrázků a odstraňování roušek – říjen 2021.“ To se zdá být v éře plandemie mlhavě důležité. Takže Jamesi, můžeš mě ujistit, že nic z toho se nedostane do rukou padouchů. Za předpokladu, že si ještě nemyslíš, že neonacisté, které teď máme milovat a podporovat, nejsou zlí.

JC: Jasně. Jo. Počkej, jsou tu i dobří lidé? Páni, super. To je pro mě novinka. Ještě jsem žádné neviděl. Jo, přesně tak. Jasně A děkuji, že jsi se věnoval straně Clearview. Ohledně rozpoznávání obličejů obecně, odkážu lidi na svůj rozhovor s Michaelem Maharreyem z Centra pro 10. dodatek z počátku roku 2020, těsně před plandemií. Ohledně odporu vůči rozpoznávání obličejů, které se legislativně odehrávalo v různých obcích po celých Spojených státech, které přijímaly vyhlášky, že nebudou používat rozpoznávání obličejů pro policejní účely, apod. Takže to bylo hnutí, které získávalo určitou pozornost, než se svět navždy změnil v další nový normál… bla, bla.

Takže si myslím, že způsob, jak pochopit a zarámovat to, co se tady děje, je: Dobře, ujasněme si to. Ukrajinské ministerstvo obrany zavádí tuhle technologii rozpoznávání obličejů, aby skenovalo padouchy a skenovalo „ty hodné“ na naší straně a aby skenovalo každého a získávalo všechny jejich biometrické údaje? Víte, to mi připadá jako tiché přiznání něčeho, před čím jsme se ty i já snažili varovat mnoho let. Rozpoznávání obličejů je zbraňový systém, nebo přinejmenším je to něco, co bude nasazeno ve válce jako způsob kontroly bojového prostoru a pochopení nepřítele a rovnou našich vlastních občanů, kteří, mimochodem, dovolte mi to znovu zopakovat, i když to opakuji každý týden.

Tohle je válka. Je to válka proti nám všem. A je to válka našich jednotlivých vlád, které pracují ve shodě a které se v podstatě snaží ovládnout lidskou populaci. A v této válce hodlají použít zbraně, jako je rozpoznávání obličeje, biometrie, skenování otisků prstů, skenování duhovky, digitální identifikace, pokud vám to zní povědomě, děkuji. Dáváte pozor. Pokud ne, podívejte se na můj nedávný díl podcastu o globálním vězení digitální identifikace, kde se dozvíte, jak je tato agenda naprosto zásadní pro převzetí planety, ke kterému právě dochází. A oni využijí každou záminku, aby tuto agendu zavedli, a žádná záminka není lepší než válka. Samozřejmě vždy rádi testují své nové vychytávky a technologie pro ovládání obyvatelstva v době války. Takže není žádným překvapením, že to ukrajinské ministerstvo obrany zavádí právě teď.

JP: Právě mě něco napadlo. Když se věci vyhrotí, jsem si jistý, že Apple neodevzdá všechny ty sítnice, které samozřejmě mají v rukou, že ne? To by nikdy neudělali. Myslím, že dát tento příběh do nějakých novějších termínů, protože to jsou bohužel jediné termíny, které si většina běžných lidí zapamatuje. Očekávejte, že v budoucnu uvidíte něco podobného jako tento titulek. „Taliban se zmocnil biometrických zařízení americké armády.“ Srpen 2021. Nepadnou do rukou „nepřítele“. Dokud mluvíme o „válce-proti…“ Vlastně v jednom e-mailu někdo zmínil „válce-proti…“ Vymýšlíme tady nové výrazy. Spousta lidí viděla, jak se z jejich přátel a rodiny, kteří byli v posledních letech známí epidemiologové, najednou stali geopolitickými experty. Možná jim pošlete ten příběh o biometrice, a já bych řekl, že jim určitě pošlete tohle.

Smazané webové stránky ukazují, že senátor Obama vedl snahu o vybudování biologické laboratoře na Ukrajině. Článek z roku 2010 vyvolává vážné otázky ohledně aktivit americké vlády na Ukrajině, které se táhnou téměř dvě desetiletí. Falešná pravice nabíjí zbraň, falešná levice mačká spoušť. Přeskočme k naší závěrečné části zde ve 479. díle Nový svět příští týden. Jamesi, o všech těchto příbězích jsme opět mluvili už dříve, ale stále se vracejí. Je to skoro jako když jsou volby, aby se tě pokusili přimět volit správným způsobem. Vědci vypustí v Kalifornii a na Floridě geneticky modifikované komáry financované Gatesem. Tohle jsme převzali z Miamistandard.news, který tak trochu vypadá jako běžný zpravodajský web, a pak vidím odkazy na InfoWars a další místa, protože se samozřejmě jedná o informační válku.

V Kalifornii a na Floridě mají být vypuštěny miliony GMO komárů financovaných Nadací Billa a Melindy Gatesových. EPA dala zelenou uvolnění GMO komárů v rámci pilotního programu, který má vytlačit přirozené komáry ve vybraných oblastech těchto dvou států. Komáry vyrobila britská biotechnologická firma Oxitec, kterou financuje Nadace Billa a Melindy Gatesových, ve snaze bojovat proti nemocem přenášeným hmyzem, jako je horečka dengue, žlutá zimnice, virus Zika. Jak uvedl Epoch Times, „podle firmy Oxitec jde o udržitelnou a cílenou technologii biologické ochrany proti škůdcům, která neškodí užitečnému hmyzu, jako jsou včely,“ protože ty všechny jsme už zabili s Roundupem, a samozřejmě „motýly, a prokazatelně kontroluje nemoci přenášejícími komáry Aedes aegypti, kteří napadli komunity na Floridě, v Kalifornii a dalších státech USA,“ kde to zkoušeli už dříve. Pilotní program na Floridě, který dostal náskok v loňském roce, čelil odporu obyvatel, kteří kritizovali EPA.

Agentura EPA nevyžadovala odborné posouzení ani základní předběžné testy v klecích na Floridě a v Texasu a vyloučila připomínky veřejnosti tím, že nezveřejnila příslušné dokumenty, když pokusy schválila, uvedl J.D. Hansen z Centra pro bezpečnost potravin. Jiní se domnívali, že EPA nezohlednila nezamýšlené důsledky. V březnu svědčila skupina nezávislých odborníků před komisí pro komáry na Florida Keys o tom, že GMO komáři mohou představovat významnou hrozbu pro citlivé ekosystémy a lidské populace na Florida Keys. Jak informoval deník The Daily Mail. Geneticky modifikovaní komáři mají povolení k vypuštění v Kalifornii. Další článek z Gizmodo. Zatímco se to děje a divoce tituluje, tento další příběh se stal už před třemi lety a neuspěl. Geneticky modifikovaní komáři se množí v Brazílii – září 2019.

Po polním pokusu mezi lety 2013 a 2015 se geneticky modifikovaní komáři množí v Brazílii. Podle původního plánu vědců měli všichni vypuštění komáři a jejich potomci uhynout. Pokus o omezení populace komára žluté zimnice v Brazílii selhal. Zdá se, že genové mutace mohly být přeneseny do místní populace. Modifikace genu s názvem OX513A v komárech byla navržena tak, aby první generace potomků těchto komárů, známá jako F1, nedosáhla stádia dospělce a nemohla se tak rozmnožovat, jenže se tak stalo. Vědci z Yaleovy univerzity dospěli k závěru, že části pozměněného genu nečekaně migrovaly do cílové populace místních komárů. Další epický neúspěch bohů šíleného scientismu, Jamesi.

JC: No, neúspěch? Nebo jaký je za tím skutečný záměr? Že ano? Máš naprostou pravdu. Vždyť o tom mluvíme už mnoho let. Hodím sem odkaz na 66. díl Corbett Report z roku 2008 o vakcínách jako tichých zbraních, kde jsem pustil klip, jak Gates vypouští do publika komáry jako létající injekční stříkačky. Víte, to je to, co budeme dělat v budoucnu. Tohle je očkování v budoucnosti. Pamatuješ si na to? Jo, pamatujeme. Takže sem hodím tento odkaz.

Ale jo, to se těm globalistickým přisluhovačům musí nechat, když řeknou, že něco udělají, tak věřte, že se o to aspoň pokusí. Pokusí se udělat přesně to, co vám říkají, že udělají. A k této poznámce budu mít vlastně tento víkend ve zpravodaji ještě něco k dalšímu postupu v rozvíjející se, nezastavující se agendě biologické bezpečnosti, která neskončila. Jsou tu časové plány, postupy, všechny druhy věcí, kde vám přesně říkají, co se stane, a uvádějí konkrétní data. Takže bychom tomu měli věnovat i nadále pozornost.

Ale konkrétně k tomuto příběhu, opět je toho hodně, co jsem už řekl, takže hodím lidem odkaz na rozhovor, který jsem vedl s Jonathanem Lathamem z Nezávislých vědeckých zpráv v červnu 2020 o genových pohonech a nadaci Gatesových. Mluvili jsme tam o jeho článku s titulkem: Gatesova nadace najala PR firmu, aby manipulovala OSN nad genovými pohony, kde jsme mluvili o této technologii, kterou Oxitec používá – technologii genových pohonů, o tom, jak je hluboce chybná. Opět, vadná, podle toho, na kterou stranu které mince se tu snažíte hodit, ale že věda kolem ní byla zmanipulována a překroucena.

A samozřejmě jsme zmínili, že geneticky modifikovaní komáři se množí v Brazílii, navzdory ujišťování o opaku, ale nebojte se, ten článek na Gizmodo, na který odkazujeme, vám řekne, že ten článek byl vyvrácen. Víte, tam byl nedostatek přesvědčivých důkazů kolem toho článku z roku 2019, který ukázal: Hej, víte, jak jsme říkali, že tihle kluci se nebudou schopni rozmnožovat přes první generaci? No, zdá se, že jsou toho schopni. Oops. Ale vězte, že ta studie byla chybná, takže si s tím nemusíme dělat starosti. Nebojte se, věřte vědě. Jak by se to mohlo pokazit?

JP: Počkat, genová terapie je chybná?

JC: Genový pohon… ne genová terapie.

JP: Ano, promiň. Odlišné věci.

JC: Jo, naprosto.

JP: . Bonusová otázka. Jamesi. Co říkáš na komentáře Melindy Gatesové týkající se zvláštního vztahu jejího bývalého s Jeffrey Epsteinem? Všiml jsem si, že nespěchala s tím odstranit své jméno z nevládních organizací.

JC: Ne, ale nezakládá náhodou novou vlastní nadaci nebo tak něco? Já nevím. Jo, nedíval jsem se na to. Četl jsem o tom. Takže jsem ji vlastně neviděl ani neslyšel. Ale určitě jsem viděl nějaké reakce lidí. Jak je statečná. A že udělala správnou věc. A oh, přiznala se. Což je samozřejmě přesně to PR, že jo? Oh, udělala skvělou věc. Odhalila všechno o Epsteinově spojení, a byla u toho. Takže Melindě můžeme věřit. Melinda rozhodně neměla nic společného s cíli Gatesovy nadace v posledních několika desetiletí, což je samozřejmě lež. A pokud lidé viděli, kdo je Bill Gates, budou vědět o Melindině spojení s tímto a o tom, že je zajedno s agendou kontroly populace. Je to jen další PR.

JP: A samozřejmě, když o tom teď přemýšlím, protože jsme samozřejmě na to neměli myslet. Ghislaine Maxwellová pořád sedí a čeká na rozsudek a doufá, že to stihne do června. Další zprávy: Federální rezervní systém poprvé po čtyřech letech zvýšil úrokové sazby. V Japonsku bylo zemětřesení a je tu zbrusu nový, dosud neviděný záznam z 11. září. Březnové idy obvykle signalizují začátek měsíce a půl naprostých a totálních rituálů a šílenství Nového světového řádu. A letos to vypadá, že tomu nebude jinak. A to je Nový svět příští týden, 479. díl na Den svatého Patrika. Když uzavíráme tuto epizodu, ano, vím, že jsme do toho oba hodně zažraní.

JC: Zelenou na sobě nemám. Co ty?

JP: Ani já. Mám na sobě své zbrusu nové tričko Media Monarchy z NewWorldNextWeek.com. Trička jsou opět v černé barvě. Z organické bavlny, vyrobeno v Americe, možná se budete chtít zaregistrovat, jak už jsme poznamenali dříve, na NewWorldNextWeek.com, abyste byli informováni o nadcházejících přírůstcích do obchodu. A trička jsou jen jeho součástí. Jamesi.

JC: Víš, je to legrační, posíláš mě zpátky do doby, kdy jsem byl v Dublinu, kde tuším měli něco jako Den svatého Patrika a byl tam ohňostroj a tak. Ale byli to všichni Američani a Kanaďani a bezradní cizinci, kteří tam mávali irskými vlajkami a tak. Nemyslím si, že Irové se o tyhle věci nějak moc zajímali. JP. Je to jako amatérská hodina… lidi to tak můžou nazvat.

JC: Za dvacet let se něco možná změnilo. Kdo ví?

JP: Možná. Tak to byl díl 479 Nového světa příští týden.

JC: Dobře, tak si to příští týden zopakujeme, měj se, kamaráde.

JP: Dobře, kamaráde, měj se, díky.

Překlad: David Formánek

Odkazy a reference

Příběh č. 1: Saúdové jednají o zahájení prodeje ropy v jüanech

https://anti-empire.com/saudis-in-talks-to-start-selling-some-oil-in-yuan/

Biden ukončil vojenskou pomoc Saúdské Arábii ve válce v Jemenu (5. února 2021)

https://archive.ph/GyN61

Biden přislíbil saúdskému králi podporu USA proti útokům Hútíů (9. února 2022)

https://www.aljazeera.com/news/2022/2/9/biden-pledges-us-support-against-houthi-attacks-to-saudi-king

Nevyřčený příběh o téměř 50 let trvajícím tajemství dluhu Saúdské Arábie vůči USA

https://economictimes.indiatimes.com/news/international/business/the-untold-story-behind-saudi-arabias-41-year-us-debt-secret/articleshow/52528470.cms

Dvoudiskový DVD set „Jak/proč velká ropa dobyla svět

Corbettova zpráva Vyhledávání: „Petrodolar“

https://www.corbettreport.com/?s=petrodollar

Corbettova zpráva Vyhledávání: „Petroyuan“

https://www.corbettreport.com/?s=petroyuan

David Hendrickson: Hrickon: Zbraně finančního ničení (WFD) v Rusku, Číně a Íránu

https://geopoliticsandempire.com/2022/03/16/david-hendrickson-weapons-of-financial-destruction/

SAE dávají přednost solidaritě s Ruskem před vojenskými spojenci

https://archive.ph/JP71J

Pákistán bude 22. března hostit další zasedání Organizace islámské spolupráce

https://www.arabnews.pk/node/1999836/pakistan

Příběh #2: Ukrajina získala přístup ke kontroverzní technologii rozpoznávání obličeje společnosti Clearview AI

https://www.itpro.co.uk/security/biometrics/366970/ukraine-access-to-clearview-ai-facial-recognition-tech

Ukrajina začala během války používat rozpoznávání obličeje Clearview AI

https://archive.ph/jofGt

Technologie rozpoznávání obličeje společnosti Clearview AI pomáhá na Ukrajině rozpoznávat mrtvé

https://archive.ph/o8zj1

Clearview AI

https://en.wikipedia.org/wiki/Clearview_AI

Společnost Clearview AI porušila kanadské zákony o ochraně osobních údajů, tvrdí hlídací psi (3. února 2021)

https://www.cp24.com/mobile/news/clearview-ai-broke-canadian-privacy-laws-with-facial-recognition-tool-watchdogs-say-1.5294026

Aplikaci Clearview AI pro rozpoznávání obličeje používají @TheJusticeDept, @ICEgov, @Macys, @Walmart a @NBA + @BestBuy @DHSgov @MiamiPD @SMCSheriff @PhillyPolice @IndStatePolice @nyspolice @Kohls @WellsFargo @BankofAmerica (27. února 2020)

https://twitter.com/XEyezWideOpenX/status/1233681443102035968

Společnost Clearview uvádí na trh nástroje pro rozpoznávání obličejů, které odstraňují masky (8. října 2021)

https://www.biometricupdate.com/202110/clearview-launches-facial-recognition-tools-to-deblur-images-and-remove-masks

Vyhledávání v mediální monarchii: „Clearview“

https://mediamonarchy.com/?s=clearview

Taliban se zmocnil amerických vojenských biometrických zařízení (17. srpna 2021)

https://archive.ph/TWbwl

Smazané webové stránky ukazují, že senátor Obama vedl snahu o vybudování biolaboratoře na Ukrajině

https://thenationalpulse.com/2022/03/08/obama-led-ukraine-biolab-efforts/

Epizoda 415 – Globální vězení pro digitální ID

https://www.corbettreport.com/digitalid/

Příběh č. 3: Vědci uvolní v Kalifornii a na Floridě geneticky modifikované komáry financované Gatesem

https://miamistandard.news/2022/03/11/scientists-to-release-gmo-mosquitos-funded-by-gates-foundation-in-california-florida/

Geneticky modifikovaní komáři povoleni k vypuštění v Kalifornii

https://gizmodo.com/2-billion-genetically-modified-mosquitoes-cleared-for-r-1848630797/amp

V Brazílii se rozmnožili geneticky modifikovaní komáři (13. září 2019)

https://www.dw.com/en/genetically-modified-mosquitoes-breed-in-brazil/a-50414340

Epizoda 066 – Vakcíny jako tiché zbraně

https://www.corbettreport.com/episode-066-vaccines-as-silent-weapons/

Rozhovor 1551 – Jonathan Latham o genových jednotkách a Gatesově nadaci

https://www.corbettreport.com/interview-1551-jonathan-latham-on-gene-drives-and-the-gates-foundation/

Nový svět příští týden Store

https://newworldnextweek.com/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Jedna věc mne zaujala jako „novinka“ v řeči – korporace TO jsou lidé – bez srdce…ano a jména…a data a myšlenky, protože vše je neutrální pokud to nezabarvíte svým chtěním…ůmyslem…čiže zvrácené mysli dělají zvrácené obrazy a majitelé těch zvrácených myslí dělají zvrácené činy…kvantová fyzika: experimentátor svým chtěním ovlivňuje výsledek pokusu! A od toho „počinu“ odvodil člověk svůj svět nynější: skrze tebe je prokleta tato Země….desítky tisíc let.
  Ti komáři jsou aspoň na Slovensku minimálně od nového roku a nevadí jim -8°C a „létají“ i ve výši 13.patra denně. zabijeteli ho – žádný krvavý flek po něm nezbude a jsou GMO-nemají nic vevnitř. Záchrana světa není v změně měny, nezáleží na tom jestli „loutkovodič“ chodí v texaskách, obleku či arabském hávu, podstata je stále stejná – pod košilí je kovové srdce bez života/možná s bypasem. Krásné počasíčko, pohodička, tabáček a pak vám dojde, že to záření je nepřirozené a není to „ozónová díra“,ale…máme v západní EU tak „citlivé přístroje na měření radioaktivity“, ale ty data někdo „matematicky modelově spracovává a třídí“. A třeba nemáte TV ani rádio, ale ani je nepotřebujete, když to sluníčko tak nepřirozeně září a před ůplňkem ráno ve 4 hodiny vidíte v zákrytu za Lunou protáhlý vejčitý ůtvar nepřirozeně jasného světla nad a pod Lunou – jako ještě malý srpek nahoře a dole…asi pro věřící výstraha….vrátíte se z obchodu a při smrkání si vytáhnete „morgelon“ z nosu…ani oko nevidélo ani ucho neslyšelo, co přichystal „bůh/člověk“ svému bratru…člověče, boj se svého obrazu, nevíš čeho všeho je ještě schopen než definitivně zničí, co mu bylo propůjčeno!

  1. Zajímavý ale s tím Bohem bych byl více optarný Bůh dal lidem svobodu protože nechtěl roboty vše je na člověku protože nemůže zasáhnout to by nebyla možnost svobody a dal nám moc se bránit ne že nedal dal nám svobodnou vůli lidi zkrátka nesměj na to co se děje přistoupit když to říděj pořád barbaři já jim říkám barbaři to co od vás zaznělo je hodně blízko biblické pravdě kovovové srdce a další napsaný vystihuje verš o ježíšovy asi nejlépe tento na tuto situaci přišlo světlo do světa ale vy jste si zamilovali tmu oni neslyší ani nevidí měli na to 2000 let ho pochopit poslechněte pána nebot hodina zármutku se přiblížila otče náš jenž jsi na nebesích posvět se jméno tvé přijd království tvé bud vůle tvá jak v nebi tak i na zemi chléb náš vezdejší dej nám dnes a odpust nám naše viny jakož i my odpouštíme naším viníkům amen

 2. „Gates vypouští GMO komáry“:))) jsem si poprskal klávesnici:) bože kde na ty nesmyly ti lidé chodí,to mají nějaké osudí z kterého každý den vylosují novou blbost? tahle stránka mě vždy pobaví:)

  1. Tak si asi neviděl všechny ty videa proč si myslíš že je nemožné geneticky modifikovat komáry je možné geneticky modifikovat rostliny i zvířata víš kde byly počátky uvědomění když skřížily osla s koněm víš vono určité věci je vážně možné dělat zkus se podívat na genetické modifikace na netu třeba taková modifikace rajčat a víše zmíněných tím se nazobíraj pár let to není otázka 5 let spíš si polož otázku jak je možné že nás učily o vývoji člověka k dnešnímu řekněme v průběhu 300 000 let a čítá se nás tu nějakých 8 miliard a více a to nepočítám všechny druhy zvěře ani jednou nás nikdo neočkoval a nevyhynuli sme bez jediné pomoci či jediné injekce očkování zeptej se sám sebe jak je tedy možné že aids sars prasečí chřipka a všechny ty svinstva přichází až v době mikroskopu a dlouhodobých studií vědeckých prací němeli jsme náhodou už umřít vyhynout už dávno nebo začneš s hypotézou ufo je tu s náma pořád tak nás před tím očkovali oni nebyla ani hygiena pár věcí přišlo jako mor ale viry těchto tipů se neobjeví za sebou během pár let jinak řekni větu je zajímavé že evoluce a viry kolem nás to vše k naší záhubě potřebovalo dospět do dob mikroskopů a vědeckých prací to je hezká věta když k ní přiřadíš údaj 300 000 let kde stačí století a něco a voala a ještě jedna věc když aids přešel z opice na člověka která se s ním dokázala vypořádat protože opice žijí nevymřeli vidíme je jsou proti němu tedy imuní ale když nezávisle na tom přenesli opičí aids z člověka na opici podlehla jako člověk co se stalo hmmm neodsuzuj něco o čem si se vůbec nezamyslel tito lidé a další po celém světě na internetu nejsou tupci tak se také tak nechovej a zajímej se více o věci a dění kolem a vono ti začne dávat smysl že i nevěřící přicházejí k faktu jak jsou určité skupiny lidí temné výše jedna osoba říká mají kovové srdce Kristus říká přišlo světlo do světa ale vy jste si zamilovali tmu jste děti dáblovi to on je váš otec odjakživa to byl lhář třeba i toršku bible a nebo filmové zpracování na youtube v hd

   1. já netvrdím že není možné geneticky komáry modifikovat,, jen nevěřím že je Gates vypouští,,je to prostě nesmysl.

  2. Erudovaný češtinář “ROMAN,” nechvalně známý vaxer a dezinformátor, propagátor celosvětových lží a místní žvejkal..opět nezklamal a opět kope kolem sebe 🙂

   1. Myslím,že nejvíce „erudovaný“ češtinář je tu Matuš.
    Z jeho slátaniny si nikdo nic nevybere…páté přes deváté….
    O gramatice lépe pomlčet…..
    Uplatnil by se na diskuzích Novinek,podobná úroveň.😂

 3. A ještě je tu něco co jimnedošlo nekoplo je to a sem rád že je to nekoplo tohle všechno co se od pandemie stalo sem před pandemií začal psát různé myšlenky tipu psychlogická válka strategie uzamčení různá bezpečnostní opatření jsem věřící člověk jak se to stalo nebudu popisovat jen sem rád že ani čína ani žádnej programátor nezná návod na to co mě koplo všechno sem uložil na disketu začli se dít před pandemií zvláštní věci u mě doma mě osobně nevím jakou roli v tom sehrálo roli ufo protože se mi ukázaly ve formaci souhvězdí lva což znamená moc majestát zákon dnes už i vy i já asi víme co to tak je čemu to nasvědčovalo proto se mějte na pozoru opravdu si to nevymýšlím disketu sem musel spálit neměl sem klid a měřáky plynařů se blázdnily i když byli nové rozsvítilo se mi světlo v koupelně do kterýho nejde proud elektrikář to proměřil mrtvej kabel žárovka se rozsvítila dělo se spousta zvláštních věcí telefon co sem měl u sebe na posteli když sem se díval na tv sem uslyšel jak cvaknul o linku v kuchyni hledal sem ho na posteli ale nikde nebyl v tu chvíli po mě přeběh mráz nikdo semnou nebyl du do kuchyně a koukám jak leží na tý lince ještě sem si s ním chvilku hrál u televize to je jedno nevím momentálně čeho ty idioti sou schopný ale mějte se na pozoru mají vážně temnou stránku až nelidskou to neznamená že nejsou lidi ale kdy byli když majetky a moc měly přednost před lidmi které poslaly do války a do války nikdo nejde dobrovolně nikdo se nezvedne z gaudže a řekne du vystřílet japonce nebo amričany na světě se dějí neustále zvěrstva a ti páchají temní lidé v nich světlo nenajdete jeden jednou řek znáte ten citát když se kácí les lítaj i třísky normálnímu člověku je z toho tak maximálně na blití přesto se nachází idioti co souhlasí a říkají že to jinak nejde pak se najde člověk co řekne vlastenectví je mizernou ctností ale o tomhle všem se zminuje bible o lidech jací budou co způsobí co budou páchat kým jsou a jak nenávidí světlo lásku je jim cizí majetky a moc zatvrzelé srdce to vše z člověka dělá temnou bytost satan ví jak na nás a finanční sytém byl jeho nástroj ten chce změnit byl odhalen jako nežádoucí oni něco dělají ti lidé a jsou vážně posedlí oni řeknou mi víme ale řeknou současně jinak to nejde ale de ale i když jim to budete chtít vysvětlit nebudou slyšet a rozumět a ani vás nevyslechnou nikdy ste je nezajímali než jako potřebná pracovní síla pro jejich komfort kde svou vizi vidí jako světovládci bez kterých by to tu nefungovalo existuje jeden systém který nikomu nemůže škodit je to systém pravdy upřímnosti a lásky ekosystému který nám byl dán pro naši obživu a kochání jak je Boží dílo krásné a unikátní a oni to vše ničí pro své sobecké pyšné zvrácené touhy i přesto že vědí že už dnes zabijí naše potomky v budoucnosti v ekosystému je závislí každý tvor na rozloze na nějakem zvířeti ten ekosystém sme nenavrhli my ekosytém sám o sobě říká víte dost abyste věděli že nemůžete takto pokračovat nemůžete stavět domy jeden vedle druhého snažit se dělat to pokračovat v byznysu v tom všem tak neuváženě jak bude docházet ke zmenšení plochy zástavbou v budoucnosti bude to mít katastrofický dopad new yourk svou malou rozlohou ukázal řešení při vyšším počtu obyvatel že když říkám jako světovládce jde nám o budoucí generace musím vědět že nemohu stavět zastavovat plochy budovama či hangárama apod. vědí to vědí vše přesto radši budou lidi sterilizovat jen aby si mohli plnit své ambice nebo je i zabíjet myslel sem i na auta parkoviště před domy jsou také špatně jsou tu výtahy a stavební inženýři dokáží zpracovat návrh výškových budov kde vchod by byl z venčí kam by nás výtah zavezl až k sobě na podlží nebo jsou i jiné možnosti jak ušetřit veškeré místo pro zelený svět pod správu ekosystému patří stavební inženýr to vás na škole nenaučí já jsem přemýšlel nad tím jak změnit svět a udělat vše tak aby se neplýtvalo k čemu potřebujete tolik různých počítačů z různým výkonem to není energeticky ani nijak logické naopak myslíte si že to někoho zajímá že tu je řešení jak svět změnit tak aby se v něm nemusela páchat zvěrstva tipu kriminálního chování ne můj svět pochází z doby kdy sem se utopil a Bůh mě vzal na místo kde nikdo nemá víc ani mín jen sem se chtěl zmínit o tom že vždy se dá najít jiné řešení a morální otázka proč svět ale nechce tak na to vám odpovím tak jak já sem kým sem satan temní mysl neche zdraví rozum pomatenost blázdnovství pýchu rozdělení argument tam kde ho nikdo nemůže mít tam kde pravda je jen jedna od té on utíká nemá na ní slov nechce jí slyšet vězte jsou řešení jsou lidé chytří jsou možnosti je vše potřebné a v čem je pořád problém zkuste si tipnout proč mravnci budují společně mají společný zájem budovat spolu nesotěží spolu na trhu vše jim funguje i u nich se najde neposlušný jedinec ale toho vyloučí nebo zabijí když ohrozí kolonii nepotřebují peníze nic jen sebe proč to nejde u lidí když se tolik člověk v sobě vidí a nosí tolik možností inteligence všeho cítí se člověk jako pánem země a působí si z každé strany nepříjemnosti to tu je odjakživa a když přišel kristus zabily ho neposlouchaly ho zabíjeli křestany a oni místo úpadku se rozrůstaly takže když jste svědky neustálích zvratů co ničí lidem životy co se vlastně děje když to není dobré pro lidi ani budoucnost našich dětí a jsou tak zabíjeni už dnes v budoucnosti člověk má velmi mnoho možností ale odmítá je proč v tom případě je někde hloupí a není schopen prozřít jakého úpadku se nám tímto dostává a jak ničíme sami sebe dalo by se to rozebrat více ale určitě si to kdo bude mít zájem tohle číst sám doplní a kamerový systém umožnuje ještě něco ale ten návod si nechám pro sebe když vidím jak jsou lidi zlí bylo dobře zničit všechny ty věci na který sem myslel a vymýšlel logické konstrukty jak jich dosáhnout protože dnes se mi jen potvrzuje co jsou lidi zač a jak jsou zvrácení a nebezpeční jak byla ta věta dávejte si pozor na svou genialitu aby vás vaše genialita neuvěznila ve vlastním světě bez odvolání jo vzpoměl sem si lock down kamerový systém detekce obličeje čipy ještě vám něco hoši chybí možná umíte konstruovat a programovat ale já umím nacházet logické souvislosti jak vypracovat daný návrh na to nepotřebuju žádnou školu zašel sem dál než sou oni až do kosmu planetárních soustav využití když sem si myslel že sem cvok Nikola Tesla my položil otázku udělej mi odečet ze sta odpověd není čím odečítat je to matematickej chyták tak vydíš že nejsi blázen já přemýšlel v tý době o qvantovim počítači a on se jen zmínil a to byl konec o Atomovim počítači což si doted nemůžu dát dohromady to je fuk ale stalo se to také sem napsal válka to mě zamrazilo napsal sem válka rusko střední evropa a turecko nevím proč turecko moc se nezajímám o tyhle věci je mi z nich na blití vy programátoři byste se měli stydět z vostudy nosit kabát že se dokážete nechat uplatit k programování válečnejch zbraní po celim světě máte pomáhat svím rozumem ne ničit kort životy lidí

 4. „Bezradná“ CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny..:
  https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo

  1) 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
  2) Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
  3) Mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část „vědy“, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je „hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena“

  4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu „už opravdu dlouho“..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů