Dr. Bodo Shiffmann – O současné situaci a výzva k zastavení očkování

Ve zkratce...

Dr. Bodo Shiffmann mluví o současné situaci a své praxi jako lékaře, a vyzývá k okamžitému zastavení očkování proti covidu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dobrý den, vítám vás u tohoto videa a děkuji, že jste si našli čas na jeho zhlédnutí. Jmenuji se doktor Bodo Schiffmann. Jsem vedoucím lékařem ambulance pro léčbu závratí v Sinsheimu. Alespoň jsem jím byl. Ambulance na léčbu závratí v Sinsheimu byla zvláštní instituce, kterou jsme vybudovali v průběhu mnoha let. Pak přišla korona. Je mi 53 let a přemýšlel jsem o tom, že svou praxi předám svému nástupci, aby učil lidi, jak léčit pacienty se závratěmi, protože jsem si říkal, že v 53 letech nemá smysl brát si své znalosti do hrobu, zejména proto, že mnoho z toho, co jsem se naučil, není v učebnicích. V knihách je mnoho nesprávných informací o léčbě pacientů se závratěmi.

Měli jsme extrémně vysokou úspěšnost léčby těchto pacientů, všichni pacienti, které jsme léčili, byli tzv. beznadějné případy. Bylo jim řečeno, že se jim nemůže pomoci, že si svůj stav jen vymýšlejí, a přesto jsme měli více než 80% úspěšnost při zbavování pacientů příznaků závratí. Opět se jedná o lidi, kterým bylo v jiných ambulancích pro léčbu závratí, na univerzitních klinikách a u mnoha profesorů řečeno, že jim nelze pomoci. Měli pravdu, když se řídili učebnicí, ale my jsme se učebnicí neřídili, ale sami jsme přemýšleli a zkoumali.

30. 6. končí platnost mých obchodních účtů, které byly zrušeny. Ukážu vám to. Byly nám také zrušeny naše ordinace, protože jsem v demokratické zemi, kde by neměla existovat cenzura… A ještě něco k zamyšlení… Měl jsem ve všem stoprocentní pravdu a mohu předložit pádné vědecké důkazy, že masky nepomáhají, že lockdown zabil více lidí než takzvaná nemoc Covid-19. Že experiment, kterému se říká očkování, je zjevně nebezpečnější než jakákoli respirační choroba. Že jsou poškozovány děti a dochází k trvalému psychickému poškození. Že žijeme v totalitním státě. A my s tím musíme něco udělat. Tím „my“ myslím nás všechny. I ti, kteří si myslí, že jsem hloupý, s tím musí něco dělat, protože to není o mně. Jde o všechny děti na světě, a nejen v Německu, jde o všechny děti na světě.

A jde o budoucí generace, protože se ukazuje, že mnoho lidí, kteří by mohli změnit tento svět, na svět ani nepřijde. Protože mocní lidé, kteří na to mají peníze, si hrají na Boha, chtějí zasahovat do počtu lidí na této planetě a v podstatě mnozí nepochopili, že jsme ve válce. Jsme ve třetí světové válce. Jen si to neuvědomujeme, protože neexistují žádné protiatomové kryty, protože neexistují žádné sirény, je to informační válka. Většina lidí je připravena o nejdůležitější informace, a tím ohrožuje svůj život a zdraví, protože věří zkorumpovaným politikům, zkorumpovaným novinářům a zcela bezohlednému farmaceutickému průmyslu více než vlastním pocitům.

Už je to tak, že mohu připojit k proslovu kancléře Kurze z Rakouska, že většina z vás zná někoho, kdo zemřel v časové souvislosti s očkováním. A faktem je, že jen velmi málo z vás zná někoho, kdo zemřel s pozitivním testem PCR nebo na něj zemřel, a pokud na něj zemřel, jen zřídka měl příznaky nemoci Covid-19… měl pozitivní test. Musíme to celé skoncovat do konce srpna.

Poté přijde další vlna nachlazení a spousta lidí, kteří tuto vakcínu dostali, zemře. Pak si všimnou, že ti, kteří vakcínu dostali, umírají. Pak z toho obviní ty, kteří se nenechali očkovat. A lidé to pochopí, ale pak už bude pozdě. Potřebujeme čas na to, abychom jako lékaři našli řešení, jak zachránit lidi, kteří tyto vakcíny dostali. K tomu potřebujeme úplný přístup ke všem výzkumům, ke všem základním informacím o těchto vakcínách? Nejsou to vakcíny. Potřebujeme tento čas, a proto potřebujeme lidi v ulicích, mnoho lidí v ulicích, velmi mnoho lidí v ulicích a nejlépe nejen 1.8. Včera byla demonstrace v Hannoveru, bylo dobře, že jich tam nebylo mnoho, protože jste mohli vidět, jak policie reagovala ve srovnání s přenosem z mistrovství Evropy na veřejném prostranství v Prenzlauer Berg v Berlíně.

Zde bylo velmi zřejmé, jak náš stát reaguje, bylo to směšné, podívejte se na to ještě jednou u Wolfa Motivganga na jeho kanálu. Máme čas do konce srpna a čím dříve se dáme dohromady a zatkneme tyto zkorumpované politiky, tím větší šanci máme najít lék pro lidi, kteří dostali tuto vakcínu, protože to je další pandemie, o které pan Gates řekl, že ta už naši pozornost dostane. Díky za sledování. Jak vždy říká Ken Jebsen, mimochodem velmi čestný muž, uvidíme se v ulicích!

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Řekl to jinak, než jsem zvyklý, ale výborně a jsem téhož názoru! Brzy naastane hon na „neočkované“, musíme být silní!!

  1. Řekl to tak, že mi nebylo dobře. Já už nevím čemu věřit, ale faktem je, že tlak na očkování je neúnosný, tak viditelný a lide (ne všichni) jdou jako omámení a mě tvrdí, že bude pak svoboda, a že jsou to hoaxy. Je to strašně vyčerpávající. Vy opravdu věříte na podzim, že očkovaní budou mít problém? Proč si naivně myslím, že se tady zatím podává placebo. Neumím bohužel Aj, jen Nj. Tak nevím, kde přesně od CDC, EMA apod. hledat informace.

   1. Nemusíte umět cizí jazyk, stačí např. https://www.zdraveforum.cz/
    Je am plno našich lékařů, vědců, prostě odborníků za slovo vzatých, spousta odkazů na články, informace a vše kolem této plandemii. Však koukněte na seznam jmen, kteří ZF podporují!

 2. WHO varovala před vypuknutím 3. celosvětové vlny Covid-19 a vyzvala de facto k eliminaci letních dovolených! Globalisté chystají další uzávěry a lockdowny, ale tentokrát spojené s povinným očkováním, protože na špejle a testy se již hrát nebude! Známe podrobnosti! Nová vlna se položí za vinu neočkovaným osobám a spustí se proti nim mediální a placená kampaň v celé EU! Čeká nás covidová Kristalnacht a nové norimberské zákony namířené proti neočkovaným lidem? Vakcína se může už na podzim stát podmínkou pro opuštění bytu nebo domu!
  https://aeronet.cz/news/who-varovala-pred-vypuknutim-3-celosvetove-vlny-covid-19-a-vyzvala-de-facto-k-eliminaci-letnich-dovolenych-globaliste-chystaji-dalsi-uzavery-a-lockdowny-ale-tentokrat-spojene-s-povinnym-ockovanim/

 3. Nyní v této fašistické době pod vládou psychopatů ;jinak se oni -nelibě nedají nazvat SE MUSÍME SJEDNOTIT!!!!! A ZA PRAVDU BOJOVAT S PÍSNI JEŽ PORAZILA KŘIŽÁKY -KTOZ SÚ BOŽÍ BOJOVNÍCI!!!!! ( tato píseň má VELKÝ DUCHOVNÍ NÁBOJ ) SARKA

 4. Má pravdu, budeme muset bojovat! Budou ty úmrtí očkovaných svádět na neočkované! Přitom umírají očkovaní a to ne na kovid, ale na krevní sraženiny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů