Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G [REPORTÁŽ]

Ve zkratce...

V tomto videu uvidíme několik reportáží z USA týkající se „záhadné nemoci” ve dvou školách, kterou nikdo nedokáže vysvětlit. Joe Imbriano příznaky této nemoci spojuje s nebezpečím nových technologií Wifi a 5G.
Facebook
Telegram
VK

PŘEPIS: Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí Wifi a 5G

Joe Imbriano: Pokud chcete vědět, co se stane, když do budovy dáte 60 gigahertzů, můžete si vyhledat „Záhadná nemoc na nicholské základní škole v Texasu” před třemi lety. Můžete vidět, co se stane, když se na veřejném místě zavede 60 GHz. Můžete vidět symptomy. Jsou to stejné symptomy, které lidé mají kvůli údajnému koronaviru Covid-19.

Pro ty z vás, kteří mě neznají, nebo nikdy neviděli nic, co jsem zveřejnil, jsem Joe Imbriano – The Fullerton Informer. Už skoro deset let se snažím odhalit, co se páchá na dětech pomocí elektromagnetických zbraní, kterým lidem rádi říkají neškodné WiFi. Bojuji proti instalaci a zavedení těchto zbraní.

Nenechte se těmito technologickými systémy oklamat. Mají funkci zbraně. Wifi 6, 6 GHz frekvence – válka proti jódu a WiGig – 60 GHz frekvence a válka proti kyslíku Tyto systémy byly posledních 10 let nedotknutelnou věcí v každém školním obvodu v USA, a ani jeden člen školské rady nebyl ochoten vystoupit z řady.

Ani jeden učitel nebyl ochoten veřejně promluvit a odporovat instalaci těchto systémů a veřejně se jim postavit. Nyní čelíme tomu, že tyto zbraně aktivovali. 60 Ghz milimetrové vlny jsou součástí nových systémů WiFi, kterým se říká WiGig.

Tyto čipy jsou obsaženy v průmyslových přístupových bodech ve školách. Mám záznamy z několika školních obvodů, potvrzující, že obvody nemají kontrolu nad sílou vyzařování nebo frekvencí těchto průmyslových přístupových bodů, jak je doslova instalují přímo z krabice ve školních třídách. Každý z těchto přístupových bodů je možné kontrolovat na dálku mimo areál. Je možné každému z těch přístupových bodů zvýšit výkon a změnit frekvence, a také změnit modulaci.

Všechny ty přístupové body ve školách jsou uzpůsobené pro vojenské účely, jak uvidíte, že tyto systémy byly nainstalovány za zády lidí. Uvidíte, jaký efekt mají ty systémy na dětech ve dvou školách. Je naprosto neskutečné, jak tito lidé mohou tohle dělat naším dětem, a očekávat, že na to nepřijdeme… Tohle je základ pro agendu povinného očkování. Budou vyvolávat nemoci u dětí na podzim, jak budou ve školách, a budou za to vinit virus, na který nám dají vakcínu.

Musíte pochopit, že technologie 60 GHz milimetrových vln, která vyzařuje paprsky, narušuje molekuly kyslíku, je zacílena na vaše děti. Tohle je Joe Imbriano – The Fullerton Informer. Naléhám na vás, abyste udělali jednu ze dvou věcí.

Donuťte školní obvod, aby ze všech tříd odstranil tyto vysílače, nebo svoje děti dejte pryč ze škol. To je moje tvrdé varování pro všechny z vás. Učitelé na orlingtonské základní škole říkají, že se v budově necítí dobře. Od září si stěžovalo 60 učitelů. Obvod teď najednou odvolal jejího ředitele.

1. reportáž

Reportáž: Vyšetřovatelka Charlotte Hoffman tento případ už měsíce zkoumá. Charlotte?

Charlotte: Odvolání ředitele je jen nejnovější vývoj událostí v pokračující krizi na základní škole. V posledních měsících jsem mluvila s více jak deseti učiteli. Každý z nich mi řekl dvě věci. Cítí nevolnost, jen když jsou uvnitř školy, a jejich ředitel byl jediný, na kterého mohli spoléhat, že se postaví obvodu. Nyní je ředitel pryč a učitelé se bojí, že přijdou o práci. Proto učitelé, od kterých uslyšíte, chtěli, abychom skryli jejich totožnost.

Učitel: Kdykoliv jdu do školy, je mi špatně a nevolno. Začíná to s bolestí hlavy. Pak začnu mít závratě. Je to bizarní pocit a nikdo neví, co je jeho příčinou. Cítíte se, jako byste právě přišli od zubaře, který vám dal rajský plyn.

Charlotte: Začalo to před více jak 130 dny v září, kdy ředitel a další zaměstnanci školy v hlavní kanceláři téměř omdleli. Byli rychle odvezeni do nemocnice. Škola byla evakuovaná. Vzduch ověřili, že je neškodný. Děti se brzy vrátily do tříd. Ale ty záhadné nemoci pokračují. Je děsivé, že pokaždé je to horší. Co je možná děsivější? Zjistili jsme, že mnoho rodičů o tom vůbec neví.

záhadná nemoc

Slyšela jsem, že učitelé mají hodiny venku. To je pro vás novinka?

Rodič: Ano.

Charlotte: Vážně?

Rodič: Cože?

Charlotte: Protože se bojí, být v budově a mít studenty uvnitř.

Rodič: To slyším poprvé. To je frustrující. Jakoby se před námi snažili něco utajit. Musíme to vědět. Jde o naše děti.

Řekla mi: Mami, nevím, co se ve škole děje, ale bolí mě tam hlava, necítím se dobře, mám pocity na zvracení. Povídám: Proč si nejdeš lehnout? Nepřišlo mi na tom nic zvláštního.

Charlotte: Dokud Britney Lang sama školu nenavštívila.

Rodič: Začala jsem mít závratě, bolest hlavy, pálení v nose, chvěla jsem se, třepaly se mi ruce. Ihned mě to naštvalo.

Charlotte: Protože jste zjistila, že to, na co si vaše dcera stěžovala, je skutečné.

Rodič: Ano, bylo to skutečné.

Charlotte: Nicholsonova základní škola se nachází v severním Orlingtonu. Budova je 23 let stará a nachází se v oblasti s převažující komunitou černochů a Hispánců. Je to škola s „titulem 1”, což znamená, že většina studentů, 76 %, pochází z nízkopříjmových rodin. Jde o naše děti, naši budoucnost.

Rodič: Neznamená, že jsme škola s „titulem 1”, že mi na nás nesejde. Musíme tomu přijít na kloub, protože je to vážné. Učitelé odchází.

Charlotte: Učitelé říkají, že obvod měl schůzi k projednání jejich obav až šest týdnů po prvním incidentu. Nebyli jsme tam pozvaní, ale získali jsme tuto nahrávku, kde lze slyšet učitele, jak žádají, aby je brali vážně, a informovali rodiče.

Učitel: Žádám vás… jestli existuje jakákoliv možnost. Prosím, udělejte to. Podle mě mají právo, to vědět.

Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G [REPORTÁŽ] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Charlotte: Až poté pracovníci obvodu poslali rodičům tento dopis. Píše se tam, že pár zaměstnanců si stěžovalo, že se necítí dobře, ale že oblast je bezpečná, a že zprávy nenaznačují žádný neobvyklý počet absencí nebo návštěv u lékaře. Učitelé říkají, že to není pravda.

Učitel: Ovlivňuje to naše studenty. Viděl jsem, jak studenti lapají po dechu… Ovlivňuje to naše studenty. Viděl jsem, jak studenti lapají po dechu, mají silné bolesti hlavy.

Johnstonová: Nesnažíme se situaci utajit.

Charlotte: Vedoucí komunikace Leslie Johnstonová říká, že školský obvod v posledních 4 měsících poslal rodičům 3 dopisy. V dopisech je uvedeno, že někteří zaměstnanci hlásili symptomy. Že jen někteří zaměstnanci, ale ne 60?

Johnstonová: Nesdíleli jsme konkrétní počet. Jsme opatrní ohledně zákonů o soukromí, abychom nesdíleli jejich osobní zdravotní informace.

Charlotte: Jen aby bylo jasné, dát rodičům vědět o počtu ovlivněných učitelů, by neporušilo žádný zákon o soukromí. Je toho spousta, co rodiče neví. Doktoři některým učitelům diagnostikovali inhalační zranění a doporučili jim, aby se do školy nevraceli. Máte obavy ze zbytečného vyvolání masové hysterie tím, že rodičům dáte vědět, co se skutečně děje?

Johnstonová: Rozhodně chceme lidi informovat, ale současně se snažíme nevyvolat paniku. Je v tom rovnováha.

Charlotte: Johnstonová říká, že obvod podnikl každý krok ve snaze záhadu vyřešit.

Údržbář: Jak vidíte, je tam velký větrák.

Charlotte: Billy Horn je v čele těch kroků. Je hlavním údržbářem a souhlasil, že nás provede. Co je to podle vás?

Údržbář: Nevím, jestli můžu v tuto chvíli hádat. Prošetřili jsme tolik různých věcí. Od oxidu uhličitého po kalový plyn a plíseň.

Charlotte: Obvod utratil skoro 28 tisíc dolarů za dodavatele, kteří prováděli inspekci topení a vzduchotechniky, kvality vzduchu a zkoumali plísně.

Údržbář: V šetření pokračujeme, ale nenašli jsme nic, na co můžeme definitivně ukázat.

Dr. Richová: V té škole se něco děje.

Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G [REPORTÁŽ] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Charlotte: Dr. Elisa Richová je profesorkou na zdravotnické škole. Je členkou sítě pro odhadování chemického rizika v rámci Světové zdravotnické organizace, skupiny 38 vědců, kteří vytvořili zásady ke zmenšení rizika vystavení chemikáliím. Učitelé doktorku požádali o pomoc. Říká, že se pokusila, ale minulý prosinec byla vyprovozena z obvodního jednání se zaměstnanci.

Dr. Richová: Řekli mi, že jde o uzavřené jednání. Což mi přišlo zvláštní.

Charlotte: Získali jsme výsledky jejich testů a ostatní záznamy z našeho vyšetřování, a nechali doktorku je posoudit.

Dr. Richová: Podle mě jde o vdechnutí nějakého plynu. Otázkou je, odkud ten plyn pochází? O jaký typ plynu se jedná?

Charlotte: Někteří učitelé říkají, že dokud obvod nedokáže určit příčinu nemocí, chtějí být na jiném místě.

Učitelka: Prosím, jen všechny přestěhujte. Vím, že to může být logistická noční můra, ale… jde o zdraví lidí.

Charlotte: Školní obvod mi říká, že nemají plány na přestěhování. Na reportáž a rozhovory a všechny získané dokumenty se můžete podívat na WFAA mobilní aplikaci v sekci „Záhadná nemoc”. Charlotte Hofmann, zprávy Channel 8.

Joe Imbriano: To, co se teď děje, je to, že na všech veřejných místech nově vybavují všechny elektromagnetické zbraně. Zopakuji to. Ve jménu Ježíše Krista, žádám o ochranu pro sebe, svoji rodinu a všechny z nás, kteří jsou v této informační válce. Uzavřeli výletní lodě, uzavřeli školy, střední školy, univerzity, kostely…

Uzavírají kasina, hotely, vládní budovy a nutí vás, abyste zůstali doma, protože teď přeinstalovávají mikrovlnné elektromagnetické zbraně, jak jsou lidé zaměřeni na kupování toaleťáku a nošení roušek. Ty bílé dodávky jezdí do všech těch budov, mění čipy a ujišťují se, že nové systémy WiFi mají nové frekvence.

Přesně tak, zesílí je na 6 GHz, což je absorpční spektrum jódu a 60 GHz, což je absorpční spektrum kyslíku. Nově vybavují elektromagnetické zbraně, které jsou teď nainstalované všude na světě. Žádný koronavirus není. Tohle je psychologická válka, která vás má dostat do karantény, aby mohli uzavřít veřejná místa a nainstalovat tam ty zbraně. To je to, co dělají. Vše je nedostupné, protože momentálně buď modernizují to, co je nainstalované, nebo to na dálku testují.

Všechny ty přístupové body a WiFi systémy na světě vyrábí hrstka společností, a specifikace pro tyto produkty v jejich produkčních manuálech jsou jen tak dobré jako papír, na kterých jsou napsané. Pravda o těchto elektromagnetických zbraních je ta, že nám neříkají, čeho jsou schopné. Více nám odhalují, že mají zadní vchod a lze je kontrolovat na dálku.

Dámy a pánové, tyto přístroje… které se nachází v budovách, nebo ty, které jsou modernizovány, jak jste doma v karanténě, budou mít tu frekvenci uzpůsobenou pro vojenské účely. Žádný koronavirus není. Žádný virus ty lidi nezabíjí. Je to jako chřipka nebo zápal plic… jsou to typická úmrtí a úmrtnost.

Tuto propagandu šíří po celém světě. Celý svět dali do karantény, aby to mohli udělat, aniž by se kdokoliv díval. Aby svoje zbraně vylepšili. Na místech, kde jsou zbraně už nainstalované, je testují.

Někdy v budoucnosti se ty zbraně aktivují se svojí plnou kapacitou, což způsobí různé nemoci a úmrtí z vystavení elektromagnetickým frekvencím, z 60 GHz frekvenčních přenosů pocházející ze zbraní na výletních lodích, v domovech, letadlech, školách, knihovnách, vládních budovách a kostelech. Instalují to všude. Všude, kde je nyní WiFi.

Někdy v budoucnosti budou schopni vyvolat masivní vymírání nebo pandemii, která bude vykazovat symptomy dýchacích problémů nebo neuro-invazivního postižení. Buď vyvolají nějakou nemoc jako obrnu vyvolanou elektromagnetismem nebo španělskou chřipku, kdy lidé budou padat jako mouchy a budou z toho vinit falešný virus, který neexistuje, a budou mít připravené vakcíny. Přinutí vás si tu vakcínu vzít. A nechají vás zmizet, pokud budete označeni za „nositele”. Nemáme moc času na to, odhalit, co dělají.

To, co se teď děje, není nic víc, než psychologická operace a záminka pro to, aby mohli svoje zbraně nainstalovat, vše uzavřít, aby tam mohli poslat svoje lidi a vše na dálku testovat, aby to správně fungovalo. Milimetrové vlny, co nové WiFi systémy vyzařují, budou mít 6 GHz a 60 GHz a 2,4 a 5 GHz, ale jde o tohle…

Těmito novými elektromagnetickými zbraněmi zacílí na molekuly jódu a kyslíku ve vzduchu. Musíte pochopit, že tyto systémy momentálně ještě nefungují a žádná nemoc není. Nikdo teď není nemocný z milimetrových vln, protože nikdo jim není vystaven. Ale jak je aktivují, jak tento hoax skončí… uzavřeli školy, ale kavárny jsou otevřené. Zakotvují všechny výletní lodě a přistávají všechna letadla. Jde o technologickou modernizaci pro celý svět.

Pokud si myslíte, že to není možné, na chvíli se nad tím zamyslete. Malá hrstka lidí, kteří kontrolují svět, se nyní ukázali. Protože se jim podařilo celý svět dát do karantény.

2. reportáž

Reportáž: Rodiče z Green Country neví, co si myslet. Mají obavy o život svých dětí. Alarmující počet středoškolských dívek dostalo záchvaty a ochrnuly… a nikdo neví proč. Náš reportér Travis mluvil s rodiči, kteří mají více otázek než odpovědí.

Travis: Přesně tak, rodiče se snaží zjistit, co se děje, ale nedostávají potřebné odpovědi. Inspektor školy v Dewey dnes zveřejnil informace o incidentech, ale jeden táta říká, že má teď akorát více otázek než odpovědí.

Táta: Nechat každý den moji dceru chodit do školy, je jako házet kostkami. Může se další ráno probudit a nebýt schopna hýbat nohama. Může být ve škole a utrpět záchvat. Možná nebude schopná mluvit nebo psát.

Travis: Dcera Jamese Cutlera se bojí, procházet dveřmi své školy.

Táta: Říká: Nejsem si jistá, jestli tam mohu chodit, jestli tam mohu pít vodu, čeho se můžu dotýkat a čeho nemůžu. V tu chvíli mě došlo, že pro svoji dceru nemám odpovědi.

Travis: Inspektor se pokusil odpovědi poskytnout ve své tiskové zprávě. Píše, že ministerstvo zdravotnictví provedlo testy vody a plísní, ale nenašlo nic podezřelého. I když inspektor řekl, že několik studentů bylo diagnostikovaných s konverzní poruchou.

Táta: Pokud je to tak, musíme o tom více vědět. Jestli není, i tak musíme hledat jinde, v případě, že to není tohle.

Travis: Konverzní porucha se popisuje jako duševní porucha, kdy se člověk cítí ochrnutý nebo má jiné nervové symptomy, které lékařská prohlídka nedokáže vysvětlit. Ale s tím, že až 20 dívek trpí záchvaty a podobnými symptomy, rodiče si stále neví rady.

Táta: Něco nám řekli, ale teď máme víc otázek.

Travis: Cutler říká, že bez lékařského vysvětlení nebo společného jmenovatele si není jistý, kam se obrátit. Ale ví, že někdo musí najít řešení.

Táta: Proto chci pomoc… pro naši komunitu, pro naše dívky.

Travis: Ministerstvo zdravotnictví říká, že agentura vyšetřování ukončila, protože testy vody a plísní nic neukázaly. Inspektor říká, že škola Dewey nyní spolupracuje s oddělením kvality prostředí. Travis Guillory ze studia 2 Works For You.

Joe Imbriano: Důvod, proč chtějí děti zpět ve školách, je ten, aby na nich mohli používat 60 GHz milimetrové vlny a radiofrekvenční emise uzpůsobené pro vojenské účely, aby nemohly dýchat a podlehly nemoci, která se bude podobat dýchacím problémům, které svedou na následující Covid-20. Bill Gates chce, aby studenti šli zpátky do škol. Proč? Proč o tomhle nemluví?

Gates chce, aby studenti šli na podzim zpět do školy. Harvard chce, aby studenti šli zpět do školy. Nechtějí, aby měli domácí výuku. Chtějí je ve třídách. Proč? Proč? Proč je chtějí ve třídách? Aby na nich mohli používat nové zbraňové systémy.

Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G [REPORTÁŽ] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

3. reportáž

Reportáž: Někteří rodiče z Dewey mají obavy o zdraví svých dětí poté, co několik studentů utrpělo záchvaty a mají potíže s chůzí a mluvením. Amy je živě na místě a poví nám, co říká škola a rodiče. Amy?

Amy: Dnes jsem mluvila s několika rodiči. Jeden mi řekl, že jejich dítě několik měsíců trpí záchvaty, ostatní rodiče říkají, že symptomy se začaly objevovat v posledních dnech. Tara Madden říká, že od středy se svou dcerou Alexis neměla normální konverzaci. Říká, že Alexis je sotva schopná mluvit. Sdílela s námi video se symptomy své dcery, problémy s mluvením… a chůzí.

Matka Alexis: Nemůže chodit… chodí jako malé dítě. Učí se, jak chodit.

Amy: Tara říká, že podle doktora má její dcera tzv. konverzní poruchu. Studentka 9. třídy z Dewey není samotná. Inspektor Vin Vinson říká, že několik studentů bylo diagnostikovaných se stejnou věcí, psychologickou poruchu se symptomy v reakci na stres a úzkost.

Matka Alexis: Je to děsivé. Nevím, co dělat.

Amy: Vinson v dopise rodičům vysvětluje, že škola nemá žádné informace, které by naznačovaly, že školské budovy nejsou bezpečné, nebo že se jedná o cokoliv nakažlivého. Také říká, že škola podnikla testy vody a plísní, a nezjistila žádné problémy.

Co se týče Tary a její dcery…

Matka Alexis: Čekám, až mi zavolá neurolog, aby jí mohli udělat nějaké testy.

Amy: Doufá, že se její zdraví brzy zlepší.

Matka Alexis: Vážně si myslím, že je s ní něco v nepořádku.

Amy: Státní ministerstvo zdravotnictví říká, že nejde o nakažlivý problém, a že situaci nevyšetřuje. Celý dopis od inspektora si můžete přečíst v naší mobilní aplikaci. Živě z místa dění v Dewey, Amy z News On 6.

Joe Imbriano: Čekal jsem na správnou dobu pro zveřejnění těchto informací. Teď je ten pravý čas. Zbraňové systém ve školách se brzy zapnou. Systémy s milimetrovými vlnami nejsou ještě na sloupech a 5G věžích, ale jsou ve školských třídách. WiGig čipy jsou v průmyslových přístupových bodech ve školách.

Objevila se tvrzení týkající se našich škol a dětí nejen od lidí jako Gates a pan Trump, a také premiérů ostatních národů o tom, jak společenský rozestup se netýká dětí a škol, jak se děti musí vrátit do škol, jak se musí vrátit do osobního kontaktu, i když vy a já nemůžeme jít do hotelu, nemůžeme jít na večeři, ale děti mohou být namačkané ve třídách. Existuje důvod, proč už dlouho pracují na tom, aby třídy uzpůsobili pro vojenské účely.

Poslední desetiletí bojuji proti instalaci těchto WiFi, WiGig systémů milimetrových vln, které jsou nyní zacílené na naše děti. Zdokumentoval jsem se zde dvě školy, kde ty zbraňové systémy testovaly. Můžete se sami podívat a zjistit, co můžete očekávat, když se k dětem obrátíte zády. Školní třídy mají zbraňové systémy…. to jediné, co tito kontroloři a monstra potřebují, jsou těla.

Říkám vám, že to vždy bylo o vyvolávání nemocí pomocí elektromagnetických zbraní, a vinit za to virus k přinucení vakcinace. To je plán. Tento scénář spustí na podzim. Jako rodiče máte dvě volby… můžete svoje děti dát pryč ze školy, nebo můžete přimět školy, aby ty zbraňové systémy odstranily. Žádná třetí možnost neexistuje. Sdílejte tohle video, stahujte ho a pošlete ho všem, které znáte.

Máme unikátní příležitost být v předstihu a zdiskreditovat jejich plány, které se snaží zavést. Odhalit pravdu a hráče a zachránit děti. Tohle je Joe Imbriano – The Fullerton Informer.

PS: Jak se chránit proti 5G a elektrosmogu? Jedna z možností je přístroj, který sám používám a mám na něj recenzi ZDE.

Užitečné související odkazy:

Dr. Cowan o 5G a historikých souvislostech s dnešním koronavirem

Odkaz nutričního specialisty k zamyšlení o problematice virů a big pharma lobby

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2LozhLy

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

  1. Toto je fakt nechutný a děsivý! Proboha, čeho jsou schopni!!!!? Je jen otázka času, kdy se toto bude dít i u nás. Kéž bych se narodila v jiné době :-/

  2. Omlouvám se, ale tohle zní jako naprostý výmysl a tyhle konspirační teorie akorat děsí lidi.

    1. Bohužel, kéž by jste měl pravdu. Ale toto ve se děje již i u nás v CZ. Otevřete oči, otevřete svou mysl….

    1. Ano, dvacet studentů padlo k zemi… Najednou, všech 20… A byli to studenti Policejní školy. Co dodat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů