Varování pro evropské občany: EU zavádí uhlíkový tarif, který ještě více zvýší ceny všeho

Ve zkratce...

EU schválila tzv. uhlíkový tarif na veškerý dovoz z rozvojových zemí. To nevyhnutelně povede mimo jiné k dalšímu nárůstu cen komodit. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 15. prosince 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. „Konfiskace úspor velké části populace je prý nejpřijatelnější cena za inflaci! Meyrinkovo zlaté pravidlo legálního okradení obyvatelstva o veškeré úspory pomocí indukované a zběsilé inflace si právě prorazilo cestu do českého mainstreamu a už se posunuje Overtonovské okno! Češi přijdou o většinu své kupní síly a bývalý rakouský vice-kancléř varoval, že růst životních nákladů a ničení životních úspor povede v EU k vypuknutí nepokojů a povstání! Média však již začala pomocí Overtona chystat obyvatelstvo na nevyhnutelnost přijetí Eura!“

  Společensky nejpřijatelnější cena za inflaci (v ČR) je konfiskace úspor velké části populace.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-ocima-byznysu-cash-only-konfiskace-uspor-je-pro-cesko-nejprijatelnejsim-resenim-221532#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Článek na Seznamu o konfiskaci úspor obyvatelstva jen doplněním mozaiky současné situace. Fialova pětikoalice přivedla národ a ekonomiku zu grunt a teď to vypadá, že přivede zu grunt i korunu. Český průmysl bez levných energií totiž nepřežije. Ani ten německý. A pokud má někdo dnes už takovou odvahu, že vidí v konfiskaci úspor obyvatelstva přijatelnou cenu pro inflaci, potom je to pouze důkaz toho, že inflace v ČR není náhodná a má ještě jiný a skrytý účel.

  Izraelské Ministerstvo zdravotnictví včera u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.“ – Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy. Ale corona cirkus samozřejmě jede dál společně s velkým resetem.

  Malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání „vkcíny“ během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království). To není chyba ~ Dr. Mark Trozzi

 2. Jakmile očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..

  +nově: Odklízení sněhu prý může vést k infarktu, píší novináři ..Zejména u vakcinovaných, že? 😀
  focus.de/wissen/natur/meteorologie/wx-academy/unterschaetztes-risiko-herzinfarkt-droht-drei-fehler-duerfen-sie-beim-schneeraeumen-nicht-machen_id_180439674.html

  1. Kolik % z té „plodnosti“, představuje umělé oplodnění? Výrazně roste skupina žen, které mají problémy s vaječníky (ovariální selhání + anovulace), u další výrazné skupiny, která roste, nejsou doktoři ani schopni příčinu. A kolika % se na té „plodnosti“ podílejí Ukrajinky? Těch jsou tady teď hromady.

 3. Dobré video. No v případě, že by byla měna krytá. Pokud budeme jen vše nakupovat, tak musí logicky dojít peníze. Majoritní import bez zázemí exportu nerostných surovin ve vlastnictví povede k odčerpávání financí z dané země. Tak že finance v podobě peněz nebudou k dispozici v ekonomice. Ale tohle je situace, kdy je měna vázána na zlato, či nerost. To bohužel dnes není. Hlavy se rozhodnou a začnou tisknout peníze, či emitovat jednicky a nuly ve světe peněz. Tak že co je výsledek?? Privátní banky řídí tvorbu teoretických peněz a v reálu je jim musíme zaplatit buď zbožím, surovinou, nebo dluhem a závazkem jakýmkoli. Ha to je zjištění. Tak že dovolili jsme privátním společnostem dělat peníze z lejna a následek je pouze nedosažitelný závazek kohokoliv. Resení?? Prejit na kryté penize a zlikvidovat privátní banky a podložit menu hodnotou či uznávaným základem. Jinak vždy bude jen jeden vítěz a lidé to nebudou. Jsem jen blbý strojař.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů