Dr. Tenpenny – Protilátky z vakcín nechrání proti nemocem

Ve zkratce...

Dr. Tenpenny sdílí svůj pohled na vakcíny a že efektivnost vakcín, jak se nám říká, není vůbec taková, jak si myslíme. Protilátky z vakcín nás totiž nechrání.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Protilátky z vakcín nechrání proti nemocem

Brian Rose: Jedna z věcí, se kterou jsem měl potíže… Jsem od přírody vědec. Jako malý jsem se účastnil vědeckých soutěží, byl jsem introvert, začal jsem se zabývat programováním, šel na MIT, a zamiloval se do vědeckých metod. Když slyším o vakcíně… z biologického hlediska mi dává smysl, že by vakcína fungovala. Pak si říkám, že vakcína musí být dobrá věc. Dokud jsem nezačal mluvit s Robertem Kennedym, neuvědomoval jsem si, jak vakcinační průmysl funguje. Zdá se mi, že průmysl se liší od čisté vědy o vakcínách. Můj problém byl, že jsem byl myšlenkově zaměřen na to, že vakcína by asi biologicky měla fungovat, ale realita je úplně jiná. Dává smysl, že bych si to myslel? Myslí si to i ostatní lidé?

Dr. Tenpenny: Ano, spousta lidí si to myslí, protože zde máme multigenerační, 200 let trvající propagování falešných informací. Protože stále opakují, že vakcíny jsou „bezpečné a efektivní”, neznamená to, že je to pravda. To ale lidé slyší. Věří, že vakcíny byly plně testovány na bezpečnost, což nebyly. Nikdy nebyly testovány proti skutečnému placebu.

Světová zdravotnická organizace od roku 2016 říká, že pokud chcete na trh uvést novou vakcínu, je neetické, mít ve zkušební skupině skutečné placebo. Musíte použít podobnou vakcínu, o které už rozhodli, že je bezpečná, a tím ve skutečnosti porovnáváte vedlejší účinky nové vakcíny s vedlejšími účinky existující vakcíny, a pokud jsou stejné, usoudíte, že je dostatečně bezpečná. Lidé mají velké nepochopení kolem bezpečnosti vakcín, velké nepochopení o slově „efektivnost”, protože my jako spotřebitelé, a podle mě i většina lékařů, když slyšíme slovo efektivní, myslíme si, že to znamená, že funguje, že vás ochrání před nemocí.

To ale není definice efektivnosti, a takto to nefunguje. Když si ve slovníku vyhledáte definici slova efektivní, zjistíte, že efektivní znamená: Dělá to, pro co je to určené. Když injektujete vakcínu, je určená k tomu, aby vytvořila reakci protilátek. Pokud vytvoří, vědecky a přesně mohou říct, že vakcína je efektivní. Ale v tom je ten háček. Pokud si vytvoříte protilátky, ochrání vás před onemocněním? Poskytnou ochranu? A dle mého názoru a názoru spousty dalších lidí, vůbec neposkytuje.

Protože můžete mít vysokou hladinu protilátek, a i tak dostat infekci… dokonce tetanus. CDC ve své poslední studii z roku 2012 přišlo s tím, že lidé mohou dostat 4 nebo více vakcín proti tetanu, mít velmi vysoké hladiny protilátek, a pokud se poraní a do té rány se dostane spora tetanu, můžou i tak tetanem onemocnět. Jak jsem to zjistila, skutečně jsem pochopila, jaký blud je, mít protilátky. Zejména falešně vytvořené protilátky z vakcíny. Protilátky, které se vám vytvoří po skutečné infekci, jsou odlišné a působí na obě části imunitního systému. Podle mě máte pravdu, že spousta lidí má mylné chápání o bezpečnosti a efektivnosti, a co je třeba, aby fungovaly.

Také si myslím, že většina lidí, včetně většiny lékařů, protože já jsem si tohle dlouho také myslela, dokud jsem se tím před 20 lety nezačala zabývat… myslí si, že to jediné, co vakcína obsahuje, je oslabený virus a sterilní voda. Nebo malý kousek bakterie a sterilní voda. Nikdo se nezamýšlí nad tím, co dalšího ta vakcína obsahuje.

Bylo to pro mě dost překvapující, když jsem to začala zkoumat, a podle mě i pro ostatní, když začnou zjišťovat různé ingredience ve vakcínách, a řeknou si: Páni, neměla jsem ponětí, že tohle ty vakcíny obsahují. I vědecká část, o které jsi mluvil a myslel sis, že by měla fungovat, ze svého počátku nebyla správně vytvořena… Lidé si podle mě kolem toho dělají iluze.

Překlad: David Formánek

Zdroj: londonreal.tv

Související videa:

Dr. Palevsky: Neočkované děti jsou ty nejzdravější & Fakta o ingrediencích vakcín

Pravda o vakcínách [DOKUMENT]

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů