David Icke: Nový rozhovor k současné situaci a probouzejícímu vědomí

Ve zkratce...

Od podstaty naší reality po geopolitické dění ve světě. Nový rozhovor Davida Ickea v souvislosti s vydáním dvou jeho nových knih v českém jazyce. Odkaz na knihy najdete pod videem.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: Odysee / Rumble / Substack

Rozhovor zprostředkovala organizace nova-zem.cz

Nové knihy od Davida Ickea vydané v češtině:

David Icke: Nový rozhovor k současné situaci a probouzejícímu vědomí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Knihu Past můžete koupit ZDE

David Icke: Nový rozhovor k současné situaci a probouzejícímu vědomí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Knihu Děti matrixu můžete koupit ZDE

Přepis:

SV: Vítej, Davide, jsem rád, že jsi tady. Dovol mi jen pár slov o tom, kde začala naše cesta, protože asi víš, že jsme začali už v roce 2010. Právě dnes jsme v České republice vydali sedmou knihu, Děti matrixu. Na začátku roku 2010 jsme tě pozvali na první přednášku s názvem „Lidská raso, zvedni se z kolen”. Bylo to úžasné, protože už v té době jsme mluvili o očkování, o Billovi Gatesovi. Pamatuju, jak 1000 lidí bylo uvnitř toho špičkového hotelu v Praze. a lidi si prostě mysleli, že to, o čem mluvíš, je sci-fi. Dnes ale vidíme, že to je normální, že je to běžná realita.

Poté jsme pokračovali, protože jsme vydali Život v přeludu, pak jsme vydali Odpověď, to byla taky moc pěkná kniha. Pak jsi přijel do Prahy podruhé, to se konalo v sále Lucerny. Bylo to krásné. Taky asi 1000 lidí. Měli jsme tam i alternativní média, televize, české a slovenské, které se spojily. Krásná atmosféra. Poté jsme vydávali další knížky. Možná si vzpomínáš, že před covidem jsme tě chtěli pozvat na třetí turné do Prahy, ale bohužel to bylo kabalou zastaveno.

My ale nikdy nepřestaneme. Budeme pokračovat, protože stále více lidí, jak říkáš, se probouzí. Je krásné, že jsi tady. Takže vítej. Moc děkuji. Jestli můžeš, řekni něco o těch dvou knihách, protože tu máme Děti matrixu, která dnes vyšla, úžasná kniha. Mám velikou radost, protože jde velmi hluboko do historie. Je skvělé, jak se to propojuje s ostatními tvými knihami v českém jazyce, které nešly tak hluboko do historie jako Děti matrixu. To je úžasné. Asi před deseti dny jsme vydali knihu Past. Letos jsme velmi produktivní. Dochází k probouzení. Jsme šťastní a i když se nás systém snaží zastavit, pokračujeme dál, a je úžasné, že tu dnes jsme.

DI: Ano, pamatuju si, jak jsem přijel do Prahy, protože Praha je fantastické město. Historicky úžasné město. Moc se mi líbí ty budovy a řeka, prostě je to úžasné místo. Ze všech míst na světě, kde jsem mluvil, si vzpomínám na druhou akci v Praze na místě, kde se vejde dovnitř a pak dolů, to byla mimořádná budova. Nikdy jsem nic takového neviděl. Tyhle dvě knihy v mnoha ohledech představují mou cestu, určitě mou cestu zhruba od konce 90. let. Celá moje filozofie je založena na něčem, co se připisuje Sokratovi ve starém Řecku. Myslím jeho výrok, že moudrost je vědět, jak málo víme. Vědět znamená vědět, že nic nevíte, což je smysl pravého poznání.

Na tuto základní myšlenku jsem se zaměřoval ve svých pracích od roku 1990, kdy jsem s tím tak nějak vědomě začal. Tehdy jsem neslyšel Sokratův citát, ale stále jsem se řídil touto zásadou. Jednou z největších překážek při odhalování rozsahu toho, co se děje, je věta: já vím. Jakmile si totiž myslíte, že víte, že to chápete, tak se věci zastaví, protože nepotřebuji vědět víc, protože vím. Můj přístup je takový, že když proniknete do základního základu reality, kterou zažíváme, a do její fyziky… a uvědomíte si, že když se díváme svýma očima, lidé si myslí, že vidíme všechno v prostoru, na který se díváme, ale není to tak. Píšu o tom v Pasti.

Vidíme maličké, nepatrné pásmo frekvence zvané viditelné světlo – tak, jak mu říká věda. Je to viditelné světlo, což je jediné frekvenční pásmo, které můžeme vidět, celá realita, kterou nazýváme lidskou, pokud jde o zrak, je v tomto pásmu. Abychom to uvedli na pravou míru, podle mainstreamové vědy tvoří elektromagnetické spektrum, což je v podstatě naše realita, 0,005 % toho, co existuje ve vesmíru. Viditelné světlo je jen nepatrný zlomek těch 0,005 %.

Když si vezmete, že 99 % viditelného vesmíru, někteří říkají 99,9 %, je něco, čemu se říká plazma… plazma je to, co nemůžeme vidět. Jde tedy o nepatrnou část toho, čemu říkáme hmota, což je jen frekvence sama o sobě, je to zanedbatelné. Svět hmoty vnímáme jako svět lidí. No jo, jsme ve hmotném světě, ale hmotná úroveň naší reality je nepatrná. Teď sedím v této místnosti a vidím zeď, vidím okno, vidím počítač, vidím nějaká světla, a mezi nimi je něco, co se mi zdá být prázdným prostorem. Tak tomu není, ale mně se zdá, že je to prázdný prostor, protože v našem pásmu viditelného světla můžeme v podstatě vidět pouze formu.

Vidíme pouze to, čemu říkáme hmota, což je nízká vibrační frekvence, jak ji popsal Albert Einstein, a vše mezi tím je prázdný prostor. To ale není prázdný prostor, je to prostor jiných dimenzí. Když se na to podíváte a uvědomíte si, že prostřednictvím našich zrakových vjemů vidíme pouze toto směšně úzké frekvenční pásmo, pak se stane zřejmým to, co říkal Sokrates, že moudrost je poznání, jak málo toho víme. Takže jediné, co víte a co nelze zpochybnit, je to, že ať už víme nebo si myslíme, že víme v jakémkoli okamžiku cokoli, vždycky je toho víc, co můžeme vědět.

Právě to, že vždycky můžeme vědět víc, mě pohánělo v posledních letech… tohle je už 35. rok, co to dělám. Tyto mé dvě knihy, Děti matrixu a Past, jsou … velmi příznačné. Vy jste si je vybrali k vydání v tomto roce.  V podstatě to, o čem mluvím v Dětech matrixu, je, že nelidská reptiliánská rasa, operující z neviditelného pásma, manipuluje s lidskou společností, mimochodem nejen reptiliánská rasa, ale ta tvoří velkou část.  

V knize Past jsem zmínil: Dobře, myslím, že jsem tuto informaci pochopil. Co je ještě potřeba vědět? Kvůli této motivaci jsem v mezidobí mezi dvěma knihami pokračoval a teď se zabývám tím, jak je možné, že nějaká síla manipuluje s lidskou společností, aniž by si toho lidé nejen byli vědomi, ale aby to ani nebyli schopni vidět. Když si uvědomíte, že vidíme jen malé frekvenční pásmo, znamená to, že celá nekonečná realita mimo tohoto pásma je nám odepřena. To je ta ten problém… Když lidé vnímají, když se dívají svýma očima, tak vidí jen to, co je viditelné, a to masivně omezuje jejich smysl pro vnímání, jejich smysl pro realitu, jejich smysl pro to, jak věci jsou.

Stává se, že když přijdou lidé jako já a řeknou, že se děje tohle a tohle a tohle, když to, co říkám, že se děje, je mimo toto frekvenční pásmo, okamžitě to zavrhnou. Když to nemohou vidět, dotknout se toho, ochutnat to, slyšet to atd., tak to nemůže existovat. Do značné míry, navzdory kvantové fyzice, která jde do těchto hlubších sfér, se mainstreamová věda stále drží tohoto pětismyslového vnímání reality. Cokoli, co je sice naprosto normální, pokud rozšíříte své vnímání, ale vymyká se námi vnímanému normálu, musí mainstreamová věda označit za paranormální, protože to nedokáže vysvětlit. Jedna z věcí, kterou jsem za ta léta na mainstreamové vědě vypozoroval, je, že pokud to nedokážou vysvětlit, pak se to nemůže dít. Ono se to ale děje.

Když se podíváte na současné instituce, ať už je to věda, nebo ta odnož vědy, které říkáme medicína, ony neusilují o poznání tak, jak o tom mluvil Sokrates, že moudrost je vědět, jak málo toho víme. Ony vlastně blokují poznání tím, že říkají, že když se vymykáš našemu vnímání reality, tak jsi blázen, jsi špatný nebo jsi trochu divný. To je zajímavé, že? Vzhledem k naší historii, jak jste mě přivedli do České republiky.

Tyto instituce tvrdí: „Jsou to jen konspirační teoretici.” No, jak někdo velmi přesně řekl, včerejší konspirační teorie je dnešní aktuální zpráva. Tak pochopíme důvod toho, proč bylo jimi něco zavrhnuto, Bylo to mimo vnímání lidí, aby uvěřili, že by se to mohlo dít. V souvislosti s covid hoaxem si mnohem více lidí uvědomilo, že se to skutečně děje. Je velmi příhodné, že publikujete tyto knihy, protože skutečně představují dva konce spektra mého výzkumu během všech těch minulých let.

SV: Ano, přesně tak. Jsem ovlivněn vaší prací A také ostatními jako je například Osho, mystik z Indie. Hodně jsem cestoval, také jsem žil dlouho v Anglii, kde jsme se setkali. Pro mě to nebyla náhoda, ale bylo to štěstí. Měl jsem štěstí, že jsem vás potkal. Vrátím se k neviditelné energii, která prochází skrze lidstvo. Mohli jsme vidět ten fenomén, to kolektivní vědomí, a to je to, co já taky vnímám, že více šíříme tyto informace lidem, a pro ně to může být taková ta nepříjemná pravda. Ale když tím projdou, tak to přijmou, protože teď je to zřejmější, covid a ostatní hoaxy, Green Deal a tak. Najednou vidíme, že měníme frekvenci.

To jsem taky cítil u vaší první přednášky v Praze, kde obraz lva symbolizoval vibraci pravdy. Něco, co přichází. Je zřejmé, že teď se tak nějak vracíme k té původní simulaci Země, s tou vibrací, která je přirozenější, která je podle našich funkcí, protože tohle, co vidíme, je naprostý opak. Systém pracuje na úplném opaku a jaksi nás zrazuje. Vysává z nás energii. Existuje podle tebe, řekněme vyšší vědomí mimo kolektivní vědomí, které nám teď více pomáhá? Že ty obě strany, nízké vibrace, ti systémoví lidé, umělá inteligence, a ti ostatní lidé, ti alternativní lidé, kteří teď žijí víc podle intuice, podle srdce, jestli tam bude nějaká kolize, nebo to budou stále takové dva oddělené světy, které budou žít spolu?

DI: No, ta otázka má mnoho aspektů. Za prvé, po celou dobu mého výzkumu a komunikace, a to trvá už 35 let, existují různá společná témata, která se nezměnila, ale dokázal jsem k nim přidávat stále více obsahu a důkazů a poznatků, ale nezměnila se. Jedním z nich je, že tato síla přichází ve výsledku z neviditelného pásma, ale projevuje se v našem světě jako to, co nazývám globálním kultem. Tato globální síť tajných společností, která plodí nastrčené osoby, jako jsou Gates a Schwab a podobně, a Rockefellery a Rothschildy a všechny tyto lidi…

Ti všichni jsou v naší realitě vlastně služebníky této nelidské síly, která na jedné úrovni na sebe bere hmotnou reptiliánskou podobu. Ve skutečnosti, když to nakonec rozdělíte, je to ale vědomí. Je to stav vědomí. Chováme se tak, jak se chováme, díky stavu našeho vědomí. Psychopat je psychopatem kvůli svému stavu vědomí. Někdo, kdo vychází ze srdce, vyjadřuje jiný stav vědomí než psychopat. Nakonec tedy můžete vidět všechny tyto formy, ale ve skutečnosti to, co je hnací silou chování prostřednictvím formy, je jejich stav vědomí. Tvrdím, a tím se zabývám v Pasti, že naše realita je vlastně simulace. Je velmi podobná té, která je zobrazena ve filmech Matrix. Mohu podrobně vysvětlit, jak to funguje. Není to uměle vytvořené, je to zdroj informací.

Pokud si představíte počítač a WiFi, pak se díváte na vztah mezi lidským tělem, které od devadesátých let nazývám biologickým počítačem, a matrixem, simulací. Simulace je zdrojem informací, podobně jako pole WiFi. Kdybyste lidi požádali, aby vám řekli něco o internetu, řekli by: No, to jsou přece obrázky a záběry a grafika a slova na obrazovce počítače. No ano, je, ale jediné místo, kde internet v této podobě existuje, je obrazovka.

Všude jinde je to WiFi, frekvenční pole a elektronické kódy a obvody. Naše realita, tedy to, jak tuto simulaci dekódujeme… o tom píšu v Pasti… je v zásadě úplně stejná. To je mainstreamová věda. To, co dělá pět smyslů, je, že zachycují frekvenční informace jako WiFi pole a mění tyto frekvenční informace na elektrické informace, které pak předávají mozku. Mozek je pak dekóduje do toho, co tvrdím, že je digitální holografická informace.

Tato digitální, holografická informace je to, čemu říkáme vnější svět, který ve skutečnosti není vnější. Všechno je to tady uvnitř. Teď se dívám na počítač. Kde je v počítači internet? Je tady nebo tam nahoře? Ne. Je uvnitř počítače. Tam probíhá veškeré dekódování a na obrazovce se jen zobrazuje, co se děje uvnitř počítače. Tohle je náš počítač a my dekódujeme toto informační pole, tento zdroj informací, do podoby naší reality. Je to jako interaktivní hra virtuální reality A jako je tomu u každé hry virtuální reality, hra ovlivňuje vás a vy ovlivňujete hru.

Abychom byli i nadále ovládáni touto hrou, kterou řídí tato nelidská síla, a o tom píšu v Dětech matrixu, musíme být udržováni v nízkovibračním stavu vědomí, abychom se nespojovali s rozšířenými stavy vědomí mimo simulaci. Jakmile jednou projdete tímto procesem, kterému říkáme probuzení, začnete se napojovat na úrovně vědomí, které jsou mimo simulaci, a najednou vidíte svět úplně jinak. Nejste ve světě a současně jste z něj, jste ve světě, ale nejste z něj, protože nyní získáváte svůj radar vnímání z prostředí mimo simulaci.

Nelidská síla samozřejmě nechce, aby se to stalo, a tak se nás celou dobu snaží udržet ve stavech strachu, úzkosti, deprese, zášti, nenávisti, konfliktu, ve všech těchto nízkovibračních stavech, abychom zůstali uvnitř frekvenčního konstruktu simulace, abychom byli ve hře a současně ze hry. Když si nasadíte zařízení virtuální reality, abyste si zahráli hru ve virtuální realitě, ne že bych to někdy udělal, ale lidé, kteří to dělají… když půjdete na internet a zadáte do vyhledávače slova typu „kompilace her ve virtuální realitě,” uvidíte lidi v místnosti, jako je tato, jak si nasadí náhlavní soupravu a během několika vteřin se jejich smysl pro realitu zcela změní. Křičí, skáčou, padají ze židle v reakci na to, co je jim podáváno do mozku jako pocit reality.

Zamyslete se nad tím. Co tyto hry ve virtuální realitě zapojují? Zapojují pět smyslů. Máte nasazené brýle, které vám poskytují virtuální realitu.Máte sluchátka pro zvukovou realitu. Ty nejsofistikovanější mají rukavice, takže máte realitu pro hmatové smysly. Sedíte na jedné ze speciálních židlí, které se pohybují v závislosti na hře. To dodává hře ještě větší pocit reálnosti. To, co říkám v Pasti, je, že naše tělo od devadesátých let nazývám biologickým počítačem. Tohle tělo dekóduje simulaci. Dekóduje matrix. Dekóduje informační pole matrixu.

Proto vidíme jen toto malé, úzké frekvenční pásmo zvané viditelné světlo. Je to proto, že tělo bylo naprogramováno tak, aby vidělo pouze to. Pokud chcete lidi zavřít do vězeňské cely pro vnímání, pak nechcete, aby měli široké panorama zraku, protože budou vidět, kdo jste a co děláte. Chcete jejich smysly omezit tak, aby neviděli skutečné kontrolory. Proto to tak je. Když se podíváte na viditelné světlo a vidíte, jak úzké je to frekvenční pásmo, je to zatraceně směšné, ale je to tam z nějakého důvodu.

Čemu říkáme probuzení? Co to je? Je to probuzení ze snu. Je to probuzení ze simulace, Ze zkresleného vnímání reality. To, co vlastně děláte při probouzení, je, že otevíráte svou mysl a doslova do ní vpouštíte rozšířené stavy vědomí. Víte, když procházíte životem, mám tuhle frázi: čemu věříte, to vnímáte, co vnímáte, to prožíváte. Celým základem tohoto spiknutí, tohoto ovládání lidstva, je ovládání lidského vnímání, protože z vašeho vnímání vychází vaše chování.

Chování ovládnete tím, že ovládnete vnímání. Během covidu přiměli lidi, aby uvěřili, že existuje smrtící virus a že způsob ochrany před smrtícím virem je ve skutečnosti smrtící falešná vakcína… Lidé tomu uvěří, budou se chovat stejně jako během covidu, dají si vaši falešnou vakcínu, i když jim bude k ničemu, protože nikdy neměla být ničím jiným než další úrovní kontroly. Právě kontrola vnímání je základem spiknutí. Čím víc vás lze zmanipulovat, abyste svoje pravé já ztotožnili s tělem a nálepkami lidského života, co to znamená?

To znamená, že vaše identita „Já” je zdeformovaná a omezená, Když je vaše vnímání Já omezené, když věříte tomu, že „Jsem jen svoje tělo. Jsem moje pohlaví, moje příjmová skupina, moje rasa, moje náboženství,” všechny tyhle věci. V důsledku toho se budete spojovat jen s velmi nízkou úrovní vědomí, protože váš pocit omezenosti bude limitovat vědomí, se kterým se spojujete, protože se vnímáte jako malé já. No, takhle to funguje. Vaše vnímání malého já znamená, že se napojujete pouze na velmi nízkou úroveň vědomí, A proto žijete život malého já, ne proto, že jím jste, ale protože věříte, že jím jste.

Tímto procesem to manifestujete, je to falešné sebenaplňující proroctví. Jakmile však změníte svou identitu, od „jsem své lidské nálepky” na „jsem vědomí, stav nekonečného vědomí,” které má krátkou lidskou zkušenost, Pak to, co jsem předtím vnímal jako nálepky lidského života, už nebudu já. Jsou to zkušenosti, které nyní má pravé já, vědomí. Tím rozšiřujete svůj pocit identity, pocit toho, kdo jste, a osvobozujete své vnímání od omezení přesvědčení, že jsem pouze své lidské já. V důsledku toho se přirozeně rozšiřujete a stoupáte do vyšších úrovní vědomí, Vyššího frekvenčního vědomí, a v důsledku toho začínáte vidět věci, které jste předtím vidět nemohli.

Tomu říkáme probuzení. Máme tedy současnou situaci, kdy se lidé začínají probouzet, ale je to dlouhá cesta… Podle mé zkušenosti se začíná probouzet mnohem více lidí, než kdykoliv předtím. Na druhé straně pak tu máte globální kult a nelidskou sílu, kterou představuje, snažící se toto probuzení potlačit, a nejen potlačit, ale i znemožnit. To je důvod, proč už dlouho, rok nebo déle, odhaluji to, čemu říkám mainstreamová alternativní média, Když se stane něco takového jako covid, lidé si v důsledku toho začnou říkat: počkejte chvíli. Svět není takový, jak jsem si myslel, že je.Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Zvlášť teď, když si začali uvědomovat všechny ty věci, které zavrhovali, např. „Antivaxeři jsou hrozní. Zabíjejí babičky.” Teď ale zjišťují, že ti antivaxeři měli pravdu. Lidi tedy začínají vidět, že svět není takový, jaký si mysleli, že je. Moje otázka zní: Ten globální kult a ta nelidská síla, která za ním stojí, vzhledem k tomu probuzení, nechá alternativní média na pokoji a nechá je v tom pokračovat? No, samozřejmě že ne. Bude se je snažit unést a odklonit. Tolik lidí začalo vidět, že se tady hraje hra na dystopii, že už to nemůžete skrývat.

Covid byl pro kult velmi silný, ale byl také velmi nebezpečný kvůli množství lidí, kteří v jeho důsledku přehodnotili svět i sami sebe. Sledoval jsem, o co se snaží od dob covidu, dělám to už 35 let. Když jsem začínal, žádná alternativní média neexistovala. Sledoval jsem, jak se objevují. Od roku 2020 ale vidím, jak se alternativních médií zmocňuje stále více lidí, kteří vlastně původně uvěřili covid hoaxu, zatímco někteří z nás ne.

Teď tak nějak předkládají velké rozhovory s Tuckerem Carlsonem, tedy někdo, kdo uvěřil hoaxu, a teď jsou z nich covid aktivisté, hrdinové. To, co vidím, a vidím o tom čím dál víc důkazů, je, že ve hře je proces, aby to vypadalo, že se věci odhalují, ale ve skutečnosti omezují toto odhalování na úroveň vědomí, které opravdu nezvrátí chod událostí, chcete-li. Ve skutečnosti také jen opakují to, co už víme. Vidím videa s titulky „exkluzivní vysílání” a „velké odhalení”. Pak něco odhalí a já si říkám: o tom jsem psal před 20 lety. Takže v podstatě jen opakují to, co už víme, a vytváří to, čemu já říkám barikáda kolem ústředního bodu mainstreamových alternativních médií.

Objevil se tam člověk, který je klíčový, jmenuje se Elon Musk. Elona Muska jsem sledoval dávno předtím, než koupil Twitter, nyní X. Nevěřil bych mu ani to, že mi řekne čas v místnosti plné hodin. Když v uvozovkách „koupil” Twitter, věděl jsem, že jde o podvod, a je čím dál jasnější, co je to za podvod. Když se podíváte, za čím Musk stojí a co dělá se svými společnostmi, pak slouží agendě kultu, agendě Světového ekonomického fóra, které je projevem kultu, a dělá to masivně.

Bez věcí, které dělá, by se nemohla dít spousta těchto věcí, ty věci s umělou inteligencí a ovládáním lidského mozku prostřednictvím umělé inteligence. Možná se jednou dostaneme k tomu, proč tomu tak je, ale nemohlo by se to dít. Před tím, než koupil Twitter, ho spousta lidí z mainstreamových alternativních médií odhalovala. Říkali, že tento člověk prosazuje transhumanistickou agendu kultu, jak tomu říkám. Jakmile ale koupil Twitter a pustil na něj pár lidí se zrušenými účty zpátky, přestalo to. Teď se díváme na tuhle mimořádnou kognitivní disonanci v mainstreamových alternativních médiích, kde je člověk, který ve společnosti za společností prosazuje agendu kultu… o tom můžeme klidně také mluvit… ale zároveň ho velebí jako hrdinu.

Nejsem moc spokojen, chcete-li, s tím, jakým způsobem se mainstreamová alternativní média vydala. Mimo tu barikádu je spousta skvělých lidí, skutečně alternativních lidí a skutečně alternativních novinářů, kteří usilují o další a další poznání. Možná jste si všimli, jak málo nových informací přináší ústřední jádro mainstreamových alternativních médií… Nepřináší je.

Existuje důvod, proč to nedělá, protože to je barikáda. Je to tady a dál už ne. Když si uvědomíme to, co jsem právě řekl o vědomí, pak nakonec jde o vnímání, jde o rozšíření vědomí. Je to rozšíření vědomí, kdy vidíte větší a větší obraz toho, co se děje, zatímco mainstreamová alternativní média nyní zaměřují lidi jen na politiku a věci pěti smyslů a omezují toto rozšíření. Brzdí tuto expanzi, k níž musí dojít, abychom nakonec skutečně zbořili barikády a zbořili kontrolu simulace. Pokud se díváte jen na to… Například „pojďme volit Trumpa, ten to vyřeší“. V podstatě pak nic nezměníte.

SV: Ano. To se potvrzuje i tady v Česku, že je to řízená alternativní moc a lidi za ní slouží té agendě. Chytají ty probouzející se lidi, kteří ještě nemají dostatek informací. Je to i proto, že to také vyžaduje hodně odvahy, číst tvoje knihy, přijmout tyto informace. Není to pro každého. To je to, co děláme i my tady. Co děláš ty po celém světě. Vím, jak je to těžké, ale zároveň, jak je to obohacující a že to můžeš poskytnout lidem. Přejděme k druhé otázce, protože máme ještě nějaký čas.

Tak co si myslíš o situaci ve světě, máme např. bojový konflikt na Ukrajině. Byla tu jedna otázka od našeho člověka, co Putin, jestli hraje taky roli v kultu, nebo jestli je spíš jakoby probuzený, jak jsme teď mluvili, a snaží se zmařit plány kultu, jakoby pomoci lidem, aby se probudili a viděli celou tu hru?

DI: Jedna z věcí, které jsem si o tomto kultu a jeho mentalitě už dávno uvědomil, je to, že se děsí stavů proměnlivosti, situací, jejichž výsledek nemůže předvídat. Velmi se děsí situací, kde výsledek není pod kontrolou. Kdyby se angažovali ve fotbale, nespokojili by se s kontrolou jedné strany, museli by kontrolovat obě strany a rozhodčího, aby rozhodli výsledek. Znali by tedy výsledek ještě před začátkem zápasu. Takto kult funguje, a proto se snaží ovládat všechny strany.

Když máte zemi velikosti Ruska, tak tam nebudete mít někoho, kdo by byl ve vedení tak dlouho, jak dlouho byl Vladimir Putin prezidentem nebo premiérem, což byla jenom čekací doba, než se stal prezidentem. Viděl jsem rozhovor, který poskytl Tuckerru Carlsonovi. Hrál si s vámi. On si hrál s lidmi. Říkal: já nechápu, proč na Rusko uvalují sankce, když to Západu jenom škodí. No, on samozřejmě ví, proč se to stalo, protože jde o to, aby se Západ rozložil, a to jak ekonomicky, tak kulturně, proto ta masová migrace do Evropy a Spojených států a Kanady.

Takže on dobře ví, proč byly uvaleny sankce na Rusko, což Rusku neublížilo, ale ublížilo to Západu, protože to tak bylo myšleno. Co je na tomto globálním kultu třeba ocenit, je to, že nemá hranice. Hranice a státy jsou jen pro veřejnou spotřebu. V realitě kultu neexistují. Existuje film Renegade o mém životě, ve kterém jsem o tom mluvil. Léta jsem poukazoval na to, že plánem je vyvolat konflikt mezi Západem, Ruskem a Čínou, do kterého by byl zapojen i Írán a další země.

Konflikt Východ-Západ. To je to, co se plánuje už dlouho. Plán je, aby se moc ve světě přesunula ze západu na východ. Tento vývoj pokračoval a vzniklo uskupení zemí BRICS, Rusko, Čína a Jihoafrická republika a všechny tyto další země, Írán tam je taky. Myšlence, že Vladimir Putin je rebel, ani na vteřinu nevěřím – promiňte.

To, co jsem ale říkal už dávno, a co jsem řekl v tom filmu, je to… protože na povrchu je hra a pak je hra za hrou… že NATO léta nenápadně šťouchalo Rusko do hrudi, aby vyvolalo ten konflikt s Ukrajinou. Právě proto přesouvá stále více svých sil k ruským hranicím a proto Ukrajina útočí na ruské části Ukrajiny a jde až k ruským hranicím. Účelem je vyvolat tento konflikt. Máte také situaci na východě, s Tchaj-wanem, o kterém Čína tvrdí, že jí patří, nemá dost půdy, chce ještě nějakou další… Pak máte Tchaj-wan, který je zdaleka největším výrobcem polovodičů a supravodičů a všech těch věcí, které jsou nezbytné pro chytré technologie a elektromobily a tak dále. Dovolte mi, abych vám přiblížil, co se děje a proč se to děje, protože kult nemá hranice, má svůj program. Děly se věci, které měly zvýšit moc Východu nad Západem na cestě k této kontrole světa z východu.

Máte americké korporace a evropské korporace, a ony přesouvají výrobu do Číny a zemí na východě kontrolovaných Čínou. Některé z nejzákladnějších věcí, jako jsou antibiotika v případě Ameriky, jsou nyní závislé na Číně. Čína kontroluje dodavatelský řetězec na Západ v obrovském množství věcí a děje se to systematicky tak, že západní korporace přesouvají výrobu do Číny a na Východ. Když se podíváte na Čínu po Maově revoluci, pak moje tvrzení v knihách je, že Mao byl nastrčeným mužem pro kult a že revoluce byla vytvořena, aby vytvořila zemi, která by mohla fungovat za svou vlastní zdí totální kontroly.

Proto se na Západě proces směřující k větší a větší kontrole, v neposlední řadě kontrola umělou inteligencí a technologií, musel až do covidu pohybovat mnohem pomaleji, protože demokratické vlády, jak se nám tvrdí, musely zastávat svobodu a demokracii. V Číně po Maově revoluci žádný takový problém nebyl a z hlediska kultu bylo v plánu… a teď už se to děje… využít kontrolu v Číně k tomu, aby se prosadilo vytvoření technologického systému kontroly, který by se po zdokonalení a přijetí rozšířil po celém Západě. Teď tedy máme tento čínský systém, kde jsou lidé nepřetržitě sledováni pomocí umělé inteligence a technologií, kde, pokud se chovají způsobem, který vyhovuje vládě, dostávají sociální kredity, a pokud ne, jsou jim tyto kredity odebrány.

Jakmile jim jich bude odebrán dostatečný počet, nebudou už moci cestovat vlakem. Nemohou letět letadlem. Nemohou už fungovat v běžné společnosti. Když se podíváte na to, co se stalo po covidu, o kterém se říkalo, že přišel z Číny, v podstatě od začátku říkám, že nikdy neexistoval virus covid. V dubnu 2020 jsem řekl, že celá ta věc je podvod, abyste do sebe dostali vakcínu, ještě předtím, než se o vakcíně tehdy mluvilo. Přesně to se pak stalo.

Je velmi symbolicky příznačné, že citovaný virus přišel oficiálně z Číny, protože to, co pak vyšlo z Číny, byl čínský systém, rozvíjející se stále zřetelněji na Západě. Ten inkubovaný čínský řídicí systém založený na technologiích se teď na Západě posouvá nesmírně rychle kupředu. Nyní se tak díváte na to, že moc ve světě se přesouvá na východ, a díváte se na konflikt v jakékoli podobě. Pokud jde o ekonomický konflikt, Západ teď masivně prohrává s Východem a Čínou. Rusko bylo v důsledku války na Ukrajině a sankcí ještě více přitlačeno k Číně. Když byly uvaleny sankce na ruské dodávky energií, tak Čína prostě řekla, no, tak si od vás vezmeme víc. Teď spolu čím dál víc dělají vojenské manévry. Takže já ani na vteřinu nevěřím tomu, že Vladimir Putin je jiný.

Abyste mohli skrýt, že existuje systém globální kontroly, musíte přimět lidi, aby vnímali strany. Jakmile podpoříte nějakou stranu z hlediska její vlády, tak už jste mimo. Když se teď podíváte na Izrael a Gazu a Palestince, můžete podpořit protest proti tomu, co se děje Palestincům a to mluvím o lidech v Palestině. Můžete mít také obrovské sympatie k izraelským civilistům, kteří se v říjnu loňského roku stali terčem útoku Hamásu.

Proč musíte mít soucit s jednou skupinou, která je utlačována a napadána, a s druhou ne? Měli bychom se dívat na situace, a ne na strany. Pokud jde o zaujímání stran, podívejme se na toto. Za prvé, izraelská vláda a izraelská armáda a Mossad… zdokumentoval jsem to ve svých knihách… mají nejmodernější sledovací a vojenskou techniku. Ten plot v Gaze je střežen do té míry, že bývalí příslušníci izraelských obranných sil po útoku Hamásu veřejně prohlásili, že když se k tomu plotu přiblíží šváb, tak o tom víme.

Přesto v ten den bylo Hamásu dovoleno, zdůrazňuji dovoleno, prolomit ten plot na více místech, projít do Izraele bez jakéhokoli odporu, a i když si myslím, že některé věci si izraelská vláda určitě vymyslela, stala se tam spousta strašných věcí, v neposlední řadě to, že byli zajati rukojmí. Pak se tedy podíváte, a to je mimochodem také dobře zdokumentováno, že Hamás existuje jen díky izraelské vládě. Vzpomínám si, jak před desítkami let existovala Organizace pro osvobození Palestiny, OOP, v jejímž čele stál Jásir Arafat, a izraelská vláda chtěla oslabit moc OOP, která zastupovala Palestince, tím, že jim dala konkurenta.

A financovala vznik Hamásu. Takže pokud se postavíte na jednu stranu pokud jde o vedení vlády, buď na stranu Hamásu nebo izraelské vlády, pak si vlastně neuvědomujete, že v konečném důsledku je tu jedna strana. Obětními beránky jsou izraelští a palestinští civilisté, kteří jsou obelháváni vedením se vzájemným centrem řízení, kontrolním systémem. Když se vydáte tou cestou, pak to je jedna z věcí, kterou jsem opravdu zpochybňoval a kterou jsem si uvědomoval u mainstreamových alternativních médií a toho únosu, o kterém mluvím.

V období před covidem a ještě dříve mainstreamová alternativní média hodně mluvila o státech jedné strany. Říkala, že je v podstatě jedno, koho volíte, protože se tam dostane stejná vláda, jen pod jiným jménem. Teď se stalo to, že se to vrátilo k levici a pravici, ke konfliktu levice a pravice, hodní a zlí, my a oni. Když se teď podíváte na mainstreamová alternativní média, je to pravicová politika. Podívejte se na mainstreamová alternativní média v Americe, ať už je to Tucker Carlson nebo kdokoli z nich, je to pravicová politika.

To samé je v mnoha jiných zemích, je to prostě pravicová politika. To není alternativní médium. To je staré paradigma přebalené tak, aby vypadalo jako alternativní. Jakmile se postavíte na jednu stranu, pokud jde o vlády, už jste prohráli. Mějte soucit s těmi, kteří jsou postiženi, ať už je to kdokoli, situace by si měla vyžádat náš soucit, ne kultura nebo původ nebo náboženské přesvědčení. Ale pokud podlehnete vládě… právě jsme měli tu soutěž Eurovize, což byla absolutní katastrofa.

V Británii a v Americe jste měli takzvané alternativní lidi, kteří vyzývali veřejnost, aby hlasovala pro Izrael. Cože? Co to děláte? To není alternativa. Izrael vraždí desetitisíce Palestinců, spoustu z nich děti, a vy chcete podpořit Izrael v propagandistické válce tím, že přimějete obyvatelstvo, aby pro něj hlasovalo v zatracené písňové soutěži? To je to, co mám na mysli, když říkám regrese alternativních médií z toho, čím byla dříve, do toho, čím jsou nyní.

SV: Ano, přesně. Je to obrovské téma. Zdá se, že je to jednostranné. Co si o tom myslíš? Je nějaká naděje pro nás na přežití? Psal jsi o tom také v knihách, že můžeme prostě říct ne všem těmto věcem. Přestat s tou umělou inteligencí, s tou kontrolou. Chápu to tak, že na této úrovni je to o tom zastavit to naším vědomím, že? A pak vidět celou simulaci. Existuje nějaký odhad, kolik lidí je potřeba k obnovení, kolik lidí by mělo poslat tuhle masovou vlnu vědomí? Existuje nějaký odhad?

DI: Víš, jediné, co můžete udělat, je dát sám sebe do pořádku a pak z toho vzejde to, co z toho vzejde. Kdybych mohl popsat tenhle únos alternativních médií, přesouvá se to od přístupu, že řešení je tady uvnitř nás, k přístupu, že řešení je tam venku. Takže řešením je teď volit Trumpa. Ne to, abyste pochopili pravou podstatu svého já, pravou podstatu Já, tohoto všemocného vědomí, které může manifestovat svou vlastní realitu, pokud si jen uvědomí moc, kterou k tomu máme, a že naše vnímání se stává naší realitou. Volte Trumpa. Tím se to vyřeší. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale najednou spousta lidí, spousta z těch, kteří přišli po covidu, ale i jiní, najednou našli náboženství, nebo zejména aspekt náboženství zvaný římský katolicismus.

Co je to náboženství? Náboženství říká, že odpověď je tam venku, ne uvnitř v nás. My jsme jen malí človíčci. Nemáme žádnou moc. Bůh je nejvyšší. Ztrácí pochopení, že jsme projevem toho nekonečna, jen kdybychom si to uvědomili. Tento kult ale samozřejmě nechce, abyste si uvědomili, že jste projevem nekonečna a že se můžete napojit na všechno to vědění, všechno to vědomí, všechen ten vhled, všechnu tu moudrost, která je k dispozici, když se rozšiřujete do dalších oblastí tohoto nekonečného vědomí, mimo simulaci.

Chtějí, abyste věřili, že jste jen malé já podřízené Bohu a to způsobuje, že hledáte mimo sebe. Takže někdo řekne: Ježíš to vyřeší. Já věřím v Ježíše. Ježíš to vyřeší. Ale pokud jste muslim, tak to vyřeší Alláh, a pokud jste hinduista, tak to vyřeší Šiva. Všechno to udělá někdo jiný. Odvádí to lidi od toho, kdo to potřebuje vyřešit. Jsme to my. Jak z hlediska pochopení skutečné moci, kterou máme a kterou jsme, jen kdybychom ji do sebe pustili, a také to, že díky této moci, díky tomuto vědomí, že jsme nekonečné vědomí, které má krátkou lidskou zkušenost, že se vlastně není čeho bát. Není čeho se bát, protože jsme věčné vědomí, prožíváme věčně, navždy.

To je to nejhorší, co může být. Pokud to pochopíme, pak se nebudete bát autority. Nebudete. Ale pokud si to neuvědomíte, pokud budete vnímat, že jste malé já a že jste podřízeni všem těm silám, náboženským silám, politickým silám, ať už jsou jakékoliv, pak se budete bát autority a nebudete dělat to, co je nutné – nespolupracovat s naším vlastním zotročením -, protože se budete bát následků. Jakmile si uvědomíte pravou povahu Já, a že tělo je jen prostředkem, pak následky nevstupují do vašeho rozhodovacího procesu.

Když se zeptáte lidí, proč nedělají to, co vědí, že by měli dělat, nevyhnutelně řeknou, že kvůli důsledkům, kdyby to udělali. Ten strach z důsledků a kult, který funguje prostřednictvím autority, nám tuto kartu neustále dodává. To, co udělali Julianu Assangeovi, není jen groteskní trest pro něj, říká to všem ostatním: tohle se stane, když se nám postavíte. Takže jde o zastrašování a o to, abychom viděli důsledky jako důvod, proč se podřídit autoritě.

Jakmile ale překročíte tento práh vědomí a vstoupíte do tohoto rozšířeného stavu, už na to nemyslíte, protože tento rozšířený stav říká jedno: budu dělat to, co vím, že je správné. Ne: budu dělat to, co vím, že je pro mě v danou chvíli správné, budu dělat to, co vím, že je správné pro všechny, pro mě, pro všechny. Proto neuvažuje o důsledcích toho, že dělá to, o čem ví, že je správné, protože řekne: ale uvažovat o důsledcích znamená uvažovat o tom, že neudělám to, o čem vím, že je správné, a o tom nikdy uvažovat nebudu. Takže k čertu s důsledky.

Ty se o sebe postarají samy. Budu dělat to, co vím, že je správné. Kdybychom měli lidi v nějakém větším počtu, ani zdaleka ne 50 %, kteří by jednali z tohoto místa, tak by to padlo raz dva. Ale ty v současné době nemáme. To, co jsem popsal, je konec duhy. To je konec duhy probuzení, když skutečně dosáhnete toho bodu sebeidentifikace s vědomím, že strach už není blokem toho, co víte, že je správné. Co dělá tento únos mainstreamových alternativních médií, je blokování této expanze tím, že se soustřeďuje na problém v oblasti pěti smyslů. Tam se problém projevuje, ale odtud nepochází.

SV: Děkuji ti. Ano, myslím, že je docela těžké postavit se tomuto strachu, projít tímto strachem a vysvobodit se z této pasti. Blížíme se ke konci našeho rozhovoru. Davide, můžeš mi krátce říct, co plánuješ v Anglii? Na tvých stránkách jsem viděl, že na podzim máš turné po Anglii, že?

DI: Jo, musím v tuhle chvíli jezdit na turné po Británii, protože nikam jinam jet nemůžu. Nepracuju pro žádnou síť, dělám věci pro Ickonic, kterou založili moji synové. Jamie a Gareth hrají hlavní roli v růstu a já pro ně pracuju. Osobně ale nemám žádnou organizaci. Jsem to jen já. Jsem jeden člověk z osmi miliard a z nějakého důvodu říkám věci, které autority vážně nechtějí, aby se šířily. V současné době mám zákaz vstupu do téměř 30 evropských zemí v rámci schengenského hraničního systému poté, co mi byl zakázán vstup do Nizozemska.

To je další věc, kterou dělají. Vytvářejí sítě a vytvářejí organizace, jako je Evropská unie, kde z jednoho centrálního bodu mohou diktovat dění ve velkém množství zemí. Schengenský systém proto spočívá v tom, že když máte zákaz vstupu do jedné z nich, máte zákaz vstupu do všech. Když mám zákaz vstupu do Nizozemska, protože jsem terorista třetího stupně nebo nějaký nesmysl, znamená to, že mám zákaz vstupu do téměř 30 evropských zemí, mám zákaz vstupu i do Austrálie.

Spojené státy a Kanada používají schengenská kritéria, jsem si proto docela jistý, že mám zákaz vstupu i tam. V současné době jsem prostě v Anglii. V podstatě jsem v tomhle smyslu izolovaný ve své vlastní zemi, ale samozřejmě teď s tebou mluvím v České republice, takže takhle to dělám. Na podzim budu mít turné v Británii.

Právě jsem dokončil novou knihu, která se jmenuje Odhalení, a ta jde tak hluboko do králičí nory, jak hluboko se myslím ještě nikdo nedostal. Moudrost spočívá v tom, že víme, jak málo toho víme. Kniha vyjde v září. V mnoha oblastech to vyvolá docela poprask, takže uvidíme, jak to dopadne. Ty ale víš, že to dělám už pětatřicátým rokem. Začal jsem v roce 1990 a stále pokračuji.

Pokračuji, protože ještě nejsme u cíle. Ušli jsme zatraceně dlouhou cestu. Když jsem v roce 1990 začínal, neexistovala žádná alternativní média, dokonce ani unesená alternativní média. Prostě neexistovala. Bylo jen pár nesourodých jedinců, kteří tyhle věci vydávali, a zájem veřejnosti byl v podstatě nulový. V roce 1996 jsem jel do Ameriky a mluvil asi s osmi lidmi v Chicagu a s pěti lidmi u někoho v předsíni. Říkali jste si, jaký to má smysl?

No, smysl to zřejmě mělo, protože se to najednou rozjelo. Opravdu se to začalo rozšiřovat po 11. září, protože si spousta lidí začala připouštět, že tady něco smrdí. Masivně se to rozšířilo od covidu, zejména pro mě. Stále pokračujeme a já budu pokračovat. Tohle není něco, z čeho se odchází do důchodu. Je to něco, co děláte až do dne, kdy opustíte tento svět. Za těch 35 let jsem viděl lidi, kteří přišli a byli nějakou dobu v alternativní sféře jako příchuť měsíce, a viděl jsem je odejít. Nikdy jsem nepochopil, pokud opravdu chápete, co se děje, jak můžete přijít a pak odejít. Jakmile si uvědomíte, co se děje, není odchodu. Není možné se vzdát a odejít. „V kuchyni je na mě moc horko”. Ne, ne, pokračujete… a já budu pokračovat. Jednoho dne se vody rozčeří, do jisté míry už se tak stalo, ale máme před sebou ještě dlouhou cestu.

SV: Ano. Fantastické. Také ti děkuji za tvoji důslednost. Je to obdivuhodné, že bojuješ i za nás všechny, nejenom za sebe, ale za nás všechny. Ještě poslední otázka: jak se udržuješ ve vysokých vibracích? Někdy je těžké jít proti systému. Můžeš říct tím, že si udržíš vyšší vědomí… jestli můžeš doporučit našim divákům, jestli máš nějakou metodu, jak se udržet ve vysokých vibracích.

DI: No, já nedělám nic. Dělám to, že se prostě každý den probudím a dělám to, co vím, že je správné, o čem věřím, že je správné. Dělám to každý den. To je v jistém smyslu vysoká vibrace, že to skutečně uděláte. Dovol mi říct lidem, že to neznamená, že jste neustále ve vysoké vibraci, pokud jde o vaši náladu. Ne, děláte to, o čem víte, že je správné, a to je stav vysokých vibrací, že se nevzdáváte. I když jste unavení, stále pokračujete.

To neznamená, že nejsou chvíle, kdy se podíváte na svět a řeknete si, jaký to má smysl? Samozřejmě, že jsou takové chvíle… ale tohle je ta část s vysokými vibracemi. Vzpomínám si, že před lety vyšla jedna kniha. Myslím, že se jmenovala nějak jako: Cítíš strach, ale stejně to udělej. Je naprosto pochopitelné, že když se rozhlédnete po světě a vidíte, co se děje, všechny ty nadávky a výhrůžky, které dostávám neustále, že si říkáte, no, jaký to má smysl?

Není problém si to myslet. Problém nastane, když si to myslíte a odejdete. Když si myslíte, jaký to má smysl, ale stejně pokračujete dál… pokračujete dál. To je vysoká vibrace. To je neustálý motor toho, co děláte. Ani na vteřinu bych to neřekl, protože by to nebyla pravda… jsou chvíle, kdy si říkám, jaký to má smysl. Protože jsou. Rychle ale přejdou, protože druhý den vstanete a pokračujete v tom. Říkáte si, jaký to má smysl, ale stejně to děláte. Jak se to stupňuje, si uvědomíte, že to vlastně smysl má. Má to smysl. Děláme pokroky, samozřejmě ne takové, jaké bychom chtěli, pokud jde o rychlost a velikost probuzení. Někdy se prostě musíte zastavit a vzpomenout si, jaké to bývalo, protože si vzpomínám na devadesátá léta, kdy jsem mluvil k prázdným židlím.

Přišel jsem, rozmístil jsem židle, mluvil jsem k hrstce lidí a spoustě prázdných židlí. Vzpomínám si, jak jsem jednou mluvil v divadle ve Skotsku. V tom divadle bylo 325 míst a ani první řada nebyla plná lidí. Zbytek byly prázdné židle. V takových situacích si říkáte, jaký to má smysl. Tohle bylo v devadesátých letech. Jaký to má smysl? Druhý den ráno ale vstanete a jdete dál.

To je ta vysoká vibrace, která vás pohání. Ukázalo se, že tam je smysl, protože už to tak není. Ale ano… nemějte pocit, že když se vám trochu nedaří, že jste nutně v nízké vibraci… jen vaše nálada může být, ale pokud ráno vstanete a pokračujete a jedete dál, to je ten vysoký vibrační stav, který je nakonec za vámi a pohání vás.

SV: Úžasné. Děkuji, Davide, za rozhovor a také za diváky. Pokud můžete Davida a nás podpořit, kupte si knihy. Podpořte tuto oblast. Podpořte probuzení a pokračujme dál. Společně to dokážeme. I já to cítím. Takže děkuji, Davide, a doufám, že tě v blízké budoucnosti propašujeme do kufru.

DI: Kdykoli si lehnu do zadní části tvého kufru.

SV: Uděláme nějakou tajnou decentralizovanou akci, protože máš spoustu stoupenců. Je krásné, jak to roste. Děkuji za tvůj čas. Přejeme ti, abys prostě pokračoval.

DI: To budu. Toho se neboj.

Překlad rozhovoru: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Mám obdiv k Davidu Icke. Jsem ráda, že se drží, snažím se jeho knihy kupovat- Kniha Deti matrixu už jsem objednala. Těším se na další knihu Odhalení. D.Icke jsem viděla náhodně před 4 lety z přednášky 20let staré? Byl tam ještě mladý, ale jeho řeč mě tak zaujala, že se ho od té doby snažím sledovat. Je nesmírně statečný.

 2. Většina lidí je totálně myopická. Většina vůbec netuší, o co jde, a pak je spousta těch, kteří si myslí, že vidí skrz, ale při tom podléhají jenom dalším chimérám a iluzím. Podobně jako „mainstreamová alternativní média“ funguje i tzv. opozice, která je z 99 % jenom zdánlivá. Youtube je plný různých Rajchlů, Xaverů, Bobošíkových, Hájků, Vrábelů, předtím Beranů, Pekových apod., a nikomu to nepřijde divné. Youtube je dcera Google a oni tam, jako by se nechumelilo, mluví o věcech jako kdo a jak vládne světu, kdo co všechno vlastní, jaké je pozadí aktuálního dění a pak jedním dechem dodávají: „běžte k volbám! To je důležité. Tam se rozhodne.“ Vždyť je to naprosto absurdní. (A to ani nemluvím o tom, že když spoustu z těch myšlenek, které oni prezentují ve svých videích, zopakujete v komentářích pod videem, uvidíte, jak rychle to zmizí.) Žádná skutečná opozice tady neexistuje. Všechno jsou to jenom loutky. Část z nich dělá špinavou práci vědomě, část nevědomě, ale žádného skutečného disidenta tam nenajdete. Kdyby režim chtěl, tak je všechny okamžitě rozpráší. Všechno je to jenom hra s ovlivňováním vnímání lidí. Přesně jak to Icke popsal třeba v případě Elona Muska. Ten opil spoustu lidí rohlíkem. Přestože je perfektně čitelný, většina lidí pořád neumí číst mezi řádky.

 3. +
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4872.jpg

  = „Mezi lety 2021 a 2023 došlo ve Spojeném království k 965 609 úmrtím mezi očkovanými proti Covidu ve srovnání s 60 903 úmrtími mezi neočkovanými.
  To znamená, že v Anglii bylo v tomto období zaznamenáno celkem 1 026 512 úmrtí, z toho 94 % tvořili očkovaní, neočkovaní jen 6 % z nich..“

 4. Ahoj, jsem Hana, ktera toho spoustu zazila, mela jsem desive decti, ale i tak jzem b bytosti, ktera umi nabidnout vic…..kazdopadn te finacne nepodporim, protoze jiz nemam ucet, ani neplatim dalsi povinosti, takze nechaspu to, ze kdyz se vystavimnaprosto sobe, kde mam potencial. proc tedy ty chces a vyzadujes platbu……nerozumim tomu….

 5. 3 osoby, známé z „konspirační“ scény, osobně pokládám za šarlatány.
  První je David Icke, vzhledem k podrobnostem jeho „prozření“. A hlavně proto, že ve skutečnosti vybírá témata, u zasvěcených dlouho známá, a poté je staví na své osobě. Jde o živobytí.
  Druhý je David Wilcock, jehož osobní historie je podobná. Poté začal parazitovat na panu Danikenovi a Ancient Aliens. Jeho spory o Projekty na internetu také o něčem svědčí – prachy až na prvním místě. Typický Amík — a je mu to vidět na jeho řeči těla.
  A třetím je Benjamin Fulford. V mých očích je to regulérní blázen. A nebo zkouší, jaké blbosti je veřejnost ochotna spolknout.
  Proto je třeba zachovávat kritickou mysl. Není důležité jen to, co se říká. Ale stejně důležité je také to, kdo to říká.

  1. Na české scéně je také pár takových. Ale ty rozmazávat nehodlám.
   Lidi jsou v alternativní scéně strašně důvěřiví, zejména ženy.

 6. Škoda, že tak moudrý člověk nepochopil křesťanství, tedy učení Krista, který vtahuje člověka do svého božství, do pravdy, do lásky, nikdy nechválil víru slepou, ale pokornou, která (viz pokora Sokratova) se otevírá vyšší dimenzi, Bohu. Neznalost Krista a hloupé odsouvání a pomlouvání katolictví je Achilovou patou západní civilizace. Všechny její krize jsou důsledkem odmítnutí živého Boha. Pan Icke a jemu podobní myslitelé by si měli udělat čas a začít číst a studovat knihu Božího zjevení, Bibli, stav „vysokých vibrací“, abych použil jeho terminologii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů