Dr. Sherri Tenpenny – Nebezpečí spike proteinu ve vakcínách proti covidu

Ve zkratce...

Dr. Sherri Tenpenny sdílí svoje obavy o možné poškození způsobené tzv. spike proteinem, který vakcíny proti covidu obsahují. Více ve videu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Všechny čtyři schválené vakcíny v tuto chvíli… J&J, AstraZeneca představují DNA… jsou vyvinuty na buňkách potracených tkání. To je vakcína od firmy J&J a AstraZeneca. Vakcína od Pfizeru a Moderny jsou založeny na mRNA. Konečný výsledek všech čtyř je vytvořit spike protein protilátky proti spike proteinu. Chci, aby si lidé tohle velmi pozorně poslechnuli.

Ten spike protein… už jsme mluvili o čtyřech různých způsobech, jak vám může ublížit. Jedna z věcí, kterou může způsobit, je narušení hematoencefalické bariéry a může vstoupit do vašeho mozku a narušit buď gen FUS, nebo může způsobit mutaci v proteinu, kterému se říká TDP43… jména nejsou tak důležitá. Jen pamatujte, že může způsobit narušení v jednom genu s názvem FUS, a pokud se ten gen naruší, může to vést k amyotrofické laterální skleróze neboli ALS.

Pokud narušíte gen FUS, může to vést k ALS nebo to může způsobit rakovinu. Pokud naruší ten protein se zvláštním jménem, ten TDP43, pokud ho naruší nebo zmutuje, vede to ke shluku degenerativních neurologických problémů s názvem frontotemporální lobární degenerace. Váš čelní lalok (frontal lobe) je za vaším čelem, váš ušní lalok (temporal lobe) je tam, kde máte uši. A způsobuje to degeneraci mozkové tkáně, což vede k předčasné Alzheimerově chorobě a demenci, a může dojít k pěti odlišným formám degenerativních neurologických poruch. Všech pět způsobují, že přijdete o řeč, schopnost formovat slova, a jedna z těch forem vás připraví o schopnost rozpoznávání obličejů.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Říká se tomu předčasná a rychlá degenerace. Odborně je to frontotemporální lobární degenerace. Vidí to u lidí ve věku 45-50 let, kteří mají předčasnou demenci. Steve a Dougu, tohle budeme způsobovat s těmito vakcínami. Tyto spike proteiny se mohou dostat přes hematoencefalickou bariéru do mozku, zmutovat ten gen a způsobit tak ALS nebo rakovinu, nabo narušit protein, který způsobuje předčasné degenerativní změny a degeneraci mozkové tkáně. Všichni lékaři, kteří teď nebo v budoucnosti si tohle poslechnou, pokud tyto informace neznáte, budete za to hnáni k zodpovědnosti.

Nelze vás žalovat, protože zákon PREP Act z roku 2005 vás chrání před žalobami, a nejspíše vás z práce nevyhodí, ale pokud tohle posloucháte… a nevědomost není obhajoba v právu. Nevědomost není ani obhajoba, když stojíte před Bohem. Ale pokud po tomto pobízíte svoje pacienty, aby si tyto vakcíny vzali… a říkáte: Jsou naprosto bezpečné, neublíží vám.

Budete hnáni k zodpovědnosti za nedostatek znalostí a za vaši lenost, že si o tom něco nezjistíte a nepročtete tento materiál… snažit se někoho přimět se očkovat, aby byl ochráněn před úmrtností 1 %. Bude vám Bůh říkat: „Dobrá práce, dobrý a věrný sluho”? Nebo vám Bůh bude říkat: „Běž ode mě pryč, vím, že jím nejsi.”? Protože svoje pacienty vedete ke zničení tím, že je pobízíte, aby si vzali tyto vakcíny, o kterých nic nevíte.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

3 názory na “Dr. Sherri Tenpenny – Nebezpečí spike proteinu ve vakcínách proti covidu”

  1. SKVĚLÉ VIDEO, ÚŽASNÁ DR. TENPENNY JAKO VŽDY MLUVÍ JASNĚ, ZŘETELNĚ A VĚCNĚ – A ODBORNÉ ARGUMENTY SYPE Z RUKÁVU. DĚKUJI MOC ZA TOTO VIDEO. JÁ BYCH TOTO VIDEO (A JEŠTĚ DALŠÍ – NAPŘ. S DR. CARRY MADĚJ A LEE MERRIT) POUŠTĚLA NA PLÁTNĚ PŘED KAŽDÝM OČKO CENTREM KDE TY VYSTRAŠENÝ LIDI STOJÍ FRONTY, ABY MĚLI V TÝ FRONTĚ JEŠTĚ O ČEM PŘEMÝŠLET !!! MOŽNÁ BYCHOM JEŠTĚ NĚKOHO ZACHRÁNILI A BYLI SVĚDKY TOHO JAK „SVĚDCI KOVIDOVI“ PRCHAJÍ Z TĚCH FRONT PRYČ??? A NEBO BY VLÍTLI ROZZUŘENĚ DOVNITŘ A ZAČALI ZUŘIVĚ PÍCHAT TY „SKVĚLÉ VAKCÍNY“ DO VŠECH TĚCH PŘISLUHOVAČŮ ZLA, KTEŘÍ VŠEM TĚM NADŠENCŮM PÍCHAJÍ TYTO „VAKCÍNY“, TYTO BINÁRNÍ ZBRANĚ, ČASOVANÉ BOMBY, DO TĚLA…???

    1. Také chválím tyto stránky,jen je velká škoda,že je čte málo lidí a ještě méně jim věří.Až lidé za čas pochopí kdo lže….bohužel.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů