Den uvolnění všech restrikcí v Británii odložen? „Velké překvapení”

Ve zkratce...

Kdo by to byl čekal, že plánovaný datum britského uvolnění restrikcí na 21. června se bude odkládat.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Tohle ráno vidím titulky v novinách. A znovu připravují veřejnost. Dávají lidem předem vědět, že cesta ke svobodě narazila na pár překážek… ale ne. Vypadá to, že brána ke svobodě se neotevře v den, který slíbili. Bože, jaký to šok. Tomu se mi nechce věřit. Koho by to napadlo? Znovu tu plechovku odkopli dát. Tady vidíme: „Boris: Na naši svobodu si možná ještě počkáme.” Ano, svobodu… to znamená stav, kdy nejste uvězněni nebo zotročeni. Jo, to ještě zpátky nedostanete. Budete muset ještě chvíli počkat. Kolikrát jsme to už slyšeli?

„Chvíli ještě vydržte. Už tam skoro jsme. Vidíme světlo na konci tunelu, ale musíme být silní. Za žádných okolnosít se od té cesty neodchylujte.” A za to vše mohou varianty… svěďte to na variantu (viru). Minulý týden to byla varianta indické Tikka Masaly, krátce nám řekli o trojitě zmutované variantě pudingu z New Yorkshiru (Anglie). A vidím, že dnes máme thajskou restauraci… omlouvám se, thajskou variantu. která se také z čista jasna objevila. Tady v Metru se píše: „Nová thajská varianta ve vyšetřování.”

Jen si vybírají typy restaurací. Stejný starý příběh… stejný vzorec. A falešná média znovu tohle jednotně dávají na své titulní strany. Podívejte se tady… „Indický nárůst ponechává konec omezení v pochybách.” „Strachy z varianty ohrožují konec lockdownu 21. června.” A DailyMail předstírají, že mluví za své čtenáře. „Neberte nám naše léto.” Neberte nám ho, prosím. Nesnáším, když dělají tyto falešné sračky.

Znovu… to je psychologická manipulace. Obyčejní lidé si musí položit otázku, kdy tato média vám přestala předávat zprávy? Protože jen zřídka se zaměřují na to, co se stalo včera. Všechny jejich titulky a články jsou obvykle odhady toho, co se v budoucnosti může stát. Titulky jako: „Británie se může někdy v budoucnu znovu uzavřít.” „Británie bez omezení? Možná tohle léto.” „Dovolené se mohou rušit.”

Všechno je to plné „mohlo by, možná, potenciálně”. Mají to být zprávy, ne věštění z koule. Nemáte odhadovat, co se stane za tři týdny. Máte podávat zprávy o tom, co se teď děje. Proto se tomu říkají novinky… jde o nové události, které se staly. Má to být o tom, co se děje dnes. Ne, co se může stát příští měsíc. Když tohle vidíte napříč tolika platformami, smrdí to společenským inženýrstvím a manipulací veřejnosti.

Zítra (29.5.) po celém světě probíhají pochody za svobodu. Velký je naplánovaný pro Londýn. Mluví se o tom, že se očekává přes milion lidí. Snad ten počet bude růst. Jako vždy, děkuji za poslech. Odebírejte na HugoTalks.com, místo pro podobně naladěné duše, pro lidi, kteří přemýšlí sami za sebe a vidí skrze falešná média. Mějte se.

Zdroj

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů