Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá bouře pro covid-19

Ve zkratce...

Dr. Buttar mluví o třech faktorech ovlivňující pandemii covidu-19, jak plánují druhou vlnu, a co může způsobit nárůst případů koronaviru a úmrtí na něj.
Facebook
Telegram
VK

NA ÚVOD: V souvislosti s 5G dr. Buttar říká, že nijak nesouvisí s covidem-19… to dle nás není tak úplně pravda. Tzv. „covid příznaky” jsou podle všeho z velké části způsobeny (elektromagnetickým) zářením, mezi které patří (nejen) 5G. Tohle záření vyvolává toxicitu buněk, které pak tento toxický materiál vylučují, což způsobuje následné příznaky. Ale to je jen detail pro upřesnění 🙂

Přepis:

Moderátorka: Některé lidi zajímá, jak je to s rouškami, karanténou, co se na nás chystá… Říkají, že spousta lidí zemře, ale nezemřela… Teď se věci znovu vrací… co se podle vás stane dál?

Dr. Buttar: Mluví o druhé vlně. Druhá vlna přijde, ale nebude z covidu-19. Jsou tři faktory, které použijí… Důvod, proč ví, že přijde druhá vlna, je ten, že ji plánují. Máte tři faktory.

První faktor je ten, že když lidé nosí roušku, vdechují svůj vlastní oxid uhličitý, snižují svoji hladinu kyslíku, stresují svoje tělo, protože musí vysávat kyslík.. Stresuje mě to… nechci ji nosit. To je emoční stres, u toho ještě nejsme. Teď mluvíme o fyziologickém stresu, kdy se snažíte vdechovat kyslík skrze roušku. To tělo dostává do sympatomimetického stavu, do stresového stavu, do reakce „boj nebo útěk”, což navyšuje hladiny kortizolu, který potlačuje imunitní systém.

Vaše populace lymfocytů se snižuje, což vás dělá náchylnými k jakémukoliv patogenu, bakterii, viru, atd. To je jedna část. Kromě toho když vdechujete látky z roušky… pamatujte, že lidé, co umírají na covid-19, trpí stavem, který se podobá výškové nemoci, hypoxii. Lékařská literatura popisuje hystotoxickou hypoxii, která vzniká z toxicity plic.

Když dýcháte s rouškou, v roušce jsou různé složky… je tvořena částmi plastu, propylenu. Když dýcháte, vlhkost tyto látky rozkládá, a vy pak tyto toxické látky vdechujete, čímž o to víc svoji imunitu oslabujete. To je jen část s rouškou. Když jdete z domů ven, máte strach, protože nevíte, jestli něco chytíte, máte finanční problémy, jste v emočním stresu, udržují nás od našich společenských kruhů a teď od našich rodin, takže když vyjdete ven, vaše imunita je už tak oslabená. To je první faktor.

Kromě toho máte 5G technologii, kterou nyní zavádí. Ta s covidem nijak nesouvisí, ale 5G má obrovský vliv na imunitní systém. To není 5G na mém telefonu, že? Ne, není. Mluvím o mobilní technologii… o nejnovější technologii. Ano. Technologie nové generace… říkali jsme, že naše telefony mají kolem 500-900 hertzů, možná 1500 hertzů. Když se ta nová technologie plně zavede, bude mít mezi 30 a 300 gigahertzi. Abych vám to přiblížil, 1 gigahertz je 1 miliarda hertzů. Mluvíme tady o 30-300 miliardách hertzů.

Existuje přes 2000 recenzovaných studií, které ukazují, že 1,8 gigahertzů… pamatujte, že zavádí 30-300 gigahertzů. Že 1,8 gigahertzů má vliv na exponenciální růst rakovin srdce, které jsou velmi vzácné, rakovin mozku, rakovin nadledvinkového systému a ostatních neurologických problémů. Lidé svůj mobil drží přímo u hlavy. Ani nemusíte držet mobil, o ten nejde… jde o věže. To, co je ve vzduchu. Přesně tak. – Dobře, vraťme se… – Mohu to jen doříct? To je druhý faktor.

Třetí věc, která se stane, a proto plánují druhou vlnu. Lidé budou čekat na tuto vakcínu, kterou nám připraví. A o ní si můžeme více promluvit, ale ti lidé, kteří si ji vezmou, budou ve skutečném nebezpečí… dostanou vakcínu, a buď zemřou nebo onemocní. Takže máte problémy s náchylností, máte 5G, což ohrožuje imunitu lidí, a pak máte vakcínu.

A tohle vše způsobí úmrtí spousty lidí, a to použijí jako falešnou záminku pro to, říct: „Vidíte, řekli jsme vám, že přijde druhá vlna. Vakcína teď bude povinná.” A tomu musíme zabránit. Lidé se musí vyzbrojit znalostmi, vědět, co plánují, aby se tomu pak mohli vysmát. Tohle je to stejné, o co se pokusili s prasečí chřipkou před 10 lety. Pokud si pamatujete, prezident Obama řekl, že 20 % populace, 60 milionů Američanů zemře. Víte, proč nezemřeli? Odmítli si vzít vakcínu proti prasečí chřipce. Pokud si lidé vezmou vakcínu, o které teď mluví, budou masově umírat.

Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů