EXKLUZIVNĚ: „45 tisíc úmrtí po covid injekci,” tvrdí vládní informátorka v USA & právník podává žalobu

Ve zkratce...

Před pár dny vystoupil na veřejnosti právník Thomas Renz a sdílel šokující zprávu od vládní informátorky, že po covid injekci zemřelo minimálně 45 tisíc lidí, a že vláda utajuje skutečný počet úmrtí a poškození. Právník Renz s podporou Amerických lékařů z první linie podává žalobu na základě přísežného prohlášení této informátorky, pod hrozbou křivé přísahy. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Dnes budu mluvit o něčem velmi vážném. Tohle je nové oznámení… dnes podávám žalobu u federálního soudu. Vy jste první, kdo o tom slyší. Napište o tom… během pár sekund to bude cenzurováno. Ale tohle chci říct těm, co tohle budou cenzurovat. Google, YouTube, Facebook, Twitter… něco vám řeknu. Nesete spoluvinu na způsobených úmrtích. A nemohu se dočkat, až vás budu žalovat, a to opakovaně. Dámy a pánové, dovolte mi říct o ženě, která má neuvěřitelnou odvahu, které nyní budeme říkat Jane Doeová. Předala mi nějaké informace… je whistleblowerka, interní informátorka. Dnes podáme žalobu k federálnímu soudu na základě jejího přísežného prohlášení, pod hrozbou křivé přísahy… tato žena tohle potvrdila a je odbornice. Na základě toho, co řekla, víme, že došlo alespoň ke 45 tisícům úmrtím na tuto vakcínu.

Povím vám, co vím. Na základě svědectví této ženy… protože ona viděla dovnitř systémů… vím, že došlo ke 45 tisícům úmrtím, na základě toho, kolik lidí zemřelo během tří dní po obdržení vakcíny, a to pouze z jednoho systému, který podává hlášení federální vládě. Řeknu vám, co nedokážu prokázat. Tato informace… těch 45 tisíc úmrtí… chci to uvést do kontextu. 45 tisíc… podívejte se kolem sebe. Pokud byste všichni z vás teď zemřeli, ani zdaleka by to nebylo 45 tisíc. Žiji ve městě s 10-12 tisíci lidmi. Pokud by vyhladili celé moje město, nebylo by to 45 tisíc. Nejsem matematik… Dámy a pánové, 45 tisíc… a něco vám povím. Údajně existuje 11 nebo 12 systémů, které hlásí úmrtí a poškození vládě. Kolik lidí skutečně zemřelo? A proč to utajují? Tito lidé jsou vrazi. Tohle je přinejmenším spoluvina. Někdo musí jít do vězení… pamatujete na Bretta Kavanaugha?

Vážnost těch obvinění proti němu byla tak velká, že ten muž musel dvakrát projít peklem. Vážnost obvinění… šlo o jednu ženu, z doby před 30 lety, která si nemohla vzpomenout, co říkala. Říkám vám, že máme někoho, kdo přísahal pod trestem křivé přísahy, že došlo k alespoň 45 tisícům úmrtí, a já odhaduji… už nějakou dobu na tom pracuji… odhaduji, že to číslo je mnohokrát vyšší. Nesmírně vyšší. Oni to ví a utajují to a já chci okamžitě zahájit vyšetřování. Američtí lékaři z první linie mě podpořili v této žalobě v Alabamě. Děkuji Simone, děkuji Joeyi, děkuji vám všem, co tohle děláte.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Díky té žalobě se nám podařilo najít tato spojení. 45 000. Když o tomto budete mluvit, budou vás cenzurovat. A víte co? Pokud se pokusí tohle cenzurovat, řekl bych, že se jedná o spoluvinu. A nemohu se dočkat na soudní jednání. Tak se podívejme… 45 tisíc… co udělají? Chci vás všechny vyzvat. Tohle je pro mě nový nápad, který mi přišel doslova tohle ráno. Je to jen taková nahodilá věc… nemám ponětí, jestli to bude fungovat. Jelikož nemůžeme mluvit o 45 tisících vraždách, protože lidé nemohli dát informovaný souhlas, protože jim utajují rizika. Pokusme se o to, aby na Twitteru bylo 45 tisíc mezi trendy. Nemůžeme to nazývat vraždy. Pokusme se to dostat mezi trendy na Facebooku… sdílejte to, kdekoliv můžete. Možná zkuste využít i jiné platformy, protože Bůh ví, že Facebook a Twitter stojí za houby. Mohu to říkat v kostele?

Omlouvám se, jsem plný energie. Dámy a pánové… 80 procent vakcín… 80% neúspěšnost Izraeli… nefungují. Tyto vakcíny nabízí 1 procento absolutního snížení rizika. Experimentují na vás pro 1 procento, a oni chtějí experiment na mých dětech! Mám 8leté a 11leté dítě. Bůh je mi svědkem… dřív zamrzne peklo, než abych tohle dopustil! Omlouvám se… jsem víc než trochu frustrovaný a těšil jsem se, že budu sdílet tyto informace, protože potřebujeme všechny… Pokud jste doma… 45 tisíc… nazvěme to iniciativa 45 tisíc.

Chceme, aby to slyšeli všichni. Chci vyšetřování v Kongresu. Chci, aby Nancy Pelosiová zahájila vyšetřování. Záleží vám na našich dětech?! Ona tvrdí, že ano… uvidíme, co udělá. Chci, aby Adam Schiff, který mluvil o vážnosti obvinění proti Brettu Kavanaughovi. No já vás obviňuji z toho, že tajíte tisíce úmrtí! Dámy a pánové, ujistěme se, aby o tomto lidé slyšeli. Trochu změním tón.

Chci o tomto mluvit… děje se nám tato otřesná věc. Zde je jedna věc… Právě jsem s vámi sdílel šokující zprávu… dle mě je šokující. Co s ní budete dělat? Co budete dělat? Můžete spoléhat na nějakého ňoumu jako jsem já u soudu, nebo můžete podniknout akci. Mohu vám slíbit, že udělám vše ve svých silách, ale také vám mohu slíbit, že kdybych byl na vašem místě, podniknul bych akci. Pokud by se 20 % Američanů chovalo jako aktivisté… Ne ve smyslu… „tak trochu souhlasím, ale nevím, jestli něco udělám. Nemám čas zavolat svému kongresmanovi. Nemám čas, abych požádal o vyšetřování. Nemám čas… víte…” Ne! Zvedněte zadek a nějaký čas si udělejte. Najděte v sobě sílu! Je mi jedno, jestli vám není příjemné říkat lidem, v co věříte! Najděte v sobě odvahu! Jo? Odvahu! Nepotřebujete mít vystudovaná práva.

Nejsem možná ani tak dobrý právník. Ale jsem ochotný bojovat. Jediný důvod, proč o mně slyšíte, je ten, že jsem ochoten bojovat. To je jediný důvod… nejsem výjimečný. Musíte být ochotní bojovat. A chci povzbudit všechny tady, aby měli odvahu bojovat! A aby do toho zapojili ostatní. Musí o tomto slyšet. Tohle číslo bylo potvrzeno pro soudní případ a přišlo od někoho, kdo má přístup do vládních počítačů. Dobře? Nebylo vymyšleno. Nebyla to projekce. A ve skutečnosti víme, jak jsme k tomu číslu přišli. Můžete bojovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj 1

Zdroj 2

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Wooow, celou dobu jsem si myslel, že nějakých 9-11tis bude málo /do nynějška/ co ofic. přiznali, čekal jsem tak 2x tolik, ale toto je opravdu průser a ano, věřím tomu. Po prodělaném (údajně) onemocnění na kovid neznám z desítek lidí nikoho, kdo by zemřel, ale po vakcinaci znám dva! Dva lidi, proboha! A nespočet (i z doslechu), že mají různé bolesti, problémy, bolí je nohy, nezvednou kidně i více jak měsíc ruku nad hlavu po (otravě) vakcinaci apod. ! Jsem zvědavý, jestli manipulatori (Psycho Honzík) půjde taky sedět, za podporu lži a klamstev 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů