Dr. Bailey – Grafen v covid očkování. Proč tam (údajně) je a jaké problémy může způsobit?

Ve zkratce...

Dr. Bailey v tomto videu komentuje problematiku grafenu v covid očkováních. Jaké problémy může grafen způsobit a jaké vlastnosti podle řady studií má?
Facebook
Telegram
VK

Přepis v PDF si můžete stáhnout ZDE

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. března 2022

Zmiňovaná studie zde:

Nová platforma pro doručování mRNA na bázi grafenových kvantových teček

Související video o grafenu v covid očkování:

Přepis:

Dr. Sam Bailey: Spike proteiny nejsou jedinou věc, které se musíme obávat. Řada laboratoří po celém světě našla v lahvičkách s vakcínou i v krvi příjemců částice na bázi grafenu a něčeho, co vypadá jako nanotechnologie. Patolog profesor dr. Arne Burkhardt v Německu. Dr. Pablo Campra a La Quinta Columna ve Španělsku. Dr. Zandre Bothaová v Jižní Africe. Dr. Marcelo Dignani v Argentině. A nedávno lékař zde na Novém Zélandu patří mezi ty, kteří tyto nedeklarované složky našli. Existuje mnoho spekulací o tom, k čemu tyto částice slouží, ale zdá se, že některé z nich jsou nanoměniče. Uvádí se také, že jsou schopny přijímat a vysílat signály a dokonce generovat internetové MAC adresy u očkovaných.

La Quinta: U 96 pacientů ze 112, kteří řekli, že byli očkováni, jsme vypnuli jejich elektronické zařízení, pokud je měli u sebe, a MAC adresa i tak zůstala na obrazovce mého telefonu, což jsem poznamenal do poznámek vedle lékařské historie pacienta.

Dr. Bailey: Cokoli, co může udělat, je důležité vědět o povaze grafenu a je užitečné se podívat, co o tomto tématu říkají inženýři. Je těžké pochopit, že grafenové desky mohou mít tloušťku jedné vrstvy atomů uhlíku. A jak je uvedeno v této publikaci z roku 2013, mají mimořádné elektrické, mechanické a tepelné vlastnosti. Článek poukazuje na to, že vzhledem k tomu, že částice jsou tak nepatrné, mohou se docela snadno dostat do člověka vdechnutím. To bylo již dříve studováno na myších, kde vědci zjistili, že částice způsobují škodlivé zdravotní účinky na plicích, v důsledku neschopnosti hostitele je vyčistit a neschopnost makrofágů je vyčistit.

Tohle zadržení v tkáních pak nastaví zánětlivou reakci a více poškodí tkáň. Nicméně došli k závěru, že „naše počáteční údaje také naznačují, že grafenové nanodestičky nejsou zcela biologicky perzistentní a pomalu se čistí do mediastinálních lymfatických uzlin.“ Bylo třeba dalšího výzkumu ke zjištění, zda se částice vyčistí z lymfatických uzlin v těle. Zpět ke studii inženýrů. A dále uvádějí, že „kromě profesní expozice mohou být nanočástice z rodiny grafenu záměrně implantovány nebo injikovány pro biomedicínské aplikace, které zahrnují biosenzory, tkáňové skafoldy, nosiče pro doručování léčiv nebo genovou terapii, antibakteriální látky a biologické zobrazovací sondy.“

K. Schwab: Jedná se o nový systém. Mění nás, protože jde o spojení našich fyzických, digitálních a biologických polí.

Dr. Bailey: Prováděli pokusy, aby zjistili, jak lidské buňky reagují na výzvu s grafenovými mikrolisty.

Dr. Bailey - Grafen v covid očkování. Proč tam (údajně) je a jaké problémy může způsobit? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tady na těchto snímcích elektronového mikroskopu, snímek A) ukazuje průnik grafenové částice do lidské plicní buňky. Zatímco snímek C a D ukazuje částice pronikající buňkami lidské kůže. Autoři dospěli k závěru, že „předpokládají, že grafenové mikrolisty, které pronikají do hydrofobních lipidových domén, mohou být cílovými buňkami, které jsou první linií obrany proti částicím, rozpoznány jako molekulární vzory související s poškozením.

Schopnost grafenových mikrolistů s velkým bočním rozměrem pronikat do buněk může vést k narušení cytoskeletu, zhoršené pohyblivosti buněk, narušení funkce epiteliální bariéry nebo jiným geometrickým a sterickým účinkům.“ Jinými slovy, částice mohou prořezávat buňky, narušovat jejich strukturu a normální funkci a aktivovat generalizovanou zánětlivou reakci v kombinaci s tím, že tělo se snaží takové částice vyčistit, což by mohlo být receptem na chronické zánětlivé stavy a dokonce i rakovinu. Navzdory tomu, že grafen je špatnou zprávou pro lidi, tito výzkumníci spojení se společností AstraZeneca v roce 2021 vyrobili grafenové kvantové tečky, které mají do buněk dopravovat mRNA.

Všimla jsem si, že publikace se objevila na straně 666 publikace Chemistry Europe, a pokračují v popisu svého současného výtvoru této molekuly Franken sestávající z grafenových kvantových teček propojených se sekvencemi mRNA. Zdá se, že s radostí oznamují, že grafenové kvantové tečky jsou schopny reagovat na fyzikální podněty, jako jsou magnetická pole, ultrazvuky a světlo. Rovněž uvádějí zajímavé tvrzení, že „grafenové kvantové tečky nejsou toxické. Ačkoli buněčná toxicita je pro tyto modifikované částice první generace problém.“ Buněčná toxicita znamená, že jsou toxické. Nejvíce mě na této práci znepokojuje, že ukazuje integraci mezi syntetickými nanočásticemi a biologickými molekulami.

K. Schwab: Jde o spojení naší fyzické, digitální a biologické identity.

Dr. Bailey: I když to může Dr. Zlouna a jeho přisluhovače vzrušovat, je to znesvěcení našich těl a ukázka toho, jak jsou mimo kontakt s podstatou života a vesmíru. Mnozí z nás se tak vyhnou neúmyslnému vystavení nanočásticím grafenu, ale mohou lidé, kterým byly vstříknuty, tyto částice vyloučit a ovlivnit ostatní, kteří s nimi přijdou do styku? Z publikovaného výzkumu, o němž se zde hovoří, se zdá, že částice se z těla odstraňují obtížně a pomalu, a proto by se z očkovaných příjemců nedostávaly příliš snadno.

Pokud by se však vyčistily, pak by potenciálně mohl být vystaven někdo, kdo je s nimi v těsném kontaktu. Obdržela jsem sdělení od jednoho mikroskopika, který porovnával krevní nátěry z očkovaného a neočkovaného subjektu. A několik nanočástic bylo vidět, i když v mnohem nižší koncentraci, u neočkovaného subjektu. To vyvolává otázky, jak se malé množství částic dostalo do neočkovaného subjektu a co to přesně vidíme? V této fázi vám nemohu poskytnout definitivní závěr, protože čekáme na další informace. Víme, že globalisté mají určité stanovené programy, které se snaží prosadit, a chtějí nás odpojit od duchovna a prosadit svůj zvrácený plán pro lidstvo.

Dr. Harari: Ale brzy budou alespoň některé korporace a vlády schopny systematicky hacknout všechny lidi. My lidé bychom si měli zvyknout na to, že už nejsme tajemné duše.

Dr. Bailey: Dr. Harari a jeho kumpáni z Davosu jsou tak nevědomí, že si myslí, že jsou bohové. Pro ně jste dobytek, který se hodí pro jejich transhumanistické experimenty a případné zotročení. Jinými slovy, musíte se mít na pozoru. Pokud to však ještě nevíte, mohu vám prozradit, že nad vámi ve skutečnosti nemají žádnou moc, pokud jim ji ovšem nedáte. Je to tak snadné, jako je ignorovat a nevstupovat do klecí, ke kterým vás směřují. B. Gates: A pak konečným řešením, které je tak rok až dva vzdálené, je vakcína. Takže musíme jít na všech třech frontách naplno. Colbert: Abychom předešli příznivcům konspiračních teorií, možná bychom vakcínu neměli nazývat konečným řešením, možná jen nejlepším řešením. Dr. Bailey: Malý počet z nás v roce 2020 bil na poplach, že údajná pandemie COVID-19 je podvod.

Byla prosazena s pomocí podvodné vědy. Ale bohužel podle mých zkušeností ani 99 % lékařů nedokáže správně interpretovat dokumenty, které tvrdí, že prokazují existenci SARS-CoV-2. Nevyžaduje, aby se na podvodu podílel velký počet lidí. Většina se nechala napálit a nevědomě na to přistoupila. Dobrou zprávou je, že na celém světě se probouzí stále více lidí. Mnozí, kteří byli naočkováni, si uvědomují, že byli podvedeni. A stále častěji mě kontaktují lidé, kteří se nechali naočkovat, ale už nikdy nepřijmou žádnou další vakcínu.

Mám podezření, že spousta jedinců dostala placebo očkování a nevytvořila spike proteiny, takže nebyli poškozeni tímto způsobem. Co se týče nedeklarovaných nanočástic, existuje spousta neznámých. Ale je zřejmé, že vyhnout se dalšímu očkování je nejlepší volbou. Věřím, že se lidé mohou uzdravit z toho, co jim bylo způsobeno. Ale prvním krokem je přestat poslouchat Big Pharma a globalistické sociopaty a převzít zpět kontrolu nad vlastním zdravím. Jsou ještě další oblasti, kterým bych se chtěla věnovat, jako je editace lidských genů a budoucí vakcíny, které mají v přípravě, o čemž budu mluvit v dalším videu. Pokračujte v konverzaci v komentářích a dejte mi vědět další otázky týkající se tohoto tématu.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Je mi z těch politických přizdisráčských českých loutek, včetně cemperů, mediálních trolů a celoročních lží už na blití. Jediná pravá pravda a zdroj informací existuje už pouze na veškeré alternativní scéně! Všechny média jsou jedna velká lživá propaganda a všechna stejně trapná a dělají jen co se jim řekne a co se svolí pro idioty ovčany, kteří jim to stále žerou a žerou.. Kamkoli se ve světě podíváte, najdete chamtivost, podvody, lži a pokrytectví.

    A taky nezapomeňte, že úřady shromažďují jména a údaje lidí, kteří vakcínu odmítli. Plánují použít PCR test na ty, kteří očkování odmítnou? Tato technologie skryté injekce by mohla být použita k očkování lidí prostřednictvím nosních nebo análních PCR výtěrů. Je to důvod, proč se zavádějí anální stěry? Tento postup nejlépe funguje na střevní tkáň. Toho by se dalo využít k podávání vakcíny lidem bez jejich vědomí a souhlasu. Lidé, kteří si myslí, že jsou pouze testováni, by mohli dostat mRNA injekci. Vládě ani jejím poradcům nemůžeme věřit. Nemůžeme věřit ani mainstreamovým médiím, všechny mají finanční vazby na Nadaci Billa a Melindy Gatesových a která nás již dávno zradila. Podávání vakcín nosem není nic nového. Dětem se někdy do nosu stříká vakcína proti chřipce – mimochodem, to je živá oslabená vakcína. Oslabená znamená, že je slabší. Ale babičku to samozřejmě může zabít i tak. Osobně bych ji možná použil na vyčištění kanalizace, ale nestříkal bych ji dítěti do nosu.
    A možná byste měli vědět tohle: očkování do nosu se už používá u skotu.

    Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů