Dr. Peter McCullough – Rizika covid vakcín & Proč by se očkování mělo zastavit

Ve zkratce...

Dr. Peter McCullough, špičkový lékař a profesor medicíny, sdílí svůj pohled na očkování proti covidu, proč je nebezpečné a o čem celá tato snaha proočkovat celý svět je. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Jsem dr. Peter McCullough. Jsem internista, kardiolog a akademik, lékař, profesor medicíny na texaské fakultě medicíny ANM. Myslím si, že celá tato pandemie od svého počátku byla o vakcíně. Všechny cesty vedou k vakcíně. A co to znamená? V jihovýchodní Asii a Evropě už teď pokládají základy pro povinné očkování. Povinné, což znamená, že vás někdo zadrží a píchne vám jehli. Až tak moc zainteresované strany to očkování chtějí prosadit. Dívejte… nemusíte za něj platit. Poskytneme vám ho.

Jsou lidé, zainteresované strany, které chtějí jehli v každé paži, je to pro ně velmi důležitá věc. Proč? Proč chcete jehli v paži? Vezměme si ty zotavené z covidu… nemůžou virus dostat. Proč by kdy chtěli jehli paži pro lidi, co se zotavili z covidu? Proč? Tři studie prokazují, že prodělaný covid nabízí větší ochranu. Napětí, které Američané teď cítí, jak se snaží udržet svoji práci a chodit do práce, je to, že ví, že mohou na tu vakcínu umřít. To je ten problém. Pokud by vakcína byla jako voda, neměla žádné vedlejší účinky, kdo by si ji nevzal?

Řeknete si: Tak si ji vezmu… i tak mají moje číslo sociálního zabezpečení. Už jsem označen… prostě se označím. Ne, na této vakcíně je něco unikátního… něco na tom, píchnout něco do těla, co je pro ty zainteresované strany důležité. 12letým dětem se říká, že se samy v tomto mohou rozhodnout?! A může to být jejich fatální rozhodnutí? Zamyslete se. Severní Karolína to právě prosadila… 12leté děti se mohou samy rozhodnout. Je více jak 4000 mrtvých Američanů, je přes 10 tisíc mrtvých v Evropě, kteří zemřeli pár dní po vakcíně.

Proč tohle prosazujeme takovým způsobem, kdy jejich práce, vzdělání a živobytí je podmíněno rozhodnutím, které je potenciálně osudné? To napětí se dá krájet nožem. Jsou rodiče, co říkají: Chci, aby můj kluk šel na vysokou, ale nechci ho ztratit kvůli vakcíně. Oni ví, co se děje. Internet je plný těchto případů. Krevní sraženiny, mrtvice, okamžité úmrtí. Já mám to štěstí, že jsem přímo nepřišel o pacienta kvůli vakcíně. Řekl jsem vám, že většina se očkovala od prosince do února. Na základě bezpečnostních dat ji teď už nemohu doporučovat. Nemohu ji doporučovat. Nesplňuje body, aby z ní byl bezpečný produkt. Není to bezpečný produkt. Žádné z těch vakcín nejsou. Ne jen Johnson&Johnson… více nepříznivých událostí v USA má na starosti Pfizer a Moderna.

Teď existují studie od význačných vědců, kteří vyzývají k celosvětovému zastavení očkování. Je mnoho význačných virologů, včetně držitele Nobelovy ceny, kteří řekli: Poslouchejte. Pokud budeme lidi očkovat a vytvoříme úzkou a neúplnou knihovnu imunity, což se děje… všechny vakcíny jsou zaměřené na původní wuhanský spike protein, který je už dávno pryč. Pacienti jsou očkování proti něčemu, co už neexistuje. Ten wuhanský spike protein je pryč… doufáme, že imunita pokryje ostatní varianty.

Ale ta úzká imunita… je to jako dát všem úzké spektrum antibiotik. Co by se stalo, kdybyste to udělali? Vytvořili bychom bakterie odolné vůči antibiotikům. Vidíme varovné signály, které říkaj: Neočkujte celý svět. Tím si akorát zaděláme na bakterii odolné vůči antibiotikům, která bude mít skutečný smrtelný účinek na lidi. Proto bezhlavé očkování je otřesný nápad. Je to otřesná biologická zbraň, která byla vržena na veřejnost, a způsobí velké osobní škody, což už udělala… tisíce lidí přišlo o život. Já nikdy o pacienta přímo nepřišel, ale moji pacienti přišli o členy rodiny… spoustu z nich. Vyplnil jsem zprávu o pacientovi, kterému se vytvořily sraženiny po jedné z vakcín. Trvalo mi to půl hodinu, to vyplnit… na každé z mnoha stran bylo napsáno: Varování. Trestný čin postihován velkými pokutami, pokud tu zprávu zfalšuji.

Všechny ty zprávy v databázi o úmrtích a hospitalizacích po očkování jsou podle mě skutečné. A převyšují cokoliv, co jsme kdy viděli. Jako lékař a občan mám z vakcíny velké obavy. Očkovací centrum, co je přes ulici, je prázdné. Američané ví… mluví mezi sebou…. vakcína není bezpečná.

A očkovací průmysl teď chce očkovat děti bez souhlasu rodičů a teď se chtějí zaměřit na církev. Američané a lidé po celém světě by měli být velmi alarmováni.

Otázka: Proč se tak vytrvale zaměřovalo na hromadné očkování jako jedinou cestu zpět do normálu?

Dr. McCullough: Podle mě je to o tom, co vakcína znamená. Whittney Webb už v dubnu řekla: Už jsem na to přišla. Na tohle globalisté čekali. Čekali na způsob, jak lidi označit. Dostanete vakcínu a jste v databázi označeni. A

to může být použito k obchodu, modifikaci chování… k různým účelům. Vidíme to tady v Dallasu. Oznámili, že pokud nejste očkovaní, nemůžete na sportovní utkání. Lidé mluví o (vakcinačních) pasech. Univerzity dnes oznámily, že nebudou přisuzovat žádnou důležitost přirozené imunitě. Každý vědec na světě ví, že přirozená imunita je lepší než vakcinační imunita. Pokud je to o covidu, proč na sportovní utkání nemohou ti, co se zotavili z covidu? Proč ti zotavení z covidu nemohou volně chodit na univerzitu?

Proč musíme mít chybnou vakcinační imunitu jako prioritu, a nepočítat přirozenou imunitu? Kvůli takovým věcem si myslím, že Whitney Webb má pravdu, že tady jde o označení… vakcína je způsob, jak lidi označit. Je to způsob, jak začít vyvíjet snahy k vytvoření poslušnosti, ovládání chování. Nezapomínejme, že vakcína je jen začátek. Teď budou posilující dávky… už na to lidi připravují. Výrobci vakcín jsou všichni provázaní. Jsou zproštěni zodpovědnosti za škody. Jaký lékařský produkt je zproštěn zodpovědnosti za způsobené škody?

Těhotná žena se nechá očkovat, nemá žádná mateřská práva na svůj plod? Má smůlu, když se něco stane jí nebo jejímu dítěti? Je neuvěřitelné, co Američané dělají. Je neuvěřitelné, co se nám vnucuje.

Otázka: Jak se vývoj a podávání covid vakcín liší od předchozího vývoje vakcín a analýzy bezpečnosti?

Dr. McCullough: Americký úřad FDA má regulační zásady pro vakcíny. A nemusíte si vybírat staré vakcíny, i ty nové. Máme moderní vakcíny jako proti pásovému oparu, hepatitidě B, meningokokovi. Tyto zásady požadují minimálně dva roky bezpečnostních dat. Dva roky. Mají to zapsané ve svých regulačních pravidlech. Jsou to zásady pro výrobce. To vše se vyhodilo z okna ven a řekli: Dva měsíce. Dva měsíce pro covid vakcínu. Takže dva měsíce pozorovacích dat.

Tato představa, že můžeme očkovat lidi, kteří ani v klinických testech nebyli studováni, se nikdy předtím nedělalo. Nikdy jsme na nikoho jen tak nehodili vakcínu bez žádných dat. První těhotná žena, která tady v USA byla očkovaná, bylo to provedeno bez žádných znalostí o bezpečnosti a účinnosti. Argument, který jsme slyšeli, je, že covid-19 je špatné onemocnění, 600 tisíc lidí na něj zemřelo. Vakcína by jim mohla pomoct, měli bychom to vyzkoušet. Už jsem říkal, že 85 procentům z těch 600 tisíc úmrtí šlo zabránit včasnou léčbou, která byla aktivně potlačovaná. A nejen to… pokud jim tato vakcína může pomoct, měla by být bezpečná. Měla by být bezpečná. Moje komentáře k vakcíně jsou… bezpečnost, bezpečnost, bezpečnost. Ukažte nám ji. Ukažte nám ji.

Tak jako se Američanům měly dávat týdenní nové zprávy o možných léčbách, Američané měli dostávat týdenní informace o bezpečnosti vakcín. Velmi důležité… týdenní zprávy od našich federálních činitelů týkající se bezpečnosti. Nesmírně důležité. Ty dvě věci jsou nejspíše dva největší protiprávní akty v celé lékařské regulační historii. Zapíše se to do historie protiprávního jednání ze stran těch u moci.

Jak to, že jsme neměli nové zprávy o léčbě a proč se nepropagovala včasná léčba ke snížení počtu hospitalizací a úmrtí? A teď, když máme vakcínu, proč nemáme nové zprávy o bezpečnosti? Proč nejsou snahy ke snížení rizika z hlediska udělat vakcinační program bezpečnější? Jak to, že máme všechny tyto vakcíny?

Jak víme, že můžeme očkovat těhotné ženy? Víme to díky rokům bezpečnostních dat. Než se vakcína kdy píchne do těhotné ženy, byla nejspíše testovaná desítky let, než ji vyzkoušíme na těhotné ženě. Nikdy bychom nevzali zbrusu novou technologii, která nikdy předtím nebyla testovaná, a víme, že tato vakcinační technologie produkuje nebezpečný spike protein, produkuje wuhanský spike protein.

Jehlice na samotné virové kouli. Tento protein poškozuje krevní cévy a způsobuje sraženiny, a všechny vakcíny ho mají. Nikdy bychom tohle nevypustili do těla těhotné ženy. Američané musí pochopit, že něco je velmi špatně na tom, co se teď děje ve světě. Tohle jsou jasné příklady provinění, a na tak vysoké úrovni… skupinové myšlení je nasměřováno tak špatným směrem, že lidé jsou poškozováni, a to neuvěřitelně.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Otázka: Můžete nabídnout nějaké investigativní stopy výzkumníkům, co se snaží zjistit, proč včasné léčby covidu-19 byly potlačeny?

Dr. McCullough: Aby problém udělali horší, než jaký je. Mnoho metod k tomu, aby počet případů vypadal větší, než jaký ve skutečnosti je, aby úmrtnost vypadala vyšší, než jaká je. Mnoho metod k vytvoření reakce, která je neúměrná realitě. Takže lockdowny, šíření strachu, ekonomické utrpení, apod. Všechny tyto věci dělají pandemii mnohem horší, než jaká je. Více strachu, utrpení, hospitalizací, úmrtí, samoty, lockdowny… a to za účelem propagace masové vakcinace. Tyto dvě věci jsou úzce spojeny.

Masová vakcinace za každou cenu, že svět musí být hromadně proočkován… Lidé z celého světa musí pochopit, že v tuto chvíli vidíme něco nebývalého. Někdy v dubnu nebo květnu 2020 se vědělo, že proti tomu viru se bude moct vytvořit vakcína. Od té doby se léčby potlačily, nic se nemohlo publikovat. Falešná studie z Lancetu… Potlačili léčby a pak připravovali populaci na očkování. Jakmile vakcíny byly vytvořeny, šířilo se nadšení, však víte… „jehle do všech paží – kamiony jezdí – Američané jásají.” A pak začala masová očkovací kampaň. A než jsme se naděli, očkujeme těhotné ženy. Proč to děláme? To nemůže být bezpečné.

Teď chceme očkovat zotavené z covidu. Počkat… oni mají kompletní, robustní a trvalou imunitu. Nikdo nezpochybnil imunitu člověka zotaveného z covidu. Proč je očkujeme? A tak to jde dál… nejprve jsme očkovali rizikovou skupinu lidí. Nechápal jsem, proč chtějí očkovat mladé zdravotníky, protože nikdy nebyli v riziku. Věděli jsme, že pracovníci pečovatelských domů očkovali svoje pacienty.

Takže pracovníci tam měli být očkováni. A pak možná lidi z rizikové skupiny, a to je vše. Odhadoval jsem, že možná 20 milionů lidí je třeba očkovat, ale to neuspokojilo zainteresované subjekty ve vakcínách, což jsou Pfizer, Moderna, J&J, AstraZenca a jakékoliv další, CDC, FDA a NIH. A Bílý dům. Obří zainteresované subjekty ve vakcínách. Můžete tam přidat Nadaci Gatesových, WHO. Obří zainteresované subjekty a ti chtějí, aby všichni byli očkovaní a bez výjimky. Nikdo neunikne jehli… nikdy předtím jsme tohle nezažili.

A vakcinační proces je nezvyklý… je tam formulář pro souhlas, kde se píše, že tato vakcína se stále zkoumá, nevíme, jestli bude fungovat. Jsou pouze data ze dvou měsíců. Vedlejší účinek může být bolavá ruka až po úmrtí. A my nevíme… tady podepište. Potřebujeme vaše identifikující informace, číslo šarže na lahvičce, vás musíme identifikovat a teď jste v databázi. Jste očkovaní. Tato masová vakcinace je nesmírně znepokojivá. Nikdy neočkujeme uprostřed pandemie. Nikdy jsme neměli úspěšnou vakcínu proti respiračnímu viru, ani proti chřipku, která je průměrně úspěšná. Z publikovaných dat víme, že míra infekčnosti v placebo skupině a vakcinační skupině byla méně jak 1 %, takže víme, že vakcína může mít méně jak 1% efekt na populaci.

Proč by se to lišilo od klinických testů? Z klinických testů víme, že vakcína nezastavuje přenos covidu, lidé ho tak mohou dostat. Proč se tak neuvěřitelně snaží všechny očkovat? A nyní… bože… z vakcíny se teď za poslední měsíce stala zbraň. Teď je s ní spojeno očkování. Lidé bez vakcíny nemohou do školy. Lidé bez vakcíny přichází o práci. Věřte mi, v této vakcíně je něco velmi, velmi silného. Mělo by to všechny znepokojit. Slovo „vakcína” by mělo být nejvíce znepokojující slovo, které kdy slyšeli.

Nyní se říká 12letým dětem, že se samy mohou rozhodnout, jestli se nechají očkovat. Kolem 75 % mých pacientů je očkovaných. Jsem zastánce vakcín, sám jsem si vzal všechny vakcíny. Takže kolem 75 %… a všichni byli očkováni od prosince do února. Ale jak tady dnes sedíme v květnu, máme více jak 4000 úmrtí související s vakcínou a více jak 10 tisíc hospitalizací. Limit k zastavení takové kampaně je kolem 25-50 úmrtí. Během prasečí chřipky v roce 1976 přestali očkovat po 25 úmrtích. Nebylo to bezpečné.

To, co Ambilink hlásí ve své databázi, v USA je kolem 200 úmrtí ze všech vakcín ročně. Mluvíme možná o 500 milionech vakcínách. A teď v USA po 100 milionech očkovaných (proti covidu) se ukazuje, že tohle je nejsmrtelnější, nejtoxičtější biologická látka, která se kdy lidem v americké historii podávala. A stále to nekončí. Naši činitelé se vůbec nezmiňují o bezpečnosti, naše nemocnice a ředitelé nemocnic jsou plní nadšení, lékaři to podporují. Lékaři teď říkají, že nebudou přijímat neočkované pacienty.

Tento problém… covid-19 byl od samotného počátku, jak Whitney Webb řekla… řekla, že covid-19 je ve skutečnosti o vakcíně. Není o viru, ale o vakcíně. Pokusila se nějaká agentura nebo jedinec vás umlčet skrze výhružky nebo jiné formy zastrašování? Moje osobní situace… profesní situace… je pozice síly. A ti, co se jakýmkoliv způsobem pokusili na mě vyvíjet nátlak nebo mi vyhrožovat, zaplatili velkou cenu.

A to je podle mě důležitý vzkaz, který je třeba rozšířit. Existuje pozice síly, založená na principech soucitu a péče, a na Hippokratově přísaze, a na svěřenském vztahu, který má lékař s pacientem, a který má význačný lékař s populací, která převyšuje všechny ty ostatní zlé úmysly. Já říkám: Jen to zkuste.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Může mi někdo vysvětlit, k čemu to mocným je, že začnou umírat i lidé v zemích kde, ubývá obyvatelstva?

    1. Jednak různé agendy různých mocných skupin můžou jít proti sobě, a taky je tu zrůdná zelená ideologie elit, podle které je každé snížení počtu obyvatel dobré, lhostejno kde. Možná je lepší snižovat obyvatelstvo tam, kde to budou sami lidé vítat, než tam, kde se budou aktivně bránit.

    2. Jsou to psychopati, tzv. „hadi v oblecích“. Jde jim jen o moc, o ten pocit „že ONI mají tu moc“. Hrají si na bohy. Hrají si s námi a baví se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů