Dr. Carrie Madejová: Vakcína genového kódu – experiment na lidstvu

Ve zkratce...

Dr. Carrie Madejová v novém rozhovoru mluví o rizicích nové vakcíny proti covidu-19, jak se jedná o nebýlavý experiment, vysvětluje konkrétní problémy s touto vakcínou, a co můžeme udělat, abychom nepodlehli strachu a bezmoci.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dan: Jsme tady znovu s dr. Carrie Madejovou. Dr. Madejová, jsme vděční, že jsi tu znovu pro tento rozhovor.

Dr. Carrie Madejová: Děkuji Danny, je mi potěšením být zpět.

Dan: Mohla bys začít se svým odborným životopisem, aby diváci měli o tobě nějaké informace?

Dr. Carrie: Ano, vystudovala jsem medicínu v roce 2001 v Kansas City. Jsem lékařka interní medicíny. Vlastnila jsem vlastní kliniky a byla lékařskou ředitelkou dvou různých klinik a také osm let jako ošetřující lékařka pro studenty medicíny. Nyní svůj čas trávím mluvením na veřejnosti a osvětou lidí na téma vakcín a současného paradigmatu s covidem-19.

Dan: Pojďme se do toho ponořit… promluvme si o těchto vakcínách. Jak jsme na tom v USA? Proočkovanost je 15 %? 20 %? Vím, že v Izraeli je to 30 nebo 40 %. Otázka je… a než se dostaneme do detailů mRNA vakcíny, od některých lékařů jsem slyšel, že tomuto ani nelze říkat vakcína, protože farmaceutické společnosti netvrdí, že tato vakcína zabraňuje možnosti nákazy nebo přenosu. A aby šlo tvrdit, že jde o vakcínu, je třeba mít aspoň jedno z toho. Co si o tom myslíš?

Dr. Carrie: Souhlasím. Tohle se nepodobá žádné vakcíně, která kdy předtím byla vyrobena. Lidé by měli vědět, že normální vakcína by měla virus… samotný virus, ten organismus, by byl živý nebo mrtvý, pak by v ní byli nějaké další chemické roztoky a to by se ti píchlo. Myšlenkou je, že jak je to oslabená verze toho, co by ti způsobilo onemocnění, tvoje tělo se naučí, jak s tím v budoucnosti bojovat, aniž by tím bylo přemoženo. Tentokrát to tak není… upřímně ten organismus nikdy neizolovali, ten organismus ve své úplnosti… přiznalo to už CDC a pět různých zemí. Protože ten organismus nikdy neizolovali ve své úplnosti u nemocného pacienta, vzali kousky genetického materiálu a mezery pak vyplnili rekombinantním programem… počítačově generovaným programem. Používá se tedy kód. Musí do vás píchnout kód.

Do člověka se tedy píchne kód a myšlenkou je, že to naše tělo oklame tak, aby začalo tvořit část viru… ne celý virus, ale část viru. Tohle je naprosto jiné… nepícháme do těla samotný organismus, ale pícháme do člověka kód a tělo člověka pak bude oklamáno tak, aby začalo tvořit část viru. Než abychom zabránili ve tvoření viru, podpoříme tvoje tělo, aby tvořilo část viru.

Nemusíš mít doktorát z vědy, abys viděl, že v tom je určité nebezpečí. Tuto technologii jsme nikdy předtím nepoužili plošně na lidské populaci. Tohle je poprvé, co jsme to kdy udělali. Máš pravdu, když říkáš, že ještě nejsou data, která by ukázala, že tato vakcína zabrání jakémukoliv přenosu. Můžeš být stále nakažlivý i poté, co se necháš očkovat. Jsou pouze dvě věci, které výrobci vakcín říkají, že tyto vakcíny dokážou. Říkají, že mohou zabránit jednomu pozitivnímu PCR testu, a také jednomu příznaku. To je vše. A říkají, že předpokládají, že mohou fungovat asi dva měsíce po druhé dávce. Nevíme, protože jsme teď uprostřed živého experimentu.

Dan: Když mluvíš o… myslel jsem si, že zabrání více než jen jednomu příznaku, ale oni tvrdí, že zabrání jen jednomu příznaku. Slyšel jsem, neříkali předtím, obecně řečeno… že bezpříznakoví nosiči ten virus nepřenáší na druhé? Co tato vakcína tedy může udělat, je to, že když potlačí tento příznak, tak pak můžeš mít bezpříznakové jedince. Dává to smysl?

Dr. Carrie: Nadnášíš velmi dobrý poznatek. Tyto věci nebyly zodpovězeny. Jsou to věci, o kterých musíme mluvit, protože experimentujeme s našimi životy. Není to jen případ typu, že máme špatnou vakcínu proti chřipce, už ji nebudeme vyrábět, nebo že nefungovala nebo některým z nás způsobila onemocnění, ale nyní mluvíme o genetické modifikaci. I když farmaceutičtí výrobci říkají, že je to dočasné, oni to neví, protože pamatuj, že jsme uprostřed živého experimentu.

První experiment má být dokončen na konci října 2022 a druhý v roce 2023. Jsi doslova laboratorní krysou, pokusným králíkem. Oni neví… museli bychom to zkoumat roky a pak se podívat na tvůj genetický kód, abychom zjistili, jestli je to dočasné nebo trvalé. To by měl udělat správný výzkum. To neděláme… předpokládáme… „nebojte, je to dočasné”.

Problém je, že na základě vědy a toho, jak naše těla fungují, víme, že když do těla takto vložíš kód, existuje možnost, že se dostane do jádra (buněk) a jakmile je tam, může se dostat do našeho genomu, našeho trvalého genetického kódu, a zůstat tam na trvalo. To je potenciál a možnost, takže to musíme zvážit. Dobře, promluvme si o tom kódu.

Dan: Můžeš vysvětlit, jak je to s tím aspektem vakcíny, který mění gen? A když Moderna říká, že jejich mRNA technologie je „software života”, o čem to přesně mluví?

Dr. Carrie: Znovu, jak jsem říkala… tato vakcína se nevyrábí normálním způsobem. Dáváme do tebe kód… je rekombinantní, částečně přírodní a částečně syntetický. Je to genetický kód, kolem kterého dávají obálku s nanolipidovými částicemi… je to nanotechnologie… ta nanotechnologie má zajistit, aby se ty částice dostaly přes obrany tvého těla, protože tvoje tělo by normálně něco takového okamžitě zabilo nebo rozložilo.

Dostanou se přes obrany do tvé buňky a oklame je tak, aby začaly tvořit ten kód, což je doslova spike protein nebo část viru… budeš uvnitř svého těla vyrábět část viru. Myšlenkou je, že když tvoje tělo uvidí část viru, může se naučit, jak v budoucnu proti němu bojovat. Ale to nevíme… a ne všichni jsou stejní. Imunitní systém některých lidí bude vyrábět spoustu, někteří málo a někteří nic. To nevíme. Musíme se pak podívat na ten kód… ten kód je velmi znepokojivý, protože jsme tam identifikovali některé věci, kvůli kterým bychom se všichni měli zastavit a tohle si vyslechnout. Zaprvé – uvnitř toho genetického kódu se našlo 18 podjednotek HIV 1.

Tvrdí, že to neumožní tělu, aby si rozvinulo HIV nebo AIDS, ale to my nevíme, protože v Austrálii přiznali, že poté, co lidé dostali tu mRNA vakcínu, někteří z nich pak testovali pozitivně na HIV. Řekli, že je to falešný pozitiv. Ale nebudeme to vědět roky… ještě mnoho let nebudeme vědět, jestli je to skutečně pozitivní na HIV. V Austrálii přestali používat ty vakcíny v hodnotě 1 miliardy dolarů, takže to znamená, že mají obavy. Další problém je, že část kódu je identická s tím, co je v našem těle už přirozeně. Jedna ta část je chromozom 8.

Část toho kódu je identická s naším chromozomem 8. Tvoje tělo se naučí napadat cokoliv v tom kódu. Učí se, jak napadat tvůj chromozom 8, což je inteligence a plodnost… to je podle mě dost důležité. Nevíme, jaké to bude mít dlouhodobé účinky. Dále je v něm protein cinciten. Ten se nachází v placentě ženy. To znamená, že jak žena začne být těhotná, je možné, že její tělo se naučí, aby na placentu zaútočilo. Takže dva možné útoky na naši plodnost. Musíme být vážně opatrní. Zahráváme si teď s genetickým kódem.

Dan: Když mluvíme o plodnosti… před měsíci jsem viděl studii myslím z univerzity v Oklahomě, která zjistila, že „muži by měli zvážit zmrazení si svého spermatu před obdržením této vakcíny.”

Dr. Carrie: Ano. Pfizer říká, že po očkování nemáš mít nechráněný sex. Dobře, a co se stane 29. den? Říkají, že je tam riziko vrozených vad. Už to přiznávají. To znamená, že s těmito vakcínami se něco děje. Jak víš, že 28. den ještě nemáš a 29. den už můžeš? Tyto věci nevíme! Tohle je neuvěřitelné.

Dan: Je to neuvěřitelné. Můžeš si vzít jeden fakt ze stovek faktů, který by měl zastavit celý experiment… jen tato jedna věc! Co mám říct své dceři, pokud její univerzita řekne, že se bude muset očkovat, a pak jí řeknu, že samotný výrobce vakcín říká, že tohle může způsobit vrozené vady. A nemůžeme jen předpokládat, že po 28 dnech to bude v pořádku. Jsme v šíleném světě.

Dr. Carrie: Souhlasím, nikdy předtím jsem neviděla nic tak lehkovážného a nedbalého. Není to tak, že by neříkali, že žádná rizika nejsou… říkají, že jsou, ale říkají, že je to pro dobro všech, protože jsme stále v nouzové situaci. Většina zemí po celém země je stále v nějakém nouzovém stavu a v tomto stavu mohou obejít všechny kontroly, které normálně máme pro bezpečnost léků, a to ve jménu této nouzové situace.

Lidé si myslí, že tato vakcína je stejná jako ostatní vakcíny z minulosti, ale tak to není. Není nic, co by nám ukázalo, že je bezpečná a efektivní, protože, jak jsem říkala, experiment ještě neskončil. My jsme tím experimentem.

Dan: Ano, ano… je to jiné. Víš… žiji v Japonsku. Svoji dceru jsem na jeden rok poslal do Ameriky, kde studovala na střední škole. Bylo to v Kalifornii, kde mají velmi extrémní očkovací harmonogram pro studenty, jak nejspíše víš. Už měla všechny svoje vakcíny v Japonsku a řekl jsem si, že to je pro ni nejspíše dost. Jak vidíš, byla očkovaná… ale očkovací harmonogram v Japonsku je mnohem mírnější. Šel jsem za místním lékařem a zeptal jsem se ho, co doporučuje. Je to konvenční lékař a řekl: Cokoliv, co říkají moji kolegové v Kalifornii, měl byste s tím souhlasit. V duchu jsem si řekl: To jste si nejspíše nic nenastudoval. Ale víš, co řekl o vakcíně proti covidu? Řekl: Tato je experimentální a nikomu nedoporučuji, aby si ji vzal, dokud nebudeme mít veškeré důkazy. Tento člověk je konvenční lékař, zastánce vakcín, který říká, ať posloucháme odborníky, ale pokud jde o covid vakcínu, je zdrženlivý.

Dr. Carrie: Klobouk dolů za to, že to řekl, protože to má dělat dobrý lékař a vědec. Mít v zájmu přínos pacienta… přínosy musí převážit nad riziky, ale to prozatím nevidíme. Ráda bych lidem připomněla, že nejde jen o genetickou modifikaci, ale o nanotechnologii… ty nanolipidové částice, které do lidí píchají. To se také na lidech nikdy nepoužilo… zkoušíme na lidech další novou technologii.

Je to velmi znepokojivé, protože víme, že v té vakcíně, mezi ostatními v nanotechnologii, je polyethylenglykol (PEG). Odhaduje se, že až 75 % Američanů má na PEG nějakou alergii. Alergie může znamenat únavu nebo vyrážku, nebo to může znamenat něco vážného jako anafylaktický šok, který vidíme. Vidíme toho spoustu… lidé umírají nebo musí být resuscitováni během minut nebo hodin po této injekci. To ti v mainstreamových médiích neříkají. Je to jako ruská ruleta. Další věc je informovaný souhlas… vždy bychom měli mít informovaný souhlas, i v nouzové situaci. Je to založené na Norimberském kodexu z 2. sv. války, abychom neopakovali zvěrstva té předchozí světové války.

Pokud neděláme informovaný souhlas, musíme vše zastavit… uvalit moratorium. Ještě jsem neslyšela pacienty říkat, že by jim bylo řečeno, že jsou součástí živého experimentu. Neslyšela jsem, že by se říkalo, že existuje riziko vrozených vad, nebo že Pfizer aspoň varoval, že lidé by neměli mít nechráněný sex. Nikdo z nich o tom neví. Neví o alergii na polyethylenglykol (PEG). Jsou na něj alergičtí? To je riziko pro anafylaktický šok mezi ostatními problémy. A polyethylenglykol může způsobovat srážení krve. Může zvýšit náchylnost ke srážení krve, pokud už máš ostatní rizikové faktory. Proto vidíme nárůst kardiovaskulárních událostí. Mluvíš o umírání po obdržení vakcíny.

Dan: Jsi v Georgii… asi všichni ví o případu Hanka Aarona, slavného (bývalého) hráče baseballu, který zemřel 18 dní po obdržení vakcíny. Tohle se děje hodně… a máš pravdu, nemluví se o tom. O tomto případu ale už museli mluvit. Samozřejmě to odůvodňují tak, že řeknou: Za to mohly komorbidity. Ale komorbidity se naprosto ignorovaly, když lidé říkali, že úmrtí na covid jsou úmrtí na komorbidity. Není pro ně výhodné teď používat tuto výmluvu, ale předtím ne?

Jestl ise Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Dr. Carrie: Existuje tisková zpráva, co říká, že bychom měli očekávat, že lidé v pečovatelských domech by mohli zemřít rychle po obdržení vakcíny, ale abychom se neobávali, že vakcína za to nemůže, ale může za to jejich stáří. Tohle bylo veřejné prohlášení od jednoho vládního pracovníka. Byla jsem zděšená, když jsem to četla, a že by lidé tomu věřili. A lidé v hospicu… pacienti v hospicu dostávají vakcínu. I tak umírají! Já vím. Jejich výmluva je, že nechtějí, aby covid šířili na ostatní. Lidé v hospicu jsou ale stejně izolovaní! Tohle je otřesné. Vůbec to nechápu.

Dan: Podle mě je to pochopitelné jen v kontextu většího podvodného plánu…

Dr. Carrie: Souhlasím.

Dan: … abychom všichni… I když se zeptáš zarytého zastánce očkování, který si je naprosto jistý, že večerní zprávy jsou pravdivé a upřímné, jak tohle vše skončí, nemůže se vyhnout faktu, že tohle povede k cestovním pasům, a nepřetržitému sledování, monitorování, kdy nám budou říkat, kam můžeme jet, kdy budeme muset ukazovat svoje papíry.

Dr. Carrie: V Izraeli už oznámili, že ti, co se nenechají očkovat, mohou chodit jen do supermarketů a do lékárny. Nemohou dělat nic jiného. Z žádného jiného důvodu nemohou odejít z domu.

Dan: Bože…

Dr. Carrie: Není to jen jedna země… lidé si musí uvědomit, jak tato omezení se dějí po celém světě. A jak se dějí téměř ve stejném tempu. Lidé musí přestat podléhat strachu, protože strach způsobuje, že pak dodržují tyto šílené požadavky, které nedávají racionální smysl… jak vědecky, lékařsky nebo prostě podle selského rozumu. Pokud by se zastavili, přestali se bát a začali nad tím přemýšlet, záhy by podle mě zjistili, že tohle nijak nesouvisí s virem, že tu probíhá větší agenda, celosvětová agenda.

Máme světové vůdce jako Borise Johnsona, kteří o tom mluví, kteří říkají, že existuje agenda, které chceme do roku 2030 dosáhnout. Ano. Ray Kurzweil, Neil deGrasse Tyson a ostatní lidé z různých oblastí říkají to stejné, že cíl je rok 2030, abychom všichni z celého světa se integrovali do transhumanistického hnutí s názvem… říkají tomu ID2020, už mají trochu zpoždění… každopádně nás chtějí napojit na internet všeho, což znamená, že budeme svůj vlastní mluvící mobil. Naše těla by komunikovala s ostatními chytrými zařízeními kolem nás. Tohle je skutečný plán… probuďte se. Pokud si začnete věci zkoumat, zjistíte, že je to skutečně o tomto. Je to o tom nás využívat jako majetek, jako movitost, a pro určité lidi, co tahají za nitky, nejsme nic víc.

A co mi přijde naprosto šílené… nedošlo kvůli tomuto k žádnému krveprolití, nikdo na nikoho nemířil zbraň. Jen jim říkají: Nasaďte si roušky, nasaďte si dvě, nasaďte si tři. Poslouchejte tato drakonická opatření. Nemůžete zpívat, nemůžete tančit, nemůžete uctívat, nemůžete se modlit… a lidé to prostě dělají, aniž by to zpochybňovali. Odporuje to naším lidským právům a ústavním právům, a z velké části proti tomu nic neděláme. Přijde mi znepokojující, jak všichni lidé… naši předci bojovali a umírali a prošli si otřesnými zvěrstvy za naši svobodu.

Proboha! 2. světová válka byla teprve včera! Podívej se, co se stalo. Podívej se, co se stalo na světě… na to bychom neměli zapomínat. A my tady ochotně odevzdáváme tyto obrovské svobody, za které naši předci pro nás umřeli. Necháváme si je brát bez žádné konverzace nebo dialogu?! Ano. To mě vážně štve.

Dan: Mě také. Mluvíš o posilování strachu… podle mě jedna věc, která posiluje strach, je dostat nás do stavu zmatení, takže když vidíme něco jako… když guvernér Kalifornie má večeři s přáteli v restauraci, nebo když ministr zdravotnictví v Anglii se prochází parkem bez roušky a užívá si čerstvý vzduch. Můj první dojem byl… no, to pro ně nevypadá dobře, ale skoro si myslím, že nám to záměrně ukazují… a pak tyto protichůdné signály o tom, co máme dělat. „Roušky nefungují. Ano, fungují. Jedna rouška… ne dvě roušky, možná tři.”

Fauci týden poté, co řekl, aby lidé nosili dvě roušky, řekl: Ne, to není nezbytné. Musí vědět, co dělají… ten člověk musí mít lidi za sebou, kteří mu říkají, co říkat. Ty protichůdné zprávy jsou podle mě součástí plánu, abychom z toho šíleli.

Dr. Carrie: To je první lekce psychologické války. Pokud by si o ní někdo chtěl přečíst, dozví se o kognitivní disonanci. Říkáš jednu věc a děláš druhou… řekneš něco a jdeš proti tomu, i ten stejný den. To je dokonalý způsob, jak zmást mentalitu lidí. Je to lepší, než jim říkat jednu věc stále dokola, je lepší říct jednu věc a udělat jinou, a naopak. Lidé se musí probudit… podle mě jsme v bitvě o naši mysl… třetí světová válka se teď už děje. Je to bitva o naše mysli. Je to těžké, protože to fyzicky tolik nevidíme.

Musíme se probudit a uvidět, co se skutečně děje. Dle mě je to bitva mezi dobrem a zlem. Je malá skupina lidí, kteří nás ve výsledku chtějí zotročit v transhumanistickém systému, elektronicky nebo skrze umělou inteligenci nás ovládat. Podle mě to nemá jinou odpověď… poslouchám ty světové vůdce, čekám na nějaký selský rozum nebo racionální vysvětlení, proč děláme to, co lékařsky a vědecky děláme. Nic z toho nevidím, ale vidím u nich, jak chtějí, abychom byli součástí transhumanistického hnutí. Nemusí používat slovo transhumanismus, ale používají různé všezahrnující fráze jako ID2020, nový světový řád nebo velký reset… to vše znamená stejnou věc. Musíme se probudit.

V minulosti byli lidé zotročeni fyzicky, ale tohle je jiné.

Dan: Podle mě můžeme být zotročeni fyzicky, mentálně a duchovně, když se podíváš na to, čeho chtějí dosáhnout. Vyjádřila jsi to velmi dobře. Dr. Madejová, jak lidé mohou zjistit více o tom, co děláš, o tvé práci… a kde lidé mohou zjistit detailní informace o těchto věcech?

Dr. Carrie: Danny, víš, že všichni jsou teď hodně cenzurováni. Je to výzva. Jsem stále na Twitteru, mám stále Facebookovou stránku Carrie Madej. A mám skrytou skupinu Serendipity… mám záložní web serendipitygroup.org. Pro všechny z nás je obtížné ty informace zachovat na internetu, ale jsem odolná, nadále zveřejňuji informace na různých platformách. Snažím se šířit všechny tyto informace, které jsou potlačovány. Všichni z nás tím prochází. Samozřejmě druhá strana nás kritizuje a nazývá nás „odpůrci očkování”, nejsem odpůrce očkování, jen vám dávám informace. Měli byste mít informace pro vlastní informovaný souhlas. Dodržuji přísahu – nejprve neubližuj.

Dan: Četla jsi to obrovské odhalení o Billu Gatesovi od Roberta F. Kennedyho, mladšího?

Dr. Carrie: Nečetla.

Dan: Je to šokující…

Dr. Carrie: Vyhledám si to.

Dan: Když mluvíme o cenzuře, R.F. Kennedy, mladší byl právě odstraněn….

Dr. Carrie: Z Instagramu.

Dan: Ano, z Instagramu, kde měl asi půl milionu nebo milion sledujících.

Dr. Carrie: Podle mě on a Del Bigtree měli živé vysílání na Instagramu a oba pak byli odstraněni ve stejnou dobu.

Dan: Během živého vysílání?

Dr. Carrie: Ano. Jejich účty byly vymazány. Velký bratr tě sleduje.

Dan: Bože…

Dr. Carrie: Ale víš… není to vše negativní. Už jsme o tom myslím mluvili… nebyla bych tady a nemluvila bych, kdybych si myslela, že nemáme žádnou naději. Když mluvíme o strachu… víme, že strach je taktika, která může dobře fungovat, protože tě udržuje v nízké energii. Jsme energetické bytosti, jsme ve skutečnosti světelné bytosti. Pokud nás vystrašíš do nízké energie, nemůžeš nijak bojovat… jsi jen schoulený v malé kuličce a paralyzovaný. Frekvence lásky má také energii… je to nejvyšší energie, o které víme. Je to i vědecky dokázané. Svoji inspiraci získávám z Bible, ale miluji vědu, protože také prokazuje hodně z toho, co Bible říká. Je to vysoko-frekvenční láska.

Pokud se mezi sebou propojíme, a nebudeme nosit roušky, neodlidšťujeme sebe a ostatní lidi, navzájem se sebe dotýkáme, líbáme se, protože to posiluje tvoji imunitu… to víme. Když zpíváme a tančíme, když děláme věci, které v nás probouzí pocity štěstí, radosti a lásky, posiluje to naši energii. Institut HeartMath studoval naše srdce, protože je to nejsilnější orgán v těle. Elektromagnetická energie srdce je 100 tisíc krát silnější než náš mozek. Je úžasné. Ta energie má u obyčejného člověka dosah 2 metry a u silného jedince má podle nich dosah několik kilometrů. To je úžasné. Co kdyby se shromáždilo tucet lidí, kteří by byli napojení na tu energii srdce, tu energii lásky. Zamysli se nad změnami, ke kterým by mohlo dojít.

Nemůžeme s těmito lidmi u moci bojovat na úrovni sci-fi, nanotechnologie, kterou používají, to je nízká energie, nízká frekvence. Jsem přesvědčená, že jsme stvořeni ve světle božím, a že když se napojíme na to Kristovo světlo, to kopí v našem srdci, a pokud si vzpomeneme na to, kým jsme, kým jsme vždy byli, a tu jiskru zažehneme a pomůžeme svým bratrům a sestrám na světě, věci se během okamžiku zlepší… věci se změní.

Dan: To je dobrý vzkaz plný naděje… děkuji ti za něj. Můžu ti položit 10 otázek ano/ne?

Dr. Carrie: Ano.

Dan: Dobře. Položím ti 10 otázek a můžeš odpovědět ano, ne, nebo neodpovědět. Můžeš se vyjádřit nebo ne. Jdeme na to. Začnu zlehka. Před pěti měsíci jsem se tě ptal, jestli se necháš očkovat. Změnila jsi názor?

Dr. Carrie: Ne.

Dan: Jsi ještě odhodlanější nebo už tehdy jsi byla odhodlaná?

Dr. Carrie: Tehdy jsem už byla plně odhodlaná, takže to ne je stále silné ne.

Dan: Dobře. Myslíš si, že injekce, kterou Biden dostal ve veřejné televizi, obsahovala vakcínu?

Dr. Carrie: Vím… ne, řeknu ne. Je to ano, ne nebo jít dál. Snažila jsem se to vysvětlit.

Dan: Můžeš vlastně odpovědět, jak chceš. Měli by lidé, co vakcínu uspěchali, být hnáni k zodpovědnosti za dlouhodobé negativní účinky?

Dr. Carrie: Ano. Rozhodně.

Dan: Je v kontextu covidu něco špatného na tom, nechat děti si vyvinout přirozenou imunitu?

Dr. Carrie: Není na tom nic špatného.

Dan: A proč se to neprozkoumalo? Zdá se, že není žádný zájem testovat lidi a zjistit, jestli mají protilátky. Jen chtějí jít rovnou k vakcíně. Je to zvláštní?

Dr. Carrie: Vysvětlím to na chřipce, protože tu si můžeme spojit s tímto koronavirem. Když jsi vystaven chřipce, nemusíš být nemocný, stačí ti být v komunitním prostředí. Když jsi jí vystaven, tvoje tělo si na ten kmen vytvoří celoživotní imunitu. Není to úžasné? Naše těla mají celoživotní imunitu. Ale… když dostaneš vakcínu proti chřipce, při nejlepším, pokud se jim podaří vybrat správný kmen, imunita trvá jen asi dva až tři měsíce, a pak už žádná není. Proto lidé říkají, že stále dostávají chřipku, protože vakcína vydrží jen velmi krátce.

Když dostaneš vakcínu, nikdy nebudeš přirozeně imunní. Nezískáš dlouhodobou imunitu. Budeš mít mnohem zdravější a chytřejší tělo, když ji získáš přirozeně. Moje rodiče… mívali jsme večírky s neštovicemi. Chtěli, aby všechny děti z okolí dostaly neštovice ve stejnou dobu. Ale vakcína proti neštovicím je propadák a lidé si to neuvědomují. Děti stále dostávají neštovice… vypadají jako kousnutí brouků. A nyní vidíme, jak děti dostávají pásový opar, což je důsledek neštovic. Děti ze základních škol dostávají pásový opar… to se nikdy předtím nedělo s přirozenou imunitou po prodělání neštovic. Pásový opar je velmi nebezpečný. Zase vidíš spoustu příkladů, jak vakcína je mnohem horší, než kdybys byl přirozeně onemocnění vystaven v prostředí.

Dan: Ano. Další otázka. Je prosazování očkování mezi dětmi bez dlouhodobých studií nezodpovědné?

Dr. Carrie: Je to trestné

Dan: Ano. Šestá otázka. Je covid-19 pro děti v podstatě neškodný? Mluvím o dětech ve věku 0-18 let. Můžeme se řídit i jejich čísly.

Dr. Carrie: Podle všech dat, co nám dává CDC, to vypadá, že děti mají nejlepší imunitu. Velmi malé problémy… mnohem menší než s obyčejnou chřipkou, a kvůli běžné chřipce jsme nikdy svět neuzavřeli.

Dan: Takže nebezpečí je zanedbatelné. Další. Byly děti poškozeny… a ani nemluvím o samotné vakcíně. Byly děti poškozeny v důsledku vládní reakce na covid?

Dr. Carrie: Samozřejmě, že byly poškozeny. Zaprvé… jejich nervové dráhy se stále vyvíjí, až do věku 25 let. Když se tu šíří takový strach, tato panika, může to vytvořit nervové dráhy, které v jejich mozku už budou navždy. To je jedna věc. A roušky… víme, že po dvou hodinách jejich užívání se množství kyslíku nebezpečně sníží. Je to otřesné… ovlivňuje to tvoji koncentraci, paměť, tvoji náladu… mnoho věcí. Vlastně jsme viděli, jak děti kvůli roušce omdlely. Také sociální izolace, nedostatečné vzdělání… nemůžeš dostat dostatečné vzdělání jen z online výuky. Nedostatek společenského vývoje, když jsou společně ve skupinách. Tohle jsou zásadní milníky, kterými máme v rámci lidského vývoje projít. Nemáme ponětí, jaký to bude mít dlouhodobý dopad na děti po celém světě, které tohle prožívají.

Dan: Ano. A mluvíš o fyzické věci, ale také duševní věc… nevíme, jaký to má dopad na tříleté dítě, vidět všechny ostatní v jejich světě s neustále zakrytým obličejem.

Dr. Carrie: Začínají se bát druhých lidí… já nenosím roušku, co jen můžu… pouze zřídka kdy. A vidím, jak děti ostatních rodičů začínají nekontrolovaně křičet a plakat, protože nemám roušku. Tak moc se bojí… a to jsou malé děti do věku 5 let. Tak moc se bojí. Myslí si, že já jim mohu ublížit, jen protože nemám roušku, a jsem od nich dva metry daleko.

Dan: A to je ten plán, že? Aby se tak báli. Další otázka. Měli by lidé, kteří prosadili opatření, které poškodily děti, být za to hnáni k zodpovědnosti?

Dr. Carrie: Rozhodně… je to trestné. Zločiny proti lidskosti.

Dan: Devátá otázka byla, jestli máš pro nás nějaké dobré zprávy, ale podle mě jsi nám už dala dobré zprávy. Desátá otázka je stručná… můžeme tento boj vyhrát?

Dr. Carrie: Rozhodně. Už víme, kdo ve výsledku vyhraje. Láska a Bůh… dobro vyhraje, že? Vždy nad zlem vyhraje. Kéž bychom nečekali na 11. hodinu, abychom se probudili.

Dan: Ano, na 11:59. Dr. Madejová, to bylo skvělé… děkuji za tento rozhovor. Přeji ti vše nejlepší ve tvém boji. Prosím, pokračuj.

Dr. Carrie: Ano, děkuji Danny. Je mi vždy potěšením s tebou mluvit.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Moc děkuji pane Davide za překlad. Je to nádherné, srozumitelné video a obrovský respekt k této lékařce. Je to na první pohled nádherná a zářící bytost, navíc velmi chytrá a odvážná. Jen více takových.Super a ještě jednou díky. 🙂

  1. Stránka https://manipulatori.cz slúži propagande NWO a Veľkému Resetu.
   Treba sa jej vyhýbať.

   Na konkrétne tejto stránke je písané:
   „Tím, že tedy donutíte buňku tvořit virovou RNA, jako by tomu bylo při setkání s pravým virem,
   má dojít k přeprogramování lidské DNA. To ale není možné, a neexistuje žádný vědecký důkaz, že by to tak fungovalo.“

   Ako je potom možné, že výrobcovia vakcín dávajú oficiálne upozornenia, že vakcína môže zmeniť DNA človeka.

   Ako píšem, treba sa vyhýbať tej stránke.

    1. Pokud Vám chce někdo ublížit, tak určitě to napíše do příbalového letáku. Jak si múžete být jistý, jakou genetickou informaci, tedy mRNA vám vlastně naočkují? Jak to chcete zjistit?A jak zajistit „vypnutí“ replikačního programu? Nebo to bude hrnečku dost?Doporučuji nastudovat CRISPR.

 2. Moc Vám, Davide, děkuju za toto za toto video. Paní doktorku Madej už znám z jiného videa, kde také varovala před experimentální Covid vakcínou, to video bylo ale brzy staženo. Jsem ráda, že jsem teď paní doktorku mohla slyšet znovu.
  I Vaše ostatní videa jsou úžasná a budu jenom doufat, že čím dál většímu počtu lidí otevřou oči. Aby se naplnilo to, o čem paní doktorka mluví úplně na konci.
  Ráda bych Vám pravidelně přispívala na Vaši neskutečně záslužnou práci, ale dva uvedené způsoby platby mi nevyhovují. Ráda bych si v bance nastavila trvalý příkaz k úhradě. Je to tak taky možné?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů