Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu)

Ve zkratce...

Třetí část na téma depopulace. Tentokrát o chemtrails, geoinženýrství a negativním vlivu elektrosmogu na naše tělo.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
15. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Kabala II – 16. část – Depopulační agenda v našich každodenních životech, část 3. Pokud si myslíte, že tajný spolek se zastaví poté, co vyvolá války, epidemie, ‚přírodní‘ pohromy, hladomor, GMO, ‚plánování rodičovství‘, a poté, co otrávil naše jídlo a vodu, tak se mýlíte. Tajný spolek se u ničeho nezastaví… Tato epizoda vás šokuje. Za půl hodiny si budeme pokládat otázku, jak je možné, že všichni už nejsme mrtví. Teď bychom už měli být mrtví. Lidská rasa je nějakým způsobem flexibilní a odolná jako švábové. Je to, co nás ve výsledku zachrání? Pojďme to zjistit v 16. části… V předchozích dvou částech, 14. a 15. části, jsme mluvili o depopulačních nástrojích.

Tím právě pro tajný spolek jsou… pouhé nástroje k dosažení výsledku. Pro nás, lidi, jsou zbraněmi. Jsou to skutečné zbraně hromadného ničení. Zbývají nám tři nástroje. Jdeme na to, jelikož není času nazbyt. Číslo tři v našem odpočtu je… chemtrails. Pamatujete na jasně modrou oblohu a bílé nadýchané mraky? Ani my ne… Před několika desetiletími zmizely, když letadla najednou za sebou zanechávala divné pruhy na obloze, které tam setrvávaly, než aby po pár minutách zmizely, což by pro kondenzační stopy bylo normální.

Tyto nové stopy na obloze nejen zůstávají, ale rozšiřují se a tvoří tenké a vše-oblokující mračno. Tomuto novému typu stop, které jsou na jedné straně často trhané, se brzy začalo říkat chemtrails – chemické stopy namísto kondenzačních stop. Proběhly roky testování. Našly se chemikálie a do alarmující míry. Baryum, kadmium, hliník, titan, stroncium, lithium. Těžké kovy, které se uchovávají v našem mozku, kde prokazatelně způsobují Alzheimerovu chorobu a Parkinsonovo onemocnění. Co tam nahoře proboha dělají? Lidé hlásí onemocnění, bolesti hlavyl, pálení očí a pocity vyčerpanosti.

Po letech popírání a zesměšňování ze strany autorit se konečně přiznalo, že chemtrails existují. „Americká vláda přiznává plán k rozprašování chemtrails do oblak.” „Harvardský výzkumný program solárního geoinženýrství.” Nejen to, ale řeklo se nám, že na nás sprejují pro naše vlastní dobro. Aby nás ochránili před globálním oteplováním. „Američtí geoinženýři chtějí rozprašovat slunce odrážející chemikálie z balónů.” Tenká vrstva mračen, kterou tvoří částice těžkých kovů, odráží slunce zpět tam, kam patří. Pryč od nás.

CIA ředitel: Další příklad je souhrn technologií, kterým se kolektivně často říká geoinženýrství, které by potenciálně mohlo zvrátit oteplující účinky globální změny klimatu. Jedna metoda, která získala moji osobní pozornost, je stratosférové aerosolové rozprašování (SAI). Metoda, kdy se do stratosféry rozpráší částice, které mohou odrážet teplo slunce.

„Chemtrails: Už žádná konspirace…”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„USA patent: Generování práškových kondenzačních stop.”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„USA patent: Centrifugální sestava pro rozprašování aerosolů.”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Motory – Trysky”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Angela Merkelová – německá kancléřka”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Trysky – Turbodmychadlový motor”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Přestal rozprašovat… A znovu začíná…”

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Vidíte, jak rozprašují chemtrails?” „Ještě že jsme nad ním… jinak bychom teď byli mrtví.” „Tohle musím dát na YouTube.” „Jakoby rozprašovalo z horní části křídel…” „Obyčejné kondenzační stopy nejsou přerušované. To by znamenalo, že pilot zastavil na chvíli motor ve vzduchu za letu. Na druhou stranu chemtrails lze vypínat a zapínat podle letového a rozprašujícího plánu.”

Organizovaný nedostatek slunečního svitu způsobuje deficit vitamínu D, což může vést k oslabeným svalům a kostem, depresi, zánětům, vysokému krevnímu tlaku, vyčerpání, neurologickým a autoimunitním problémům. Ale hej… je to pro vaše vlastní dobro. Dále.

Číslo dvě v našem depopulačním odpočtu. Elektrosmog.

Neviditelné elektromagnetické záření z používání jak bezdrátové technologie tak elektrických vedení. Každý den jsme bombardováni elektromagnetickými poli. Většina lidí nemá ponětí, jaké to má účinky. Ostatní dokážou cítit elektromagnetické záření až do bodu, kdy je jim špatně a sotva dokážou fungovat. Jsou jen přecitlivělí? Přehnaně reagují na něco nehmatatelného? No… ne. Jen protože nemůžete něco vidět, cítit, slyšet, ochutnat nebo ohmatat, neznamená, že to neexistuje.

Může to existovat, a dokonce to může být smrtelné. Například takovový oxid uhelnatý. Proč si myslíte, že horníci do dolů přinášeli kanárky? Pokud kanárek zemřel, byl tam oxid uhelnatý. Je vysoce jedovatý a potenciálně smrtelný. Horníci co nejrychleji šplhali zpět na povrch. Věděli víc, než kdokoliv jiný, že něco, co nemohou vidět, cítit, slyšet, ochutnat nebo ohmatat, je může všechny zabít. To stejné platí s elektrosmogem. Uvědomujete si vůbec, čemu jste každý den vystaveni? Například bezdrátové telefony. Mobily. Monitory miminek.

Mobilní věže a vysílače. Bezdrátové sítě jako WiFi. Mikrovlnné trouby. Chytré měřiče. Mluvíme o elektromagnetických polích. Proč nás to ovlivňuje? Je poněkud snadné to pochopit, jak si uvědomíte, že naše lidská těla mají na buněčné úrovni jemný elektrický proud na úrovni pikoampéru. Pikoampéry jsou nejmenší proudy, co kdy byly zaznamenány. Jde o biliontinu ampéru. Nyní… když používáte svůj mobil, který je zapojen do elektrické zásuvky, vysílá signál 0,2 ampéru. Zapomeňte na pikoampéry! Tohle je 200 miliard krát silnější než to, na co jsou naše těla zvyklá ve svém přirozeném stavu.

Mám tu zapojenou nabíječku. Dívejte, když začnu nabíjet mobil. Začne být přenašečem elektřiny. Dívejte, jak daleko tu elektřinu přenáší. Pokud ležíte v posteli s tímto vedle své hlavy, to vše vám jde do hlavy. Teď moje dlaň. Dívejte, co se stane, když budu držet mobil, co se nabíjí. Prochází to vaším tělem.

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Vaše buňky kromě toho spolu komunikují při neuvěřitelné rychlosti 5-10 kvadrilionů elektrických pulzů za sekundu. Co se stane, když narušíte ten dokonale vyrovnaný elektrický obvod s agresivními proudy, které jsou 200 miliard krát silnější? Kromě našeho vlastního elektrického proudu máme také elektromagnetické pole. Představte si, že žijete v uměle vytvořeném poli vyšším než tohle. Vaše tělo začne být časem ve stresu ve snaze kompenzovat účinky tohoto většího elektromagnetického pole. V důsledku toho vaše tělo bude neustále přicházet o energii, až do chvíle, kdy onemocníte a budete vyčerpaní. Podívejme se na jeden konkrétní fyzický vliv vysokofrekvenčních elektromagnetických polí, které si většina lidí umí představit. Produkce hormonu s názvem melatonin. Melatonin zvyšuje vaši schopnost v boji s rakovinou.

Posiluje váš imunitní systém. A je zodpovědný za kompletní relaxaci a spánek. Abyste dosáhli hlubokého spánku, vaše mozková frekvence musí být nižší než 4 hertze. Ale… elektromagnetické frekvence ve vašem domě a kolem něj tohle neustále narušují. V důsledku toho se vaše produkce melatoninu sníží až o 50 %, v závislosti na množství elektrosmogu ve vaší ložnici. „Veškeré elektrické a elektronické přístroje jsou zdroje silných elektromagnetických polí, které mají na naše tělo nepříznivý vliv.”

Pokud se ráno chcete vzbudit se skvělým pocitem a plně odpočati, vážně potřebujete melatonin. Musíte vědět ještě něco o tomto hormonu. Je produkován v noci epifýzou ve vašem mozku. Vzpomínáte si, co jsme říkali v předchozí epizodě o epifýze? Že tajný spolek ji vážně chce poškodit, protože aktivuje vyšší vědomí? No… tohle je druhý důvod, proč tajný spolek nenávidí plně fungující epifýzu v hlavách jejich „zbytečných darmožroutů”. Je mnohem těžší ovládat a utlačovat zdravé a energetické lidi než ty vyčerpané a nezdravé. Takže… narušte lidem hluboký spánek a dostanete je tam, kde chcete. Budou unavení, vyčerpaní, nestabilní a tudíž neschopni jasně uvažovat a neschopni vidět, jak jsou zneužíváni, manipulováni a ovládáni. Příliš unavení, aby prohlédli všechny lži a bránili se.

Nižší úrovně melatoninu nejsou jediný důsledek vysokofrekvenčního elektrosmogu. Více jak 2000 epidemiologických studií prokázalo, že zůsobuje… „klidně si pozastavte video, abyste si přečetli zdroje.” … neplodnost. Krevní sraženiny způsobující trombózy, plicní embolie, infarkty a mrtvice. Oxidační stres. Poškození hematoencefalické bariéry, čímž je mozek vystaven cizím patogenům jako viry. Pozměněnou elektrickou aktivitu mozku a navýšení behaviorálních problémů u dětí. Jako porucha pozornosti (ADD), porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) a autismus. Alzheimerovu chorobu. Poškození centrální nervové soustavy, což například způsobuje roztroušenou sklerózu a amyotrofickou laterální sklerózu. Mutaci buněk a poškození DNA. Chronický zánět. Oslabenou imunitní reakci. Alergie. Depresi. A rakovinu.

Světová zdravotnická organizaci a Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny v roce 2011 klasifikovali elektromagnetická pole jako potenciálně karcinogenní pro lidi na základě zvýšeného rizika pro gliom, což je zhoubný typ mozkové rakoviny související s používáním bezdrátových telefonů. Samozřejmě rakovinu nebo cokoliv ostatního nedostanete přes noc. Tato zbraň se hromadí, kousek po kousku. Den za dnem, noc za nocí. Skupinu nizozemských výzkumníků jsme požádali, aby změřili vrcholy EMF uvnitř a kolem domu. A aby důkladně prošetřili, jaký efekt ty vrcholy mají na tělo a mysl. Zde je to, co zjistili.

Zaprvé… k vrcholům převážně došlo během noci, kdy lidé spí, a nejsou si vědomi toho, čemu jsou vystaveni. Zadruhé…. K našemu překvapení se nejvíce záření naměřilo uvnitř, ne venku blízko věžím, což znamená, že záření se šíří a zintenzivňuje v elektrických obvodech vašeho domu. Veškerá vaše elektrická zařízení… notebooky, telefony, televize, lampičky, elektrické přikrývky, kávovary, lednice, trouby… vše, co funguje na LED světlech, dokonce noční osvětlení v pokoji vašich dětí, vše vyzařuje vysoké hladiny EMF. Den i nocí… zejména při zapojení, zejména během těch nočních vrcholů. Když všichni spí, a ničeho si nevšímají. Dokud se neprobudí… Pak to začne. S neklidnými nohami, omámeném pocitu v hlavě, závratěmi, tlakem na hrudi, bolestí mezi lopaktami, bolestí v břichu, ztuhlostí a bolestí v kloubech a končetinách, tinitus, dušnost, kašel, krvácení z nosu, bušení srdce a zintenzivělý tlukot srdce. Pocit horka v hlavě a ostatních částech těla.

Mravenčení v těle. Bolesti hlavy. A nedostatek koncentrace během dne. Spoustu těch příznaků lze vysvětlit skutečností, že vaše úrovně kyslíku výrazně klesly přímo poté, co úrovně elektrosmogu vrcholí. Když vaše buňky nedostávají dostatek kyslíku, výsledky jsou škodlivé pro tělo a mysl. „Vliv mikrovlnného záření z mobilů – absorpce v mozku podle věku.” „Případové zprávy – 21letý člověk s multifokálními nádory spojenými s mobily uchovávanými v podprsence.” „Váš chytrý měřit dosahuje vrcholu každých 10 minut! Je to jedna z nejhorších EMF pohrom ve vašem domě.” A nejen to… Jerry Day: Vstupujeme do odvážného nového světa chytrých měřičů.

To znamená, že váš elektrický měřič bude dělat mnohem víc než jen ukazovat, kolik elektřiny používáte. Nové chytré měřiče vás sledují. Měří všechny možné věci. Poznají, kdy něco zapnete nebo vypnete. Poznají, kolik wattů používá váš elektrický kartáček. Záznam té malé události posílají přes bezdrátovou síť chytrých měřičů vašich sousedů až do energetické společnosti, kde uchovávají záznamy o vaší spotřebě elektřiny, každé minuty, každého dne, a ta data uchovávají navždy v počítačích, které nikdy neuvidíte. Ta data ukazují, kdy jste byli doma, kdy spíte, kdy jste na dovolené, kdy máte návštěvu, kdy jste použili lampu, elektrické nářadí, nějaké počítače navíc, a pokud to vypadá, že ze svého domu podnikáte. Dokonce pozná, kdy pašujete energii ze sítě. Data vašeho chytrého měřiče ukazují živý obraz vašich osobních vzorců žití, a jestli jste v noc vraždy byli doma, nebo ne. Tohle není měření elektřiny. Tohle je osobní sledování. Tohle je každodenní průzkum bez povolení.

Tohle je váš osobní soukromý život, který se skrze váš elektrický měřič dostává k energetické společnosti, vládě, policii, pojišťovnám… komukoliv, kdo má dohodu s vaší energetickou společností, aby se na váš život mohl dívat pod mikroskopem. Omlouvám se, ve skutečnosti je to ještě horší. I lidé, kteří nemají dohodu, mohou získat vaše informace. Jen tím, že zachytí bezdrátový signál, který se šíří z vašeho domu. Ano… chytré měřiče jsou rádiové vysílače. Poznáte to následovně. Tohle je 1 wattová rádiová stanice licencovaná FCC.

Z tohoto se všechny detaily vašeho elektrického života vysílají do nějaké institučního datového centra někde. Policie v Ohiu, Texasu, Britské Kolumbii a místech, o kterých ani nevím, pravidelně používá data z chytrých měřičů, aby vyhledala pěstírny marihuany, aby vymáhala licence pro podnikání a trestala lidi za to, že dělají věci v soukromí svého vlastního domu, které nemáte dělat, o kterých by ani nevěděli, že je děláte, pokud by vás nešpehovali. Vaše energetická společnost podle všeho může prodávat váš osobní příběh komukoliv, komu chce. Jakákoliv neobvyklá spotřeba energie je považována za důvodné podezření vám vtrhnout do domu za to, že pěstujete marihuanu, nebo provozujete počítačový server bez podnikatelské licence. Tohle je typická definice Velkého bratra.

Ti přátelští lidé s plným autem chytrých měřičů chodí od domu k domu s něčím trochu jiným než vánoční koleda. Můj osobní názor je ten, že vy a já musíme požadovat, aby se tyto věci z našeho domu daly pryč. Není možné, aby vaše energetická společnost tvrdila, že má právo nainstalovat sledující zařízení ve vašem domě. Chytré měřiče se nijak neliší od přístrojů na odposlouchávání. A pokud o tom nevíte, odposlouchávání je protizákonné ve všech 50 státech USA a federálních územích. Pokud své energetické společnosti umožníte dát chytrý měřič do vašeho domu, klidně se můžete každý den pohybovat s webovou kamerou namířenou na sebe.

Jsou přesvědčení, že instalovat chytré měřiče je zákonné, a to na základě jistého nesmyslu s názvem „implicitní souhlas”. Pokud řeknete, že vám mohou změnit měřič, oni předstírají, že jste souhlasili, i když vlastně nevíte, co ve skutečnosti dělají. Zde je tip. Řekněte jim, že vám měřič změnit nemůžou. Neměli problém vám účtovat za energii se starým měřičem. Pokud jim pošlete upozornění, že nemohou nainstalovat chytrý měřič nebo jakékoliv další sledující zařízení do vašeho domu, jejich implicitní souhlas nemá žádnou váhu.

Být vámi, tak to udělám. Ve skutečnosti jsem to udělal a to nejsem ani vy. Ti přátelští chlápci na chodníku mi řekli, že plánují nainstalovat chytrý měřič do každého domu v Americe. Pokud to udělají, už to nebude Amerika. Janet: Samozřejmě také mluvíme o 3G, 4G a 5G. Miliony lidí mají nyní obavy ze zavádění 5G sítě, ale ne mnoho lidí ve skutečnosti chápe hlavní problémy. 5G není stálá frekvence. Je ve vývoji. Většina zemí má nyní 5G na úrovni 3,5 gigahertzů (GHz). To ještě není nic zásadního, i když vlivy na tělo a mysl už tak lze cítit, tak jak jsme právě ukázali. Nicméně… naše vlády mají plán pro svoje 5G sítě. Mají v úmyslu zvýšit úrovně gigahertzů od 3,5 GHz na 28 GHz a poté na 60 GHz. 28 GHz je nyní v experimentální fázi. 60 GHz je blízká budoucnost. Celý internet věcí, ve kterém je vše vzájemně propojené skrze bezdrátovou mega síť, bude na úrovni 60 GHz. Budoucí síť samořídících aut bude potřebovat kompletní infrastrukturu WiFi tunelů pod vaším městem, státem a zemí.

Každých 200 metrů, na každé pouliční lampě, pod každým poklopem kanálu, budou WiFi vysílače pro 60 gigahertzové záření. Spotřeba energie ohromně vzroste. Miliony stromů bude pokácených, aby se udržela nerušená komunikace dat. 5G před změnou klimatu. Pokácejte ty stromy a usmažte občany. „Americké ministerstvo obrany oznámilo investici 600 milionů dolarů do testování 5G na pěti místech.” Ministerstvo obrany? Posledních pár let, a zejména během covid lockdownů, bezpočet 5G stožárů a vysílačů bylo umístěno na budovy, na vysokonapěťové stožáry a pouliční lampy. Zavádění této sítě probíhá vysoce nedemokraticky, zejména uprostřed noci. Občané nemají žádný hlas.

Vysílače lze umístit na střechu vaší budovy bez vašeho souhlasu. Lidé, co v těch budovách žijí, nedostali žádné záruky o bezpečnosti. Problémy obklopující 5G lze podle odborníků srovnat se slavnou žábou, která se vaří. Už jste o tomto biologickém experimentu slyšeli? Žába si nejprve ničeho nevšímá. Cítí se dobře a příjemně v pánvi s teplou vodou. Ale žába nevidí oheň pod pánví. Teplota vody neustále stoupá. Žába se stále cítí příjemně, ale jak teplota vody stoupne na úroveň, kdy se žába vaří za živa, nijak sebou nehne… nesnaží se uniknout, protože se to vše děje postupně. Veškerou svoji energii vynaložila k přizpůsobení se zvyšující se teplotě.

A tak nyní čeká na otřesnou smrt, kterou brzy zažije. Ta žába, moji přátelé, jste vy a já. 5G z 3,5 GHz až na 60 GHz… postupně. Jsme tak zaneprázdněni přizpůsobováním se, že nebudeme moct uniknout, jak přijde náš bod varu. Přesně na úrovni 60 GHz se elektrony kyslíku začínají otáčet. V důsledku toho vaše krvinky už nedokážou vstřebat kyslík, který dýcháte. Jinými slovy… jak se 5G nastaví na 60 GHz a spustí se, během pár minut doslova padneme dolů mrtví. Je těžké tohle vše vstřebat, že? Slíbili jsme ještě jednu depopulační zbraň, protože z nějakého důvodu, navzdory všemu předchozímu, jsme stále naživu! Když se nad tím zamyslíte, je to neuvěřitelné, že? „My jsme čtvrtá vlna!” Takže… připoutejte se na číslo jedna v našem depopulačním odpočtu v 17. části. Konec 16. části

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Ja sa účinne bránim proti EMF zhodou okolností od marca 20120 (pár dní na to vyhlásili „covid pandémiu“)…. Pomocou uzemňovania. Aj teraz som uzemňovaný. Cez deň keď som doma, mám na lýtku uzemňovací náramok napojený na uzemňovací kolík v zásuvke. Keď spím, tak mám k tomu náramku ešte aj uzemňovaciu podložku pod sebou na matraci (buď „naholo“, alebo mám na sebe len tenkú vrstvu oblečenia – tenké bavlnené tričko, bavlnené boxerky))…… Možno aj preto som túto zimu (2020/2021) nebol prvý krát v živote chorý. Pretože proste NIKDY nebola zima, počas ktorej by som nebol chorý minimálne 5 dní vkuse…. Uzemňovanie je SILNO PROTIZÁPALOVÉ, RIEDI KRV, časom dokonca ZVYŠUJE HUSTOTU KOSTÍ. Na všetko sú štúdie, sú o tom knihy, dokumentárne filmy……. A dokonca sa predávajú aj originál uzemňovacie pomôcky na UZEMNISE.CZ (dúfam, že nevadí, že som sem dal odkaz….ide o to, aby sme si pomáhali)

 2. Môj vodomer vo WC stúpačke má IrDA…. Nemá digitálny displej, ale má IrDA, čo je niečo ako predchodca bluetooth….. Môžu ma bezdrôtovo špehovať aj cez toto? …. Wi-fi doma používam asi hodinu mesačne…. nepoužívam ani „dáta“ na mobile.

  1. IrDA je Infra prenos dát pomocou infračervených diód. Prenos dát pomocou svetla, vysielač a prijímač sa potrebujú vidieť. Na prenos je potrebné blízko priložiť vysielač a prijímač, max na pár cm vzdialenosť. Inak to nefunguje. Pamätáte sa na staré mobily, ktoré mali infra port? Keď ste chceli poslať nejaký obrázok na iný mobil, tak mobily bolo treba priložiť skoro na dotyk, aby to fungovalo.
   Takže odpoveď na Vašu otázku, či Vás môžu špehovať aj cez IrDA, tak nie, nemôžu. A to je dobre.

 3. geoengineering potvrdzujem a doplnam: uz dlhsiu dobu sledujem DANE WIGINGTON na youtube, uz viac ako 2 dekady upozurnuje na devastacne a dnes uz nezvratitelne ucinky GE. Podla neho nam zostava nie viac ako 5 rokov zivota v ekosysteme ako ho pozname dnes a aj vysvetluje a dava dokazy, odkazy, dokumeny atd. Na YT odporucam (anglicky).

  Uz dlhsie som hladal nieco o elektrosmogu, vdaka za preklad.

 4. To jsou, Formanku, naprosto zcestne fantasmagorie cloveka, ktery ma sice bujnou fantazii, ale o oborech, do kterych zkousi fusovat, nevi vubec nic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů