Dr. Klinghardt: Co se děje ve světě? O toxinech, 5G & světle vs temnotě

Ve zkratce...

Dr. Klinghardt mluví o současném stavu světa, jak jsme vystaveni destruktivním vnějším vlivům včetně 5G, toxinů v potravinách a ve vzduchu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: dr. Klinghardt – Co se děje ve světě?

Moderátor: Co si myslíte, že se v tomto světě skutečně děje? Většina lidí má ten dojem, že když máte depresi, úzkosti nebo nějakou nemoc, znamená to, že jste třeba chytil bakterii, nebo trpíte nerovnováhou neuropřenašečů. Když se podíváte z nadhledu, myslíte si, že je to otázka světla proti temnotě? Co se podle vás z celkového měřítka děje ve světě?

Dr. Klinghardt: Na to bych mohl dát spoustu odpovědí. Ale myslím si, že nejstručnější odpověď by byla „temnota proti světlu”. Na různých přednáškách povídám… a nemusíme zacházet do detailů… Rudolf Steiner, rakouský mystik, který byl na počátku minulého století velmi aktivní, je zakladatelem Waldorfské školy, biodynamického zemědělství, a přišel s novým typem alternativní medicíny… Steiner předpovídal, že koncem minulého a počátkem tohoto století bude hnutí, za kterým budou stát velké korporace, ve snaze odebrat lidem duši, odpojit lidi od vyššího světa.

A že k dosažení takového cíle je třeba lidem zničit epifýzu. Zkoumal jsme to a kupodivu jsme zjistili, že epifýza je nejcitlivější částí našeho nervového systému. Je vysoce citlivá na čtyři věci: 1. Hliník. 2. Herbicid glyfosát. 3. Fluorid. 4. WiFi.

dr. klinghardt

V USA jsme jedinou zemí na světě, která tyto věci v posledních 60 letech vnucuje všem, kteří tady vyrůstají. To, co pozoruji a co také testujeme, je to, že lidé mají těžce zvápenatělou epifýzu. Ve svých kurzech to názorně ukazuji. Epifýza je přijímačem vyšších energetických polí, které překládá do myšlenek a do kontrolování našeho imunitního systému, endokrinního systému, atd.

To vše je podložené vědou, o kterou se teď zajímá jen málo lidí, zejména od zvolení Donalda Trumpa a jeho ignorování vědy. Stalo se to novou normou. Je ohromující, že telekomunikační průmysl si ze širokého spektra frekvencí vybral frekvence, které jsou destruktivní pro naše buňky a zejména pro naši epifýzu. Nemohli si vybrat lépe než frekvenci 2,4 GHz.

Když vdechujete hliník, tak jak ho vdechujeme kvůli geoinženýrství, a glyfosát máme v potravním řetězci, glyfosát a hliník se v krvi a střevech spojují a tvoří šest různých chemických složek, ve kterých je glyfosát a hliník spojen dohromady. A ta látka se právě dostává do epifýzy. Jsou o tom publikace, není to můj objev.

A aby se tato látka dostala do mozku, musí se otevřít hematoencefalická bariéra, kterou právě otevírají současné frekvence ve WiFi. Toxiny, které zůstávaly v krvi a těle pod krkem se teď volně dostávají do mozku… a jde o všechny toxiny. V tom smyslu žijeme v nové době. Když se nad tím zamyslíte, dospějete k závěru, že buď to musela být nesmírně inteligentní skupina vědců, kteří vymysleli tento protokol, fluorizovat pitnou vodu, do vzduchu rozprašovat nano hliník, glyfosát dát do potravin a pak to vše aktivovat správnými frekvencemi. Téměř… trvalo mi 20 let, než jsem přišel, co to způsobuje.

Buď je to náhoda, což je možné, že dost hloupých lidí udělalo špatná rozhodnutí. Stále doufám, že je to alespoň částečně pravda. Nebo to bylo záměrně vymyšlené velmi inteligentní skupinou destruktivních myslí, nebo co si myslím, že je také možné, je to, že jsou zde nějaká vyšší pole vědomí, které mohou být jak napojená na světlo a dělat činy ve prospěch života, a také mohou být naprosto destruktivní… Jako třeba Adolf Hitler a ostatní, kteří byli ovlivněni něčím temným a destruktivním.

Dr. Klinghardt: Co se děje ve světě? O toxinech, 5G & světle vs temnotě • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Myslím si, že je dost možné, že dostatek vědců a politiků byli ovlivněni těmi vyššími poli a jednají podle nich, a na lidské úrovni nechápou, proč dělají, co dělají. Dobrým příkladem je 5G. Nainstalovat ho na sloupy na ulicích… to je jeden problém, ale dát ho do satelitů, což vláda schválila. Na celou planetu vyzařovat frekvenci, která nikdy nebyla otestovaná na bezpečnost, na její vliv na hmyz, ptáky… Nikdy nebyla testovaná na nic. A schválit něco takového je nepředstavitelné pro někoho, komu zbývá ještě nějaký mozek.

Politici, Bílý dům a ostatní země tuto věc společně prosazují. To lze vysvětlit jen tak, že jejich mozky byly ovlivněny nějakým vyšším polem, které nemůže být ve své podstatě lidské. Protože lidská podstata je ve prospěch života, je láskyplná, chce žít a udělat biosféru přátelštější pro život. Jsou to takové děsivé myšlenky… ale stále doufám, že je to jen náhoda, a že jen dost hloupých lidí udělalo dost hloupých rozhodnutí. Pokud dostatek z nás se probudí a poukáže na to, můžeme to zvrátit. WiFi můžeme vypnout okamžitě.

Glyfosát bychom mohli zakázat zítra. V podzemní vodě zůstává několik let, ale mohli bychom s ním skončit. Program chemtrails bychom mohli zastavit lusknutím prstu. Dobrá věc je, že pozitivní řešení, která jsou teď potlačená, by mohla být zítřejší normou… během 24 hodin byste mohl z planety, která je ohrožená na všech úrovních, udělat ráj. V podstatě během 24 hodin… a jsme k tomu stále blízko…

PS: Jak se chránit proti 5G a elektrosmogu? Jedna z možností je přístroj, který sám používám a mám na něj recenzi ZDE.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/36pHfOk

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. Dobrý den, mohl byste prosím přeložit celý rozhovor pana Dr. Klinghardta nebo jeho aktuálnější videa? Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů