David Icke – Pokrytectví těch, co patří mezi 1 %

Ve zkratce...

David Icke mluví o tom, proč ti, kteří patří mezi 1 %, financují organizace a nadace, které se jeví, že bojují proti 1 % a systému?
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Co je největší problém, který lidé mají z hlediska příležitosti, volby… co jiného je svoboda než volba? Čím máš více voleb, tím jsi svobodnější. Čím máš méně voleb, tím jsi méně svobodný. Co rozhoduje volby a příležitosti? Ekonomika… peníze. Podíváš se na strádající bílé lidi… a je jich spousta. Podíváš se na strádající… myslím ekonomicky strádající… černé lidi, a je jich spousta. Důvod, proč nemají příležitosti a volbu, je ten, že nemají peněz, aby dělali ty volby a vytvořili si ty příležitosti.

Máš tady… symbolicky… vlastně doslova, před pár minutami jsem to zmiňoval. Máš černé lidi a bílé lidi, kteří spí na ulicích měst, protože jsou ve stejné ekonomicky znevýhodněné, omezené situaci. To, co kult nechce, je, aby ti lidé v té situaci… bílí, černí a všichni ostatní… se sjednotili a zpochybnili, co se děje. To kult nechce. Co tedy dělají?

Rozdělují sociálně znevýhodněné lidi a nabádají je, aby mezi sebou bojovali. Tohle tudíž není rasová válka, ale ekonomická válka. Je to válka tříd. Je to nabádání společnosti, aby vedla mezi sebou válku, zatímco současně ti, co jsou v pozadí, kteří tohle vše financují… Podívej se na všechny ty „probuzené” organizace a různé transgenderové organizace a různé projevy „probuzenosti”, organizace založené na politické korektnosti, což je manipulace populace, aby se sama umlčovala…

A ty korporace patřící 1 % tohle vše financují! George Soros investoval 32 miliard dolarů do své nadace Open Society. Máš Billa Gatese, který financuje téměř nepředstavitelné množství peněz. Financuje všechny tyto agendy kultu… včetně vakcín a globálního zdravotního systému. Všichni ti, co patří mezi 1 %, financují tyto skupiny, které si myslí, že bojují proti 1 %.

George Soros řekl, že nebere v potaz společenské důsledky toho, co dělá. Dělá to, jen aby vydělal peníze. Proč by financoval Black Lives Matter? Proč by financoval celou řadu „probuzených” organizací, které tvrdí, že bojují proti systému? On je zatracený systém!

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů