Nebývalé poškození tkání po covid očkování – shrnutí 2. části německé konference

Ve zkratce...

Dr. Rubyová přináší shrnutí druhé části německé konference odborníků, kde zkoumali tkáně zemřelých lidí po očkování a objevili v nich alarmující věci.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

PS: Překlad originálu celé německé konference je už v procesu, ale jelikož jde o 3hodinové video, zabere to hodně práce. Prosím o strpení, během příštího týdne video zveřejním.

Předchozí část:

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování

Přepis:

Stew: V pátek jsme tu měli dr. Rubyovou, která s námi sdílela zjištění stoveks lékařů, odborníků a vědců z celého světa, kteří vyzývají ke globálnímu zastavení tohoto očkování, kterému se mylně říká vakcíny. Vakcíny, o kterých se nyní prokázalo, že jsou nebezpečné a v mnoha případech smrtelné. Dr. Rubyová nám dnes přinese první pohled na „těla v bitvě”, co to přesně znamená?

Dr. Rubyová: Stew, Korona komise se sešla 20. září a my jsme v pátek mluvili o první části jejich konference, kde zkoumali vliv (očkování) na krev, a také zkoumali obsah lahviček toho očkování. Dnes se všemi budu sdílet, co je v druhé části této konference. Je to šokující. V podstatě tam odhalují zjištění z osmi pitev lidí, kteří zemřeli během dvou týdnů po injekci bez významných komorbidit. Takže dr. Arnie Berkhard, jeden z odborníků, který byl několika lidmi prověřen, nám v této druhé části v podstatě dal prohlídku analýzy tkání a je to naprosto šokující.

To, co na bezpočtu snímků ukázali… je jich příliš mnoho na to, abych je vám všechny ukázala… viděli pozůstatky těchto obrovských útoků… velký počet bílých krvinek… vše, co spadá pod bílé krvinky, co se snaží bojovat s cizími tělesy a infekcemi… nikdy předtím to neviděli, a tohle jsou lidé, co mají 20, 30, 40 let zkušeností v medicíně a vědě… nikdy předtím neviděli takovou koncentraci bílých krvinek. Ukážu vám, co tím myslím. Na snímcích, které vám ukážu, uvidíte to, čemu říkám bílé krvinky zamrzlé v bitvě.

Tohle jsou v podstatě tzv. zánětlivé bouře. Ukazují obrovské množství poškození několika orgánů. A příčinu úmrtí nelze plošně určit. Protože poškození je tak velké, záleží na tom, kde k němu dochází nejvíce… to pak určí příčinu úmrtí… jaký orgán selže. Ukážu vám první snímek, který jsem producentům pořadu poskytnula. V levém horním rohu uvidíte něco, co se podobá tomu, co jsme viděli už několikrát od různých odborníků, kteří zkoumali obsah těchto lahviček pod mikroskopem. A v tomto levém horním rohu vidíte velmi špičatý kus nerezové oceli… podle nich se jedná o ocel… s velmi ostrými a drsnými hranami.

Oni na této tiskové konferenci jasně řekli, že v každé kapce, kterou zkoumali, jsou jich stovky… oni řekli, že tyto kousky jsou napříč stovkami lahviček, mezi kterými jsou lahvičky od všech firem – Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson&Johnson. V pravém horním rohu na tomto snímku v těch hnědých oblastech… zaprvé vidíte všechny ty tečky?

To jsou bílé krvinky, zabijácké T-lymfocyty, granulocyty… tvoří tam cytokinovou bouři, protože dostali signál, že se děje něco velmi špatného. A co tam dělají… oni se tam v podstatě sráží a to v nebývalých počtech kolem tohoto hnědého materiálu, jak vidíte trochu nalevo a vpravo. Je tam tento nahnědlý materiál v tkáni.

Stew, na tiskové konferenci říkali, že tohle je kov. Tohle jsou kousky nerezové oceli, a ostatní těžké kovy, které podle všeho byly do lahviček přidány. Když se podíváte na snímek ve spodním levém rohu, jde o stejný snímek, ale více přiblížený. Vidíte s větší jasností… co je ohromující, když se podíváte na ty nahnědlé oblasti kolem těchto buněk, můžete vidět tu koncentraci těch tmavě modrých, skoro rozmazaných teček, to jsou stovky tisíc, možná miliony bílých krvinek. Rozpoznaly, že tato věc je cizí, že je nebezpečná, a snaží se do boje s ní vložit všechny své síly.

V pravém spodním rohu… znovu jde o větší přiblížení… vidíte tam velké shluky bílých krvinek, které se snaží chránit srdeční tkáň tohoto člověka.

Teď, když jste v těchto tkáních viděli kov, a jak s tím bílé krvinky bojují s obří armádou, tento zánět způsobuje různé poškození tkání. Způsobuje fibrózu, různé vedlejší účinky, a odpadní produkty z těchto cytokinových bouří, a to poškozuje tkáň… podívejme se na to na druhém snímku, což je také složenina čtyřech fotek. V levém horním rohu si můžete všimnout malých tmavě modrých teček. Vypadá to skoro, jakoby byly horizontálně seřazené, tak jak ty krvinky v předchozích snímcích. Na tomto konkrétním snímku jsou seřazeny horizontálně.

To podle dr. Berkhard představuje velmi abnormální koncentraci bílých krvinek v této plicní tkáni. Když se podíváte na pravý horní snímek, uvidíte celou tkáň pod útokem. Vidíte koncentraci tmavě modrých teček… podle něj jde o stovky tisíc až miliony bílých krvinek. V levém spodním rohu vidíme jaterní tkáň.

Tato koncentrace uprostřed… taková poněkud obdélníková struktura drží miliony bílých krvinek, které – jak ten doktor sám řekl – se účastní kruté bitvy s touto cizí hmotou. Stew, my ani nevíme, co vše je v těchto lahvičkách. Oni identifikovali kovy… jak chemicky, pod elektronovým mikroskopem, pod obyčejným mikroskopem, a to, co nyní vidíte na snímcích těchto tkání, je v podstatě taková bitva… armáda bílých krvinek, což je nebývalé.

A v pravém spodním rohu je obrovský počet zabijáckých T-buněk, které se snaží zachránit povlak této plicní tkáně.

Třetí snímek, který chci ukázat, je snímek číslo 3. Tady vidíte lymfatickou žlázu získanou z pitvy.

Jen abych vám to uvedla do kontextu, normální lymfatické žlázy mají obvykle 1,2 cm…. V podstatě mají velikost malého hrášku. Mají v průměru 1,2 cm. Jsou také velmi jemné a pohyblivé. Oteklé lymfatické žlázy, které bojují s tím, co považují za infekci nebo útok na tělo… když máte buď virus nebo bakterii… mohou se zvětšit až na 2,5 cm, možná 3,7 cm. To, co na této fotce vidíte, je 3,5 – 4 cm lymfatické žlázy. Tohle je jedna lymfatická žláza z mnoha. Snažím se ukázat reprezentaci toho, co tito lékaři ukazovali. Těmto zemřelým lidem bylo mezi 50-90 lety. Tohle není normální při stárnutí.

Když je lymfatický systém přetížen, lymfatické žlázy se zvětšují, a především, když generují více bílých krvinek k boji proti infekci nebo útoku, a také se zvětšují, protože jsou filtračním systémem, a snaží se nashromáždit jakoukoliv cizí hmotu, kterou v sobě dočasně uchovávají, dokud se tělo té hmoty nedokáže zbavit. Tohle je naprosto nebývalé. Tito odborníci nikdy nic podobného neviděli. Tohle vám ukazuje důkaz toho, že A) kovy se zarývají do tkání. Říkali, že tito lidé bohužel zemřeli na komplikace těchto cytokinových bouří a na poškození, které tyto kovy orgánům způsobily. Poté spekulovali, že tento proces se pro mnoho lidí děje pomaleji, a to může souviset s tělesnou chemií daného člověka, stavu jeho imunity, a samozřejmě na dávce toho, co je v těchto injekcích.

Stew: Je jedno, co v nich je. Tohle je důkaz… a nejsem žádný lékařský odborník, ale to, co říkáte, mi ukazuje, že tohle je důkaz, že to, co je v těchto lahvičkách, je jed. Protože vaše tělo se snaží proti jedu bojovat… to dělají bílé krvinky, bojují s jedy, infekcemi a ostatními věcmi v těle. To je bouře, o které mluvíte. Představte si střelce někde na veřejnosti… veškeré pohotovostní složky se budou koncentrovat na tu oblast. Policisté budou směřovat do té oblasti. Bílé krvinky jsou jako policisté v tom scénáři… snaží se neutralizovat tu konkrétní hrozbu, a ta hrozba je uvnitř lahviček, které plní tyto injekce, kterými vlády po celém světě na vás míří a vyhrožují vám ztrátou práce, možná i uvězněním nebo kriminalizováním chování, pokud vůbec vzdorujete proti covid reakci, která zahrnuje očkování všech živých organismů na planetě. Tohle je naplánovaná vražda. Jak jinak se lze na to dívat?

Dr. Rubyová: Na závěr ještě řeknu, že další věc, kterou nám to ukazuje, je, jak rychle k tomu dochází… během dvou týdnů… a říkali jsme, že tento materiál se dostává do všech buněk těla během minut až hodin. A jak obrovská je ta zánětlivá reakce… vaše tělo se vás snaží zachránit. Prosím, neberte si žádnou další dávku tohoto… neberte si posilující dávky. A proboha, oni jdou po 5-11letých dětech. Prosím, nenechte své děti, aby se k tomuto přiblížily.

Stew: Máte právo na to říct stop. Máte právo na neposlušnost. Neuposlechněte… z žádného důvodu. Není důvod, abyste poslechli. Pokud máte přijít o práci, tak o ni přijděte. Pokud to znamená, že nedostanete ten titul nebo nevystudujete univerzitu, tak do hajzlu s tím… Vážně… vím, že to pro někoho zní nereálně, ale snažím se vám zachránit život. A životy vašich děti.

Dr. Rubyová: Už týdny říkám… tohle není rovnocenná výměna za vaši práci, za tu dovolenou nebo univerzitní titul. Jen vydržte… přes tohle se dostanete a těch věcí dosáhnete. Tohle není rovnocenná výměna.

Stew: To není. Dr. Rubyová, moc vám děkujeme.

Dr. Rubyová: Není zač, Stew.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů