Corbettův report: Tohoto se globalisté skutečně bojí

Ve zkratce...

Ve světě, kde jsou lidé rozdělování více než kdy jindy, je tohle to, čeho se globalisté skutečně bojí. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál čánku publikován ZDE: 21. dubna 2024

Chcete vidět, čeho se globalisté skutečně bojí?

Dobře, tady je obrázek:

A group of people protesting outside a building

Description automatically generated

„Cože? Protest? Pffff. Řídícím globálního spiknutí je nějaký protest ukradený, Jamesi,“ posmíváte se a přecházíte na další příspěvek ve svém nekonečném kanálu na sociálních sítích.

Ale pokud si to myslíte, když vidíte tento obrázek, pak mu nerozumíte.

Pokud jste tedy ochotni se na chvíli vzdát své další dávky konspirační zábavy, vydržte se mnou, až vám vysvětlím, čeho se globální kabala smrtelně bojí a co můžeme udělat, abychom budoucím vládcům světa převrátili scénář.

Jste připraveni?

PROTEST

A collage of people standing at a podium

Description automatically generated

Obrázek, na který jsme se podívali výše – ten, který zobrazuje to, čeho se globalisté skutečně obávají – je, jak jste správně usoudili, obrázkem protestu. Pojďme si tedy přiblížit některá fakta o tomto konkrétním protestu.

Uskutečnil se 9. března 2024.

Šlo o součást celokanadského shromáždění proti WHO, které uspořádala skupina aktivistů Stand United v Britské Kolumbii, kteří jsou podle svých internetových stránek „připraveni podniknout příslušné kroky, aby zajistili, že naše Listina práv a svobod a Listina práv budou respektovány zde v Kanadě“, a jejichž „hlavním cílem je podpis připravované smlouvy s WHO“.

Protest na fotografii se konal v Edmontonu v Albertě a pořádala ho organizace Alberta4Liberty, která video z akce zveřejnila na své stránce na Facebooku.

Akce se skládala ze shromáždění, na kterém se sešli protestující:

A person standing at a podium holding a sign and a flag

Description automatically generated
  • hráli hru „Je rok 1984, nebo je to teď?“. (hádali, zda jsou různé titulky vytržené ze stránek Orwellova románu Devatenáct set osmdesát čtyři, nebo ze současných kanadských novin);
A collage of two people

Description automatically generated
  • vyslechli projevy různých řečníků a
A group of people protesting outside a building

Description automatically generated
  • shromáždili na rohu ulice s vlastnoručně vyrobenými nápisy „Exit the WHO“ (Vystupme z WHO) a „#STOPTHETREATY“ (Zastavme smlouvu).

Můžete se podívat na upoutávku na akci, která byla zveřejněna před protestem, a přečíst si příspěvek, který Alberta4Liberty zveřejnila a propagovala na své výše zmíněné stránce na Facebooku, a dokonce se můžete podívat na celé video s projevy, které skupina zveřejnila den po shromáždění.

Zatím je to zdánlivě jednoduché. Hrstka protestujících si v březnu v Edmontonu vyrobila pár cedulí a uspořádala malé shromáždění „Exit the WHO“. Dobře jim tak.

. . . Ale proč o tom mluvíme, Jamesi? Vždyť o nic nejde, ne?

CO TO ZNAMENÁ

Pokud byste chtěli spekulovat o tom, proč upozorňuji právě na tento protest, mohli byste hádat, že to souvisí s místem, kde se protest koná. Koneckonců, jak možná víte nebo nevíte, sám jsem Albertánec, takže jsem možná jen nadšený, že se někteří Albertánci konečně postavili tyranii WHO.

A pokud je to váš odhad, pak vám gratulujeme! Technicky máte pravdu. (Nejlépe správně!)

To, co mě přimělo k tomu, abych přestal procházet svůj vlastní nekonečný zdroj různých zpráv a kliknul na článek o protestu – „Protestující obklíčili televizi CTV a požadovali zpravodajství o pandemické smlouvě WHO„, který byl zveřejněn na webu The Counter Signal 11. března 2024 – byla skutečně skutečnost, že se jednalo o článek o protestu Exit the WHO (Vystupme z WHO) v Edmontonu.

Ale to není důvod, proč o protestu mluvíme.

Ne. Proto mluvíme o tomto protestu:

A group of people protesting in front of a building

Description automatically generated

Vidíte to? Ne? Přiblížím vám to:

A group of people protesting in front of a building

Description automatically generated

Přesně tak: CTV.

Protestující neprotestovali před nějakou vládní budovou nebo úřednickým úřadem. Neprotestovali před ministerstvem zdravotnictví nebo provinčním zákonodárným sborem. Protestovali před televizí CTV.

Pro ty, kteří nejsou Kanaďany, uvádím, že CTV je největší kanadská soukromá televizní síť a pro mnoho Kanaďanů je hlavním zdrojem zpráv.

Jak vysvětluje výše uvedený článek The Counter Signal:

Před budovou televize CTV se sešli protestující z Edmontonu, kteří požadovali, aby se o plánech Světové zdravotnické organizace (WHO) na právně závaznou globální pandemickou smlouvu informovalo.

Jaký byl výsledek této akce? Dostaly se protesty do večerních zpráv?

Ne.

Ale tady o tom mluvíme.

Vím, že to na první pohled nezní nijak zázračně, takže vám to vysvětlím. Skutečnost, že se zde na chvíli věnujeme tomuto protestu, nám říká dvě věci:

  1. Vám (a mnoha lidem jako vy) už zprávy nediktuje televize CTV, CBC nebo obdobné televizní stanice ve vaší zemi.
  2. Protestující si konečně začínají uvědomovat význam nejmocnější zbraně na světě.

„Cože? Jaká je nejsilnější zbraň na světě?“ ptáte se.

Trpělivost! Odpovídám. Už se k tomu dostáváme!

. . . Nejprve si však uvědomme důležitost bodu číslo 1.

Pro lepší pochopení tohoto bodu se podívejme na nedávný komentář na stránkách corbettreport.com. V tomto komentáři člen Corbettova Reportu b887 vysvětluje, proč je tak důležité, že jsme zde, v tomto digitálním prostoru, a zabýváme se informacemi, o kterých establishmentová média nechtějí mluvit.

Někdy zapomínám, jak moc jsme tu informovaní.


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru

Vidíme bankéře, kteří vyvolávají války, vidíme loutky, které jsou vybírány, aby tyto příkazy plnily, vidíme jed, který se přidává do zpracovaných potravin, vidíme neurotoxiny ve vodě z kohoutku…

Nedávno se mě jeden kolega zeptal, proč sbírám vlastní pramenitou vodu, když je voda z kohoutku „čistá“. Jemně jsem se zmínil, že vodě z kohoutku v Americe nemohu věřit, a pak jsem připomněl žalobu na EPA ohledně flouridu.

Nevyhledal si informace, které jsem mu říkala, nezeptal se mě, kde jsem o tom slyšela, nezajímalo ho, kde jsem to slyšela, prostě mě považoval za blázna a změnil téma.

Proto oceňuji Corbettův report, díky za nahrání

Není to tak dávno, že když se o něčem nepsalo v médiích – buď v novinách, nebo v hlavních televizních či rozhlasových stanicích – lidé se o tom téměř vůbec nedozvěděli. Ale píše se rok 2024 a situace se zcela změnila. Přestože dinosauří tisk návrh pandemické dohody WHO téměř zcela ignoruje, lidé o něm přesto vědí.

Jistě, vždycky se najdou tací, kteří se od těchto informací odvrátí nebo se je rozhodnou ignorovat, ale my o nich přesto mluvíme. A nejen to, vytváříme celostátní protestní hnutí a koordinujeme dny akcí kolem tématu, které většina lidí nikdy neviděla v televizi ani o něm nečetla v novinách.

Můžeme si všichni na chvíli uvědomit, jak drastickou změnu to představuje?

Dobrá, přejděme k bodu číslo dvě.

„Nenechávej nás v tom, Jamesi. Jaká je nejmocnější zbraň na světě?“

NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ NA SVĚTĚ

A person in a superhero garment

Description automatically generated

Vzpomínáte si na můj článek z roku 2020 „Jak zachránit svět (v jednom snadném kroku!)“?

Ne? No, odkaz je přímo tady. Klidně na něj klikněte!

Teď, když jste se seznámili s tímto článkem, víte, že nejmocnější zbraní, která kdy byla vynalezena, je narativ (vyprávění). Koneckonců, jak jsem zdůraznil před čtyřmi lety:

Se zbraní můžete zabít člověka. Bombou můžete zabít celou rodinu. Atomovkou můžete srovnat se zemí celé město. Ale s příběhem můžete ovládnout svět.

Zamysleme se tedy nad významem hnutí „Exit the WHO“ (Vystupme z WHO), které se rozhodlo uspořádat protestní akci v místní kanceláři televize CTV.

Protest proti mlčení médií o machinacích WHO (nebo o jakémkoli jiném tabuizovaném tématu) je otevřeným přiznáním skutečnosti, že mediální propagandisté nám prostě neříkají, co si máme myslet o zprávách dne. Říkají nám, co si máme myslet, tečka. Když v lese spadne strom a nikdo ho neslyší, vydá zvuk? A když se v Ženevě chystá podpis pandemické dohody WHO a mluvící hlavy v televizi se o tom nezmíní, dozví se veřejnost, že se to vůbec děje?

A tak je pro skupinu protestujících naprosto logické zaměřit své úsilí nikoli na falešné a zkorumpované politiky, ale na lidi, na kterých skutečně záleží. Na širokou veřejnost. A jak lidi oslovit? Samozřejmě prostřednictvím médií. A tak jsme uspořádali protest před televizí CTV.

Je to naprosto logické a vhodné uznání skutečnosti, že pokud jde o změny ve společnosti, záleží na veřejném mínění, nikoli na nějakém zmanipulovaném politickém procesu.

Tento protest má však ještě hlubší rovinu. Samotný fakt, že se tito protestující shromáždili před kanceláří CTV a demonstrují kvůli něčemu, o čem se nedozvěděli z CTV, dokazuje, že CTV – ani žádného z dinosauřích mediálních bratří CTV – už nepotřebujeme.

Vzájemně se informujeme.

Organizujeme se.

Píšeme svůj vlastní příběh.

Vítejte u největšího strachu globalistů.

SJEDNOŤTE SE A VYHRAJTE

A cartoon of people holding hands

Description automatically generated

Ukazuje se, že establishment se ve skutečnosti bojí toho, čeho se bál vždycky: že se masy – vy a já – probudíme ze spánku a uvědomíme si, že nemusíme poslouchat mediální mluvící hlavy, abychom věděli, co si máme myslet. Že nepotřebujeme oligarchy a jejich systém kontroly, aby za nás řídili naše životy.

To je důvod, proč mocní, kteří by neměli být, investují tolik času, energie, zdrojů a politického kapitálu do propagandy veřejnosti: aby nám zabránili spojit se a stanovit si vlastní program.

Dokonalý příklad se projevil před více než deseti lety, kdy Tea Party i protestující hnutí Occupy, znepokojení globální finanční krizí, ukázali prstem na skutečnou hrozbu pro lidstvo: na bankstery (bankéře). Znepokojeni existenční hrozbou, kterou tato dvě hnutí představovala pro jejich systém kontroly, kakistokraté shromáždili všechny prostředky, které měli k dispozici – samozřejmě včetně koupených a zaplacených mluvících hlav a propagandistů z médií -, aby je pomocí klasické taktiky „rozděl a panuj“ vykolejily.

Pozoruhodné je, že Tea Party a Occupy mají v podstatě stejnou správnou diagnózu naší společenské hádanky – totiž že nikým nevolení, nikomu neodpovědní, příliš velcí na to, aby byli uvězněni, banksteři drancují naši ekonomiku a ohrožují samotnou civilizaci ve svůj vlastní prospěch a že politici, kteří mají tyto subjekty „regulovat“, jsou jim ve skutečnosti zavázáni. Ještě pozoruhodnější je, že během několika málo let byla obě hnutí zcela neutralizována.

Jak? Rozdělili se podle falešného dělení na levici a pravici, přičemž „Teabaggers“ se stali vtipnou hláškou mezi módními liberálními okupanty, kteří konzumují Daily Show, zatímco Tea Party – poté, co se jí zmocnila Republikánská strana a její sponzoři – začala trávit více času bojem proti „špinavým hipíkům“ v Occupy než konfrontací se samotnými bankstery.

Pak najednou přišly kulturní války, které zcela vytlačily řeči o banksterech a revoluci. Stranické masy, které proti sobě poštvaly probuzený Hollywood, pravicové rádio a mainstreamová alternativní média, téměř zapomněly, v čem spočívá skutečná moc ve společnosti, a už vůbec ne na to, jak blízko jsme kdysi byli k tomu, aby se naše moc projevila.

To se však nyní mění. A tato změna je patrná na tomto obrázku:

A group of people protesting outside a building

Description automatically generated

Posmívejte se, chcete-li, ale vaše nedůvěřivost jen svědčí o neschopnosti pochopit podstatu změn, které se kolem nás odehrávají.

Jak říká b887: „Někdy zapomínám, jak moc jsme tu informovaní.“

Je na čase si uvědomit, jak jsme skutečně informovaní. Je čas uvědomit si, že se nacházíme uprostřed skutečně revolučního období. Je čas ocenit skutečnost, že, jak kdysi řekl Zbigniew Brzezinski:

Poprvé v dějinách lidstva je téměř celé lidstvo politicky aktivní, politicky uvědomělé a politicky interaktivní. V nejodlehlejších koutech světa zůstalo jen několik málo ohnisek lidstva, která nejsou politicky bdělá a neangažují se v politických zmatcích a pohnutkách, které jsou dnes tak rozšířené po celém světě. Výsledný globální politický aktivismus vyvolává prudký nárůst snah o osobní důstojnost, kulturní respekt a ekonomické příležitosti ve světě bolestně poznamenaném vzpomínkami na staletou cizí koloniální či imperiální nadvládu.

Brzezinski – sám patolízal, který se snažil získat přízeň establishmentu – chápal toto globální politické probuzení jako hrozbu.

Ale my víme víc. Víme, že to představuje naše nevyhnutelné vítězství.

Teprve začínáme chápat svou sílu. Dnes možná protestujeme před CTV, ale zítra dokážeme, že CTV je zcela zbytečná. Nahradíme ji.

A jakmile tuto revoluci dotáhneme do logického konce a přestaneme předávat svou moc a autoritu banksterům a jejich globalistickým technokratickým přisluhovačům, budeme nezastavitelní.

Odpověď na „rozděl a panuj“ je pozoruhodně jednoduchá: sjednotit se a vyhrát. A toho se globalisté v konečném důsledku bojí nejvíce.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. + Žádné sci-fi: hromadná výroba robotů – video záznam, zde:

    https://twitter.com/zhang_heqing/status/1788045678868111677

    = Video z výzkumu a hromadné výroby robotů v čínské továrně. Podle videozprávy vstoupili čínští biomimetičtí humanoidní roboti do fáze sériové výroby, kdy do roku 2030 chtějí nasadit s pomocí umělé inteligence roboty a autoamtizaci do všech oblastech našeho života.. Nejen prosadit umělou inteligenci na úřady, do škol, programovací práce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů