Dr. Vernon Coleman – Proč vlády chtějí a potřebují druhou vlnu koronaviru?

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman, autor více jak 100 knih, mluví o druhé vlně koronaviru, proč ji vlády a elita chtějí, a že celá situace kolem koronaviru je velký hoax.
Facebook
Telegram
VK

Přepis videa:

Dr. Vernon Coleman: Doposud se jim docela dařilo s pomocí velmi nepřesných předpovědí různých tvůrců matematických modelů, kteří nikdy nediagnostikovali nebo neléčili pacienta. Podařilo se jim velkou část světa dostat do domácího vězení, uzavřít globální ekonomiku, uzavřeli školy a vyhubili velký počet starých lidí, miliony neléčených pacientů odsoudili k smrti.

K ničemu z toho nebyl samozřejmě žádný důvod… věděli jsme to, a oni také. Virus, což byl důvod tohoto uzákoněného chaosu, nikdy nebyl nebezpečnější než obyčejná chřipka. Počet lidí, které zabila předepsaná léčba, karanténa a společenské rozestupy, zdaleka přesáhne počet úmrtí na koronavirus. Otázka, kterou si teď musíme pokládat, je: Přijde druhá vlna? A následné otázky… přijde třetí vlna, čtvrtá vlna nebo pátá vlna? Ve skutečnosti jsem přesvědčen, že by žádná neměla být.

Viry se tak z mé zkušenosti obvykle nechovají. Stejná chřipka se opakovaně nevrací. Ale to neznamená, že druhá vlna nepřijde. Oni se jeví dost sebejistě, že přijde. Lidé, kteří kontrolují zločin kolem koronaviru, chtějí druhou vlnu, protože nás potřebují udržet pod kontrolou, ale ví, že realita je proti nim. Příliš mnoho lidí je už imunních.

Virus je nejspíše slabší, počasí je teplejší, a většina zranitelných je už mrtvých. Šéfové nemocnic v Británii zavraždili deseti tisíce starých lidí tím, že je poslali – ať už otestované nebo ne – do domovů důchodců. Jakoby se záměrně snažili vytvořit situaci podobné Tyfové Mary bez Tyfové Mary. Už teď se objevují známky odporu.

Příbuzná jednoho muže, co zemřel, žaluje vládu. A i když nemám rád soudní spory, přeji jí hodně štěstí. Všichni zapojení by měli zažalovat vládu. Přinutili staré a osamocené lidi, aby zůstali doma, ale připravili je o potravu a lékařskou péči. Byla to domácí verze vražedné liverpoolské cesty. Jak se předpovídalo, našla se rozkládající se těla osamělých starých lidí, kdy mnoho z nich nejspíše zemřeli z vyhladovění. Nemohli do obchodů a nemohli si zajistit dodávku jídla, a navzdory slibům politiků, nikdo jim nepomohl.

Vládě to nebude vadit… ušetří několik set milionů ročně na důchodech a zdravotní péči. Lidé začínají být nepokojní. Ignorují zákony a zpochybňují, co se děje. Někteří se obávají vakcíny, kterou slibují, nebo spíše kterou hrozí. Lidé jsou podráždění z vymývání mozků a záměrného tvoření strachu a technik zastrašování, sledování a vynucené izolace.

Více lidí chápe, že obvykle nemáme globální restart, jak mu někteří říkají, kdykoliv je chřipková sezóna. Každopádně vlády chtějí druhou vlnu. Vše, co se děje, je o kontrole, moci a penězích. Bude velmi snadné prokázat, že druhá vlna existuje. Média nás neustále varují, že druhé vlny se už v nějakých oblastech světa objevují.

Bude velmi snadné prokázat, že přišla druhá vlna. Pokud někdy byla situace „oni versus my”, tohle je ona. Oni budou více lidí testovat. Mnozí z těch testovaných bude mít nemoc, ale bez příznaků… na tom nesejde. Byl tohle důvod, proč před měsíci netestovali více lidí, kdy informace, které by testy poskytly, by nám pomohly vyhnout se karanténě? Čekali s testováním, dokud nebudou potřebovat prokázat druhý nárůst infekce? Budou hrozby opakovat, dokud se plně nepodvolíme a nepřijmeme cokoliv, co nám nařídí. Dokud nebudeme prosit o vakcínu, kterou slibují, nebo kterou nám hrozí… záleží, jak se na to díváte.

Tvrdí lidem, že vakcína je lék. Ale nechtějí lék příliš brzy… chtějí, aby strach mezi lidmi pokračoval. Stojí za to poznamenat, že farmaceutická společnost AstraZeneca začala tvořit 2 miliardy dávek vakcíny proti koronaviru, i když testy bezpečnosti a účinnosti nebyly dokončeny. To ukazuje sebevědomí a odhodlání, být první, pokud nic jiného. Dokonce Bill Gates, světově samozvaný mluvčí všech lékařských záležitostí přiznává, že obvykle trvá pět let, připravit a testovat vakcínu.

Nakonec samozřejmě přijde vakcína, protože je to dokonalý způsob, jak nás přinutit, přijmout identifikační karty… nejspíše jim budou říkat certifikáty. Nebo tetování, a těm budou říkat implantáty. Nebo aplikace a těm budou říkat aplikace. Vakcína bude povinná, i když se jim podaří tomu slovu chytře vyhnout. Jsem přesvědčen, že pokud přijde druhá vlna, bude záměrně vytvořena. Mohou ji obvinit z demonstrací, které jsou povolené, i když demonstranti porušovali zákony o karanténě a rozestupech.

Tohle přispěje k rozdělení v naší společnosti a zvýší to rasismus. Zlé vlády chtějí lidi rozdělené. V polovině března 2020 jsem celou tuto věc nazval hoaxem. Moje první video z 18. března použilo to stejné slovo. Název byl: Koronavirové šílenství – hoax století. Od té doby se stalo více než zřejmé, že nic z tohoto se nestalo nahodile nebo prostou neschopností, i když jsme viděli i velkou míru neschopnosti. Tohle vše je o kontrole, penězích a moci. Zdálo se, že jde o hoax, pak se z toho stal skandál a teď je to zločin.

Nic není nemožné. Pokud nejste paranoidní, bojím se, že nedáváte pozor. Lidé, které chtějí ty tři věci, používají hrozbu druhé vlny, aby nás udrželi pod kontrolou. Umožňuje jim to, si odůvodnit každou novou šílenost jako třeba povinné nošení roušek. Je to neustálá hrozba. Pokud nesníte brokolici, nedostanete zmrzlinu. Počkej, než přijde táta. Pokud se nebudeš chovat slušně, nepůjdeš ven. Pokud budeš dělat hluk, budeš mít domácí vězení. Pokud nebudeš dodržovat zákony o rozestupech a pravidla karantény, přijde druhá vlna.

Zákony o rozestupech a karanténě budou striktnější než předtím. Pokud se opovážíte zpochybnit naše předpovědi, pokud budete mluvit pravdu, umlátíme vás k smrti propagandou a napadáním. Pokud budeme muset přijít s druhou vlnou, ujistíme se, že část viny spadne na ramena těch, kteří zpochybnili, co děláme. Systém sledování je způsob, jak lidi udržet trvale uvězněné.

Pokud nás přinutí, přestat platit hotovostí budou neustále vědět, kde se nacházíme. A pokud navštívíte obchod, park nebo benzinku, bude pro ně snadné říct, že jste byli v blízkosti někoho se symptomy, a tudíž musíte jít do karantény na dalších 14 dní. Utlačování veřejnosti je starodávný způsob kontrolování veřejnosti. Sovětský svaz udržoval občany v poslušnosti nedostatkem a frontami. Ukazují nám fotky obrovských, účelových krematorií plné prázdných rakví, aby nám dali náhled naší budoucnosti.

Náš svět teď vypadá trochu jako komunistický stát, ale ve skutečnosti je náš stát trochu jiný. Rychle přijímáme systém s naprostou státní kontrolou, násilně potlačenou opozicí, blízkými vazbami a přísnou regulací velkých společností. Odstranění malých podniků a zmizení demokracie. Vidíme prvky nacionalismu, rasismu a otroctví lidí.

Jestli se vám líbí překlady, ocením jakýkoliv finanční dar na podporu dlouhodobého chodu projektu. Díky Vaší podpoře zde nemusím dávat otravné reklamy. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Po celém světě se dělají změny. Například EU upustila pravidla, která jednotlivým zemím zakazovala, podporovat svoje vlastní průmysly. Výsledek je, že nadnárodní firmy nyní přijímají hromady miliard od daňových poplatníků. V roce 2008 to byly banky, dnes to jsou aerolinky a automobilky. Společnostem, které si něco našetřily, a byly rozumné, se tato šílenost nebude líbit.

A malé podniky nevyhnutelně utrpí ztrátu. Ale nadnárodní firmy, které přijaly peníze zdarma, budou úzce spjaté se státem, který ty peníze vydal. Velkým společnostem se současně nařizuje, aby přestaly vyplácet dividendy, tudíž ochuzují staré lidi, které spoléhají na soukromé nebo korporátní důchody. Chtějí, abychom všichni šli do velkého dluhu, protože lidé s dluhy jsou zranitelní a lze je snadno kontrolovat. Úrokové sazby nejspíše půjdou do mínusu, mzdy klesnou, ceny nemovitostí klesnou, a nezaměstnanost bude růst.

Na okraj… malé podniky jsou už dlouhou dobu cílem EU a individuálních vlád, protože jsou považovány za příliš nepříjemné a příliš těžké na kontrolu. Vládní půjčky malým podnikům v nevídaném lichvářském cvičení během posledních pár měsíců, umožní daňovým úředníkům a inspektorům, se hluboce ponořit a prozkoumat účty každého podniku, a nakonec je bude vlastnit stát. Fráze „v podstatě” je dnes téměř synonymem slova „realita” stejným způsobem, jakým slovo „dočasné” také znamená „trvalé”.

Politici, byrokrati a daňoví úředníci si neuvědomují, že velké společnosti kdysi byly malými podniky, a že pokud zničíte všechny malé podniky, za deset nebo dvacet let žádné velké společnosti nebudou. Vše, co jsem právě popsal, je přesná definice fašismu, což je samozřejmě blízký příbuzný komunismu, ale ve skutečnosti dost odlišný. Posledních pár měsíců byly jedny z nejtemnějších dní v historii naší planety. Když se na to podíváte chladně, byla to působivá práce. Duše světa je ponořená v temnotě.

Spousta lidí ztratila světlo naděje. Moc lidí se dnes nesměje. Úsměvy byly zdrceny… buď strachem z přeceňovaného chřipkového viru, nebo vztekem, že z tak malé hrozby byl záměrně vytvořen naprostý chaos. Jakékoliv zbývající úsměvy jsou ukryty za rouškami. Naše ekonomika bude restartovaná… ať to znamená cokoliv, a mám nějaké představy. Budeme kontrolovaní aplikacemi na svých chytrých telefonech. Ti, kteří nemají chytré telefony, a povinné aplikace, budou vyloučeni a stanou se cizinci.

Neil Ferguson z Imperial College, který tvoří matematické modely, který, jak se zdá, nás zavedl do tohoto scénáře zkázy a záhuby, se mi zdá tak přesvědčivý jako ta holčička ze Švédska, která před pár měsíci byla plná vzteku. Mají podle všeho hodně společného… aroganci, neznalost a touhu být středem pozornosti. Možná by se mohli oba přihlásit do dalšího vydání Superstar.

Určitě by předvedli působivý výkon zazpíváním písně „Loutka na provázku”. To, jakým způsobem tvoří tyto modely, ukazuje míru opovržení, kterou mají lidé, kteří naplánovali tohle ovládnutí našich životů. I když Ferguson rezignoval poté, co porušil vlastní karanténu, nedávno řekl parlamentní komisi, že počet úmrtí v Británii mohl být poloviční, pokud by Británie nařídila karanténu o týden dříve. Nicméně přiznal, že pro tato tvrzení neměl žádné vědecké důkazy. Zdá se mi bizarní, že někdo Fergusona ještě poslouchá. Kdyby byl dítě ve škole, nikdo by nechtěl opisovat jeho domácí úkol, protože by byl nesprávný. Zdá se, že se akorát umí dobře prodávat.

Ferguson původně předpověděl, že koronavirus v Británii způsobí 510 tisíc úmrtí. Ne 509 tisíc… ne 511 tisíc, ale 510 tisíc. Ta přesnost… ta přesnost.. Pro Ameriku předpověděl, že dojde k 2 milionům 200 tisícům úmrtí. Jak jsem tvrdil na začátku celé této frašky, jeho odhady byly vždy absurdní. Stojí za to poznamenat, že Jižní Korea s populací 50 milionů lidí zaznamenala kolem 300 úmrtí v celém státě. A Jižní Korea neměla žádnou karanténu. Organizátoři tohoto chaosu jsou se sebou určitě spokojeni.

Narušili miliardy životů a vytvořili teror a globální chaos. Žádná teroristická skupina nikdy nebyla tak efektivní. Každopádně tento podvod zorganizovali lidi, kteří už mají neomezené zdroje peněz a moci. Populace po celém světě přijaly příběh, že jsme ve válce proti ničivému viru, který ohrožuje celou planetu. Je to sci-fi, které se prezentuje jako zprávy způsobem, jakým Orson Welles v americkém rádiu prezentoval Válku světů a tím vyděsil miliony posluchačů, kteří tomu příběhu uvěřili.

Británie je nyní nejhůře řízená a nejméně demokratická země v západním světě. Bohatí, kteří nejsou součástí podvodu, houfně odchází z Británie. Ztráta pro vládu z hlediska výběru daní bude obrovská. Vládní ministři, kteří neví, co se děje, a hádám, že je to většina z nich, se potácí a nechápou, proč nic nevychází, a energii dávají do snahy zakrýt svoji neznalost a neschopnost.

Odborní vědci namísto matematiků na začátku věděli, že tohle není nová verze moru. Virus se označil za podobný chřipce ještě před nařízením karantény. Od začátku bylo jasné, že karanténa a společenské rozestupy nebyly nezbytné. Podívejte se, jak vlády úspěšně terorizovaly svoje voliče. Učitelé a rodiče jsou vyděšení k smrti. Pokud se zachovají absurdní zákony o udržování rozestupů, je dobrá šance, že školy a univerzity se nikdy neotevřou. Určitě ne nějak smysluplně.

Generace dětí, které by teď měly být ve škole a těšit se na letní prázdniny, budou vyděšeny k smrti. Budou tak pohlceny strachem a psychologicky zjizvené, že nikdy nebudou schopné si vytvořit náležité, blízké vztahy s ostatními lidmi mimo svoji nejbližší rodinu. Pokud a jestli se školy znovu otevřou, nikdy se nevrátí do něčeho, co by připomínalo normální stav.

Je dobrá šance, že mnoho dětí nikdy nedokončí svoje vzdělání. Je tohle vládní plán? Poskytování méně vzdělání ušetří peníze a mladé lidi, kteří jsou negramotní a neumí počítat, je samozřejmě snazší kontrolovat, a budou dělat méně problémů. V budoucnosti stejně nebudou odborní pracovníci tolik potřební, nezaměstnanost zůstane taková, jaká je, a miliony lidí budou závislí na vládě pro svoji obživu. Tohle není náhoda. V jakékoliv budoucnosti, která nás čeká, roboti budou dělat většinu složité práce.

Roboti se už učí jako číšníci, sestřičky, doktoři, kuchaři a cokoliv, co si dokážete představit. Pokud máte práci, robot ji nejspíše dokáže dělat a nejspíše bude. A když nad tím přemýšlím, pochybuji, že nějaké naprogramují jako disidenty. Komukoliv, kdo chce studovat, se řekne, aby využil online vzdělávacích programů. Rodiče budou pracovat z domu a studenti budou studovat z domu.

Představte si, kolik peněz vláda ušetří. Obchody se zavřely na tak dlouhou dobu, že mnohé z nich to nepřežijí. Kvůli absurdním pravidlům udržování rozestupů nemohou normálně fungovat, nebo ani zdaleka ne normálně. Uzavřením veřejných záchodů městské rady udělaly to nejlepší, aby se ujistily, že na Vánoce budou všechny hlavní třídy ozdobené nic tak svátečnějším jako jsou realitní cedule o prodeji domů. Všichni budeme nakupovat přes internet.

Ti, kteří nemají na internet přístup, jednoduše zemřou hlady, tak jak se už děje. Zprávy ukazují, že lidé se zabíjí, protože se bojí, že mají virus, nebo se bojí, že ho chytnou. Je to jako strach vytvořený kvůli AIDS v posledním století, kdy chvíli počet lidí, co páchali sebevraždu kvůli strachu z AIDS, přesáhl počet lidí umírající na samotný AIDS. Je zajímavé, že lidé, co panikaří kvůli koronaviru, berou každý týden do svých holých rukou recyklační popelnice, a zjevně je jim jedno, že popeláři… omlouvám se… odborníci na recyklaci… měli ruce nejen na jejich popelnici, ale také na stovkách dalších popelnicích. Popelnice jsou tedy plné různých bakterií od všech lidí, kteří se jich dotkli.

Odhaduji, že recyklační popelnice způsobují více infekcí než nádražní záchody nebo levné prostitutky. Tisíce praktických lékařů svoje kliniky zavřeli, přesvědčeni lžemi namísto důkazy. Jsou tak vyděšení, že pracují s pacienty přes telefon. Při vzácné události, kdy je osobní setkání nevyhnutelné, mají na sobě roušku, plexisklo, rukavice a plášť. Mezi pacienty čistí svoje kliniky a nikdy se pacientů bez rukavic nedotýkají.

Zdá se, že doktorům nedošlo, že tak hluboce nepříjemná zkušenost je pro většinu pacientů tak děsivá, že raději nenavštíví svého místního lékaře, ne kvůli nějakému zdánlivému riziku, ale protože proces návštěvy je silně odpudivý. Zubařské kliniky byly měsíce zavřené a nyní v Británii 40 tisíc lidí denně se přidává na čekací seznamy pro naléhavou péči.

Zubaři stejně jako praktičtí lékaři a nemocnice říkají, že nemají přístup k chirurgické roušce nemocniční kvality. Ale na internetu si je můžete klidně koupit. Miliony lidí je tak vyděšených, že s radostí přijmou systémy rozpoznávání obličejů, skeny duhovek, implantované vakcíny a otroctví. Chtějí bezhotovostní společnost a nevadí jim, že budou jako zombie, co nežijí ani nejsou mrtví, pokud jim mohou slíbit, že na virus nezemřou. Pokud jim vědci říkají, že jediný způsob, jak přežít, je postavit se na hlavu do kýble koňského trusu, s radostí tak učiní. A vědečtí poradci a matematici samozřejmě s radostí koňský trus poskytnou.

Pětina populace je tak pohlcená strachem, že svoji hotovost čistí mýdlem a vodou nebo dezinfekčními kapesníky, ale vůbec je nenapadne, očistit si držadla nebo stěny své popelnice. Alespoň to dává úplně nový význam výrazu „praní peněz”. Od dubna varuji, že dojde ke globálnímu nedostatku potravin. I když je to nevyhnutelné v důsledku nedostatku ropy, je těžké se vyhnout závěru, že tohle bylo záměrně naplánováno, abychom byli ve strachu a poslušní. Nadšenci do elektrických vozidel budou tvrdit, že je možné vyrobit kombajny poháněné elektřinou, a to je možná pravda. Ale odkud přijde ta elektřina, která bude pohánět obří farmářské stroje?

Výroba moderních hnojiv bude také nemožná. Velké společnosti využijí příležitosti, zbaví se farem, aby mohly převzít produkci potravin ve svých robotických továrnách. S jídly jako falešné maso vyrobené z chemikálií. Bude to geneticky kontrolované jídlo. Když máme dost velký hlad, sníme cokoliv. Tohle vše je součástí snahy, kontrolovat celou planetu.

Pokud si myslíte, že zním paranoidně, jen jste nedávali pozor. Musíme začít plánovat a pěstovat si vlastní jídlo, pokud chceme jíst zdravě. Hromadění zásob jídla je jako pojištění… doufáte, že ho nebudete potřebovat. Důsledek ekonomického kolapsu západního světa bude pro chudé země devastující. Převrat, karanténa a společenské rozestupy způsobí mnohem více úmrtí, než co jsem i já původně předpokládal. Desítky milionů lidí ročně umře na hlad jako přímý důsledek tohoto obřího hoaxu.

Skandál, hoax a zločin koronaviru zabije více lidí než největší tyrani v lidské historii. V druhém videu o druhé vlně vysvětlím, co dalšího dělají, co chtějí a jak tuto válku můžeme vyhrát, protože se jedná o válku. Chtějí nám vzít svobodu, my si ji chceme nechat. Chtít si ponechat svobodu, je silnější emoce než ta jejich. Oni jen bojují z chamtivosti, ale my bojujeme za svoje přežití. Proto vyhrajeme. Děkuji za sledování a za vaši podporu. Prosím, sdílejte tohle video na sociálních sítích. Je v pořádku, pokud ho chcete přeložit.

Pokud moje videa zmizí, prosím, navštivte můj web. Přepisy všech videí jsou na mém webu www.vernoncoleman.com Ještě jednou děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle. Tento kanál není zpeněžen. Nezveřejňuji tu žádné reklamy a nemám žádného sponzora. Pokud chcete vidět více mých videí, prosím, odebírejte můj kanál, protože není vždy jednoduché, ho najít. Pojďme společně šířit pravdu. Děkuji za sledování.

Ostatní videa od Dr. Vernon Colemana

https://otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-vladni-a-medialni-lzi-klamy-a-manipulace

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů