Nejvyšší počty Covid v nemocnici od března v Irsku, přestože bylo očkováno více než 91 % pacientů

Ve zkratce...

Irsko má nyní nejvyšší počet pacientů v nemocnici s Covidem-19 od března, přestože je očkováno více než 91 % populace starší 12 let - nejvyšší míra očkování v EU.
Facebook
Telegram
VK

Irsko má nyní nejvyšší počet pacientů v nemocnici s Covidem-19 od března, přestože je očkováno více než 91 % populace starší 12 let – nejvyšší míra očkování v EU.

Počet pacientů s pozitivním nálezem Covid v irských nemocnicích nyní činí 513, což jsou čísla, která nebyla zaznamenána od konce nechvalně proslulé třetí vlny minulou zimu.

Tento týden je 101 z nich na jednotce intenzivní péče, což je nárůst oproti 74 případům z minulého týdne.

CMO Dr. Tony Holohan uvedl, že je „stále více znepokojen rostoucím výskytem této nemoci v celé zemi”.

Dr. Anne Mooreová, která je odbornicí na vakcíny v UCC, podle listu Irish Times uvedla, že případů bude přibývat, dokud nebude k dispozici „vakcína blokující přenos”, protože jakákoliv ochrana před přenosem, kterou poskytují současné vakcíny, již začala slábnout.

„Myslím, že nakonec budeme muset posílit zbytek populace… protože budeme svědky obrovského nárůstu počtu případů,” řekla.

K dnešnímu dni je očkováno více než 91 % irské populace starší 12 let, což z Irska činí nejvíce proočkovanou zemi v celé EU.

Pozoruhodné je, že ve městě Waterford, které má nejvyšší míru nákazy Covid-19 ve státě, je dospělá populace z 99,7 % plně proočkovaná, což z něj činí jeden z nejvíce proočkovaných regionů na celém světě.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. >>> Dr Anne Mooreová, která je odbornicí na vakcíny … <<< Tito lidé jsou snad duševně nemocní, nebo zkorumpovaní, – vakcinace nezafungovala, tak potřebujem jinou vakcínu a narvat jí do všech.

    1. Pavle, ale dnes mají všechny ůchylky „zelenou“ tedy platí – čím šílenější nápad, tím lepší…jak to, že ještě lidé „věří“ v nějakou pandemii? – přeci jsou určitá daná pravidla v každé zemi, kdy je možné vyhlásit pandemii? proč se nedodržují? Proč ti, co jsou odpovědni – tedy mají na starosti vyhlášení pandemie, lžou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů