Exkluzivní rozhovor s Davidem Ickem u příležitosti vydání jeho nové knihy Odpověď – 1. část (CZ dabing)

Ve zkratce...

Nový rozhovor s Davidem Ickem u příležitosti vydání jeho nové knihy Odpověď, která je nyní dostupná v knihkupectví Hledající.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Druhou část rozhovoru najdete ZDE

Knihu Odpověď si můžete koupit zde: https://obchod.hledajici.cz/Icke-David-Odpoved-d13352.htm

Rozhovor zprostředkoval Veksvetla.cz

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. David Icke je velký člověk, ale bohužel není bez omylů. Neexistence SarsCoV-2 je jeho omyl, to jasně ukázala molekulární bioložka Soňa Peková, kdo měří i komcentraci toho viru ve své laboratoři a nejen ona, ale celý tým té laboratoře, již to měřili u mnoha tisíc lidí. Izolace viru je obtížná záležitost, Za izolaci viru HIV dostal Nobelovou cenu Luc Montagnier. To vyžaduje rozmnožit vir nikoliv in vvo v těle, ale mimo tělo na živné půdě in vitro, to je velice obtížné najít takovou živnou půdu, vir žije v těle, ale mimo tělo většina virů nelze rozmnožit, ale to neznamená, že neexistuje. Haim Eshed, kdo je vysoce postavený Izraelský vojenský specialista a má již 80 let popsal ve své knize, že ten vir je naprogramován tak, aby aktivoval genetické sekvence v lidském genomu, co potřebujeme k pozvednutí na vyšší duchovní úroveň v součinnosti se silným slunečním zábleskem koncem roku 2022, což je projekt ve spolupráci s Galaktickou federací. To zlo není ten vir Sars.CoV-2, ale vakcíny, což je lidská pošetilost. Ten sluneční záblesk pustí komplexní procesy na Zemi a pozvedne naší civilizaci z Kardashev 0.8 na Kardashev 1.4 a nad Kardashev 1 můžeme již být členy Galaktické federace. Prosím tohle berte vážně, není to výmysl a názor, ale pravda. Naši elitní vědci již dlouho spolupracují s mimozemšťany, ale je to utajeno, protože nejsme na dostatečně vysokém stupni jako civilizace:
  https://www.youtube.com/watch?v=6dOnw6R7Sd0
  Prosím předejte tyto informace i Davidu Icke. Sice respektujeme, když se někdo mýlí, ale je lepší, když v takových věcech je přesný. Je úplně něco jiného, když někdo jako Drunvalo Melchizedek se mýlí v otázkách, které nemůže znát ohledně časů a období přechodu do Nového Svšta, jak to jasně řekl i Pán Ježíš, že to nikdo nezná ani nebeští andělé, pouze Bůh Otec.

  1. ..hmm, od člověka, který tvrdí, že naši vědci spolupracují s mimozemšťany, těžko brát vážně i tvrzení o existenci viru.
   Takové věci se musí dokázat, a to žádný z vašich jmenovaných neudělal. Virologové totiž říkají „izolace“ procesu, který je pravým opakem toho slova. Peková je blbá jak bedna kitu. Mnohokrát byla vyzvána, aby takový důkaz předložila. Nikdy neodpověděla. Ona si hraje na počítači s pouhými sekvencemi lidského genomu – virtuální realita.
   https://ceskobezcenzury.cz/2021/10/zdravi/sona-pekova-se-boji-odpovedi-na-otazku-existence-koronaviru-sars-cov2-jako-cert-krize/
   https://odysee.com/@resetheus:5/Patna%CC%81ctiminutovka-s-Davidem:9

   Tady vám vysvětlí, jak to s tou izolací je. Nikdy nebyl izolovaný žádný vir, je to jen šarlatánství.
   https://odysee.com/@resetheus:5/Cowan-Kaufman-Adams:0

   https://odysee.com/@resetheus:5/CRUX-OF-THE-MATTER-COVID-19:0

   Nepůjdeme s přáteli ani do ničeho, kde se i nadále vyznávají obřezaní bohové a zaostalý židovský folklor. Ježíš byl sektář a samozvanec, samozval se králem. Jen idiot může někoho takového považovat za boha. Židokřesťanství bylo zrozeno jako ideologie k ekonomickému ovládnutí tehdejšího známého světa. Ve skutečnosti není globalizace vůbec nic nového, začala v 15. století, kdy se oddělilo řemeslo od zemědělství, kdy díky vynálezu ražby vznikly peníze ve smyslu slova, jak je chápeme dnes (do té doby se odlévaly a nesloužily jako oběživo) a kdy se začala budovat síť měst a ovládnutých území. Globalistou byla Církev. Říše se příliš od dnešní EU nelišila, taky nedbala etnik a národů a do jejich čela pomazávala cizince. K tomu pak přibyly další kouty světa. Je děsivé pozorovat, jak úpadku moci Církve a její ideologie ovce litují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů