Glenn Beck – „Už toho mám dost!”

Ve zkratce...

Glenn Beck ve svém srdcervoucím projevu poukazuje na korupci v politice, mluví o prezidentských volbách v USA, a jak nikoho nezajímají důkazy.
Facebook
Telegram
VK

STÁHNOUT VIDEO

Přepis:

Posledních pár dní cítím… a podle mě se cítíte stejně… takovou těžkost u srdce. Snažil jsem se to pochopit a přijít na to, co vám říct a jak to říct. Asi to budu muset říct následovně… nevím, jak vy, ale já už toho mám dost. Jsem vyčerpaný. Jsem otrávený. Už jsem měl dost. Už mě nebaví odhalovat korupci, dělat výzkum…. létat do zámoří a nechávat si přeložit dokumenty, aby byly na detail přesné, prezentovat důkazy… víme, co se děje… až na to, že jak to odhalíme, nic se nestane. Nikdo nejde do vězení… nikdo už za nic neplatí. Nic…

Pokud vy a já bychom udělali jen polovinu věcí, co denně dělají ti papaláši ve Washingtonu, šli bychom do vězení. Clintonové to prošlo… i levice věděla, že Clintonova nadace je špinavá. Prodali uran našemu největšímu nepříteli – Rusku. A nic. Nic. Clintonová může vzít přísně tajné emaily a dát si je na svůj server ve svém domě! Něco, za co byste vy a já šli do vězení. Seděli bychom na doživotí. Žádný problém… Útok v Benghází? Nic. Nejen, že jsme vám ukázali, že jsme prodávali zbraně skupině v Sýrii, ze které se stala ISIS… to jsme dělali v Benghází. Nejen to, ale jen zavraždění amerického velvyslance a ještě k tomu na den Veteránů jsme opustili naše vojáky! Stalo se něco? Ne, ne. Ne. Nic. Nic.

Už mě to nebaví. Jsem vyčerpaný z toho, být otevřený a říkat: Dobrá, prozkoumejme špehování tohoto prezidentského kandidáta. To je dost velké obvinění. Dělali to? A pak zjistit, že ano, a nic se nestalo! Trump prý konspiroval s Ruskem. Bože! To by měl být největší skandál všech dob, kdyby to byla pravda. Kdyby to nebyla pravda, a začalo se to, a papírové důkazy dokonce ukazují, že o tom věděli, až do Bílého domu! Řekli byste si, že to by byl ještě větší poprask. Lhaní u FISA soudů? Nic. Vytvoření seznamu nepřátel? Nic.

Využívání našich tajných služeb k asistenci na této operaci. Utrácení milionů dolarů na tvrzení, o kterém věděli, že není pravdivé. Koluze s Ruskem? Věděli to, ještě než byl prezident zvolen! Skandál, ztráta miliard dolarů daňových poplatníků v Ukrajině? Žádný problém. Lži a koluze s Obamovou vládou v Ukrajině? Žádný problém. Zapomeňte na společnost Burisma… to bylo kolik? 7 miliard dolarů? Koho to zajímá? Podívejte se na Hunter Bidena a jeho otce v Číně! K tomu ale nemáme důkazy… ano, máme.

Máme veškeré důkazy, které by stačily komukoliv, kdo je upřímný. Máme všechny dokumenty na jeho vlastním zatraceném notebooku, které byly ověřeny lidmi, kteří s ním pracovali, kteří byli demokraté, kteří měli ty stejné emaily na svých vlastních počítačích! A nic… Skandál našeho soudnictví, hluboký stát, ve který jsem před čtyřmi lety nevěřil… Bože, musíte být mrtví… a nejspíše volit v posledních volbách… jestli hluboký stát nevidíte. Korupce našich médií. Naše média nám říkají, abychom popírali, co vidíme na vlastní oči. Hoří tam auto a oni: „Tady se nic neděje.” Za vámi hoří auto!

Ale toho si nemáme všímat. Z dobra se dělá zlo a ze zla se dělá dobro. Chtějí po vás, abyste nevěřili vlastním očím, ale abyste věřili jim. Radikálové ničí naši zemi v ulicích měst. Nemají ani Trumpovy, ani Bidenovy, ani americké symboly. Ale nebojte se, tohle je mírumilovná skupina. Vážně? Naše děti jsou indoktrinovány různými nesmysly. Říká se jim, že jsou rasisté jen na základě barvy, se kterou se narodili. Učitelské odbory se naprosto vymkly kontrole. Black Lives Matter šíří lži… Nikoho to nezajímá.

Nikoho nezajímá, že Black Lives Matter je ve skutečnosti korporace. Že Black Lives Matter na svém vlastním manifestu napsali, že chtějí zničit nejužší rodinu! To je ale v pořádku… Antifa? Ne. Ti se na ulicích chovají klidně. Je to jen myšlenka… ano, stejně jako nacismus byla myšlenka. Pokud ale podporujete ústavu, pokud jen řeknete: „Chci férové a legální sčítání hlasů,” jste hned radikálem. Jste protivládní fanatik… už toho mám dost. Mám toho dost. Minulý týden jsem skoro nevysílal, protože tohle jsem vám chtěl říct. Až na to, že bych poté řekl: „Tak zatím.” Víte, jak je tohle těžké? Vím, že to víte, protože to děláte ve svém životě. Víte, jak je těžké, tyto věci znát, být schopen tyto věci prokázat, a přesto to nikoho nezajímá, a vy jste ten špatný. A pak si říkat: „Zůstaň v klidu a v srdci si drž lásku.” Něco vám povím. Nic není u konce.

CNN a kupodivu i Fox News nemají moc k tomu, vyhlásit vítězství pro kohokoliv. Pokrytectví ze strany mainstreamových médií a levice, kteří apelují na Trumpa, aby uznal porážku a přijmul výsledky, je ohromující. Kdy demokraté s radostí přijali svoji porážku? Kdy to udělali? Kdy v posledních 20 letech přijali porážku? Ani jednou od George Bushe staršího. Al Gore v roce 2000 spustil 36 denní právní bitvu. Tehdy jsem byl na Floridě. Porážku plně přiznal až v prosinci! I do dnešního dne stále říkají, že George Bush ukradl volby.

Celou dobu ho delegitimizovali. To byla jen zkouška nanečisto ve srovnání s tím, co udělali Trumpovi. Demokraté do dnešního dne tvrdí, že Rusko ukradlo volby v roce 2016. Ve snaze to prokázat utratili 32 milionů dolarů. My jsme utratili nějakých 100 dolarů a čas na telefonu a ukázali jsme vám, že to nebyla pravda. Kdo je současný guvernér Georgie? Když se zeptáte Stacey Abrams a ostatních z demokratické strany, je to Stacey Abrams. Nevzdali se toho… ona stále říká, že to nebyly legitimní volby. Prohrála o 50 tisíc hlasů. „To neplatí.

Ve skutečnosti jsem vyhrála.” Demokraté jsou ti největší břídilové všech dob, ale Trump… pokud neustoupí… víte co, trhněte si. Existuje proces. A Trumpova kampaň má každé právo na to, ho dokončit. Možná to změní nebo nezmění výsledek voleb, ale na procesu záleží! Na právu záleží! Demokraté a média dělají vše ve své moci, aby vás přesvědčili, že to, co Trump teď dělá, není normální. Je to normální. Už před těmito volbami jsem vám říkal, jak levice připravuje protesty na ulicích, aby přinutili Trumpa přiznat porážku.

Dělala to pravice v roce 2000? Začali jsme věci zapalovat, když probíhalo vyšetřování Ruska? Ne. A Will Barre… kde sakra jste? Už mě nebaví poslouchat všechny, jak říkají, že jste tak skvělý. Jak jste ten nejspravedlivější. Kde k sakru jste? Nevěříme našemu soudnictví. Co děláte?! Levice se organizuje, aby přinutila Trumpa odstoupit. Nyní se přesouvá do druhé fáze… minulý pátek začaly nové protesty. Když si projdete jejich seznam, plánují akce až do ledna. Ale momentálně jsme v oku bouře. Všichni byli připraveni se bouřit na ulicích, a vypadalo to, jakoby jim někdo zavolal a řekl: „Ne, zastavte se. Vypadá to, že to možná zvládneme bez výtržností.” Je zvláštní, jak klidná je situace.

Ale zaručuji vám, že jakmile to bude vypadat, že mají jakékoliv důkazy o ukradnutí voleb, nebo to jen byla upřímná chyba… zaručuji vám, že okamžitě budou na ulicích dělat výtržnosti. Dříve jsem vám ukazoval pilíř těchto protestů. Šlápnou na plyn ve chvíli, pokud Trump odmítne ustoupit. Čím déle se tohle bude táhnout, levice bude o to více volat lidi k tomu, aby vyšli do ulic. Zapomeňte na to, že takto ten proces funguje. Proces, kterého demokraté využívají pokaždé, když prohrají. Přestaňte mě poučovat o snaze delegitimizovat dalšího prezidenta. Oficiální to bude až 9. prosince! Ústava popisuje proces a Donald Trump má povinnost, prošetřit tyto volby. Ano, jsou tam anomálie.

Věřte tomu, nebo ne. Je důležité, abychom dokázali oddělit svinstvo od skutečných otázek… a momentálně jsme po krk ponoření ve velkém svinstvu, pokud se podíváte na internet. Vsadím se, že existují ruští agenti, kteří teď hrají na obou stranách. Zjistíte, že Trumpova kampaň se nyní zaměřuje na všechny špatné věci nebo možná na všechny správné věci. Podívejme se na to, na co se zaměřují právníci. Protože tohle není politický proces. Minulé úterý byl politický proces… teď je to ústavní. Mám několik otázek, které by podle mě měly zaznít.

1. Proč členové dozorčí komise v Pennsylvánii nemohli dělat svoji práci? Jeden dozorčí komise řekl, a cituji: „Neměli jsme doslova žádný přístup nebo schopnost cokoliv sledovat.” Podobné tvrzení máme z Michiganu. I když dozorčí byli ve volebních místnostech, nemohli být dostatečně blízko, aby cokoliv viděli. Když se o tom lidé dozvěděli, dívejte, co udělali. No jo, to se snadno vysvětlí. Nikdy předtím jsem neviděl nic takového. Proč byste zakrývali okna? Město Detroit, které je naprosto čisté, řeklo Fox News, které je „zcela jistě” na naší straně, že to udělali, aby ochránili informace voličů a natáčení hlasování. Ale podívejte se, jak daleko od oken jsou sčítači hlasů! Jak je uvidíte?

Před více jak měsícem jsem řekl, že to budou změny v pravidlech… a zaručuji vám, že v tomto je dostanete, pokud existuje způsob, jak změnit výsledek voleb od Bidena… během volebního večera to vypadalo, že vedl Donald Trump, a pak najednou se to přehouplo na Joe Bidena. Možná je to legitimní. Ale něco vám povím. Budou to změny v pravidlech uprostřed hry, uchýlení se k masovému hlasování poštou. Řekl jsem vám, že to způsobí velký chaos a otevře dveře buď skutečnému podvodu nebo přinejmenším zdání podvodu. Hlasování poštou se historicky odmítá. Deseti tisíce hlasů se obvykle odmítne. V Pennsylvánii je to vždy kolem 1 %. Pokud hlasovací lístek vyplňujete poprvé, jsou to až 3 %.

Obvykle v Pennsylvánii. Obvykle za to může lidská chyba. Nesprávné vyplnění lístku. V roce 2016 se v Pennsylvánii podalo 266 208 volebních lístků přes poštu. 2 534 hlasů bylo odmítnutých. To je téměř 1 % odmítnutých. A co tento rok? Když spousta lidí hlasovala poprvé, měly by to být 3 %. Ne, míra odmítnutých lístků v Pennsylvánii byla v tomto roce 30x nižší než v roce 2016. Z více jak 2,6 milionů volebních lístků našli jen 951 nesprávně vyplněných. To je velmi dobré… to je míra 0,3 %. Ale to nic… toho si nevšímejte.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů