Plandemie 3: Velké probuzení (DOKUMENT)

Ve zkratce...

Tento dokumentární zážitek skládá zakázané kousky skládačky, aby odhalil celkový obraz toho, co se skutečně děje ve světě. Velké probuzení má být majákem, který nás vyvede z bouře do světlejší budoucnosti.
Facebook
Telegram
VK

🧡 Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné a líbí se Vám, zvažte jejich podporu zasláním daru ZDE (jak v CZK tak EUR). Děkuji za Vaši podporu, díky které můžu nadále pokračovat. David 🧡

Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 4. května 2023

Stáhnout si dokument můžete zde

Předchozí části od filmaře Mikki Willise:

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

17 komentářů

 1. Díky moc!!! Perfektní dokument, člověku až běhá mráz po zádech. Nadchl mě konec.. Zdá se, že všichni, kdo prohlédnou hru, pochopí, že silou už nic nepůjde. Různými cestami docházíme k témuž, pro strach není místo. Krása!

 2. Plandemie 3 je propagandisticky dokument, vymyvani mozku proamerickou, prokapitalistickou propagandou na ukor prolevicove, prolidove svobody osobnosti, spolecnosti, ve svetle kapitalistickych cinu dehumanizace. Nakonec i angloamerickeho nacizmu vuci jak Recku atd., Srbsku, Arabskym statum, Iranu, ted i Rusku, a s tim i vsem statum EU. I predchozimu zahajeni biologicke valky vuci lidstvu. Tedy nam, mne, Tobe, Vam. Neni tu jediny priklad z dob kapitalisticke totality, jak z boje potlacovani lidi v USA pred 1.sv. valkou, vc. rasistickeho, tak i po 2.svetove valce 15. let MCartizmu, a kazdeho vc. J.Lenona, kdo jakkoliv sel proti imperializmu statu. Ten chytrak politik nerekl, jak a cim vsim, vc. 40. atentatu na F. Castra zabranili a brani rozvoji Kuby. Posledni proslovy jak mluvciho, tak i te Cinanky a Cinana jsou jakoby zili v jine Americe nez rozdelene podporou Trumpa, a Deep Statem, ktery vytvoril nacistickou Ukrajinu, jako uzitecneho blbce, obetoval pul mil. Ukrajincu pro zahajeni dobyvacne a vyhlazovaci nacisticke expanze na Rusko. Jiz ted je videt, ze vubec nevedi, stejne jako nevedel, Napoleon, staty Dohody, Hitler, Churchil, Trumen atd., s cim si zacali. Reportaz neni schopna vsestranneho pohledu, je pro Zapadni, proAmericka, pritikomunicticka. Tedy neni protikapitalisticka, tedy je zavadejici.

  1. Plne jsi pochopil, co tahle proamericka prolhana sracka chce rict!
   Kubu dusi USA uz od revoluce a chteji ji znicit. Venezuelu totez. Rusko od zacatku jeho existence. A pry se jim dari spatne. Ze je skrti ani slovo o tom.
   Ja uz ty lzi nechci poslouchat. Zapad je degenerovany WC plny neskutecnych zmrdu u moci, kteri kaslou na lidi, ktere maji zastupovat a slouzi jenom zidovskym chazarum, kteri ovladaji tento svet!
   Pane Formanku, to nemyslite snad vazne!

  2. Pane Klemente, zdravím Vás.

   Kdyby kom. vrchnost v SSSR nezničila to, o čem sama troubila do celého světa, o nacist. Ukrajině byste nikdy neslyšel ani slovo. Dokud byla Ukrajina součástí SSSR, vše bylo, kupodivu OK. Sotva se Svaz rozvalil (nikoli sám o sobě, ale řízeně rukama ZRÁDCŮ v čele KSSS), bum-bác, začaly hořet národnostní rozbroje doslova na každém kroku, začala doslova obč. válka. Nebyl to Západ, kdo zlomil vaz SSSR, bylo to řízené samozničení rukama nejvýše postavených komunistů. A to samé učinila kom. vrchnost v Kremlu s Kubou poč. 90. let, prostě ji hodili přes palubu a bylo. O tzv. sametové revoluci v ČSSR ani nemluvě. Kdo to režíroval? Včetně „mrtvého studenta Šmída“? KGB s STB. Davy v ulicích posloužily jen jako dýmová clona.

   A když už jsme u té Ukrajiny. V květnu 2014 proběhlo referendum na Donbasu o jeho vyčlenění z Ukrajiny. S výrazně kladným výsledkem. A jak se zachoval Putin? Připojil Krym k Rusku, zatímco referendum na Donbasu velkopansky zamítl, aby se pak díval na krvavé orgie ukronacistů páchané na ruskojazyčném obyvatelstvu Donbasu. Dodnes je to tam beze změny!

   Kdyby Putin připojil Donbas k Rusku, jak to učinil i s Krymem, tedy už na jaře 2014, nebyla by dnes na Ukrajině válka ani omylem. Ostatně, pane Klement, věděl jste, že ruská armáda chrání ukrajinskou armádu, nebo-li, že proti Ukrajincům Rusko bojuje jen naoko? Vyslechněte si Valerije Pjakina, rozhodně to stojí za to:

   https://nase-pravda.net/2023-06-03-06/

   1. Mozek židovsko-katolicko-moravsko-česko-slovensko-rakouský napsal:

    Stop Putinovi a ruským švábům v ČR a na Západě ! Vivat Ukrajina a její hrdinové ! Stop StBákům, kteří dosud „umlčují“ nevinné a duševně zdravé „nežádoucí“ tzv. náhodnými úmrtími přes :

    1) komisaře : pády z výšek, dopravními nehodami, při sportu,
    2) psychiatra zasvěcenými zvaného „Prager Mengele z psychižump VFN + PNB a Chrenkova údajně smrtonosného špitálu AGEL“ : Nevinného a duševně zdravého účelově znesvéprávní, aby ho pak z blázince (kam ho poslal soudce, „Mengeleho“ komplic) převezli údajně do Chrenkova špitálu AGEL, kde mu jedinou injekcí zlikvidují z cca 75 % ledviny, mj. k „jedu“ do ledvin sestaví recept vojenský epidemiolog (s ruskou manželkou Ruslanou ?). Pak oběti podsunou přes údajně Křetínského-Tkáčův Košík.cz v potravině aktivátor cukrovky. Poté oběť přesunou do nemocnice k lékařskému komplici, kde podlehne „náhodnému“ úmrtí.

    Jedná se údajně o celostátní – původně prvotně StBácký – gang psychiatrů, psychologů, policistů, prokurátorů, soudců, notářů a advokátů a jejich nohsledů, v čele se zakladatelem daného gangu, českým excarem VK, jeho „pravou rukou“, psychiatrem „Mengelem“ a údajně komisařem s krycím jménem „Sponer“ z Cibulkových seznamů StBáků, absolventem bolševicko-komunistické VŠ SNB.

    Z opatrnosti, kvůli celostátní StBácké prosovětské „chobotnici“ v čele s VK a psychiatrem, zvaným „Mengele z psychižumpy VFN a Chrenkova tzv. smrtonosného špitálu AGEL s voj.epidemiologem, výrobcem deaktivátoru ledvin“, anuluji vše (mnou vyřčené osobně, v telefonátech, napsané na internetu, webech – i firem, lékařů atd., v mailech, SMS, tiskem, prostě všude a vše, a to zpětně i v budoucnu), čímž bych mohla poškodit ev. nevinné osoby apod., a omlouvám se, což nás naučili s příbuzným, jaderným fyzikem s IQ 165 (než ho v kožařově nemocnici údajně účelově definitivně „umlčeli“), právníci z celostátní StBácko-bolševické „kliky“ svým „zářným“ příkladem.

    Zákony si uzákonila česká proruská „elita“, na totální morální dno padlá, většinou starší prosovětští psychiatričtí a psychologičtí znalci, komisaři, SZ, soudci, notářky a advokáti, a to pouze pro svoji ochranu, zatímco jiné zákony vyrobila na tzv. objednávku k umlčování politických oponentů, nevinných a duševně zdravých „nepohodlných“ řadových občanů a nejodvážnějších bojovníků za spravedlnost a vymahatelnost práva.

    Nejde o mnou zde smyšlené SCI-FI, pohádku, mystifikaci, psychidiagnózu, psychopatologii, narkomanii, alkoholismus apod.

 3. Pane Formanku!
  Tenhle vas majak jak vy rikate tomu videu nas zavede leda tak do jeste vetsi prdele!
  Delate si z lidi srandu?

 4. +židomédia (seznam, ČT..) VŽDY lžou, např. aby mohli okupovat cizí země, lžou pro svojí propagandu (ko*kovid) a ke konci věřícím ofcím VŽDY ostříhaji vlnu..

 5. David, výborný zvuk dabingu! Gratulujem. Máš lepší zvuk než niektoré profi televízie. Len tak ďalej! Výborný dokumentarista je z teba.

  K obsahu dokumentu: Mnoho pravdy, trochu propaganda US. Je dobré pripomenúť, že americké CIA rozvracala a následne okupovala všetky slobodné krajiny sveta, vždy z toho profitovala na základe čoho vytvorila tzv. americký sen spomínaný v dokumente. Získaním nových technológií od nacistov z Nemecka sa dostala raketovo technologicky na vrchol svetovej produkcie. Nacistickí chazari s rothchildovcami tak po vojne založili Aspen Institute a Blackrock a už to šlo. Chazari v Amerike známi ako Bushovci obsadili federálny rezervný fond čím organizovaný zločin získal totálnu kontrolu najsilnejšej meny sveta.

  V ČR a SR vidíme pôsobenie americkej okupácie cez http://www.aspeninstitutece.org/people-of-the-platform/ kde je celá naša nevolená americká sebranka od Fialu, Andreja Babiša, Kisku, Adam Vojtecha a vlastne celého plandémiového covid teamu. Ak si myslíš, že Česi si volia sami vládu, študuj, študuj, študuj…

  Myšlienka novej vlády v dokumente je naivná predstava pokiaľ predtým nedôjde k vytvoreniu novej platobnej brány a novej európskej meny oslobodenej od ECB. Naposledy sa o toto pokúsil Miloševič v Srbsku na základe čoho mu mierové sily NATO zbombardovali krajinu a vlaky plné ministrov. Začnime teda v EU vytvorením vlastného platobného systému nezávislého od SEPA, od amerického SWIFTu. Začnime legalizovaním platobného systému MIR na území EU. Až potom môžme diskutovať o klaunoch vo vláde. Zablokovanie facebooku, googlu a akejkoľvek inej AI aktivity na území EU je predpokladám samozrejmosťou. Seznam.cz v rukách Blackrocku sa dá ľahko spoločne s ČT pretransformovať na národný vyhľadávač. Všetko sa dá, ak sa chce… lenže lenivosť je vždy silnejšia… Nechajme sa prekvapiť, či sa im ten Orwell podarí nasadiť a či ju stádo s nadšením prijme tak, ako prijalo plandémiu

 6. Mimořádná zpráva benjamína Fulforda

  Když jsem si přečetl zprávu o tom, že Bidenova sr*čková show dostane další peníze, dostal jsem záchvat zuřivosti a kontaktoval jsem nejrůznější lidi, abych se s tím pokusil něco udělat. Promluvil jsem u kanadského vojenského tribunálu a přesně jsem vysvětlil, jak proti Castro-Trudeauovi právně postupovat. Setkal jsem se s japonskými pravicovými politiky, policisty a vojáky a vysvětlil jsem jim, jak legálně postupovat i proti šiřitelům vakcín. Telefonoval jsem s Rusy, lidmi z Pentagonu, CIA, MI6 a dalšími, a požadoval jsem, aby se jednalo.

  Zdá se, že problém je v tom, že z asijského pohledu je lepší, když je americká vláda musí poslouchat, protože si potřebuje půjčit víc, než když USA vyhlásí platební neschopnost. Čím déle to bude pokračovat, tím slabší budou USA a tím silnější budou Asiaté. To je zřejmě skutečný důvod, proč nechali Bidenovu show pokračovat. Proto bude záležet na nás, zda budeme jednat. Pokud se tedy cítíte frustrovaní, podnikněte prosím kroky vy osobně. Zvedněte telefon, zavolejte politikům, policii atd. a požadujte akci. Kdyby každý čtenář zvedl telefon a požadoval akci, stalo by se toho více.

  https://tadesco.org/mimoradna-zprava-od-benjamina-fulforda/

 7. Svoboda jednotlivce v sociálně spravedlivé společnosti.

  Oni to chtějí, ale zároveň proti tomu bojují. Nejvíce je zajímavé to, jak spojují maoismus, socialismus, marxismus a komunismus do jednoho a nedokáží se v tom zorientovat, natož v tom, co probíhá v Číně. A to nyní nedokáže ani ten, který před padesáti lety o některých problémech mluvil a některé i dobře popsal, ale v jiných…
  Amerika je zemí svobody… Do jakého roku v USA měli černoši i ve státních organizacích svoje záchody atp.?

  Jediný, kdo tam mluví a má to hlavu a patu, tak to je bohužel již zesnulý doktor Zelenko. Ale ten měl rabínské vzdělání a přístup k mnoha dobrým učitelům a jistým informacím. Jinak je to jen přehlídka silných individualit a je velkou otázkou, zdali by spolu dokázali řídit společnost a naplnit tak ideály, které hlásají.

 8. Vivat Západ, Ukrajina a české prozápadní vlády ! Stop Putinovi ! Stop propagandě a lžím proruských nadšenců a ruských švábů !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů