Vědec Denis Rancourt o tom, proč tu nebyla smrtící pandemie, která by se šířila jako požár

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 1. února 2024

Přepis:

Myslíte si, že existují vůbec nějaké přínosy COVID vakcíny z pohledu infekčnosti, hospitalizace nebo úmrtnosti? Zjistili jste něco, co ukazuje přínos? Víte, Steve, ve vaší otázce je předpoklad, se kterým nesouhlasím. A předpoklad ve vaší otázce, se kterým nesouhlasím, je, že tam bylo něco, co mělo přinést užitek. Ne, ne. To jsem neřekl. Nepředpokládám… podle mě tam žádný přínos nebyl. Snažím se být objektivní a ptám se, jestli jste našel přínos.

Takže naše práce přesvědčivě prokázala, že zde nebyl žádný zvlášť silně nakažlivý patogen. Je mi jedno, jestli unikl z laboratoře, nebo jestli se sem dostal přirozenou cestou, nebo něco podobného, nebyl zde žádný zvlášť virulentní patogen. A nic se nešířilo. Můžeme dokázat, že se nic nešířilo. Takže k žádnému šíření nedošlo. A vzorce úmrtnosti jsou v rozporu s přijatou teorií šíření v epidemiologii pro respirační onemocnění. Lze to vysvětlit pouze tehdy, pokud uznáte, že k nadměrné úmrtnosti došlo při napadení lidí. A napadení lidí není jen vakcínami, spousta velmi zákeřných napadení měla podobu léčebných protokolů. Rozhodně, naprosto.

Ukázali jsme mapy a malé GIF filmy a všechno, kde se snažíte vidět šíření a nevidíte ho, místo toho vidíte, že se aplikuje tento protokol, pak dojde k velkému nárůstu úmrtnosti, nešíří se to, neexistuje nikde, kde se neaplikuje protokol atd. Zejména v sousedních zemích, budete mít sousední země, kde je vysoká úmrtnost a země vedle nemá nic. Přesně tak.

Takže si myslím, že jsme to byli my, kdo to skutečně tvrdil a kdo to skutečně ukázal. A počínaje naším prvním článkem z 2. června 2020, kde jsme tvrdili, že se jedná o masové zabíjení. Že ty vrcholy úmrtnosti, které se objevují… že virus čeká na politické vyhlášení pandemie, než se rozhodne někoho zabít. Přesně tak. Nic se nedělo, dokud nevyhlásili pandemii. Jo, virus je velmi chytrý. Virus poslouchá mainstreamová média, a pak se rozhodne, jestli zabije lidi, nebo ne. Je to politický virus. A nejen to, když byl virus vytvořen, byl vytvořen s pasem.

Takže nepřekračuje jurisdikce, mezi státy, mezi provinciemi, mezi zeměmi. Má úplně jiné chování, podle toho, jaký má pas. Může způsobit neuvěřitelné masové množství úmrtí na jednom místě, a jak jste řekl, hned vedle toho místa nic. Ale pak později, o rok později na tom místě, velký nárůst, který odpovídá tomu, co tam tehdy dělali. Takže jsme ukázali, že tam nebylo nic, před čím by se dalo zachránit, kromě lékařského establishmentu a vlád. Museli jsme se zachránit před těmito věcmi.

A tak pokud chcete vyrobit vakcínu, která by nás před těmito věcmi zachránila, musí to být velmi toxická vakcína, kterou vpravíte do lidí, kteří to chtějí udělat. Takže chcete vakcínu, která by nás zachránila před těmi útoky na nás. V podstatě zabíjet lidi vakcínou, abyste je zachránili před útoky vlády. Ano.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. Práva spočívají v několika pilířích:

  – Magna Charta (a všechna následná potvrzení): Soubor dřívějších zákonů, které ukazují, že člověk nemůže být poškozen nebo utrpět ztrátu svobod bez spravedlivého procesu před nestrannou porotou.
  – Korunovační přísaha : Monarchie přísahala, že bude dodržovat zákony a svobody obyvatelstva a také že bude dodržovat protestantskou víru a všechny její kodexy chování.
  – Zákon o lidských právech z roku 1998 : Tím byla do zákona uvedena doporučení Evropské komise pro lidská práva a Všeobecná deklarace lidských práv. Vaše práva jsou nyní zákonem.
  – Zásady obecného práva
  – Zákon o bezpečnosti a ochraně zdraví
  – Zdravotnické právo
  – Právo klinických studií
  – Právo na ochranu osobních údajů
  – Cenzurní právo a svoboda projevu
  – Svoboda myšlení a náboženského vyznání

  Ale všechny tyto zákony byly porušeny politikou COVID-19 a jejím prováděním. Žádný z těchto zákonů však nelze za žádných okolností derogovat – takže jejich porušení výlukami, sociální distancí, nucenou karanténou, PCR a očkováním bylo a zůstává nezákonné.

  Je už dávno zcela zřejmé, že mandáty COVID byly naprosto nezákonné – porušující:
  – zákon o lidských právech
  – Obecné právo
  – Právo týkající se lékařské praxe
  – Právo klinických studií
  – právo v oblasti zdraví a bezpečnosti
  – Právo na ochranu soukromí
  – Cenzurní právo
  – Právo nenávistných projevů
  – Předpisy o bezpečnostních zkouškách
  – Protokoly o testování na zvířatech
  – Předpisy o testování účinnosti
  – Správná výrobní praxe
  – Nesprávné označení výrobku (genová terapie, nikoli vakcína!)

 2. + Nedávných 11 studií prokázalo, že vitamin D min. snižuje riziko „onemocnění“ na ko*kovid, např. zde je časová osa klinických důkazů pro vitamin D a paracetamol:

  twitter.com/CovidAnalysis/status/1671985779743268864

  + Už dávno existuje doba, kdy ověřené klinické studie prokázaly účinnost „alternativní“ léčby namísto smrtících a toxických „vakcín“ např.:

  i.postimg.cc/C1yCxN0z/1500×500.jpg

  + Pohled do hlubin registračních studií mRNA vakcín:

  smis-lab.cz/2024/02/01/pohled-do-hlubin-registracnich-studii-mrna-vakcin/

  …Vakcíny na bázi mRNA skutečně spadají do kategorie „genová terapie“ a americké úřady musely narychlo změnit definici vakcíny, aby se do ní produkty firem Pfizer a Moderna vůbec vešly…V registračních studiích se nikdy neprokázalo, že by vakcíny bránily přenosu infekce či jakkoliv snižovaly riziko hospitalizace či úmrtí s covidem. Ikonická účinnost 95 % byl „účetní trik“ způsobený tím, že mnoho lidí s podezřením na infekci vůbec nebylo testováno. ..Z registračních studií byly vyloučeny klíčové skupiny, především těhotné ženy, staří a nemocní lidé či imunokompromitovaní jedinci. atd.atd.

  + Bez nadsázky lze říci, že „očkovací ko*kovid program“ byl a je ve VŠECH MOŽNOSTECH nezákonný. Vzhledem k naprostému nerespektování zákonů, které politika ko*kovid prokazuje, nemáte absolutně žádnou potřebu se takovými zásadami řídit. Ve skutečnosti máte podle zákona povinnost takovou politiku odmítnout a postavit se proti ní!!
  Pamatujte si prosím tři věci: Nemůžete být potrestáni za nedodržování něčeho, co je nezákonné! Ve skutečnosti máte podle zákona povinnost bránit se něčemu, co je nezákonné! Každá organizace, která nařizuje nebo vynucuje něco, co je nezákonné, může být žalována za ztráty a škody!

  !! VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM !!

  1. + Nová studie k doplněk vitaminu D – snižuje riziko srdečního infarktu. Udržování zdravé hladiny vitaminu D vám nejen pomůže vyhnout se výše zmíněným nemocem, ale podle nedávné studie australských vědců může také pomoci snížit riziko závažných kardiovaskulárních příhod, jako je například infarkt, viz:

   studyfinds.org/vitamin-d-heart-attacks/

   + Proč vitamin D3 zachraňuje životy:
   brighteon.com/a9575af9-1514-49af-a8b8-c11212eb6b94

  2. Ty svi*ně jedou po datech co se jim nehodí do krámu rychle.. Zde je reup snímku který už stihli smazat z mého postu výše!! (ověřené klinické studie prokázaly účinnost „alternativní“ léčby namísto smrtících a toxických „vakcín“):

   pasteboard.co/rcqXCNKi1HDv.jpg

   + záloha ještě tady:
   i.postimg.cc/mkc0H9gc/studykotashelp.jpg

   1. + Mediální osobnost Megyn Kellyová se dostala do křížku s velkou farmaceutickou společností Moderna poté, co zveřejnila poškození způsobené vakcínou mRNA..
    megynkelly.com/2024/01/29/a-new-report-suggests-moderna-tried-to-suppress-megyns-comments-about-her-covid-vaccine-side-effects/

    + Vynálezce lipidových nanočástic používaných v injekcích mRNA od začátku VĚDĚL, že nezůstanou v paži:
    expose-news.com/2024/01/26/the-inventor-of-lipid-nanoparticles-knew-the-mrna-would-not-stay-in-your-arm-but-they-could-not-let-the-public-know/

    + Všechny varianty KO*KOVID odolávají VŠEM protilátkám vyvolaným mRNA vakcínou, zjistily studie:
    mdpi.com/2076-393X/11/11/1720

    theepochtimes.com/health/covid-variants-resist-antibodies-from-2nd-and-3rd-covid-19-mrna-vaccines-5578480

   2. + Škodlivost vakcín proti covidu-19 převažuje nad přínosy, tvrdí studie:
    echo24.cz/a/H5F9j/zpravy-svet-skodlivost-vakciny-proti-covid-udajne-prevazuje-nad-prinosy-tvrdi-studie

    + Očkování mu převrátilo život naruby. Podejte žalobu, vzkázal stát:
    seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-ockovani-mu-prevratilo-zivot-naruby-nestihli-jsme-podejte-zalobu-vzkazal-stat-245303

   3. + The EpochTimes přinesly zajímavý článek o rozvoji onkologických onemocnění po boosterech mRNA vakcín proti ko*kovid:
    epochtimes.cz/2024/02/05/casovana-bomba-narustu-rakoviny-po-booster-ockovani-na-covid/

 3. Dne 13. prosince 2022 vyzval guvernér Floridy, Ron DeSantis, k sestavení takzvané Velké poroty (Grand Jury) za účelem vyšetření zločinů covidismu. Velká porota je orgánem floridského Nejvyššího soudu a v tomto případě jí bylo zadáno „vyšetřit zločiny, které byly na Floridě spojeny s vývojem, propagací a distribucí vakcín proti covid-19“. Porota byla složena 26. června 2023 a dne 2. února 2024 vydala první průběžné stanovisko, které si můžete přečíst zde….

  Jak je důležité míti Floridu:
  https://smis-lab.cz/2024/02/13/jak-je-dulezite-miti-floridu/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů