Jak Pfizer vydírá státy skrze své covid vakcíny

Ve zkratce...

V této reportáži uslyšíme znění odhalených smluv, které Pfizer podepisuje se státy. Obsah těchto smluv je více než alarmující. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Reportáž z října 2021: Když mluvíme o veřejném blahu… covid vakcíny mají být ku prospěchu globální veřejnosti. Ale co se stane, když výrobce vakcín začne tyranizovat? Vlády jsou umlčovány, dodávky jsou pozastaveny a zisky mají přednost před záchranou životů. Nepopisuji tu hypotetickou situaci. Popisuji to, co dělá Pfizer. Americký farmaceutický gigant dělá tohle vše… tyranizuje státy, aby se podrobily jeho požadavkům. Poprvé jsme o tom mluvili v únoru 2021.

Reportáž z únoru 2021: Když země jako Indie posílají chudším státům vakcíny zdarma, jsou společnosti jako Pfizer, které tyranizují vlády. Pfizer požaduje kompenzaci výdajů z jakékoliv budoucí žaloby. Pfizer chtěl, aby Argentina… a tohle si poslechněte… aby Argentina dala své bankovní rezervy, své vojenské základny a své budovy ambasád jako záruku. Tohle jsou požadavky Pfizeru. První z nich je: Aby se Brazílie vzdala suverenity svých zahraničních majetků ve prospěch Pfizeru. Aby zákony v dané zemi pro Pfizer neplatily. Třetí požadavek – aby Brazílie vzala v úvahu zpoždění dodávek vakcín.

Čtvrtý požadavek – aby Pfizer nebyl pokutován za zpožděnou dodávku. A pátý požadavek – aby Pfizer, v případě jakýchkoliv vedlejších účinků, byl zproštěn veškerých občanskoprávních odpovědností. Od té zprávy uběhlo osm měsíců a Pfizer se nezměnil. Stále dává přednost ziskům před veřejným zdravím. Stále nutí vlády, aby se podrobily jeho vůli. Advokátní skupina popsala detailněji, co Pfizer dělá. Získala přístup k některým utajeným smlouvám Pfizeru. A my máme jejich kopii. Tyto smlouvy jsou s devíti zeměmi a bloky. A jejich detaily jsou šokující. Zoufalé země jsou nuceny udělat Pfizeru ponižující ústupky. Prošli jsme celou smlouvu a zvýraznili jsme šest důležitých bodů. 1. Pfizer má právo umlčet vlády. Nutí státy, aby nemluvily o dohodách v souvislosti s vakcínami, které podepsaly. 2. Pfizer ovládá dary svých vakcín u zemí, které je koupí.

Pfizer rozhoduje, kam vakcíny půjdou. 3. Pfizer si pro sebe zajistil „vzdání se duševního vlastnictví”. Tento odstavec je velmi znepokojivý, protože Pfizer je obviněn z krádeže duševního vlastnictví. Platit budou vlády, ne Pfizer. 4. Pokud budou spory, budou je rozhodovat soukromí rozhodci, ne veřejné soudy. 5. Pfizer může jít po státním majetku, aby si zajistil své kompenzace. 6. Pfizer má hlavní slovo při všech klíčových rozhodnutích. Určuje harmonogram dodávek a více.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Reportáž z října 2021: Tohle jsou velmi vážná odhalení. Uvedu vám více podrobností. 1. Pfizer umlčuje vlády. Jak? Skrze smlouvy. Tyto neprůstřelné smlouvy jsou středem všeho. Mohou umlčit vlády způsoby, které si ani nedokážete představit. Podívejte, co se stalo v Brazílii. Pfizer souhlasil, že jim dodá své covid vakcíny. Ale do smlouvy si Pfizer napsal, že může přinutit Brazílii, aby nesdílela žádné konkrétnosti o své dohodě s Pfizerem. Přečtu vám to, píše se zde: „Brazilská vláda má zakázáno dělat jakákoliv veřejná prohlášení týkající se existence, tématu nebo podmínek dohody, nebo komentovat svůj vztah s Pfizerem bez předchozího písemného souhlasu společnosti.” Jinými slovy… Brazílie nemůže mluvit o dohodě s Pfizerem, dokud nedostane písemný souhlas od Pfizeru. Tohle je v podstatě případ, kdy soukromá společnost umlčuje vládu.

A to není vše. Pfizer také může rozhodovat, kdo dostane vakcínu. Řekněme, že někdo chce Brazílii darovat vakcíny od Pfizeru. Můžou to udělat? Nemůžou. Dohoda s Pfizerem brání Brazílii v přijímání darů. Nikdo této zemi nemůže darovat vakcíny od Pfizeru. Nemůžou použít jejich vakcíny, dokud si je nekoupí. Co se stane, když Brazílie nebude tato pravidla dodržovat? Následky budou vážné. Budu citovat ze smlouvy: „Pokud by Brazílie přijala darované dávky bez souhlasu Pfizeru, bude to považováno za ‚podstatné porušení‘ dohody, což umožňuje Pfizeru okamžitě smlouvu ukončit. Brazílie by po ukončení smlouvy musela zaplatit plnou cenu za jakékoliv zbývající smluvní dávky.” Brazílie by musela uhradit plnou cenu, a Pfizer ani nemusí dodat všechny dávky své vakcíny. Co se stane, když někdo obviní Pfizer z toho, že ukradl svou vakcinační technologii? Že ukradl duševní vlastnictví. Vláda bude nucena Pfizer obhajovat. Je to neuvěřitelné… museli jsme si to přečíst dvakrát.

A hádejte co… alespoň čtyři země byly nuceny ochránit patent Pfizeru. To znamená, že tyto vlády obhajují krádež duševního vlastnictví ze strany Pfizeru, zatímco Pfizer může volně používat duševní vlastnictví kohokoliv, jak se mu zlíbí. Kolumbie je jedna z těch obětí. Vysvětlím to na příkladu. Řekněme, že domácí výrobce vakcín nebo jakákoliv farma společnost v Kolumbii se obrátí na soud. A u soudu obviní Pfizer, že porušil jejich vakcinační patent. Kdo v tom soudním případu bude bojovat? Pfizer to nebude. I když Pfizer je obviněná strana, tak to nebude Pfizer a jejich právníci, co budou u soudu. Bude to kolumbijská vláa. Vláda bude muset Pfizer obhajovat. A pokud případ prohraje, bude to kolumbijská vláda, ne Pfizer, která bude muset uhradit soudní vyrovnání.

Co když se tyto vlády chtějí dostat z těchto neprůstřelných smluv? Nebudou moct Pfizer vůbec žalovat. Záležitost půjde k panelu třech tajných rozhodců v New Yorku. Pfizer bude souzen podle newyorkských zákonů a ne zákonů dané země, kde své vakcíny prodává. A tyto země budou těžce platit, pokud to řízení prohrají. Pfizer může požádat vládu, aby mu přesunula kontrolu nad státním majetkem jako kompenzaci za ztráty. O jakém majetku mluvíme? V podstatě cokoliv, co suverénní vláda vlastní. Zahraniční bankovní účty, zahraniční investice, komerční nemovitosti, státní aerolinky, dokonce ropné společnosti.

Pfizer může od vlády převzít cokoliv nebo vše z tohoto. V podstatě vše je podle podmínek Pfizeru, jakmile se země rozhodne koupit jejich vakcíny. Pfizer dokonce určuje dodávku vakcín. V Brazílii, Albánii, Kolumbii… Pfizer rozhoduje harmonogram dodání vakcín a ty země budou muset souhlasit s čímkoliv, co dostanou, ať to dostanou kdykoliv. Pfizer samozřejmě určuje cenu. Určuje harmonogram dodání, nepřijímá za nic zodpovědnost, a v případě, že někdo Pfizer zažaluje, odškodnění bude platit vláda, ne Pfizer. Obchodní praktiky Pfizeru nelze popsat jinak, než… tohle je vakcinační terorismus.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Když někdo vydírá, tak musí mít něco, čím vydírá. Co myslíte že je to v tomto případě?

  1. To lidi se nechají vydírat je smutný jenom to že dělníci lidi zvyklí na ledacos být u moci by řekli ne i kdyby jim kdokoliv řek čemu se zavázali a co podepsali řekli by ne co s náma uděláte zabijete nás všechny tak prosím takhle se přebírá moc a právo zákon přestává být zákonem v platnosti při jeho porušení všichni už dávno mely říct ne a byl klid USA má myslím v druhém dodatku právo se za takových okolností seskupovat hromadně a zbrojit to ne ze šílenství ale jako poslední výstraha a to by nemělo budit dojem že to má platit jen pro USA ale všechny země když je znám morální dopad ze strany vlád k lidem v negativní důsledky které nelze přehlížet vlády musí opustit své stanoviště a to s okamžitou platností mrzačení poškození trvalé následky vražda genocida i když dlouhodobějšího trvání káži vodu a piji víno ale tohle není ještě všechno bude toho víc to se jen děje něco co už bylo předurčeno proroky tentokrát to lhaní satanovi moc nejde prošel sem tím bez léků mám imunitu nic mi není přesto tě můžu nakazit užívejme si svých dnů v dobrém co to jde zesnulým v důsledku očkování či jiného zmrzačení už pomoci nemůžeme ale pořád mužem stát na správný straně tak jako tak si do nebe tyhle krámy kolem neodnesem stradejte si poklady v nebi ne na zemi a nikdo z nás nesmrtelnosti těla na zemi nedosáhne každý máme svůj čas tak jako tak jak ho využijeme je na nás proto máme svobodnou vůli a v tom se nás satan snaží zmást každý si musí určit svůj cíl a svou stranu nejlépe vůči všem bližním jděte v pánu Bůh s vámi

  2. Naprosto s vámi souhlasím. Je to vlasti zrada a doufám že už v blízké době se probere i ta zmanipulovaná část lidstva. Každý kdo s tím má něco společného, musí být po zásluze odměněn kriminálem.

 2. Tohle není jen o Pfitzru!
  Ten to v současnosti sice vede,ale ti,kdo za tím vším stojí,to se nesmí prozatím uvádět!Vlády jsou jen ovce….jak to nakonec říkal i ten stále oslavovaný Ježíš:buďte jako ovce,neodporujte zlu!!!
  Lidé stále nechápou souvislosti,stačí vakcína a svět je jim otevřený!
  Hrůzu,která nás na konci všeho čeká ,nedokáží zatím!, pochopit.
  Jestli bude po covidu následovat marburg,tak už tady na webu asi skončíme……
  Hodně sil,pane Davide!

 3. Co je toto jako za “zprávy”? Všechny ty vaxšpíny (eufemisticky řečeno) si přece můžou Pf. a další klidně nechat. Otázka k řešení zní: proč tyhle duchovně zdegenerované bytosti už dávno nečekají ve vězení na proces à la Norimberk!

 4. Naprosto s vámi souhlasím. Je to vlasti zrada a doufám že už v blízké době se probere i ta zmanipulovaná část lidstva. Každý kdo s tím má něco společného, musí být po zásluze odměněn kriminálem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů