Nebezpečí připravované vakcíny proti covidu-19

Ve zkratce...

Lékařský žurnalista, badatel a producent filmu Vaxxed, Del Bigtree, mluví o nebezpečí vakcín a zejména o připravované vakcíně proti covidu-19, a uvádí důvod, proč bychom měli být spektičtí a opatrní s ohledem na tuto vakcínu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis videa:

Patrick: Data nám ukazují, že v roce 1975 každé dítě z 5000 mělo autismus. V roce 1982 jedno z 2500. V roce 1994 jedno z 500. V roce 2000 jedno z 166. V roce 2004 jedno ze 150. V roce 2009 jedno ze 110. V roce 2011 jedno ze 68. V roce 2013 jedno ze 45. Když to promítneme na rok 2032, každé druhé dítě bude mít autismus. To je katastrofální.

Vytvořil jsi dokument o vakcínách, festival Tribeca ho odmítl, Robert De Niro, který by s tebou normálně politicky nesouhlasil, ale protože jeho tehdy 16letý syn má autismus, dnes mu je 20 nebo 21, má k tomu emoční pouto a říká, že podle něj by tento dokument všichni měli vidět.

Del Bigtree: Ano.

Patrick: Všichni se na něj začnou dívat. Začali ti chodil emaily z obou stran. Jaký byl nejlepší argument, který jsi dostal od těch, kteří říkají: „Dele, jsi hlupák, naprosto se mýlíš. Ani se na to nedíváš z tohoto pohledu, proč se stále hádáš o vakcínách? Tohle je hoax. Je to propaganda. Ubližuješ tím životy spousty dětí.”

Del Bigtree: Pracoval jsem na televizním pořadu Doktoři, tak jsem se začal ptát všech doktorů, které jsem znal, včetně moderátorů, a ptal jsem se: Pokud se mýlím, ukažte mi kde. Chci pryč z této cesty… jsem za pravdu. Prosím, ukažte mi a vysvětlete mi, co tu přehlížím? Jak jsou tato data nesprávná? Ukažte mi studii, která může vyvrátit, co tu vidím. Budu upřímný… nikdo to nikdy nedokázal udělat. Nemohou říct, že vakcíny jsou bezpečné. Tečka. Konečná. Konec příběhu.

Nejsem proti vakcínám, jsem proti vpichování produktů, které neprošly bezpečnostními studiemi, a zadruhé, produktů, které mají ochranu odpovědnosti za škodu, což znamená, že nemohu soudit výrobce, pokud vakcína zraní mě nebo moje děti. To je problematické z toho důvodu, že od zavedení zákonu z roku 1968, který jim odebral odpovědnost za škodu, neměli žádnou tržní motivaci, vyvíjet vědu o vakcínách. Výrobci nejsou pod žádným rizikem. Znáš lidi, co jsou na peníze.

Proč by kdokoliv utrácel peníze z žádného důvodu k vývoji produktu a udělat ho bezpečnější, než jaký už je, pokud je stejně nemůžeš žalovat? Vakcína proti covidu-19. Říkají nám, že to je nejdůležitější vakcína, že si ji musíme vzít. V tuto chvíli si nejsi jistý žádnou vakcínou, ale pokud přijdou s vakcínou proti covidu-19 a budou nám říkat, že bychom si ji měli vzít, jak jistý si jsi, že bychom si měli tuto vakcínu proti covidu-19 vzít? Vůbec ne! Vím, že 99 % této země a světa si ji nepotřebuje vzít.

Každá vědecká zpráva nám ukazuje, že přes 99 % z nás… že tohle je běžné nachlazení. To je fakt. Je to nachlazení. Je smrtelné jen pro 0,26 % Američanů. Dokonce vidíme pokles v úmrtnosti, protože podle mě zjišťujeme, že tu nemoc léčíme nesprávně. Mluvíme tedy o vakcíně, kterou 99,74 % z nás ani nepotřebuje. Tak to prostě je.

Tak jako nachlazení tohle pro většinu lidí přejde bez problémů. Lidé říkají: Jste šílený. Poslechni si, jak často říkají výraz „bezpříznakový přenašeč”. To znamená někdo, kdo je tak moc zdravý, že ani neví, že tu nemoc přenáší. To je většina lidí a pokud mezi ně nepatříte, jste někdo, kdo má lehké nachlazení. Extrémní reakce se projevuje u 0,26 % naší populace, která má ostatní život ohrožující nemoci. Mimochodem nachlazení bylo vždy nebezpečné pro lidi, kteří jsou v posledních fázích srdečního onemocnění, chronické bronchitidy nebo diabetu. Ale promluvme si o této vakcíně. Za prvé… nejsem proti žádné vakcíně, které lidem doporučují. Klidně si ji vezměte… žijeme ve svobodné zemi. Mám problém s tím, jak říkají, že bude povinná.

Bill Gates říká, že chce mít povinný vakcinační program pro všech 7,5 miliard lidí na světě. Jsem přesvědčen, že tato pandemie byla naprosto nafouknutá, aby přinutili celou dospělou populaci do povinného vakcinačního programu, tak jaký mají naše děti. Tohle jsem předvídal poslední tři roky na každé své přednášce.

Tohle je cíl WHO už mnoho let a nyní to vidíme. Věřím, že tato pandemie se používá k vytvoření takových těžkostí v našem životě, nemůžeme do práce, přicházíme o peníze, musíme nosit roušky, udržovat rozestupy, nemůžeme se líbat, nemůžeme se objímat… udělají nás tak nešťastnými, že jak přijdou s vakcínou, řekneme si: Dobře! Vezmu si ji, pokud se tak náš život vrátí do normálu.

Ale věz tohle… nebude to jen ta vakcína. Jakmile umožníš vládě říct, že si ji musíš vzít, souhlasíš tím s vakcinačním programem pro každého dospělého. Hádej co? Ty jsi nedostal 54 vakcín, které dostávají tvoje děti. Teď to musíš dohnat a vzít si je všechny… a víš co? 270 vakcín, o kterých jsi nikdy neslyšel, je už schválených a ve výrobě, a tisíce vakcín jsou nyní v testování, protože budoucnost průmyslu je produkt, jehož bezpečnost není testovaná, jak jsem ti říkal, nemá žádnou odpovědnost za škodu, a může vám být vládou vnucen. Je to nejlepší produkt, jaký farma průmysl kdy měl, a tohle bude vaše budoucnost, pokud se nepostavíte za svá práva. Všechna média nám říkají, existují dvě slova, která podle mě tvoří tu nejnebezpečnější větu všech dob.

Kdykoliv čteš, že „urychlují vědu”… To teď čteme v titulcích v souvislosti s covidem-19… nepřeháním to. „Urychlujeme vědu”. Teď si promluvme o vakcíně… není to zbrusu nová vakcína. Není to další verze vakcíny proti spalničkám. O vakcínu proti koronaviru se pokouší už alespoň posledních 20 let. Konkrétně od doby, kdy jsme měli SARS, což byl koronavirus v roce 2003, několik farmaceutických společností se snažily vyrobit vakcínu proti koronaviru. V našem výzkumu jsem objevil tuto ohromující věc.

Každý experiment na zvířatech, který provedly všechny ty farmaceutické společnosti a různé přístupy k výrobě vakcíny proti koronaviru, měly stejný výsledek. V každém experimentu použily fretky. Je to populární zvíře, které má podobnou imunitu jako lidé. Dali jim testovací vakcínu proti koronaviru. Zdálo se, že zvířata na ni reagují dobře.

Řekli by: Je bezpečná. Dívejte, zvířata jsou v pořádku, vakcína jim neublížila. Dokonce kontrolovali jejich krev, ve které se tvořila spousta protilátek, takže to vypadalo, že vážně fungovala. Byli z toho nadšení. Ale stala se ještě tato věc… v experimentech na zvířatech můžeš jít o krok dál, než co eticky můžeš v experimentech s lidmi.

Tomu se říká test imunity, v rámci kterého zvíře vystaví viru. To s lidmi nemůžeš dělat. Dali fretky do kontaktu s koronavirem a každý experiment měl stejný problém. Namísto toho, aby protilátky ochránily zvíře před koronavirem, protilátky ve skutečnosti pomohly viru, aby zaútočil na jejich vlastní imunitu, která přehnaně zareagovala. Vedlo to k vážným respiračním problémům, selhání orgánů… tzv. cytokinní bouři, což znamená že imunitní systém způsobil zánět v mozku a celém těle. Spousta zvířat zemřela… bylo to tak katastrofální, že na konci zprávy o experimentech píšou: „S experimenty na lidech bychom měli být velmi opatrní.”

Jestli se vám líbí překlady a tvorba na tomto webu, ocením jakoukoli Vaši finanční podporu pro udržení dlouhodobého chodu této činnosti. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Nyní jsme ale přeskočili všechny experimenty na zvířatech a začínáme s malými experimenty na lidech, jejichž součástí nebude test imunity. Urychlujeme tedy vakcínu, která v experimentech na zvířatech byla smrtelná. Když se zamyslíš nad penězi… ty a já víme, že kde je možnost vydělat miliardy dolarů, najdeš lidi, kteří jsou ochotní přeskočit nějaké kroky, pokud tím vyhrají závod. Říkám tomu úžasný závod. Bill Gates a jemu podobní říkají, že tuto vakcínu dostane všech 7,5 miliard lidí.

Pokud tato vakcína bude levná a bude stát 100 dolarů (2100 Kč), znamená to, že tento produkt vydělá výherci tohoto vakcinačního závodu 750 miliard dolarů. V tomto závodu je 100 firem. Ujišťuji tě… pokud udělají nějaké chyby nebo budou mít nějaké problémy… řeknou si: Pokusíme se je překonat, jak produkt vyjde na trh. Nikdo se nechce vzdát takové peněžní výhry. Podle mě sledujeme potenciálně jednu z nejhorších věd, kterou jsme kdy viděli. Představa si, pokud se Billu Gatesovi splní jeho přání.

Pokud se WHO podaří přinutit vakcinovat celou planetu, všichni se budeme muset nechat očkovat, abychom mohli létat, abychom mohli jít zpět do práce, nebo budeme muset mít trasovací aplikaci, která ukáže, že můžeme do posilovny, že jsme očkovaní. Patricku, pokud se tohle stane, a oni nepřekonají tento problém, který popisují, kterému se říká „posílení imunity protilátkami”… Tony Fauci na to narážel. Říkal: „Je možné, že tato vakcína udělá lidi více nemocnými.”

Nebo vědec dr. Peter Hotez, který se pokusil o vytvoření vakcíny proti koronaviru, se setkal s Kongresem a řekl: „Máme tento problém – posílení imunity protilátkami.” Představ si, že všichni dostanou tuto vakcínu. Představme si, že ji vyrobili dobří vědci, kteří si myslí, že překonali ten problém. Ale oni neví, proč se to děje… přiznají ti, že to neví. Dívají se na jeden druh viru… existuje už 30 mutací. Co se stane, pokud všichni dostaneme tuto vakcínu… a možná vše bude v pořádku, když s tím virem přijdeme do kontaktu… ale co když za dva roky koronavirus zmutuje?

Tak jako už bylo 30 mutací… možná jich je 70… možná 71. mutace spustí tento problém, kdy naše imunita, než aby nás chránila, nás napadne. Pak úmrtnost na covid nebude 0,26 %. Co když bude 5 %? Co když bude 10 %? Co když 80 % lidí začnou umírat, protože vakcína způsobuje, že jsou víc nemocní, než aby je chránila? Zde je, co vím. Od počátku lidské civilizace jsme na planetě jsme nikdy neviděli bakterii nebo virus, který by se vůbec přiblížil k vyhubení lidstva.

Ale jsem přesvědčen, že urychlování vědy a přinucení všech, aby si tu vakcínu vzali… pokud uděláme katastrofální chybu, není možnost, jak tu vakcínu ze sebe dostat. Taková chyba, způsobená lidmi, kteří podle mě mají božský komplex, taková chyba by pro naši civilizaci mohla být katastrofální. Byl bych obezřetný… měl bych vždy mít právo, si vybrat, co se do mě vpichuje. Sám si tu vědu pročtu a vezmu si ji, pokud usoudím, že úmrtnost 0,26 % skutečně odůvodňuje podstoupení rizika vakcíny, která při experimentech zvířata zabila…

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů