Kabala II (27. část) | Velký reset, Agenda 2030 & budoucnost lidstva

Ve zkratce...

Elity používají převážně strach k ovládání lidstva. Agenda, která byla urychlena covidem, nadále pokračuje... jenže kam to celé směřuje? Co se skutečně skrývá za Velkým resetem a Agendou 2030? O tom je tento další díl Kabaly II.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Poté, co jsme naše epizody o Covidu ukončili, čelíme otázce: Co se bude dít dál? Chaos… čeká nás naprostý chaos. Je pro lidstvo nějaká naděje? Poslechněte si tuto epizodu a sami posuďte… Existuje pouze jeden mechanismus, kterým kabala může ovládat masy. Strach. Lidé, kteří se bojí, nedokážou myslet jasně. Mají tendenci ustrnout a hledají spásu u druhých, aby je osvobodili od strachu. U druhých jako je vláda nebo tzv. odborníci. Lidé se s pomocí obrací i na nás… dokonce se na nás naštvou, když jim nepředáváme naději na stříbrném podnose.

Pravdou je… je načase přestat druhým dávat vaši moc. Je načase přestat se obracet na druhé s nadějí nebo řešením vašeho trápení. Pouze vy sami se můžete zachránit. Je načase pro akci… z vaší strany. Od lidí. To, co v našich epizodách prezentujeme, jsou naše výsledky výzkumu. Říkáme tomu ošklivá pravda… a ona ošklivá je. Mnohem ošklivější, než jsme očekávali. Ale máte dvě možnosti – můžete se buď obrátit zády, protože vám to nedělá dobře, nebo to můžete přijmout jako realitu. A ano, je to špatné, ošklivé a chce se vám z toho zvracet.

Bylo by divné, kdybyste se tak necítili. Věřte mi, že my sami jsme při výzkumu prošli těmito fázemi. Ale ošklivá pravda nezmizí, jen protože se vám nelíbí. Zmizí pouze tehdy, jakmile ji přijmete takovou, jaká je, a budete jednat. Jakmile budete znát fakta, jakmile budete znát takříkajíc své nepřátele, budete moci vypracovat plán, budete vědět, co a kdy dělat.

To, co vám teď řekneme, je tak šílené, tak nehorázné, že nám pravděpodobně nebudete věřit. Nevěřili bychom tomu, kdyby nám někdo před rokem řekl, co se chystá. Proto si to po našem nahlédnutí do budoucnosti lidstva necháme říct mluvčím Světového ekonomického fóra, největší a nejnebezpečnější nevládní organizací na světě. Když je uslyšíte, jak to říkají, jak byste to mohli déle popírat. A nezapomeňte, že nešíříme strach.

Na konci tohoto dílu budete vědět, co dělat. Dobrá, jdeme na to. Představte si rok 2030. Polovina světové populace zemřela v důsledku depopulačního programu. Svět ovládla malá elitní skupina lidí, jejímž špionům se podařilo infiltrovat všechny aspekty společnosti, načež byla úspěšně vytvořena dlouho očekávaná Jedna světová vláda. Hranice zemí zmizely. Národní a osobní suverenita patří minulosti. Ve strachu z představy dalších zabijáckých virů, kybernetických útoků, jaderných válek a invazí mimozemšťanů, zbývající lidé se vzdali všeho a zoufale doufali, že je jejich vůdci zachrání. Nyní žijí v totalitním, komunistickém, ba dokonce fašistickém systému.

Sledování dosáhlo nepředstavitelných rozměrů, a to nejen v každé ulici, v každém domě, nejen v oblečení lidí nebo v náramcích, které musí nosit. Ale i dohled pod kůží. Miliardy lidí byly očipovány. Bylo jim slíbeno štěstí a božské schopnosti. Místo toho se stali zbytečnými a proměnili se v hackovatelná zvířata. Nyní je ovládá systém, který je zná lépe než oni sami, zná jejich politické názory, sexuální preference, duševní slabosti, nejhlubší obavy a naděje.

Ti, kteří ještě žijí, jsou nyní ovládáni systémem, který dokáže předvídat jejich pocity a rozhodnutí, který dokáže manipulovat jejich pocity a rozhodnutími a který nakonec může rozhodovat za ně. Jejich těla, mozky, mysli a duše byly systematicky a úspěšně hacknuty pomocí kombinace bezprecedentní počítačové síly, pochopení biologie, umělé inteligence a biometrických údajů, které shromáždili od vás, ode mě a od každého člověka na této planetě. Ti, kteří přežili program depopulace, nevlastní nic. Homo sapiens je mrtvý. Zemřel, když byl hacknut a přeměněn na hybridní kyborgy. Svobodná vůle je mrtvá. Bůh byl překonán a převzat Konečně se jim to podařilo.

To, co se tyranům v minulosti nepodařilo, se Kabale podařilo. Hackovali a hackovali a hackovali, dokud nezůstal na planetě žádný svobodně myslící jedinec. 2030… sedm let od této chvíle. Není to hezký obrázek, že? Poslechněme si, co k tomu Kabala říká, ano? Seznamte se s Klausem Schwabem, zakladatelem a předsedou Světového ekonomického fóra. Když zmíním naše jména… paní Merkelová, dokonce Vladimir Putin a tak dále… všichni jsou mladí globální lídři Světového ekonomického fóra. Jsme velmi hrdí na to, že pronikáme do kabinetů.

Schwab sděluje následující o Kanadě Věděl jsem, že polovina nebo i více jeho kabinetu jsou mladí globální lídři Světového ekonomického fóra. Nevěnujeme dostatečnou pozornost děsivému scénáři úplného kyberútoku, který by celkově pozastavil veškerou dodávku energie, dopravu, nemocniční služby, naši společnost jako celek. Krize covidu-19 se v tomto ohledu jeví jako malé narušení v porovnání s velkým kyberútokem. Komunistická Čína: Vzor pro mnoho zemí Respektuji úspěchy Číny, které jsou obrovské. Podle mě je Čína model pro mnoho zemí.

My definujeme budoucnost. Musíme deffinovat, jak by měl svět vypadat. Čtvrtá průmyslová revoluce mění vás. Rozdíl v této čtvrté průmyslové revoluci je, že ona nemění to, co děláte, ale mění vás. Když si vezmete editaci genů, jste to vy, kdo se změní a to má samozřejmě velký dopad na vaši identitu. Lidé předpokládají, že se vrátíme do starého dobrého světa, a že vše bude znovu normální. To je, řekněme, fikce. Nestane se to. Další na řadě: klimatická krize Další krize na nás čeká za rohem. A to je klimatické krize. Jaký to úžasný člověk.

A jaký dokonalý příklad dalšího sociopata šířícího strach, který umí klamat miliony lidí tím, že používá téměř nevinná slova k popisu „pěkné” budoucnosti. Vždyť právě doslova řekl, že život po COVIDu se už nikdy nevrátí do normálu, což nám celou dobu slibovali. Čínu označil za úžasný vzor pro ostatní země. Čínu, proboha, vinnou z těch nejodpornějších zločinů proti lidskosti. Rozšířil další obavy z katastrof, které vyhlížejí za rohem, jako je velký kybernetický útok a změna klimatu. Protože je to koneckonců strach, co nás drží v šachu. A nejvíc ho nadchla editace genů, která vás změní, jakože vás všechny, včetně vaší osobnosti.

Jo, a navíc prohlašuje, že oni budou určovat, jak má budoucí svět vypadat, tím je myšleno elita, méně než 1 %, které nikdo nikdy nezvolil, ale kteří to mohou udělat, protože infiltrovali téměř všechny kabinety na světě. A samozřejmě nezapomeňme na jednu větu, která ho proslavila. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. Vy, ne oni. Oni budou i nadále vlastnit všechno. Včetně soukromých letadel, která je dopravují do Davosu, kde mohou diskutovat o hrůzách klimatických změn a o nezodpovědnosti vás a mě, pokud jde o udržitelnost.

Ale přejděme k jeho nejvýznamnějšímu poradci, Yuvalu Hararimu. Co na to říká svými vlastními slovy? Určující rovnice života v 21. století, biologické znalosti vynásobené výpočetním výkonem, vynásobené daty se rovnají schopnosti hacknout člověka. Pokud znáte dostatek biologie a máte dostatek výpočetního výkonu a dat, můžete hacknout mé tělo, můj mozek a život a můžete mi porozumět lépe, než rozumím sám sobě. Můžete znát můj typ osobnosti, mé politické názory, mé sexuální preference, mé duševní slabosti, mé nejhlubší obavy a naděje.

A můžete to udělat nejen se mnou, ale s každým. Systém, který nám rozumí lépe než my sami sobě, může předvídat naše pocity a rozhodnutí, může manipulovat našimi pocity a rozhodnutími a nakonec může rozhodovat za nás. Budoucí páni planety Jak přesně budou vypadat budoucí páni planety? O tom rozhodnou lidé, kteří vlastní data. V minulosti to chtěli uděla t mnozí tyrani a vlády. Nikdo však dostatečně dobře nerozuměl biologii. A nikdo neměl dostatečný výpočetní výkon a data, aby mohl hacknout miliony lidí. Nedokázalo to ani Gestapo, ani KGB.

Dosáhli jsme bodu, kdy můžeme hacknout nejen počítače, ale i lidské bytosti a další organismy. Lidé jsou nyní hackovatelní živočichové. Konec Homo sapiens. Jsme pravděpodobně jednou z posledních generací Homo sapiens, protože v příštích generacích se naučíme konstruovat těla, mozky a mysli. Konec svobodné vůle Celá myšlenka, že lidé mají duši nebo ducha a mají svobodnou vůli, a nikdo neví, co se děje uvnitř mě, takže cokoli si vyberu, ať už ve volbách, nebo v supermarketu, to je moje svobodná vůle, to je u konce.

Dohled pod kůží Lidé by se mohli za 100 let ohlédnout zpět a označit epidemii koronaviru za okamžik, kdy nastoupil nový režim dohledu, zejména dohledu pod kůží, což je podle mě možná nejdůležitější vývoj 21. století – tato schopnost hacknout člověka, dostat se mu pod kůži, sbírat biometrické údaje, analyzovat je a porozumět lidem lépe, než oni sami sobě. Už žádná tajemství Poprvé v historii je nyní možné sledovat každého člověka po celou dobu, a to nejen to, co děláme, ale dokonce i to, co cítíme. Už víme, že korporace a vlády mohou vědět, že se nyní díváte na tento pořad. Ale to je stále ještě omezené.

Zatím nevědí, co vlastně cítíte, když nás sledujete. Ale jakmile budete mít sledování pod kůží, můžete to vědět, protože emoce a pocity jsou biologické jevy stejně jako horečka, stejná technologie. Přetvoření budoucnosti života Kontrola nad daty by mohla lidským elitám umožnit něco ještě radikálnějšího než jen vybudování digitální diktatury.

Hackováním organismů mohou elity získat moc přetvářet budoucnost samotného života. Protože jakmile něco dokážete hacknout, obvykle to také dokážete zkonstruovat. Hrát si na Boha… Po 4 miliardy let se nic zásadního nezměnilo. Celý život po 4 miliardy let podléhal zákonům přírodního výběru a zákonům organické biochemie. To se však nyní má změnit.

Věda nahrazuje evoluci přírodním výběrem evolucí inteligentním designem. Nikoliv inteligentním designem nějakého Boha nad mraky. Ale náš inteligentní design a inteligentní design našich cloudů, IBM Cloud, Microsoft Cloud, to jsou nové hnací síly evoluce. V příštích desetiletích nám umělá inteligence a biotechnologie poskytnou božské schopnosti přetvářet život, a dokonce vytvářet zcela nové formy života. Brzy vstoupíme do nové éry anorganického života utvářeného inteligentním designem, naším inteligentním designem.

Skutečně získáváme božské schopnosti tvořit a ničit. Skutečně vylepšujeme lidi na bohy. Přímo z koňské tlamy. Šokující, že? Takže si to ujasněme. Vytvářejí éru anorganického života utvářeného jejich inteligentním designem, protože Bůh neodvedl dobrou práci. Vždyť za 4 miliardy let se vlastně nic nezměnilo, že Yuvale? Je jedno, jestli věříte v biblického Boha, nebo v Darwinovu evoluční teorii. To je tvrzení, na kterém se žádný geolog ani paleontolog nikdy neshodne.

A je to absolutní urážka věřících lidí. Tento historik specializující se na středověké a vojenské dějiny nyní s nesmírnou autoritou sděluje světu, že to umí lépe než Bůh. Nyní jsme mnohem lepší než biblický Bůh. „Bůh je mrtvý. Jen chvíli trvá se zbavit těla.” – Harari ve své knizi Homo Deus Normálně bychom vám řekli vše o Schwabovi a Hararim, o jejich kořenech, o jejich skrytých záměrech. A samozřejmě jsme provedli výzkum a zjistili jsme toho hodně, například o skutečné hybné síle za Světovým ekonomickým fórem.

Nelson Rockefeller a samozřejmě jako vždy téměř nesmrtelný Henry Kissinger. Schwab a Harari jsou jen loutky Kabaly. Jeden hraje moudrého, filozofického, dokonce přátelského poradce, který dvě hodiny denně medituje. Druhý je karikatura nacisty, který ani neumí vyslovit slovo COVID. „Krize covajd-19”. „Couvid-19” Covajd? Couvid? Vážně?

Je opravdu důležité podělit se o všechny objevené základní informace v tomto konkrétním případě? Nebo bychom měli rovnou přejít k temné budoucnosti, kterou pro nás mají ve velmi krátké době připravenou? Rozhodli jsme se pro druhou možnost, protože nevěříme, že si můžeme dovolit luxus ztrácet další čas. Stručně řečeno, Světové ekonomické fórum založené v roce 1971 rozehrává moderní verzi Sionských protokolů. Po více než půl století byl každý detail agendy 21 a 2030 proveden v přesně daném okamžiku. Vše bylo pečlivě naplánováno.

Jestli Kabala něco ovládá, pak je to trpělivost. Více než padesát let plánování, přípravou zbytečných darmožroutů na to, aby dokonce byli ochotní stát se dokonalými kyborgskými otroky. Jak Světové ekonomické fórum pečlivě rozehrává svou hru, kde přesouvá pěšáky sem a tam, jeho cíle zůstávaly stejné jako vždy. Světová nadvláda, Nový světový řád, depopulace mas a naprosté podrobení zbývajících zbytečných darmožroutů.

Aby bylo možné těchto cílů dosáhnout, musela být každá část společnosti infiltrována vyškolenými agenty WEF po celém světě. Před více než 30 lety byly vytvořeny výcvikové programy, jejichž cílem bylo vybírat potenciální agenty, vzdělávat je a formovat, měnit je v dychtivé loutky, které byly následně umístěny na klíčové pozice po celém světě. Pronikáme do kabinetů. Říkejme tomu pronikání, říkejme tomu infiltrace. Buďme upřímní, je to geniální. Pokud byste chtěli, aby vaše nekalé plány byly přijaty a realizovány po celém světě, nemyslíte, že nejrychlejší a nejefektivnější způsob by byl infiltrovat každý aspekt společnosti, abyste všude nasadili své loutky?

Vzpomeňte si na dopis z Konstantinopole z roku 1489 z druhé části série. To byla rada vrchního Kabaly svým aškenázským soukmenovcům: „Udělejte ze svých synů obchodníky, aby mohli křesťany připravit o jejich zboží. Udělejte z nich lékaře a lékárníky, aby mohli křesťany připravit o život. Udělejte z nich duchovní, aby mohli ničit křesťanské kostely, a udělejte z nich advokáty a právníky, aby se mohli plést do státních záležitostí. Tímto způsobem ovládnete svět.” Infiltrace, infiltrace, infiltrace. Dělali to už tenkrát a dělají to i teď. Tentokrát začali s Globálními vůdci zítřka, ročním programem, který začal v roce 1992 a trval do roku 2003. V roce 2004 pak vznikl čtyřletý program Mladí globální lídři.

V roce 2011 byla založena komunita Global Shapers, která vybírá lidi ze skupiny mladší 30 let. Takže o jaké úrovni infiltrace mluvíme? Kabala využila svého Světového ekonomického fóra k proniknutí do všech částí společnosti na celém světě. Mluvíme o Sionských protokolech 2.0. Ukážu vám, co tím myslím. A prosím, uvědomte si, že každý podnik, který vám ukážeme, poslal své vysoce postavené zástupce, aby následovali jeden ze školicích programů WEF. Ředitelé tohoto a támhletoho. To znamená, že každý podnik a každý aspekt společnosti byl naprogramován, aby plnil požadavky WEF.

Nechte to vstřebat, zatímco budete sledovat následující. WEF úspěšně a důkladně infiltrovalo finanční svět: JP Morgan, Evropská centrální banka, Triodos Bank, Evropská investiční banka, Barclays Bank, Světová bankovní skupina, NASDAQ OMX, Deutsche Bank, BlackRock, Blackstone, Mezinárodní měnový fond, Sorosův fond, MasterCard, Lehman Brothers, Carlyle Group.

Korporace: Mercedes-Benz, Shell, AstraZeneca, Novartis, EL Rothschild, Microsoft, Ford, Siemens, Moderna, Merck, McDonalds, Beyond Meat, Oman Oil, Ebay, Alibaba, Google, H&M, General Electric, Amazon, Unilever. Nevládní organizace: ONE, Peres Center, Nadace Gatesových, Human Rights Watch, International SOS, Girls not Brides, Avaaz.org, WWF, Wikipedia, Nationale Postcode, Oxfam, WAR child, Miracle foundation, Rockefellerova nadace, Greenpeace.

Náboženství: Eboo Patel: zakladatel Jádra mezináboženské mládeže. Student WEF 2009. Shoukei Matsumoto: buddhistický mnich a ředitel Japonského společenství buddhistů. Student WEF 2013. Natalie Simons: Kněžka. Studentka WEF 2007. Ohtani Kojun: buddhistický lídr. Student WEF 2016. Média: Thomson Reuters, Comcast, Viacom, Facebook, Twitter, TikTok, New York Times, Al Arabiya, ABC News, BBC, CNN, Newsweek, INM, Washington Post, Bloomberg, The Guardian, Aljazeera, The Economist, Fox, Wall Street Journal, Forbes,v NBC, CBC, Politico, Heute, Televisa, National Geographic, CCTV, El Espectador, India Today.

Svět vědy: Harvard, Princeton, MIT, Oxford, Čínská univerzita v Hong Kongu, University of London, Nature, University of Chicago, Johns Hopkins University, Stanford, EBS, Peking University, Yale. Hollywood a Bollywood: Leonardo DiCaprio: Student WEF 2008. Farhan Akhtar: Student WEF 2014. Nini Achinoam: Studentka WEF 2011. Jodie Foster: Studentka WEF 1996. Kelly Chen: Studentka WEF 2009. Charlize Theron: Studentka WEF 2014. Salman Khan: Student WEF 2012. Chris Martin: Student WEF 2009. Ruslana Lyzhynchko: Studentka WEF 2011. J.Y. Park: Student WEF 2009. Chris Tucker: Student WEF 2006. Hiro Ozaki: Studentka WEF 2017. Oblast vzduchu a prostoru: Jamail Larkins: ředitel Ascension Aircraft. Student WEF 2011. Samantha Freebairn: australské letectvo. Studentka WEF 2016.

Královské rodiny: Král Nizozemska: Student WEF 2004. Princezna Mabel: Studentka WEF 2003. Prince Jaime de Bourbon: Student WEF 2007. Královna Belgie: Studentka WEF 2007. Princezna Švédska: Studentka WEF 2001. Princ Norska: Student WEF 2005. Princ Dánska: Student WEF 2003. Princezna Moroka: Studentka WEF 2008. Král Bhutanu: Student WEF 2008. Princ Saúdské Arábie: Student WEF 2010. Princ Dubaje: Student WEF 2008. Princezna Thajska: Studentka WEF 2010.

A v neposlední řadě… pronikli do světa politiky. Premiéři, prezidenti a poradci prezidenta, ministři, ambasadoři, členové kongresu a parlamentu, senátoři a starostové. Mluvíme o tisících loutek Kabaly, kteří touží po kousku koláče peněz a moci, kteří byli vyškoleni Světovým ekonomickým fórem a dosazeni do vysokých pozic. Velcí influenceři, kteří rozhodují o směru a obsahu vašeho života. Zamyslete se, že všichni lidé, které jsme vám ukázali, následují oficiální školicí programy, dokonce králové a královny. Proč? Jsou členové královsých rodin, proboha. Jasně vám to ukazuje, kdo je skutečně u moci, že? Množství influencerů z WEF napříč světem je masivní.

Je mnohem více členů a účastníků WEF, kteří z nějakého důvodu nemusí sledovat školicí programy. Tady jsou další přátelské tváře, které jste už pravděpodobně viděli. Jsou tam všichni významní globalisti. Ursula von der Leyenová. Bill Clinton. Maxima, královna Nizozemska. Princ William. David Attenborough. Král Charles. Přesně tak. Kabala infiltrovala všechno, jsou všude. Jaký je jejich další krok? Velký reset. Potřebujeme Velký reset. Masivní globální změna reality, která zahrne každý aspekt vašeho života. Toto je éra technologie a vědy, kdy se pocity čtou, registrují a mění, pokud je to žádoucí.

Tato éra vytrhne kořen lidského bytí, abychom mohli být ovládáni a utlačováni, využíváni nebo vyhlazováni. Následujte vědu, řekli. V této krizové době musíte následovat vědu. Ale hádejte co? Věda není o objektivních objevech. Věda se neustále mění. Věda se neustále mění. Tak proč s ní zacházet jako se svatou? Víte proč? Protože věda je o moci. Věda ve skutečnosti není o pravdě. Je o moci. Konkrétní vědce může pravda velmi zajímat, osobně. Ale jako instituce je skutečným cílem vědy moc. Proto po nás chtěli, abychom vědu sledovali. Aby jejich moc dosáhla šíleně nebezpečných výšin.

Říká se, že byste nikdy neměli dopustit, aby dobrá krize přišla vniveč, protože krize je příležitost udělat i dobré reformy, na které v normální době lidé nikdy nepřistoupí, ale v krizi uvidí, že nemáme na výběr. Většinu prací budou v blízké budoucnosti vykonávat roboti a kyborgové. Vy budete nadbyteční. A lidé, kteří se nebudou chtít zapojit do tohoto programu nebo nebudou stačit s rychlostí vývoje? Nová, masivní, zbytečná třída.

Třída, která nemá žádný vojenský ani ekonomický užitek, a tudíž ani žádnou politickou moc. Co s nimi udělat? Můj nejlepší odhad v současné době je kombinace drog a počítačových her. Drogy a počítačové hry. A možná skončí jen v izolačních nebo spíš koncentračních táborech? Existuje tedy pro lidstvo naděje? Posuďte sami. Koneckonců nejsme tu od toho, abychom vám prodávali naději. Jsme tu proto, abychom vám poskytli fakta.

Ale hej… znáte nás, ukážeme vám, co můžete udělat, abyste věci změnili. Je to v podstatě to, co vám celou dobu říkáme v našich Zoom prezentacích. Nejprve však přejděme k dalším lžím, které vás udělají šťastnějšími, že budete platit vyšší daně, a poskytneme vám obrázek o tom, co vše výše uvedené znamená pro tuto novou masivní třídu zbytečných darmožroutů. Jinými slovy pro vás a vaše děti. Následujte mě k části 28. Konec části 27. Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Moc děkuji za další díl perfektní dokumentární série, jakou PÁD KABALY bezesporu je! Cením si toho. Shlédnuto jako vždy do konce.

  1. My se známe, že mi tykáte? Začátek věty začíná velkým písmenem 🙂
   Celá série kabaly je plná „dalších“ užitečných informací, které postupně s ostatními co už vím(e) dávají smysl..

 2. Symbol žáby na obalech potravin
  V sobotu jsme měli navštěvu a přinesla čokoládové bonbóny. Holky si dali po jednom bonbonu. Když návštěva odešla, tak jsem si taky jeden rozbalil.

  Nevím proč,tak jsem k němu čuchnul a něco se mi nezdálo. Hned na to jsem šel pátrat po obale, kde jsem našel značku se žabkou. Asi tak před měsícem jsem se dočetl že produkty takto označené obsahují nějaké svinstvo.

  Druhy den jsem vytáhl bonbóny s obalem s koše a jel za kamošku co vlastní přístroj na fregvence(BICOM). Nestačili jsme se divit. BICOM nám odhalil co v tomto čokoladovem produktu se nachází.(sparkprotejn, oxid grafenu,měď, nějaký konzervanty na bázi herbicidů.) A dnes rano koupila mamka něco jako tatranku , jmenuje se to KATKA, a když se doma na to podivala pozorně byla tam taky značka s žabičkou.

  Píšu to proto aby se tato informace dostala mezi lidi,protože spoustu lidi nemá ani páru čím nás tenhle stát a EU krmí.

  https://www.szpi.gov.cz/clanek/symbol-zaby-na-obalech-potravin.aspx

  1. nedalo mi to a juknul jsem na ten BICOM-„kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie“.
   Tak to je velká paráda🙄
   já už nemůžu ty vole, to už neni ani k smíchu,.
   svět je v hajzlu, to je hotový.

 3. Dobry den
  Moc dekujem za videa ,me by zajimalo jak se branit proti tomu a co delat.Jako obycejny clovek co by jsme meli delat ,proti velkemu resetu atd.
  Dekuji

  1. Jednoducho ho netvoriť. Nepodielať sa na tvorení NWO a veľkého resetu. Nepracovať pre firmy a ľudí spomenuté vo videu. Nepoužívať ich produkty a nepodporovať ich. Áno, znamená to nepoužívať Gmail, Facebook, nečítať Forbes, nejesť u McDonalds, nekupovať Mercedes, Ford, nekupovať oblečenie od H&M, odísť od Českej sporitelni, Slovenskej Sporitelni, lebo ich vlastní Deutsche Bank, platiť čo najviac v hotovosti a pod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů