Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 2028

Ve zkratce...

Tak jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, stejně se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. Je tohle další snaha ukázat všem, co plánují do budoucna, a že počítají s dalšími pandemiemi? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jmenuji se Diana Lenska, a tohle (CDC) je zisková organizace. Není součástí naší vlády, ale jde o soukromou entitu, která vydělává miliardy dolarů z léků, z vakcín, které vás a vaše děti nutí brát už desítky let. Tato organizace, WHO (Světová zdravotnická organizace), je řízena člověkem, který ani nemá skutečné lékařské vzdělání. Tato organizace (WHO), s touto organizací (CDC), jsou řízeny šílenými maniaky. Začínáme žít v době dr. Mengeleho a gestapo sestřiček. To se bude dít v této zemi, a už se to začíná dít. Tohle – koronavirus covid-19 – nikdy nezmizí. Tohle je váš nový normál po zbytek vašeho života. Viděl někdo z vás trailer filmu, který vyjde na konci roku 2021? Jmenuje se Songbird.

Mluví v něm o covidu-21, covidu-22, covidu-23. Nikdy to nezmizí. Covid-19 začal jako scénář v roce 2019… 18. října, univerzita Johnse Hopkinsona, Událost 21. Je také známá jako Událost 2021. Tehdy se tam odehrála. Byl vytvořen scénář, ve kterém se koronavirus rozšířil z Wuchanu z Číny. A pak najednou, sotva o měsíc později, to začíná být realitou po celém světě. Už vám to dochází? Pokud si myslíte, že situace s covidem-19 je špatná, tohle jsem vytiskla… univerzita Johnse Hopkinsona.

Tyto scénáře s vakcínami a léky se provádí pravidelně. Každá druhá vakcína, každý druhý lék, který pro zisk vyrábí tyto farmaceutické korporace… vytvořily scénář. Covid-19 se změní do pandemie SPARSu, 2025 – 2028. Nikdy to nezmizí. Budou vám dávat léky, budou vám píchat špínu a chemikálie, protože to vakcíny přesně jsou… nic z tohoto nejsou vážně vakcíny. Většina vakcín jsou špína, odpad a chemikálie, které vám a vaším dětem desítky let ničí zdraví. Nepřestane to. Budou v tomto nadále pokračovat. Vyhledejte si tento dokument (odkaz na něj pod videem). Vytiskněte si ho. Pandemie SPARS, 2025 – 2028. Tohle je vaše budoucnost. Tohle je budoucnost vašich dětí, protože jste se tak ochotně poddali lži, a teď vás mají v hrsti. Hrstka lidí nyní řídí svět. Rothschildové ovládají všechny banky na světě.

Mezinárodní měnový fond s farmaceutickými korporacemi vám vše odebírají. Chtějí vše. Nikdy to nepřestane. Ukážu vám pár věcí v tomto scénáři, co plánují… a pamatujte, že covid-19 začal jako scénář. Stejně jako tohle (pandemie SPARS), co se blíží. Teď si projděme detaily. Snad to vše jasně vidíte. Tohle publikovalo Centrum Johnse Hopkinsona pro zdravotní bezpečnost. Můžete si to vyhledat, stáhnout a sami přečíst. Chci vám ukázat něco na straně 9. Má to dohromady 89 stran. Ukazuje vám to, co pro nás plánují.

Chci, abyste věnovali pozornost této sekci. „Svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit se všeobecným přístupem k informační technologii – pojmenovanou jako ‚dozvuková komora‘ – byl vybraný jako budoucnost, ve kterém bude probíhat možný scénář.” Co se stalo s USA v roce 2025, že máme svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit? Zamyslete se nad tím… Poté… pokračujeme dál… další věc, která podle mě bude pro vás zajímavá, je tato. Tato stejná věc se udělala s covidem. Všimněte, že tohle jsou noviny The St. Paul Chronicle, datum je uveden 17. října 2025. Tohle je scénář.

Tady si najdeme tohle… „CDC koncem listopadu oznámilo, že první odhadovaná smrtnost SPARSu je 4,7 %. WHO naproti tomu oznámila, že celková smrtnost SARSu je 14-15 % a více jak 50 % pro lidi ve věku nad 64 let.” Tohle vám ukáže statistiky… Míra nakažlivosti. A další zajímavý aspekt je… potřebujeme jít na stranu 17, kde vám ukážou, stejně jako tento rok, nárůsty během svátků – díkuvzdání a Vánoce. Tohle je strana 16, pojďme na stranu 17. „Nicméně během svátků díkuvzdání a černého pátku méně nakažených lidí zůstali doma, tudíž umožnili šíření SPARSu za hranici Středozápadu (USA). Přenos SPARSu se urychlil kvůli nakažlivým jedincům, kteří ještě nezačali mít příznaky.

Tyto faktory společně vedly k výrazným nárůstům v počtu ohlášených případů.” Takže znovu… Tohle si můžete přečíst… zjistěte, jaké různé scénáře uvádí pro to, co tento plán bude zahrnovat. Covid přejde do tohoto. Tohle ukazuje vaši budoucnost… nejen v USA, ale po celém světě. Zde je další zajímavý faktor. Odeberou zvířata. Plánují, že se zbaví jídla. Tohle už začali dělat v mnoha státech, ale média o tom vůbec nemluví. Tohle vám chci ukázat… „Vaše kancelář si vyžádala informace týkající se jakékoliv předchozí nemoci jako SPARS ve zvířecích populacích a potenciální imunizace nebo léčbě pro pokračující pandemii SPARS.” Tady dole píšou… Shrnutí: „Koronavirus v roce 2021 způsobil propuknutí viru v regionu 7 (jihovýchodní Asie) u kopytnatých zvířat. Naši výzkumníci vyvinuli a vyrobili interní efektivní vakcínu proti nákaze (HMRV-vac14).

Její následné schválení a použití úspěšně ukončilo šíření viru v regionu. I když byla vakcína převážně efektivní v prevenci nákazy, občas došlo k vážným vedlejším účinkům včetně oteklých nohou, vážné bolesti kloubů a encefalitidy.” Tohle vám ukazuje, co je jejich plán v roce 2021. Pamatujte, že covid nikdy nezmizí. Tohle je vaše budoucnost. Vaše budoucnost je neustálé očkování. Neustálý dohled a kontrola ze strany vlád. Teď vám chci ukázat stranu 31. Jak jsem řekla, můžete si to sami projít… Bude to jedna vakcína za druhou.

„Britská agentura pro regulaci lékařských produktů a léků a Evropská léková agentura na začátku března 2026 schválili nouzové použití nového antivirotika VMax k léčbě SPARSu. VMax byl zvážen ve Spojených státech, ale experiment proveden na začátku epidemie SPARS neprokázal jeho účinnost.” A teď tohle… tohle je z 31. ledna 2020. VMax nějakou dobu existuje. Vakcína VMax v pandemii SPARS má být použita na populaci v roce 2026. Takto tyto agendy tvoří… takto tvoří tyto vakcíny a léky, které mají už roky. Tzv. pandemie covidu se stane pandemií SPARS v letech 2025-2028. Nic se nikdy nevrátí zpět do normálu. Budou do nás cpát léky, udržovat ve strachu, neustále očkovat… a tady je další. Ze všech různých vakcín, které nám budou dávat, bude to vakcína Corovax. Corovax je další vakcína, kterou budou populaci vnucovat. Scénář pandemie SPARS v letech 2025- 2028 vytvořila univerzita Johnse Hopkinsona v roce 2017.

Corovax, která je ve scénáři pandemii SPARS zmiňovaná… podívejte se na tento článek od univerzity Thomase Jeffersona. „Nová vakcína proti koronaviru navržena k uspokojení globální poptávky.” Vyšel 7. dubna 2020. Začínáte si uvědomovat, jak si s vámi hrají, lidé z Ameriky, lidé z celého světa? Vidíte, jak tohle plánují? A co lékařská profese dělá nám všem? A jak nás používají? Teď vám něco přečtu z tohoto článku. Zvýrazním to. „COROVAX je vakcína vytvořená z části SARS-CoV-2, viru, který způsobuje onemocnění Covid-19.

Než aby použili celý virus, dr. Schnell a kolegové používají pouze jeho část, spike protein, složku, u které je největší pravděpodobnost, že vyvolá ochrannou imunitní odpověď.” Pamatujte, lidi… tato vakcína Corovax ve scénáři pandemie SPARS byla veřejnosti představena v roce 2027. Další věc, kterou vám chci ukázat, je tohle – COROVAX Ltd.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu a udržení chodu projektu, děkuji. David

Tato společnost byla založena 12. března 2020 v Londýně v Anglii. Její účel: „Výroba základních farmaceutických produktů. Výzkum a experimentální vývoj biotechnologie.” Podívejte se na datum. COROVAX. Pandemie SPARS. Je populaci představena v roce 2027. Vidíte, jak tohle vše zapadá do agendy lži kolem covidu-19, hoaxu… covid-19 je Velký reset, jde o rozebrání Ameriky a světa pro hrstku lidí, mezinárodní bankéře, farmaceutický průmysl, aby vám vše vzali, ukradli vám život, ukradli vám vaše zdraví, aby vás mohli neustále… neustále očkovat tímto odpadem, který vyrábí. Chci vám ukázat něco dalšího. CODEX DNA. Tohle je událost v Londýně 8. prosince 2020.

Podívejte se na to. Dívejte… „Vítejte v budoucnosti. Tiskněte DNA rychleji s novým systémem BioXP 3250.” Všimněte si tady dole.. zvýrazním to. „Přivítejte systém BioXP, a rozlučte se s čekací dobou několika týdnů na syntézu genů. Systém BioXP je světově první a jediná pracovní stanice syntetické biologie pro tvoření knihoven, genových fragmentů, klonů a více.”

Jo… „Bojujte s covidem-19”. Vidíte, co se děje? Vidíte, co je vaše budoucnost? Tohle je vaše budoucnost, světe. Tohle dělají… vše vám vezmou a začalo to se lží covid-19. Každý rok bude jedna pandemie za druhou. Váš život je u konce, pokud se nyní nepostavíte a nevezmete si ho zpět. Vaše budoucnost, budoucnost vašich dětí… Chcete, aby každým rokem byla nová pandemie? Nové tzv. vakcíny, co ve skutečnosti nejsou vakcíny, které obsahují potracené plodové buňky, zvířecí krev, chemikálie a Bůh ví co ještě. To je vaše budoucnost. Vše vám vezmou. Budou řídit váš život, diktovat každý pohyb, vaše cestování, co můžete vlastnit, co můžete dělat. A nyní vám vše berou.

Tohle nejsou Spojené státy, tohle je něco, co si uvědomuje málo z vás. Spojené státy byly právně ustanoveny v roce 1871. Jsme korporace. Korporace. Takto jim prochází vše, co dělají. Od roku 1871 odebírají práva lidem. Ústava je fraška. To, co plánují pro všechny, ne jen v USA, ale po celém světě, plánovali desítky let. Jde o redukování… Snaží se vám vše odebrat, protože vás považují za zvířata. Ten test… ta tyčinka, kterou vám šťourají v nose… to dělají dobytku. Věděli jste to? To dělají dobytku.

Považují vás za dobytek… a vy si to sobě a svým dětem necháváte dělat!

Vlády se neúspěšně snaží zastavit šíření nového viru, který může mít dopad na miliardy lidí. Ten virus se jmenuje PRAVDA.

To, co jsem vám před chvíli říkala o tom, co se s USA stalo v roce 1871… napadlo vás někdy, co se myslí hlubinným státem? Nebo temnou vládou?

Je to nelegální vláda, která funguje bok po boku, a která ve skutečnosti řídí Spojené státy, zatímco ve Washingtonu se udržuje fraška a divadlo s politickým systémem dvou stran, kdy si myslíte, že váš hlas něco znamená. To je důvod, proč vás udržují zaneprázdněnými volbami, abyste si mysleli, že váš hlas něco znamená, zatímco pokračují v rozebírání Ústavy, této země… vše, o čem jste přesvědčeni, že je pravdivé, to pravdivé není. Teď vám přečtu něco ze strany 56 scénáře pandemie SPARS. „Brzy se ale objevila nová výzva: nedostatek antibiotik.

Koncem roku 2026, na vrcholu sezóny chřipky a nachlazení, byly na vzestupu případy bakteriální pneumonie Tohle ovlivnilo 30-40 % dětí a 10-20 % dospělých. Rozvinula se u nich sekundární bakteriální pneumonie, zhruba 4-8 měsíců po prvotních nákazách SPARSu.” Nemohlo za to možná to, že všechny ty roky stále nosíte roušky?! Plán je, abyste neustále nosili tento bezcenný kus odpadu. Vraždíte vlastní děti. Tím, že tohle nosíte, si zabíjíte vlastní plíce. Každý skutečný lékař a odborník na zdraví ví, že tohle ničemu nepomáhá!

Učitel vědy nedávno natočil video s měřičem oxidu uhličitého. Měl na sobě roušku a měřil hladiny oxidu uhličitého pod rouškou. Jen se 10x nadechnul a měření ukázalo přes 4000 jednotek, jen s rouškou. Víte, že normální hladina oxidu uhličitého pro nás je pod 1000 jednotek? Uvědomujete si škody, které způsobujete svým dětem? Škody, které si způsobujete? Oni chtějí, abyste měli oslabenou imunitu. Proto chtějí, abyste tohle nosili. Tohle je maska podrobení se novému světovému řádu, jedné světové vládě. Nikdy se tohoto nezbavíte.

Nikdy nebudete svobodní od pandemií… bude jedna pandemie za druhou. Vzpomeňte si na něco, co jsem vám už ukázala. Jedna z tzv. vakcín byla VMax. Business Wire 31. ledna 2020 už měl článek propagující tuto vakcínu. Pochopte, že tyto vakcíny mají roky předtím. Pak vytvoří scénář, divadlo, do kterého vás chtějí uvěznit, cpát vám léky a zničit vám zdraví a život, protože desítky let věříte lžím lékařské profese. Nyní dochází k vašemu zotročení.

Naprosté zotročení. Hrstka z vás nebude schopná nic udělat. Protesty jsou bezcenné. Neprotestujete za to, co je vaše legální, božsky dané právo. Podle nich nemáte žádná práva. Vlastní vás. Musíte v počtu tisíců, ve svých městech a státech, otevřít své podniky… to je jediný způsob. Pokud na to nemáte odvahu, pokud budete potichu sedět doma a tohle vše přijímat, váš život skončí. A pomalu budete zavražděni. Neudělají to vše najednou… udělají to velmi chytře. Tak moc vás vyděsí s novými pandemiemi, budou do vás cpát léky a vakcíny, nemluvě o biometrické identifikaci a ostatních transhumanistických věcech, které plánují… 5G technologie.

Proč si myslíte, že se instaluje 5G? Udělají to tak, že vy sami půjdete vstříc svému vlastními zániku s chytrými telefony, televizemi a vším ostatním, co budou zavádět, co si budete kupovat, co ale ve skutečnosti pomůže vás zničit. Nyní to je na vás. Protože váš život uniká a ani si to neuvědomujete. Přestaňte také věřit ve frašku Spojených států amerických. Nic víc to není… jen fraška.

Překlad: David Formánek

Dokument SPARS

Zdroj dokumentu

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

18 komentářů

  1. Po kliknutí na ten odkaz se Vám otevře „pop-up” okno, kde zadáte email a jak ho potvrdíte, přijde Vám odkaz ke stažení videí 🙂

   1. Aký softvér / web stránky používate na tvorbu tituliek, vkladanie tituliek, časovanie a editovanie videí?

 1. Ještě jednou a naposled to řeknu naplno

  …protože komu není zhůry dáno, to nekoupí nikde

  V samé podstatě je pandemie, světová vláda a podobné nesmysly, jenom zástěrkou určitých duchovních sil, které žijí z naší nevědomosti a strachů. Můžou si i ti svobodní keltoši vyrábět videa jak na běžícím pásu- kolik se jich vyrojilo v průběho loňska je neuvěřitelné, ale sami si pod sebou řežou větev.
  Ten kdo se ještě dneska stotožňuje se svým tělem a svou myslí=svým světem, si toho moc ani nezaslouží, protože 2000 let kráčel se zavázanýma očima, i když Bůh formou životních událostí k němu promlouval, jeho škoda. Takový člověk se pomoci Boží jenom posmíval a nežil svůj pravý život.
  PŘed 2000 lety jsme vstoupily do Věku ryb- času zkoušek, dostalo se nám výchovy v podobě „křesťanství“. Nyní jsme vstoupili do Věku Vodnáře – a plni poznání Božího máme jít a chovat se jako Bůh- tak žít a tvořit. A vše ostatní nám bude přidáno. Je to lopatisticky vysvětleno, omáčku a přílohy jsou zbytečné.

  1. Hm, a co dál? Nevím, jak se k tomu stavíš Ty, ale s červeným diplomem z Právnické Fakulty University Karlovy se k Tvému prohlášení stavím skepticky. Ano, 2000 let, slovy dva tisíce let a neexistuje jediný hmatatelný důkaz, z právního pohledu o existenci Boha. Tím nechci ani omylem říci, aby si v něho dál nevěřil, věř co chceš, to je Tvoje osobní věc, ale prosím, nech ostatní, ať přemýšlí jak chtějí oni. To je zase jejich věc.Ty tvrdíš, že Bůh existuje, prosím, já oproti tomu, že neexistuje. Kde je pravda? Ani jeden z nás nemá žádný pragmatický důkaz pro své tvrzení. Ty svá tvrzení podporuješ událostmi, které se staly. Dobrá, někdo to může v omezené míře přijmout. ok. Já však tvrdím, že pokud ho za 2000 let nikdo nepotkal a neviděl, je velmi nepravděpodobné, že existuje. Všimni si, prosím, že to vše píši naprosto pragmaticky a bez emocí. Tvrdíš, že za jakýmisi událostmi stojí Bůh, ale bez důkazu to bereš jako hotovou věc bez přípustnosti diskuse a doložení důkazu. Oproti tomu, já Ti zde uvádím, že na základě logiky a pravděpodobnosti je jeho existence nepravděpodobná. Toto, příteli, žádný soud nerozhodne. Takže demokraticky mysli si svoje a lidi, kteří tato témata (NWO, Illumináti, svobodný zednáři, Bildenberg, Třístranná komise, Komise pro zahraniční vztahy) sledují a studují jejich činnosti již dlouhá léta (já osobně od roku 1985) nech svobodně a demokraticky šířit jejich názor. My Tebe necháváme také šířit Tvúj. Závěrem mi dovol abych Tě upozornil, že velké písmnemo v zájmenu je projev ůcty k někomu, koho si z nějakého důvodu vážíš i když ho osobně neznáš. Pokud mám v textu překlep nebo chybu, prosím, omluv mě. Děkuji.

   1. Dovolte mi vyjadřit se k Vašemu komentáři a vlasnímu názoru.Velmi si vážím každého,kdo dokáže slušně projevit svůj názor i když se zrovna neshoduje s názorem druhého.Dokážu to co jste napsal pochopit,ale do jisté míry nesouhlasit.Na celou věc je nutné pohlížet dvěma způsoby a to po strance lidské nedokonalé a po stránce duchovní dokonalé.Nevím,zda jste bibli hlouběji studoval,ale předpokládám,že přinejmenším znáte desatero přikázání.Pod toto přikázání se ráda podepíši a jsem zcela přesvědčena,že kdyby se lidstvo řídilo biblí,svět by byl pro všechny krásný a spravedlivý.Všechno zlo na světě si dělají jen lidé a to i na úkor naší planety.Příroda je silná a lecos si od nás lidí nechá líbit,ale pak se začne bránit.K Vašim důkazům,na které poukazujete jako člověk s červeným titulem v odvětví právnickém a pokládáte otázku.. kde jsou o vyšší Boží moci důkazy?Má rada..studujte bibli a řidte se biblí,pak důkaz dostanete.A ještě jedno mé poznání na které právě vy jako advokát můžete dobře odpovědět.Myslíte si snad,že když máte při soudním jednání,kde stranu kterou zastupujete a máte důkazy na protistranu, že soud vynese spravedlivý rozsudek?Kdepak, existují totiž lidské zákony a Boží zákony,protože vyšší moc pravdu vidí,ale lidská vidí jen důkazy,proto dochází velmi často k nespravedlivým rozsudkům,jen proto že někdo věří a řídí se slušnosti,nelže ale nezná zákony čehož zneužívají ti co se v zákonech vyznají.Samozdřejmě neznalost lidského zákona nikoho neomlouvá a proto nemůže čekat lidskou spravedlnost jen tu Boží.Tak že ten kdo zná zákon nemusí být chytrý k tomu mu stačí podlost,lži a úmysl chtít někoho okrást. Na každého čeká nejvyšší soud,ten Boží.Všichni lidé jsou si před bohem rovni a jen ten,kdo upřimně veří a řídí se biblí,ten spravedlnost pocítí.Závěrem mi dovolte ještě jedno poznání.My lidé máme tendenci hodnotitt druhého podle inteligence,bohatství a moci, pro mě však je nejdůležitější charakter člověka a ponechme každému jeho vlastní názor.S pozdravem a přáním všeho dobrého Milena

    1. Každé hodnocení a vše je relativní. V tom lze spatřovat něco absolutního.

     Jestliže je Bůh jako stvořitel, pak možná všechny reality co se mohli stát, nebo co se můžou stát, se právě dějí v jedné přítomnosti (v Bohu) a každému komu byla dána svobodná vůle může svou pozornost obrátit tím směrem, kterého scénáře chce být svědkem.. Snad účelem je si toto prožít a poznat..

     Hodně štěstí!

     1. Myslíte si, že není důkaz ani o evoluci ani o Bohu,jen teorie?Pokud si tedy myslíte,že jste z opice,Váš názor Vám brát nebudu,Bibli může studovat každý a kdo se jí bude řídit pochopí.Když si člověk uvědomí,že těm nejinteligentnějším mozkům světa trvá mnohá staletí,než pochopí nepatrný zlomek vesmíru,pak názor,že k jeho vzniku nebyla za potřebí žádná vyšší inteligence je naprosto absurdní.Mimo jiné současní vědci jsou na stopě a to díky kvantové fyzice a věřím,že tato věda dá lidstvu důkaz o stvořiteli.M

     2. A nevadí, že tento dokument vychází z židovské bible?

    2. Bible je něco jako Blesk a Hrom v jednom. Slátanina formou tiché pošty. Kromě toho, že bohů bylo víc, což popírá boha jednoho, nic moc. Jenom sex, války, ovšem bez rokenrolu. Já nevím, proč bych si měl pamatovat desatero. Já podle něj žiju. Nejsem pokrytecká, alibistická guma. Bůh zcela jistě není a i kdyby byl, je nám k hov.. 🤥

     1. Zajímavé,ale dovolim si nesouhlasit.Víte.. i já jsem kdysi Bibli vnímala jako vy,nevěřila jsem,ale pak jsem na to šla jinak,začala jsem pokládat otázky na které jsem chtěla odpovědi a já je začala dostávat.A Vás chci podpořit v tom,že Vám fandim za dodržování desatera,to je první krůček k dobru a Bohu a že současní vědci jsou na stopě, nám lidem přinést důkaz,že stvořitel existuje.Jak?Kvantovou fyzikou

    3. Vážená paní,
     každý ať si věří čemu chce, že je jeden bůh, nebo mnoho bohů, nebo není žádný, a vše se děje samovolně. Každopádně víra hory přenáší …je fakt, že usnadňuje život a omlouvá cokoliv, ulehčuje svědomí. Základní otázka ale každopádně pro rozumnné vyvstává: Ve jménu čeho se stalo nejvíce zločinů a vyvraždˇovalo po celá pokolení více než miliardy lidí ?? Jednozněčně ve jménu božstev, boha, náboženství (a je faktem, že to překonalo jakékoliv ideologie). Vždyť celá Bible se pro rozumného dá brát jako Fakeolds (na rozdíl od fakenews), je tam spousta z historie, ale spousta legend a nevěrohodných věcí, takže sice každý si ji může studovat, a nacházet tam co ičekává, či chce, ale rrozumně uvažující člověk tam vidí spoustu neuvěřitelných nesmyslů. Kdo ji napsal, přece člověk, neví se kdo ani kdy, ale určitě svět a ani život nevzniknul před 5 000 000 000lety, ale daleko dříve, a kde byl bůh, či odin, jehova, a spousta pohanských bohů, kteří byly ve své době a společenstvích vždy jen jedinými správnými bohy. Takže at se řídí každý čím chce, ale hlavní je mít svědomí a dostatek pokory ke všemu živému i neživému. Zázraky se zkratka nedějí

   2. Dobrý den, myslím, že Bibli ani jiné náboženské spisy či nauky nemůžeme brát vždy doslovně. Jedná se často o připodobnění či symboliku. Může se stát, že každé jednotlivé náboženství a její představitelé si tyto nauky překroutili během staletí k obrazu svému. Dají se najít však duchovně filozofické zdroje, které nejsou zkresleny náboženskou ideologií. Poslední dobou se některé skutečnosti začínají protínat i s objevy kvantové fyziky. (více viz. náš profesor Jan Rak). Co se týče hledání důkazů o bohu, máme jej všichni ve svém nitru. Pokud věnujeme denně určitý čas meditaci, pokud se naučíme sklidnit ego (vnitřní myšlenkový hlas v hlavě), můžeme uvnitř sebe probudit a rozeznat jiný hlas (intuici), hlas duše napojené na božský zdroj (či jak to slovy vlastně správně nazvat). Pokud chcete hledat pravdu o sobě a doporučuji autory jako Paul Brunton či Eckhart Tolle nebo indické Védy. Co se týče týče stvoření tohoto světa, tak skutečnost, že vznikl z ničeho a sám se uspořádal a vyvinul do něčeho propracovaného a detailně fungujicího se všemi zákonitostmi se mi zdá jako větší otázka víry než to, že byl stvořen něčím inteligentním (bohem) přesahujícím naše omezené chápání a vědecké přístroje. To že něco nelze zachytit našimi běžnými metodami, nemusí nutně znamenat, že to neexistuje. Jelikož nám byla dána svobodná vůle, tak si zde můžeme dělat řekněme co uznáme za vhodné, včetně různých zvěrstev. Musíme mít však na paměti, že každý čin nebo záměr se nám jednou vrátí. Zákon akce a reakce. Tak ten kdo ubližuje si bude muset v budoucnu (třeba až v další inkarnaci) sklidit plody svého jednání a protrpět si je v roli oběti. Aby pochopil a naučil se tomu, že jednal špatně a už to nedělal. Pro to zde také jsme, abychom se učili a vyvíjeli se. Boží spravedlnost nakonec funguje a vše je spravedlivé. Jen nevidíme veškeré souvislosti. I nynější zvěrstva pánů u moci, nezůstanou bez adekvátní odezvy, kterou si sami vytvářejí. Jejich nynější činy však mohou zároveň posloužit i jako odezva za naše jednání. Nechali jsme se pohltit konzumem, honem za penězi a užíváním si. Nechali jsme si vzít kvůli svému pohodlí i své určité svobody. Odvrátili jsme se od souladu s přírodou a svou duchovní podstatou. Ničíme planetu, přemnožujeme a vyvražďujeme zvířata. Takže pokud je nyní na nás pácháno nějaké bezpráví, tak je možné, že si jej zasloužíme. Vždy však můžeme změnit to co je v našich silách, tedy především sebe a své jednání. Tyto informace nenutím nikomu za každou cenu, každý nechť se pustí do bádání sám. Tedy dokud máme možnost se k takovým naukám ještě dostat, třeba bude jednou cenzura i na toto.

   3. Bůh existuje a s tím nic nenaděláš. Nikdo doposud nedokázal, že by neexistoval a věřte tomu, že těch pokusmanů jsou mraky. Ježíš Kristus Nazaretský se zde narodil, po naší Zemi chodil a stále žije. A to potvrzuje nejen exaktní věda, ale obzvlášť naše osobní zkušenost s Ním. Takže znovu – Bůh existuje a s tím nenaděláme nikdo nic. Máme Ho hledat. Já našel před 12 lety, nikdy není pozdě. Jiří O.

  2. Ve Věku Vodnáře budeme za 600 let, možná by bylo lepší se na ty hvězdy opravdu podívat a nesbírat žvásty po internetu. Židokřesťanství není v žádném případě staré 2000 let, tohle už se ověřuje hůř vzhledem ke zfalšované historii, ale dá se, pokud má člověk patřičné vzdělání. V podstatě všechny ty abrahamovské sračky začaly vznikat teprve za středověku V zásadě to bylo náboženství městských lidí, šířili ho zakladatelé měst, říše a centralizace moci. Nevnucujte nám ty obřezané bohy, už je to fakt k nesnesení, spirituálního na tom není nic.

 2. V tom videu uvádí, že ta simulace Event 201 začala ve Wuhanu a mě zajímá, odkud to vzala, protože jsem našel zmínky jenom o nějaké brazilské farmě. Až se mi nabízí otázka, proč lže.

 3. Dobrý den, mám k článku, resp. k videu pár otázek. Proč je z dokumentu o délce 89 stran úmyslně vybráno pár odstavců textu? Proč je ignorován úvod, kde autoři simulace zdůvodňují, proč byl text sepsán? Tenhle způsob manipulace je mi nepříjemný, protože má navodit iluzi o nějakém zákulisním spiknití mocných, přestože o něčem takovém se nepíše v textu ani slůvkem.😳 Proč se snažíte se čtenářem manipulovat? Myslíte, že jsou všichni vygumovaní idioti? No, já doufám, že nikoli a že se tu pár soudných čtenářů najde a dokument si přečte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů