Kyle Warner – Svědectví profesionálního sportovce o jeho poškození z covid očkování

Ve zkratce...

Kyle Warner, profesionální sportovec, sdílí svůj příběh po poškození z covid očkování. Také sdílí, že zná šest lidí, kteří v posledním měsíci spáchalo sebevraždu v důsledku poškození z covid očkování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál 1. videa publikován: 2. listopadu 2021

Originál 2. videa publikován: 12. listopadu 2021

Přepis:

První video (2. 11. 2021): Než začnu, chtěl bych poděkovat dr. Faucimu, vedení FDA, NIH a CDC, že se na tomto setkání neukázali, a že nás nevyslyší. Cením si toho. Jsem rád, že chcete pro nás jen to nejlepší. Tento vzkaz je tak nějak pro vás. Je to vzkaz o tom, že to, co se děje s naší zemí, mi doslova a metaforicky zlomilo srdce. Jmenuji se Kyle Warner, jsem 29letý profesionální závodník na horských kolech a trojnásobný národní šampion. Většinu života jsem se snažil být co nejvíce zdravý a pozitivní, a inspirovat k tomu i ostatní. V dětství jsme neměli moc peněz, vyrůstal jsem v rozbité domácnosti, kde rodina bojovala se zneužíváním léků na předpis a se závislostí. Nikdy jsem neměl pocit, že bych někam patřil.

Nicméně každé ráno před školou jsem si dával dlaň na srdce a přísahal věrnost národní vlajce. Tato slova jsem vyřkl nesčetněkrát: „Jeden národ, pod Bohem, nerozdělitelný se svobodou pro všechny.” Jako občan této země mě inspirovalo, abych si šel za svými sny, a měl jsem k tomu svobodu. Tohle jaro, když současná vláda pobízela mladé zdravé Američany, aby se očkovali, aby pomohli ukončit tuto válku s pandemií, jsem se rozhodl do toho jít. Chtěl jsem sloužit vyššímu dobru. Chtěla jsem pomoct v této válce. Ne protože jsem se covidu bál, ale protože mě o to požádala moje země.

Řekli jste mi, že tato vakcína je bezpečná a efektivní. Tečka. A já jsem vám věřil. Tentokrát jsem svoji dlaň dal na své srdce z jiného důvodu. V červnu jsem se přidal k rychle rostoucímu počtu mladých mužů, kteří po mRNA očkování dostali perikarditidu. To je zánět srdečního obalu. Tohle společně se syndromem posturální ortostatické tachykardie a reaktivní artritidou ukončilo můj dosavadní život. Měsíce jsem byl upoután na lůžko a neschopen pracovat a cvičit. Obávám se, že moje kariéra je oficiálně u konce. Když dnes poslouchám tyto příběhy, a když se dívám na databázi VAERS, je snadné vidět, že se tu tvoří vážný problém. Ale vy to už víte. Skutečná otázka je, jestli se postavíte svému farmaceutickému lobbistovi v zájmu ochrany Američanů, kterým máte sloužit. Bylo nám řečeno, že vedeme válku s pandemií. A otázka do éteru je: Necháte znovu svoje vojáky na pospas? Nežádám vás, abyste zastavili očkovací kampaň.

Pouze žádám o transparentnost a uznání toho, co se děje, abychom jako země mohli mít upřímnou diskuzi o rizicích. Jsem přesvědčen, že tam, kde je riziko, musí být volba. A bez uznání toho, že lidé jsou vážně poškozeni a umírají, velmi ubližujeme americkému lidu. Odhaduje se, že Moderna a Pfizer tento rok z covid vakcín vydělají kolem 60 miliard dolarů. A se zaváděním posilujících dávek a nařízení se zdá, že velká část toho bude opakovaný příjem. Z části výnosů z vakcín musíme vytvořit fond, abychom mohli uzdravit a studovat poškozené Američany, a abychom kompenzovali rodiny, které kvůli komplikacím z vakcíny přišly o své blízké. Tohle je vůbec první plošné podávání mRNA vakcín. Farmaceutické společnosti nás musí kompenzovat, pokud na nás chtějí testovat. Víte, proč jsme ve škole přestali říkat slib věrnosti? Protože nový slib: „Jeden národ v obležení, naprosto rozdělený, se svobodou a spravedlností pro všechny korporace” nezní tak dobře. Žádám vás jako člověk k člověku, prosím, udělejte správnou věc a pomozte nám.

Druhé video (12. 11. 2021): Myslím si, že si musím dát na chvíli od sociálních sítí pauzu. Abych se mohl uzdravit. Protože… nikdy jsem nezažil tolik nenávisti. Nevím, jak se s tím lidé mají vypořádat. Dnes jsem se asi konečně zhroutil. Nevím, co dělat. Tak moc svůj život teď nenávidím. A smutná věc je ta… že jsem terčem útoků z obou stran. Jsem pouze člověk, který se snaží udělat správnou věc. Jen jsem chtěl sdílet svůj příběh a říct lidem, co se děje. Jako byste teď s tím, co se děje, nemohli nic říct. Už nevím, co dělat. Posledních pár týdnů jsem měl sebevražedné myšlenky. Snažím se, aby mě to nepohltilo a snažím se uzdravit.

Jel jsem do Washingtonu DC a viděl lidi, kteří byli poškozeni… já mám štěstí… nejspíše budu fyzicky v pořádku. Ale nevím, jestli emočně budu v pořádku. Chodí mi spousta podpory, a moc si toho cením, ale je těžké být pod neustálými útoky jen za to, že se snažím sdílet svůj příběh. Celou dobu se snažím podpořit konverzaci. Nesnažím se vám říkat, co dělat a nedělat. Jen říkám, že tady jsou data, na která se můžete podívat, a zohlednit je ve svém rozhodnutí, protože já vám nyní řeknu, že můj život se kompletně změnil. Přišel jsem o přátele a rodinné příslušníky… přišel jsem o všechny tyto věci, jen protože procházím touto situací. Nechal jsem se očkovat, snažil jsem se hrát svoji roli. Víte… byl jsem poškozen, je to těžké, a je to vzácná věc, ale když se vám to stane, tak to nevnímáte jako vzácné. Ale pokud bych chytil covid a byl takto poškozen kvůli covidu, nebyl bych tolik nenáviděn.

Nevím, jak… nevím, jak se toxicita lidí stala horší než samotné onemocnění, se kterým bojujeme. Jako lidé jsme teď mizerní v tom, snažit se zůstat lidskými. Je to tak těžké… lidé neví, jaké to je, dokud se jim to nestane. Soucítím s lidmi, kteří měli problémy s covidem… soucítím s lidmi, kteří měli jiné problémy v této pandemii, nebo jiné věci… Ale být poškozen touto věcí, která je ve společnosti tak toxická, kdy ani nemůžete mluvit a získat podporu, ani o tom lidem říct… mám problém najít terapeuta, protože když řeknete, že jste poškozeni vakcínou, řeknou vám: „Vy jste blázen.” Nevím, co jako lidé máme dělat a jsem smutný z toho, kde se nacházíme. Jak jsem říkal, dám si na chvíli pauzu. Jen jsem chtěl tohle zveřejnit… a omlouvám se, že nebudu dál mluvit za lidi, kteří to potřebují. Prosím, pokuste se být vlídnější a empatičtí. Protože je to těžké. Tohle nikdo nechce zažít.

Nikdy jsem tohle nechtěl zažít, nechtěl jsem být hlasem pro tohle… Je smutné, co dělají lidem, kteří se o tomto snaží mluvit a sdílet svůj příběh. Děkuji za vše. Slibuji, že nespáchám sebevraždu, ale… v poslední době jsem hodně přemýšlel nad tím, jak snazší by bylo, nemuset tohle vše zažívat. Děsí mě to, protože takto nechci přemýšlet, a chci se jen vrátit do normálu. Chci být pozitivním vlivem… víte. Nechci už být tento člověk. Nechci být poškozen. Doufám, že si lidé uvědomí, že celou dobu se snažím o to, abychom o tomto mohli mít konverzaci. Včera mi někdo řekl, že musím přestat žádat o peníze, protože pak vypadám jako buran. Nebo že pak vypadám uboze… nikdy jsem nežádal o peníze, tohle není o penězích, ale o zodpovědnosti. Je to o zodpovědnosti… kdo je tady zodpovědný?

Když někdo na celé této věci vydělává peníze, musí nést zodpovědnost. Tečka… protože můj život byl drasticky ovlivněn, a to mám štěstí. Ze skupiny REACT19 šest lidí v posledním měsíci spáchalo sebevraždu. Tohle je skutečná věc… není nikdo, s kým můžete mluvit, není se na koho obrátit. Vše se cenzuruje. Snažím se být tím hlasem. Tohle ráno jsem jel k lékaři a emočně jsem se zhroutil a zastavil… nechci tímto znovu procházet. Dělám jen tohle video, ale děkuji vám za sledování. Nevím, jestli je něco… bojím se o to, že přijdeme o naše živobytí a naše práce. Nevím, co dělat. Příště to video bude snad lepší. Děkuji za vše, moc si toho cením. A prosím, pokuste se být k lidem, které nechápete, milejší.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Tak tohle je velká síla. Přesně vnímám tu „toxicitu lidí“, útočí na mě jízlivost z jejich slov…nejsem očkovaná a nevím, proč mám to „štěstí“, že tak moc vnímám působení této doby. Nejsem za to nijak ráda, není to hezké a raději bych si užívala všech radostí, které mám. Soucítím s Kylem a pokud bych mohla, poslala bych mu aspoň pár slov pro povzbuzení, pochopení…ono stačí být jedním z mála z druhé strany barikády a vyžerete si to úplně stejně. Snad se zase bude lépe žít.

  2. Tyto informace jsou tak emocionální… Každý kdo soucítí ať rozesílá dál a ten zase dál a dál. Ať se konečně každý probudí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů