Mark Dice: Rada pro mezinárodní vztahy – organizace, která tahá za nitky

Ve zkratce...

Rada pro mezinárodní vztahy - místo, kde si elitní politici chodí pro rady na to, co mají dělat. Více ve videu vysvětlující roli této zdánlivě nevýrazné organizace.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. prosince 2022

Přepis:

Rada pro mezinárodní vztahy zní jako obyčejný výbor v Kongresu, ale CFR je soukromá organizace, jejíž zahraničněpolitická doporučení jsou prakticky rozkazem pro mnoho elitních politiků, kteří do ní patří.

Radu založil v roce 1921 plukovník Edward Mandel House, který byl hlavním poradcem Woodrowa Wilsona spolu s Paulem Warburgem, který byl na tajné schůzce na Jekyll Islandu, jež se konala za účelem vytvoření FEDu, spolu s Elihu Rootem, který byl ministrem války za prezidentů McKinleyho i Roosevelta, a hrstkou dalších zasvěcenců, kteří pak dostali na svůj podnik finance od Rockefellerů. Tato organizace má své otisky na každém špatném kroku naší země v oblasti mezinárodních vztahů. Stáli za prosazením zahájení války v Iráku, která byla založena na podvodu, podle něhož byl Saddám Husajn blízko k výrobě jaderných zbraní, aby mohl údajně zaútočit na Izrael nebo na Spojené státy. Tvrzení, o nichž se svět později dozvěděl, že jsou nepravdivá.

Stejně jako důvody, proč se Amerika dostává do válek, jako byl incident v Tonkinském zálivu, falešná vlajka, která nás dostala do války ve Vietnamu, Nebo incident s USS Maine, který vyvolal španělsko-americkou válku. Bylo to na akci Rady pro zahraniční vztahy, kde se Joe Biden chlubil, že zadrží pomoc Ukrajině, pokud nevyhodí prokurátora, který vyšetřoval plynárenskou společnost Burisma, od které jeho syn Hunter dostával 80 000 dolarů měsíčně.

Starý Joe byl mezi svými globalistickými přáteli a zapomněl, že tam byly kamery, když mluvil o tom, jak na ně vyvinul nátlak.

Joe Biden: Řekl jsem, že vám tu miliardu dolarů nedáme. Řekli, že nemáte žádné pravomoci. Vy nejste prezident. A já na to: tak mu zavolejte. Říkám, že tu miliardu dolarů nedostanete. Podívejte se, za šest hodin odcházím. Jestli prokurátora nevyhodí, tak ty peníze nedostanete. Oh, ty hajzle. Máte padáka.

Mark Dice: Hillary Clintonová také mluví otevřeně, když je se svými přáteli v Radě pro mezinárodní vztahy, na akci oslavující před lety jejich nově otevřenou kancelář ve Washingtonu. Řekla jim toto:

Hillary Clintonová: Moc vám děkuji, Richarde, a jsem ráda, že mohu být v tomto novém sídle. Často jsem byla v mateřské lodi v New Yorku. Ale je dobré mít pobočku Rady přímo tady v ulici vedle ministerstva zahraničí. Rada nám hodně radí. To bude znamenat, že nebudu muset chodit tak daleko, aby mi v Radě řekli, co bychom měli dělat a jak bychom měli přemýšlet o budoucnosti.

Mark Dice: Aha, tam si politici chodí pro rady, co by měli dělat. Neobtěžujte se naslouchat svým voličům. Co chce hluboký stát, aby naši politici dělali? Kromě toho, že většina vysoce postavených politiků je členy Rady, jsou jejími členy i mnozí mainstreamoví novináři, kteří využívají své pozice k prosazování agendy CFR.

Tato organizace, která zní jako nudný kongresový výbor, je hnací silou a inspirací pro velkou část americké zahraniční politiky a funguje jako firma pro vytváření konsenzu a lobbování s cílem přesvědčit politiky a členy médií, aby plnili jejich směrnice. Richard Haass, který je předsedou CFR již téměř 20 let, se objevil v pořadu Billa Mahera na HBO asi před 10 lety, aby propagoval svou knihu, a takto rozhovor začal.

Bill Maher: Je to prezident Rady pro mezinárodní vztahy a autor knihy „Válka nutnosti, válka volby“, Richard Haass. Dobře, jste prezidentem Rady pro mezinárodní vztahy, která podle mě tajně ovládá svět.

Mark Dice: Dívejte, jak tam sedí s úsměvem a souhlasně pokyvuje hlavou, zatímco publikum se zcela bezradně směje. Myslí si, že CFR je jen další výbor Kongresu. Chlapík jménem Robert Pastor, který byl vysoce postaveným členem rady a je považován za otce koncepce Severoamerické unie, napsal v roce 2001 knihu s názvem „K severoamerickému společenství“, kde říká, že Spojené státy, Kanada a Mexiko by se měly spojit do regionální unie po vzoru Evropské unie a pak nahradit naše příslušné měny novou měnou, která se bude jmenovat „Amero“.

Plán globalistů v oblasti měn je nejprve vytvořit regionální unie a měny po celém světě, a poté je všechny sloučit do jedné globální měny potenciálně nazývané Fénix, protože symbolicky povstala z popela ostatních mrtvých měn, což bude centralizovaná digitální měna ovládaná soukromým bankovním kartelem. Jakmile bude hotovost odstraněna nebo bude téměř nemožné ji používat, bude jednotná centralizovaná kryptoměna standardem kontrolovaným Světovou bankou.

Někteří lidé si myslí, že novou globální měnou bude Bitcoin, ale pravděpodobně ne, protože to je decentralizovaná kryptoměna, která je vlastně jako měna hrozná, protože je pro malé transakce drahá a je spíše digitálním aktivem nebo údajně digitálním zlatem. Nemluvě o tom, že vlády mají rády měny, které mohou nafouknout, mají rády fiat měny, aby mohly vytvářet peníze z ničeho, což by Bitcoin neumožnil, protože jeho nabídka je omezená.

Bitcoin má další problémy jako nestabilita jeho ceny pro spolehlivé oceňování věcí. A v posledním roce naprosto selhal jako bezpečné aktivum nebo uchovatel hodnoty, navzdory raketově rostoucí inflaci. Vláda nejspíše někdy zakáže bitcoinové peněženky, nemluvě o tom, že utrácení bitcoinu za nákup věcí vás nutí platit daň z kapitálových výnosů pokaždé, když ho použijete, což je nejen účetní noční můra, ale dramaticky snižuje kupní sílu jakékoli kryptoměny, protože místo toho, abyste museli platit pouze daň z prodeje, musíte platit daň z kapitálových výnosů, která může být stejně vysoká jako daň z příjmu.

A pokud si myslíte, že berňák blockchain nesleduje, tak se mýlíte. Celá myšlenka globální digitální měny a bezhotovostní společnosti otevírá další gigantickou plechovku červů, pokud jde o naplnění tajemného proroctví o znamení šelmy, o němž se píše v biblické knize Zjevení, která varovala, že nikdo nebude moci nic koupit ani prodat bez znamení šelmy. Jak víte, hotovost se pomalu vytrácí, mnoho lidí už ani nepoužívá kreditky, ale místo nich své telefony s Apple Pay a Android Pay.

A používání hotovosti vůbec je nyní považováno za podezřelé, protože se nedá snadno vystopovat a je anonymní. Pohodlí bezhotovostní společnosti však způsobilo, že většina generace Z a mileniálů nikdy nechodí k bankomatům a nevybírá hotovost a při odchodu z domu u sebe nenosí ani dolar. To je pro ně příliš staromódní. Je to pro ně jako koupit si kazetu VHS.

To je ale další králičí nora. Jestli chcete vidět, jak hluboko králičí nora sahá, přečtěte si moje knihy, protože jsou mnohem hlubší a serióznější než moje videa a jsou plně podložené stovkami poznámek pod čarou a obsahují spoustu informací, ke kterým se tady ve svých videích nedostanu. Můžete si je objednat na Amazonu nebo si stáhnout ebook. A v popisu níže je samozřejmě odkaz. Takže zamiřte na amazon.com nebo klikněte na odkazy v popisu níže a prohlédněte si je.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. A pokud je ko*kovid „vakcína zachraňující životy“, proč v letech 2021 a 2022 došlo k celosvětovému nárůstu nadměrné úmrtnosti?

  BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ = Úmrtí dle VAERS a to od roku 1990 do 9. prosince 2022:
  i.postimg.cc/wjk0mLXS/vaaresumrtikotas.jpg

  A k VAERS..: Za třicet let+ nebylo nahlášených tolik „podezření na úmrtí a dokryplení z vakcín“ !!

  A díve nebo později nebude vakcinační průmyslový komplex schopen zakrýt holocaust „vakcín“, který zabíjí více než všechny vakcíny dohromady od roku 1990.

  1. Stačí aby Švábovci rozšírili toto svinstvo, kto vie kde sa to vzalo: Nové ochorenie sa nedá liečiť a vždy sa končí úhynom psa.
   https://www.topky.sk/cl/10/2440417/V-Okoli-Ziliny-zuri-nebezpecna-choroba–Neexistuje-proti-nej-vakcina–jej-obetou-su-psy

   Bude sa to stupňovať. Na začiatku titulky:
   Nechoďte do divočiny! Existuje hrozba pre verejné zdravie, proti ktorej neexistuje vakcína. Najprv ohrozuje psy, potom ľudí. Každému, kto poruší zákaz vstupu do lesa alebo na vidiek, bude hroziť trest. Turista ohrozuje životy ostatných, je nezodpovedný, je terorista, pretože šíri nákazu od zvierat v lese. Na všetkých lesných cestách by boli výstražné zákazy a číhali by na nich informátori. Zabili by dve muchy jednou ranou, pretože ani za kúsok dreva, ktoré sa dá nazbierať zadarmo, by ľudia nemohli.

 2. A k VAERS..: Za třicet let+ nebylo nahlášených tolik „podezření na úmrtí z vakcín“ ,jak je to možné?? že by to bylo absencí internetového pokrití v době před rozvojem sociálních sítí a internetu obecně ?,žeby to bylo tím že, poslední srovnatelnou očkovací kampaň považuji očkování proti neštovicím v letech 1967-1980, tedy před rozvojem internetu a také „negatekeepovaných“ médií. (O absenci dnešních „systémů na hlášení…“ nemluvě.) ??

  Pro porovnání:

  Na konci roku 2009 měl např. Facebook celosvětově kolem 350 milionů uživatelů. V roce 2022 to máme kolem 2,3 miliardy uživatelů),, Přidáme-li fakt, že do začátku pandemie covidu-19 se o problematiku očkování zajímaly jen malé skupiny obyvatel a nezávislých institucí, tak mně osobně přijde hypotéza zvýšeného zájmu ve spojení s lepší dostupností hlásících systémů (viz právě V-SAFE jako AKTIVNÍ „systém na hlášení…“) a s rozmachem sociálních sítí a internetu, záhada zvýšeného zájmů hlášení za rok 21-22 vyřešena:) jo a VAERS nejsou potvrzené NU ale pouze PODEZŘENÍ na NU,.. bez prokázané příčinné souvisloti,proto je jedno jestli hlášeno 1000 nu nebo Milion NU. v Usa je naočkováno 250 milionů lidí převážně seniorů,je logické že budou dříve nebo později postupně umírat,pozástalí ale v domění že za to může vakcína využijí systém VAERS a na základě vlasního přesvědčení umrtí nahlásí.

  1. A kde máš AI + boty, započítané na FB, Twitter atd.. Proto tak velké číslo, komentáře propagující narativ píše robot, ty vemeno. netvrdím že u všech čísel „uživatelů+“ ale z hodně velké části ano. Dokonce i Musk potvrdil statisíce „robot účtů“. A tvoje argumenty jsou totálně padlé na hlavu, VAERS se hlásil i předtím, ty blázne, akorát ten systém se jmenoval jinak, než se propojil!!!

  2. Myslím si, že léky na ředění krve je důvodem, proč ještě nepadá více starších občanů jako mouchy..

   A více než 25 % Američanů se domnívá, že osobně znají někoho, kdo zemřel na „vakcíny“:
   rasmussenreports.com/public_content/politics/public_surveys/died_suddenly_more_than_1_in_4_think_someone_they_know_died_from_covid_19_vaccines

   OFICIÁLNĚ: většina lidí žijících ve Spojených státech dnes souhlasí s tím, že za vyšší než obvyklou míru nevysvětlitelných a náhlých úmrtí mohou ko*kovid „vakcíny“. A dále 28%, tedy více než jeden ze čtyř, tvrdí, že znají někoho, kdo náhle zemřel, pravděpodobně v důsledku těchto injekcí 🙂
   Víme to z nejnovějšího celostátního průzkumu společnosti Rasmussen Reports, který zjistil, že 49 procent dospělých Američanů se domnívá, že vedlejší účinky kovidových injekcí jsou zodpovědné za značný počet nevysvětlitelných úmrtí v celé zemi. Průzkum také zjistil, že více než každý čtvrtý byl nějakým způsobem osobně postižen poškozením způsobeným očkováním..atd.

 3. Grafomotorika „roman“ výše neřeším, ty jeho slátaniny jsou tak logické, že 1+1 rovná se pět..
  Ale přidám sem něco něco jiného:
  5G tel. vysílače/zbraně a v okolí školy .. Brzo tím zamoří celý svět .. video cca 15vteřin:
  hrdinovesteckou.cz/files/1_3443.mp4

 4. Fungují vakcíny proti chřipce? Vyplatí se je mít? Řekněme to takto: Pokud je mi známo, ještě jsem nepoznal lékaře, který by se nechal očkovat proti chřipce..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů