Očekávané se vyplnilo. Facebook právě zrušil stránku Otevři svou mysl. Výzva o pomoc a spolupráci

Ve zkratce...

Děkuji všem, kteří se rozhodnou pomoct a sdílet.
Facebook
Telegram
VK

Tak vážení čtenáři, přátelé, je to tu. Facebook mi právě zrušil stránku Otevři svou mysl. Nepřišel žádný email o zrušení (zatím), žádný důvod zrušení, prostě nic. Odkaz na stránku, jak můžete sami vyzkoušet, nefunguje: https://www.facebook.com/otevrisvoumysl

Byla to jen otázka času, nijak mě to nevadí a nerozhazuje. Co bych teď ocenil, je, aby se každý zapojil do šíření překladů a pomohl tak s osvětou, která je dnes nesmírně důležitá.

Jak můžete pomoct?

1. Pokud máte na FB účet, prosím, sdílejte tam pravidelně články a videa z webu (u každého videa je odkaz na sdílení na Facebook, viz obrázek níže):

Očekávané se vyplnilo. Facebook právě zrušil stránku Otevři svou mysl. Výzva o pomoc a spolupráci • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

2. Pokud jste ve skupinách na FB, kde se hodně sdílely překlady z Otevři svou mysl, můžete tam a třeba i na svém profilu sdílet následující obrázek společně s textem níže:

Očekávané se vyplnilo. Facebook právě zrušil stránku Otevři svou mysl. Výzva o pomoc a spolupráci • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Facebook právě zrušil stránku Otevři svou mysl. Nenechte si ujít nové překlady a informace, a sledujte OSM (#otevrisvoumysl) na jedné z následujících platforem:

 1. Odběr emailů: https://otevrisvoumysl.cz/email
 2. Sledujte na Telegramu: https://t.me/otevrisvoumysl
 3. Sledujte na Gab: https://gab.com/otevrisvoumysl
 4. Sledujte na NášFace: https://nasface.cz/@otevrisvoumysl
 5. Sledujte na VK: https://vk.com/otevrisvoumysl
 6. Sledujte na MeWe: https://mewe.com/join-front/tvurcinovedob

#otevrisvoumysl

Děkuji za pomoc, podporu a šíření! Cením si toho.

David Formánek

Nenechte si ujít nové překlady a přihlašte si odběr rovnou tady níže:

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

21 komentářů

 1. Facebook používá strojové učení na mazání konspiračních účtů.

  Počítám, že Vaší URL zařadili na seznam nežádoucích webů. Pokud to vaši čtenáři budou sdílet, jen pomůžou vytrénování mechanizmu blokací z Vaší URL.

  Na druhou stranu přemýšlím, za kolik zmařených lidských životů je tento web zodpovědný.

  Doufám, že jste na sebe hrdý.

  Pro pár stříbrných z reklamy, jste možná zabil pár desítek až stovek lidí tak, že se kvůli Vašemu webu nedali naočkovat.

  Doufám, že jste na sebe hrdý.

  Mezi Čechy se vždycky našel zrádce, který upřednostňoval osobní zisk, nad všeobecným blahem.

  Koneckonců, když se podívate do politiky, tak se od těch dob nic zásadního nezměnilo.

  Hodně štěstí! Doufám, že s tím svědomím dokážete žít…

  Karel

  1. Víte,co je hodně zvláštní? Proč jsou všichni neočkovaní,které znám naprosto zdraví,zatím co ti očkování mají z velké části zdravotní potíže a mnozí z nich se nakazili covidem?
   Proč za celou dobu „pandemie“ nezaznamenala,že by někoho zabil covid a od chvíle,co se začalo s očkováním vím už o několika úmrtích, čistě náhodou kratce po vakcinaci?

  2. Jste opravdu hodně hloupý nebo placený? Za 30 stříbrných? Kolik těchto vakcín zničilo životů? A že mají lidé problémy po očkování, to už nejsou konspirace. Jste na sebe hrdý za tak hloupý názor? Vidíte, toto si zase myslím já o Vás. Hodně štěstí! S tak zlým a omezeným člověk bych nechtěla žít v jedné rodině. Shodneme se na jednom, že v politice se nic nemění. Jen je to horší, tito politici prodali svůj národ na pokusy. Jak jinak si vysvětlit, že farmaceutická firma tuto vakcínu na očkovaných zatím jen zkouší. Testy mají být ukončeny v roce 2023. Ukáže jen čas kdo měl pravdu. Jestli bude více mrtvých, kteří zemřou na koronavir (ne jen s ním) a nebo po vakcíně. Technologie MRNa je známá minimálně už alespoň 10 let, ale NIKDY se dosud nepoužila na lidech. Zatím se testovala vždy jen na zvířatech a ty pokaždé skončily špatně. Nemám chuť být tímto zvířetem.

  3. Karle vy to stále nechápete, nejde o to někomu pomoct, ale o genocidu. Protesty jsou po celém světě, TV cenzuruje zprávy, na internetu jsou mazány i odkazy na stránky zobrazující lidi s nezádoucími účinky vakcín, (což je smrt) podívejte se na video o hrobníkovi z Anglie on prostě říká že můžete koně přivést k vodě ale nepřinutíte ho se napít vody.

   1. Tím, že se nenecháte vakcinovat maximálně dáváte politikům další záminku, jak zadlužovat tuto zemi…

 2. Krasne shrnuto. Dekuji za rozumny nazor. Jak rikate. Zradce , co pro penize zneuziva jednoduche. Takovych vzdy byly spousty, ale tady bohuzel jde o zivoty.

 3. A Vy jste na sebe hrdý? Vy opravdu nevidíte co se tady děje a že ten útlak k vůli kovidu je po celém světě. Že roušky, desinfekce, zavřené fitness, bazény a jiné nám akorát oslabilo imunitu a teď se to projevuje… Jak dlouho tak chcete žít při neustálém strašení ze všech médií? A nazvat zrádcem někoho kdo má jiný názor? A tím všeobecným blahem jste myslel co zisk firmy Biontech? Hezký večer Tečka

  1. 1. A Vy jste na sebe hrdý? -> Ano, Jsem

   2. Vy opravdu nevidíte co se tady děje a že ten útlak k vůli kovidu je po celém světě.
   Vysvětlete tu svobodu těm 35 tisícům, kteří umřeli uplně zbytečně. Jen protože se nějaký Dan nenechal očkovat.

   3. Demokracie je špatný systém. Jednoduše proto, že když si zlomíte ruku, tak určitě nechcete lidové hlasování o tom, jak se má postupovat dál. Chcete tým expertů, co to vyřeší.

   4. Demokracii kritizoval už Plato, protože byla podle něj příliš svobodným systémem:
   Zdroj: https://bit.ly/3pY3uF7

   1. víš proč ti lidi umřely ? protože dokturci lečily po telefonu ! vemte si aspirin a veležte to !
    odkladaly se operace někdy i zavažné ! odkladaly se vyšetření atd ! tady máte duvod proč umřelo tolik lidi ! a to ani nemluvím o umyslné likvidaci starých lidi ! prostě se jim nikdo nevěnoval ani napít jim nedal atd ! osobní skušenost z nemocnice ! když mně pani na lužku prosíla abych ji dal napit že sama nemuže ! na stolku ani nemněla vodu ani čaj prostě nic ! věkový odhad 70 plus ! a co pak asi se napsalo do připadné umrtni spravy ? hadejte ! přičina smrti „kokodáktavirus“ ! pokud se ptáte co sem dělal v nemocnici tak sem tam byl pracovně ! takže tak ! běžné je psat jako přičinu smrti kokodákvirus hlavně u starších ! lidi 🙁 i když třeba zamřely na infarkt nebo mrtvici atd atd !

 4. To je všude stejné, jsem to zkusil nahrát na youtube a dostal jsem na 7dní ban. A co tam někteří říkali ( Baudyš ) tak jim už za jakoukoli zmínku o koronaviru hrozí smazání účtu. Svobodu máme, ale musíte mít tem povolený názor.

 5. Klamári sa vždycky báli pravdy. A keď navyše majú aj moc, tak to dopadne podobne. Násilím bojovať proti pravde. Videli sme to aj za komunizmu, že to fungovalo podobne. Lebo mocní majú patent na pravdu. Darmo budú ľudia bojovať, štrajkovať, mocní si ich ani nevšímajú, lebo iba oni majú ten patent na pravdu. Majú armádu, políciu, ktorá ich chráni. A myslia si, že môžu urobiť to, čo urobili komunisti v roku 1948, že zrušili celú konkurenciu, predstaviteľov všetkých ostatných strán a sami sa tam zabetónovali na niekoľko desaťročí. Nevedomí a zastrašovaní ľudia uveria všetkým klamstvám, keď sa im to hodí, že je to tak Karle? Tvrdíš, že demokracia je zlý systém, lebo to kritizoval Plato, ale to si už nedodal, že vyhlásil aj to, že ale od toho lepší systém nepozná!

  A to, že tu zomrelo tých niekoľko tisíc ľudí, to nebolo preto, lebo sa niekto nedal zaočkovať, lebo ani očkovanie ľudí nechráni och vírusov, ale preto zomreli, lebo mocní neoznámili, a do dnes nepovedia ľuďom, ako si majú posilňovať svoj imunitný systém, aby im vírusy nemohli škodiť. Nato treba vitamínov, veľa vitamínu, oveľa viac, ako nám to dovoľuje farmaceutický priemysel. hlavne vitamínu C (30 mg na každý kilogram telesnej váhy v jednej dávke, a to aspoň dva krát denne), a vitamínu D (4000 – 5000 IU). A žiadna vakcína nebude potrebná, lebo imunitný systém človeka uchráni oveľa viac, ako hocijaká vakcína.

  1. A ešte by som chcel dodať, že v zeleninách a v ovociach vitamínov už nieto, lebo zem je vyčerpaná a nedokáže dodávať potrebné množstvá, potrebné k nášmu zdraviu, preto je ich nutné dopĺňať v tabletkách.

 6. No musim říct že sou hoši šikovní já nepřišel jen o fb kvůli své formulaci zákona která by měla být spravedlivá ke všem stejnou měrou a to v tom důsledku že každý si za svou práci zaslouží bez rozdílu profese to co má i jiný myslel sem na lidi kteří se dřou jako jiní a přesto si nemohou dovolit totéž což je nespravedlivé nikdo si do hrobu nic neveme a měli by sme se mít rádi má jednoduchá formuůace nebudu jí citovat vzbudila obavy protože usvědčila celý svět z toho že zákony nejsou správně od počátku vedeny a vnímany to je jedno no a na twitru po mě chtěli ověření za to že sem napsal že by si pan fauci zasložil smrt prý podněcuju lidi k násilí kdo na něj neměl asi vztek nemluvil sem jen za sebe asi tak za většinu bojujících naštvaných lidí že nám tu mrzačí veřejně lidi v experimentu na lidech kde se v klidu odvolává na to že všechno je experiment a že se s tím počítá slovenská prezidentka mě docela naštvala ne mě osobně člověk nebojuje za sebe jaký by to mělo smysl a ta si říká na netu vypneme internet neočkovaným takže sem napsal myslela jste paní prezidentko kali linux air crack ng a nebo že se dobří sousedé o internet podělí ten tlak na lidi kterým to hrotí a zastrašují že je o vše připraví je fakt nad čáru dneska jsem napsal na twiter jestli chcete válku budete ji mít klidně si házejte bomby a střílejte my z dětma si dáme zmrzku máme rádi zmrzku takže jestli chcete psát historii tímto směrem prosím kdo se chce zapsat jako genocidní zmrd haaa a voala nemoch sem se připojit ani ke svímu routeru po chvilkách se to dařilo ale vždycky došlo k přerušení takže dostat se k informacím bylo nemožný takže v překladu ty se nemáš co starat o zákony světa ty máš poslouchat my jsme tu od toho my zbohatlíci co si to nenecháme vzít a zničit nevím kdo je horší a sledovat ty brutální útoky policíí po světě je taky něco ale víte co mě je to jedno já se obejdu bez internetu at si ho celej klidně vypnou je to jejich boj ale vím že to neudělaj ne ted když se všude zdílí ten očkovací tlak na lidi a zajímvý bylo že i po odpojení internetovího kabelu od routeru mi počítače ne a ne se k němu připojit i sem ho vypnul hard reset se mi nechtěl mám statickou ip a nechtělo se mi vyplnovat kolonky a vypínat 5g apod. takže sem to tak nechal asi všechno půl hodiny a voala mašiny začaly fungovat s internetovim připojením no a nintendo co má kluk se podařilo asi po hodince připojit šílený co jsou lidi schopný dělat pro majetek a moc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů