Jaké to je, věřit všemu, co vám říkají média

Ve zkratce...

JP Sears v tomto satirickém videu poukazuje na absurditu těch, co věří mainstreamovým médiím a jejich verzi o tom, co se ve světě děje.
Facebook
Telegram
VK

Přepis

Lidé vyšilují! Jakoby se jim nelíbilo, že jim nařízená karanténa odebírá ústavní práva. Města žalují kalifornského guvernéra, aby se lidé mohli vrátit na pláže… hlupáci! Pokud mi řeknou, klidně zůstanu doma po zbytek života. Jaké to je, když věříte všemu, co vám říkají média Kdo ví, jaká jsou nejlepší rozhodnutí pro moje zdraví a můj život? Rozhodně ne já. Bez problému budu slepě věřit v mocichtivé politiky a rozhodně nezkorumpované skupiny jako Světová zdravotnická organizace (WHO)… Podle mě ví, co je pro mě nejlepší.

Protože mě znají lépe, než já znám sám sebe. Jako poslední chcete, aby lidé měli svobodu, se sami rozhodovat a pak čelit důsledkům svých rozhodnutí. Svobodná vůle je podle tak trochu hřích. Podle mě bychom ji neměli mít. Nedali byste žiletku malému dítěti, protože by to nebylo v jeho nejlepším zájmu. Proto byste ani lidem neměli dávat svobodu. Všichni ti Američané, co chtějí svobodu, jsou nevděční.

Pokud se vám nelíbí současná situace a chcete jen svoji svobodu, proč se nepřestěhujete do svobodné země? Jako Severní Korea nebo Venezuela… vy bezvěrci! Tomu, co mi říkají, stoprocentně věřím. Podle mě je směšné, že někteří lidé nechtějí 100% věřit tomu, co nám říkají, jakoby to byla absolutní pravda… proč byste tomu nevěřili? Pokud byste řídili obří a mocnou firmu, která předstírá, že je charita, jako WHO, nedali byste si tu práci, důkladně vytvořit svoje sdělení, aby veřejnost s vámi souhlasila a lidé neodporovali vaší záhadné agendě, která slouží vaším zájmům, i když lidem říkáte, že slouží jejich zájmům…

Nejspíš byste vystoupili před lidmi a začali spontánně mluvit, aniž byste věděli, co chcete říct. To podle mě dělají. Proto když Trump mluví o používání lysolu, zdá se to nesmírně neobvyklé, protože on tráví měsíce důkladnou přípravou svého sdělení. Také zjišťuji, že čím větší strach mám, o to méně jsem ochoten věřit čemukoliv jinému než je oficiální verze příběhu, kterou mi řekli a stále říkají, i když se objeví nové a přesnější informace.

Jako když před pár týdny v USC zjistili, že množství lidí, kteří jsou koronavirem infikovaní, je 28-50x větší, než co jsme si původně mysleli, protože většina těch lidí nemá symptomy, ukazuje to, že infekce je mnohem méně nebezpečná, než jsme si původně mysleli. Na rozdíl od původního odhadu úmrtnosti 4,5 % těch, co mají covid, zdravotnický úřad v LA řekl, že podle nových poznatků je skutečná úmrtnost případů s koronavirem mezi 0,1 – 0,2 %. To znamená, že skutečná úmrtnost případů covid-19 je 22,5 – 45x menší, než nám původně říkali. Ale na těchto nových vědeckých zjištěních mi vůbec nezáleží, protože jsem si už vytvořil názor, když jsem byl nejvíce vyděšen. Budu nadále věřit tomu, z čeho jsem nejvíce vyděšen, protože cítím, že je to tak více v souladu s mým bytím. Také vyhledávám informace, které všude propagují, které potvrzují moje existující přesvědčení.

Není nad malé potvrzovací zkreslení, které mojí mysli pomáhá v růstu a učení se. Také dokážu hezky věřit počtu úmrtí na koronavir. Kdokoliv, komu diagnostikují covid-19 a pak zemře, nehledě na to, na co zemřel, ať už trpěl na nějakou nemoc, nebo ne, jeho příčina úmrtí se svede na covid-19. To mi dává smysl. Než abychom nechali doktora, který pacienta léčí, aby k určení příčiny úmrtí použil svoje „lékařské vzdělání”, myslím si, že nařízení uvádět příčinu úmrtí covid-19 je správnější. Navíc to množství úmrtí dělá větším, než ve skutečnosti je. Čím je větší, tím víc se bojím. A čím víc se bojím, tím jsem poslušnější. Ano, jsem pro povinné očkování. Jsem dost vyděšený na to, že si myslím, že by více věcí mělo být povinných. Nejlepší lék je někdy jako nejlepší sex… nedobrovolný… funguje to stejně. Ale řeknu vám tohle… Měli by ty vakcíny uvést na trh bez dlouhodobého testování na lidech.

A podle mě to tak udělají. Je to tak lepší. Protože dlouhodobé testy, které prokážou bezpečnost a účinnost vakcíny, jsou dost arogantní. To je jako… pojďme vám roky ukazovat, jak je tato věc skvělá. Podle mě je lepší, abychom byli skromní a přešli to období chvástání se. Je prokázané, že být aktivní a pečovat o své zdraví vás zdravými neudělá. Naši jedinou nadějí jsou farmaceutické společnosti, které nás ochrání. Mají velmi dobré výsledky z minulosti, kdy nikomu nikdy neublížily. Takže v noci spím dobře. Teď vlastně také spím. Ano, rád bych dostal mikročip, jen pokud mi řeknou, že je to pro moje vlastní dobro.

Omlouvám se, jestli jsem příliš chamtivý, ale rád bych dostal dva mikročipy, prosím, abych měl ochranu navíc. Nebo bychom možná měli udělat mezikrok a použít povinné sledovací aplikace na mobilech, abychom byli v bezpečí… a až pak přešli k mikročipům. To je asi nejlepší postup. Víte, komu věřím víc než Bohu? Billu Gatesovi… protože má víc peněz než Bůh. Peníze nemohou koupit štěstí, ale rozhodně mohou koupit moji důvěru. Pokud jde o vakcíny a zdraví, vzhlížím k Billu Gatesovi jako k odborníkovi na medicínu, protože je softwarový inženýr, ne doktor.

Nemá titul z medicíny… nebo jakýkoliv jiný titul… což znamená, že není součástí zkorumpovaného zdravotnického systému, protože medicínu nestudoval, což znamená, že o medicíně toho ví více než odborníci na medicínu. Když je moje dítě nemocné, neberu ho k doktorovi, beru ho do Apple obchodu, aby se na něj podíval počítačový inženýr. Nejsem hlupák. Bill má nejen moji důvěru, protože nosí svetr přes košile s límcem, ale také kvůli tomu, jak našel svoji cestu altruismu. Jeho cesta je ohromující! V roce 1999 byl zažalován vládou a byl shledán vinným z porušení antimonopolních zákonů, protože s Microsoftem vytvořil monopol.

Nejspíše protože tak touží po moci, kontrole a nadvládě. Hned o rok později v roce 2000 založil nadaci Bill a Melinda Gates Foundation, která nyní kontroluje Světovou zdravotnickou organizaci, která stojí v čele zpráv týkající se koronaviru a závodu k nalezení vakcíny na jeho vyléčení. Bill udělal zázračnou změnu. Z mocichtivého vládce Microsoftu, co porušoval zákony do takové míry, že americká vláda ho musela zažalovat, se jen o rok později s nadací Bill a Melinda Gates stal tak zářivým příkladem altruismu a nesobeckosti, že udělal svojí misí, zbavit svět nemocí… pomocí vakcín. Podle mě našel Ježíše. Nemá to jiné vysvětlení.

A poslechněte si tohle… můj kamarád, který je očividně konspirační teoretik, kterého je třeba léčit, měl skandální teorii, že poté, co Bill byl shledán vinným z porušení antimonopolních zákonů, uvědomil si, že Microsoft už nemůže být prostředkem pro získání více moci a kontroly, a proto o rok později založil svoji nadaci Bill a Melinda Gates jako nový prostředek k tomu, aby získal více moci a kontroly. Dokonce tvrdil, že Bill je tak chytrý, že udělal, aby vypadalo, že svou nadací bude pomáhat světu, i když ji jen používá k ovládnutí světa, což svět přesvědčilo, aby mu pomohl vzít více jejich moci a kontroly.

Naprosto šílené… Řekl jsem mu: Kámo, tak chytrý zas není. Je miliardář, ne bilionář. Mainstreamová verze příběhu mi pomáhá kohokoliv, kdo s ním nesouhlasí, označit za nezodpovědného a šíleného konspiračního teoretika. Takto je mohu označit za šílence, než abych se zamyslel nad tím, co říkají. Moji přátelé jsou šílenci! Myslet sami za sebe a dělat vlastní rozhodnutí je během této doby nebezpečné. To je modrá pilulka?! P

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2yFO9m1

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Zkuste se trochu vcítit do těch (některých ) mocných…moc, bohatství, zábava, prachy..jak dlouho si s tím vystačíte? Rok, dva …pět let? Pak se stejně ve vás probudí touha být nápomocen tomuto světu..ve smyslu pomoci chudým, slabým. nemocným..Prostě začnete mít potřebu páchat dobro..samozřejmě dle svých nejlepších představ a vizí, dle své duchovní úrovně! Nemůžete čekat od bohatých a mocných v tomto světě, že půjdou cestou Matky Terezy nebo Gándhího nebo Buddhy, když znají jen jeden způsob , jak se v tomto světě realizovat..skrze peníze, světskou moc a mediální vliv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů