Svědectví řidiče kamionu o zranění mozku způsobeném používáním mobilu

Ve zkratce...

V této 10 dílné sérii krátkých velmi autentických videí uvidíte upřímnou výpověď člověka, který utrpěl zranění v důsledku EMF z mobilních telefonů.
Facebook
Telegram
VK

V této 10 dílné sérii krátkých velmi autentických videí uvidíte upřímnou výpověď člověka, obyčejného řidiče kamionu, který v důsledku nadměrného používání mobilního telefonu, (zejména při dlouhých cestách v kabině kamionu – účinek EMF se ve vozidle bohužel násobí), utrpěl zranění / poškození mozku.

Série byla jím osobně natočená v průběhu roku 2011, kdy varuje veřejnost před negativními zdravotními důsledky používání mobilu, trpí od roku 1999.

Přepis videa:

Jmenuji se Robert Braker a snažím se, pokouším se, no, moc to neumím, ale pokouším se natočit video o tom, co jsem zažil během posledních 12 letech a to kvůli používání mobilu. A zbavit se toho zla. Byl jsem kamioňák 20 let, byl jsem úplně zdravý jen jedinkrát jsem byl u doktora, když mně bylo fakt blbě, vlastně už ani nevím, kdy, už si to nepamatuju, až do roku 1999, to kvůli tomu mobilu. Nepotrpím si na nemoci, byl jsem zdravý, řídil jsem náklaďák víc jak dvacet let, už jsem najel 2 a půl milionů mil bez problémů a bez nehody. Jsem na tuto reputaci dost pyšný a všeho jsem se musel vzdát.

Poslední 3 roky jsem měl práci, vlastní dopravní firmu, vlastní kamion a tahač a byl jsem v průmyslu, který byl v podstatě odolný vůči recesi. Takže, na podzim 1998 jsem si koupil mobil, tady tenhle a používal jsem ho v kamionu, při práci, v noci, volal jsem si s rodinou, hlavně se ženou a každý měsíc jsem strávil tisíce minut telefonováním, dostávala jsem faktury na každou minutu, kterou jsem provolal, takže všechno můžu dokázat, a jakkoliv to bylo nadměrné, mnohonásobné používání, byl jsem v autě a mobil jsem měl připojený do zapalování na cigarety a tak jsem byl vystaven elektromagnetickému záření víc než ostatní lidi za celý jejich život.

A teď se 12 let snažím zdokumentovat tuto skutečnost a skrze známé vědce, dobře známé vědce, kteří vědí o čem mluvím, ví, že je to pravda, ale já pořád nejsem spokojen s tím, jak se mnou zacházejí, musím zdokumentovat své zdravotní problémy věděcky a lékařsky, aby byly přijaty jako fakt. Vím, že když věděcký a lékařský svět přestane ztrácet čas tím, že budou spojovat mou osobu s těmito problémy, protože já jsem jakási laboratorní krysa.

Tyto problémy by vzbouřily celý svět, oni ví, že by to pobouřilo lidi a měli by to přijmout a mohli bychom zachránit spoustu životů. Během posledních 12 let jsem trpěl všemi symptomy traumatického poškození mozku. Když se podíváte do seznamu možných traumatických poškození mozku, uvidíte, že každým z nich jsem trpěl nebo trpím dodnes.

Teď se cítím, jako bych na sebe vzal tíhu celého světa, protože prakticky celý svět má tento šílený mobil napojený do hlavy a vůči této spoustě lidí to není fér. Je to příšerné, až skoro směšné, je to šílené, jak svět, lidi, kteří o tom vědí, co nám říkají… A ti, co mají peníze v rukou a průmysl a vláda, kteří vydělávají na tomhle peníze a na podobných věcech, to nás vede k šílenství. vlastně… promiňte mi, že nejsem schopen se vyjádřit přesně, ale fakta jsou fakta.

Byl jsem postižen, můžu to dokázat, čelím následkům 12 let a teďka, dámy a pánové, zoufale se snažím sednout si a dát chronologicky do pořadí co se stalo, jak se to stalo, a doufám, že si toho někdo všimne, dostane mě pod svoje křídla a něco s tím udělá. Jsem pokusný králík, ne jediný, je nás víc na světě, kteří prožívají to stejné co já, ale znám jen jednoho člověka, se kterým jsem v přímém kontaktu, jmenuje se Barbara Mac Corder.

Byla stejně nemocná jako já, 12 let, je jí hůř a hůř a možná je to 13 let, díky bohu měla manžela, který ji až donedávna podporoval, ale mně tyto problémy postihly a mělo to dopad i na mou rodinu, kromě toho jsem přišel o ženu a o děti , protože tu byly jiné faktory, které se k tomu přidávají. Musel jsem všemu čelit sám od té doby, co jsem onemocněl. Jsem prakticky sám.

Jsem unaven z lidí, kteří si myslí, že jsem blázen, už jsem toho dost zažil za těch 12 let, potkal jsem spoustu lidí, kteří věděli, že nejsem blázen, ale bohužel na tom nesejde. Já vím, vím to bez žádných pochybností, že jak vyprší inkubační doba, nebude možné, abych se vyhnul rakovině. Dělal jsem všechno blbě i co se týče jídla, ale vím, že to bude už skutečně konec, konečná, to je nevyhnutelné. Příliš jsem si poničil hlavu. Moje dosavadní symptomy jsou toho důkazem. Jsem z toho zničený, že svět nemá čas se tím zabývat a uznat to. Dělám 10 minutové videoklipy, abych je mohl přeposílat emailem, zveřejním je na Facebooku, a budu v tom pokračovat.

Můj první pokus, skutečně první pokus, když jsem se je pokusil posílat pár lidem, neuměl jsem připojit soubory, myslel jsem, že jsem je připojil, ale nepřipojil. Budu tedy dělat 10 minutová videa. Lidé věřte, že jsem skutečný. Nemám, co z toho získat… chci jen kompenzaci za to, co jsem ztratil, ale vím, že než se to dostane do soudní síně, a budou ověřovat dokumentaci, budu už nejspíše mrtvý. Kdo se snaží koho zabít? Vím, co se stalo. Jeden z prvních lidí, které jsem potkal, z odborníků na elektroniku… kdyby nebylo toho muže, byl bych mrtvý. Určitě bych už byl mrtvý. Vím to, protože… každým dnem čekám na smrt, protože nikdo takto nemůže žít.

Jak jsem říkal, tohle je první video z několika. Lidi… potřebuji, abyste mě uznali. Ne kvůli mě nebo slávě… ale kvůli miliardám lidí, kteří si tohle sobě pomalu způsobují. Tohle je tedy první video. Nahraji je na YouTube. Jak jsem říkal, teď to video zastavím a budu je nahrávat jedno po druhém.

Překlad: PhDr. Eva Strmisková

Titulky: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů