Paul J. Watson: Žena v Anglii byla zatčena za to, že se v tichosti modlila na ulici

Ve zkratce...

Stojíte na ulici, nikoho neobtěžujete a policie vás přece jenom zatkne. To je případ ženy, která stála před potratovou klinikou v Birminghamu a tiše ve své hlavě se modlila. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. prosince 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Německá studie zjistila, že spásné „kovid vakcíny“ udržely pLandemii a způsobily selhání imunitního systému.
  A pravděpodobně nejdůležitější studie o záběrech s ko*kovid by mohla vysvětlit, proč se zdá, že TO nikdy neskončí:
  conservativereview.com/horowitz-possibly-the-most-important-study-on-covid-shots-might-explain-why-covid-never-seems-to-end-2659039644.html

  Shrňmě to, injekce společnosti s mRNA hroty způsobily chybnou funkci imunitního systému, čímž vytvořily nekonečnou zpětnou vazbu úniku viru imunitě, udržení v makru a vytvoření imunitní suprese u osob, které je dostaly.
  Proč ta strašná pandemie neskončí a tolik lidí se jí nadále nakazí více než jednou? 😀

  „Ať se obrátíte kamkoli, v zemích, kde se očkuje nejvíce, se po nekonečných posilovacích kampaních objevují nejen bující vedlejší účinky, ale i horší výsledky samotného kovid.“

  V neočkovaných zemích v podstatě nedochází k žádným úmrtím:
  pic.twitter.com/QIG7CyMJwc

  Bezpečné a účinné?
  pic.twitter.com/nIsRQw6aDX

  „Portugalsko je nejvíce očkovaný národ v celé Evropě (95 % očkovaných, 70 % očkovaných), a přesto nyní umírá stejně lidí jako v roce 2021 a výrazně více lidí než v roce 2020 (kdy nikdo nebyl očkován a nikdo neměl imunitu a kovid byl virulentnější). Bezpečné a účinné?“

  VÍCE VE STUDII A INFORMACÍM V ODKAZU VÝŠE 🙂

  1. Země za zemí. Stejné výsledky. Stále dokola. Naštěstí se na celém světě výrazně snížila spotřeba injekcí. Bohužel i díky tomu zůstávají plné dopady této genocidy neznámé. Bude počet úmrtí v příštím roce dále stoupat, nebo klesat? To nikdo s jistotou neví. I když bych se vsadil, že zlé elitní síly, které to na nás seslaly, mají docela dobrou představu.

   Stejně jako nyní v Japonsku: po uvedení nejnovějších „posilujících“ injekcí proti kovid vzrostl počet úmrtí v Japonsku o 400%
   https://expose-news.com/2023/01/03/japans-excess-deaths-4x-higher-after-pfizer-booster/

   „Nadměrný počet úmrtí byl přibližně čtyřikrát vyšší než v letech 2017, 2018, 2019 a 2021.“ A kde je v tomto mixu rok 2020? Ukázalo se, že v roce 2020, tedy před vypuštěním tzv. vakcín, bylo zaznamenáno nejméně nadměrných úmrtí ve srovnání se všemi devíti předchozími roky!! V roce 2020, který byl rokem podvodné epidemie – a také jediným rokem podvodné epidemie bez očkování – byl zaznamenán nejmenší počet nadměrných úmrtí v nedávné historii Japonska. Nadměrná úmrtnost tam začala prudce stoupat až poté, co na konci roku 2020 vypustil očkování přecházející do roku 2021.

 2. A Švýcarská organizace poskytuje lidem BEZPEČNOU transfuzi krve z NEZÁVISLÝCH čistokrevných krevních derivátů:
  greatgameindia.com/blood-transfusion-unvaxxed/

  Ve Švýcarsku byla založena organizace nazvaná Bezpečné dárcovství krve, jejímž cílem je poskytovat lidem na celém světě bezpečnou transfuzi krve výhradně od lidí, kteří nejsou očkováni proti toxickému IDIOTISMU s názvem KOVID.

  Zatím neexistuje žádná krevní banka s krví bez mRNA, ale organizace Safe Blood Donation prohlásila, že „se nevzdáme, dokud nebudeme moci nabídnout celosvětovou síť takových klinik“.

  „Krevní transfuze se provádí pomocí krevních konzerv, které po odběru procházejí složitým procesem, při němž jsou z velké části očištěny od cizích těles,“ uvádí se na internetových stránkách Bezpečného dárcovství krve. „S příchodem zcela nových mRNA vakcín … zde máme zcela nové výzvy, protože nejen tzv. hrotové proteiny jsou neutralizovány pouze v neznámé míře.“

 3. Říkám si, co je to za lidi, co pracují pro tyhle represivní složky……no, jestliže se u globalistů projeví, že nezvládají svoji moc, stali se z nich nelidští psychopaté – no dobře – dělají to ve svém zájmu. Ale proč se ten policajt při pohledu do zrcadla nepoblije? Ani on, ani jeho rodina tím za vodou nejsou, musejí v tom žít.

 4. Šílený tenhle svět de pomalu těžce pomalu ale jistě do kelu. Příště by to chtělo více křesťanů a to v takovém měřítku aby se úřady báli podnikat proti křesťanům kroky.

 5. Šílený tenhle svět de pomalu těžce pomalu ale jistě do kelu. Příště by to chtělo více křesťanů a to v takovém měřítku aby se úřady báli podnikat proti křesťanům kroky. Tento komentář není duplicitní děkuji.

 6. dám tip na zaujímavý seriál „Pujčovna masa“ – odohráva sa v budúcnosti;
  v tretej časti zaznie, myslím, že to povedal ten prerastený šváb, „boh je mŕtvy, teraz sme bohovia my“ – ako „pekne“ nám servírujú, čo všeličo plánujú pre svojich otrokov
  https://www.serialzone.cz/serial/pujcovna-masa/

  „Lidská mysl je již zdigitalizována a samotná duše se dá přenášet z jednoho těla do jiného.“

 7. zatím stale vidím jak se lidi zabyvaji jednotlivímy „případy“ věcmy ! ale nikdo se nezabývá proč se ději takové věci celkově 🙁 nebo li duvod toho všeho ce se děje poslední 3 roky ! protože ti co vladou jsou taky lidi , nic neziskaji když sniží populaci , dle jejich představ na 500 milionu nebo 500 tisíc (zaleži ze kterého zdroje čerpáte )
  nic prostě nic z toho nebudou mít ! protože stačí jedna silnější chřipka a podobně ! a je problem ! nehledě ganetickou roznorodost , malo lidí malá roznorodost genu !
  neziskaji ani nic tím že budou lidi ožebračovat atd , peněz maji až moc ! nepotřebují další ! že ziskavaji moc ? to už maji a defakto neomezenou !
  vše co se děje poslední 3 roky je odvadění pozoronosti od pravdy co se děje ! a hlavně od toho co přijde !
  kdo chce vše si dohledá a najde a dá do souvislosti ! ale musí se ptám co tim kdo ziská když něco bude posuzovat a musí se divat na to v celkovém měnřítku !

  1. Vyšší záměr?

   Ve 21. století prostě už nepotřebujeme drtivou většinu populace, protože budoucnost je o pořád více a více sofistikovanějších technologiích jako je umělá inteligence a bioengineering. Většina lidí k tomu nijak nepřispívá, akorát možná svými daty, a cokoli jiného užitečného co lidé dělají, budou tyto technologie dělat pořád více a více nadbytečným, až bude možné lidi nahradit.

   – Yuval Harari, WEF

   1. breitbart.com/economy/2022/08/10/wef-adviser-yuval-harari-we-just-dont-need-the-vast-majority-of-the-population-in-todays-world/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů