Pět podezřelých úmrtí pilotů aerolinky JetBlue z tohoto roku – whistleblower přináší interní informace

Ve zkratce...

Dr. Rubyová přináší zprávu o pěti pilotech aerolinky JetBlue, kteří zemřeli v období od února do května 2021. Byli všichni očkovaní proti covidu? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew Peters: Dnes se objevuje tragická zpráva. Dr. Jane Rubyová nám přinese další šokující zprávu. Mluvili jsme o čtyřech mrtvých pilotech British Airways. Takže jsme mluvili o několika pilotech Delty, kteří zemřeli, a o pilotovi, který byl v bezvědomí odebrán z kokpitu nákladového letadla na kanadské ranveji… díky Bohu, že to letadlo nebylo ve vzduchu. Všichni z nich byli údajně očkováni těmito injekcemi, kterým se říká vakcíny. Asociace pilotů aerolinek společně s aerolinkami jako United zaujímají nekompromisní postoj proti svým pilotům. Dr. Rubyová je zde s další otřesnou zprávou.

Dr. Rubyová: Ano, Stew, děkuji. Tohle je další šokující zpráva o aerolince, o které jsme zatím neslyšeli. Jde o JetBlue, kdy jeden jejich aktivní pilot promluvil a dal nám vědět, že pět pilotů aerolinky JetBlue zemřelo mezi únorem a květnem tohoto roku. Ještě neexistují přímé informace o jejich statusu očkování, ale tento pilot uznává, že společnost tyto věci dost tají. Ve skutečnosti nám řekl, že aerolinka od roku 2021 přestala uznávat úmrtí jakýchkoliv zaměstnanců zasíláním interních zpráv, pokud samozřejmě příčina, dle jeho slov, nebyly očividně injekce proti covidu. Těchto pět pilotů mělo sídlo na letišti Logan v Bostonu. Byli ve věku od 31 do 60 let. A chci s publikem sdílet, kdo tito lidé jsou. Protože tohle je absurdní. Jak jsme vám už předtím řekli, letecký průmysl a tito interní whistlebloweři nám říkají, že piloti jsou jedni z nejzdravějších pracovníků na světě. Jejich zdraví je každých šest měsíců kontrolováno. Mají rozsáhlé fyzické prohlídky včetně odběru krve a analýzy moči, a také ostatních analýz. Takže zjistit, že pět pilotů v období dvou nebo tří měsíců tohoto roku zemřelo, je velmi podezřelé.

Tvým producentům jsem poskytnula fotografie těchto lidí, které chci s publikem sdílet, protože mi to přijde důležité. První zesnulý pilot je kapitán Robert Glenn Hampton. Je bývalý pilot amerického letectva. Je ze Severní Karolíny. A kapitánu Hamptonovi bylo pouze 60 let. Druhá oběť byla kapitán Alexander Ross Givan. Zemřel 17. února tohoto roku. Bylo mu pouze 50 let. Byl pilotem JetBlue. Třetí pilot byl kapitán Benjamin C. Ingram, a bylo mu pouhých 31 let. A Stew, zde je zajímavá věc o kapitánu Ingramovi.

V jeho nekrologu tvrdí, že zemřel na rakovinu. Zajímavá věc je ta, že náš interní whistleblower z aerolinky JetBlue nám poskytnul kontext a řekl: Příčina úmrtí u kapitána Ingrama byla uvedena jako rakovina, ale vzhledem k rozsáhlým zdravotním prohlídkám pilotů… tento pilot řekl: Diagnóza rakoviny v jakoukoliv dobu by pilota vyřadila ze služby na alespoň dva roky. Jak tedy tento pilot mohl zemřít na rakovinu konečné fáze? Ani nemohl současně létat. A mimochodem mi bylo řečeno, že všech pět pilotů bylo aktivních a létali, když zemřeli. Další oběť, kterou chci s publikem sdílet, je kapitán Alan Herring, kterému bylo pouze 47 let. Byl z Virginie. A poslední pilot, o kterém vám řeknu, je Mark Daigle. Je z Orlanda z Floridy… bylo mu pouze 57 let. Chci sdílet nějaké další informace od tohoto interního pilota aerolinky JetBlue, který v podstatě řekl – Aerolinky připravily, alespoň ta jeho, zdarma místa na očkování, a velmi se tají, kdo se nechal očkovat, a kdo nenechal, a je těžké to zjistit.

Ale on řekl, že je důležité se nad tím zamyslet, protože samotné aerolinky řekly pilotům, že jak se nechají očkovat, nebudou pak moct létat po dobu 48 hodin. Takže samotné aerolinky ví, že existuje nebezpečí pro jejich piloty, a dávají jim to 48hodinové okno, než se mohou vrátit. Tento pilot také řekl… vlastně potvrzuje hodně toho, o čem jsme dříve mluvili od našich dalších interních whistleblowerů ohledně toho, že když se necháte očkovat, nejste tak omezení ve schopnosti se ucházet o lépe placenou práci, o delší destinace, lukrativnější situace… Služební věk nyní tedy nehraje takovou roli, protože nemají na výběr. A tento pilot na závěr řekl, že většina pilotů miluje svoji profesi. Jsou velmi orientovaní na bezpečí, jsou to týmoví hráči, a spousta z nich nyní bohužel důvěřuje systému. Ale Stew, bohužel jsou vyhlazováni.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Systému, který byl použit proti nim. A vidíme, co se děje, když se pilot obrátí na člověka, kterému samotní piloti platí jeho výplatu… například Todd Insler v aerolince United, vedoucí předseda Asociace pilotů aerolinek napadá lidi, kteří mají otázky… on má piloty zastupovat, všechny z nich, ne jen konkrétní skupinu z nich. Naráželi jsme na to, jak stresovou atmosféru tohle tvoří… akorát to rozděluje piloty mezi sebou, zejména pokud jde o kokpit… jakýkoliv stres navíc pro pilota je pochopitelně nebezpečný. Takže jsme měli čtyři mrtvé piloty během týdne v British Airways. Několika nepotvrzených zpráv z Delta Airlines… velmi tyto informace tají, protože my je tady všechny odhalujeme. Nechtějí, aby se tyto věci dostaly ven. Tohle není dobré pro zisky aerolinek. A ve výsledku to není dobré velké investiční fondy, které tyto aerolinky financují. Kdo ty investiční fondy spravuje? Je to Blackrock? Je to Rockefellerův bankovní systém?

Tohle jsou velcí hráči… lidé jsou vyděšeni k smrti, když mají o takových věcech mluvit. Lidé kvůli tomu umírají… vybouchne jim auto, nebo mají zvláštní nehodu, infarkt za to, že odhalují takové informace. Takže tito piloti aerolinek jsou velmi ostražití. Samotné aerolinky jsou velmi ostražité. Musí pokračovat v podnikání. Ale pak… piloti z Delta, British Airways, ten pilot na ranveji v Kanadě a teď pět podezřelých úmrtí pilotů JetBlue. Tyto informace pochází od aktivního pilota z aerolinky JetBlue. Tohle je příběh, který budeme nadále sledovat. Pokud jde o tohoto předsedu Todda Inslera… pokud ho ještě nevyhodili, měl by rezignovat. Nesplňuje svoji povinnost vůči těmto pilotům, aby je zaprvé chránil, ale co je důležitější, tím že ochraňuje piloty, ve výsledku chrání rodiny, vás, mě, naše děti, kteří cestujeme ve výšce 10 km v těchto letadlech napříč celým světem. Tito piloti jsou ve vážném nebezpečí. Pokud aerolinky říkají… pokud upozorňují očkované pasažéry, aby nelétali… nelítejte, máte vyšší riziko krevních sraženin, buďte opatrní. Jak pak mohou… tohle je bizarní svět.

Dr. Rubyová: Stew, když ten pilot napsal Inslerovi a zmínil Norimberský kodex, dělal to, protože se snažil zeptat, jak tohle neporušuje naše práva na informovaný souhlas, naši osobní bezpečnost… a když Insler odpověděl, šlo vidět, že ten pilot mu zabrnkal na strunu, protože Insler odpověděl agresivně a napsal: Jen si vezměte tu zatracenou vakcínu. Takto poznáte, že to, co dělají, nemá žádné pevné právní opodstatnění. A myslím si, že jak se tohle vše odhalí… doufám, že piloti, co se nenechali očkovat, se všichni spojí… a možná i s těmi očkovanými… teď když vidíme, do čeho byli přinuceni… doufám, že se dokážou spojit a tohle ukončit. a možná letecký průmysl vypnout na den nebo týden, aby získali pozornost všech a tohle zastavili.

Stew: Inslerovi byla nabídnuta letecká přeprava zdarma v první třídě po celém světě pro něj a jeho rodinu kdykoliv doživotně. To je neetické a nejspíše protizákonné. Od začátku tohoto týdne, co jsme o tom příběhu a těch uniklých emailech mluvili, jsem mluvil s několika piloty United, a všichni mi řekli, že podezírají, že se tohle děje. Ptali se ho na to.

Tak nějak obšírně to popřel, ale ještě neprokázal, že tu dohodu odmítnul. Je placen, je kompenzován za to, že tyto piloty vede k jejich potenciálnímu úmrtí, a je mu to jedno. Ale co je důležitější, že ve výsledku to ohrožuje miliony leteckých pasažérů každý den.

Dr. Rubyová: Ano. Tohle je obava, kterou by všichni měli mít. Větší obava, a správně jsi na ni poukázal, spočívá v tom, že kdykoliv teď nastoupíš do komerčního letadla, nemáš zaprvé ponětí, jaký je vakcinační status (pilotů), zadruhé zjišťujeme více otřesných zpráv o tom, co je v těchto injekcích, kterým nesprávně říkáme vakcíny. Slyšíme příběhy z celého světa o tom, že jsou po těch injekcích nemocní, necítí se dobře. Kolik pilotů a letušek bylo očkovaných, kteří se necítí dobře, kteří mají chvíle, kdy cítí závratě, kteří se necítí dostatečně silně, na které uprostřed letu přijde velká únava, ale nechtějí to přiznat, protože zaprvé si to možná neumí spojit s nedávným očkováním, a pokud si to spojí, budou vyhozeni a nebudou moct vydělávat peníze. Ale pokud se všichni nespojí, ve výsledku nikdo nebude v tom průmyslu vydělávat, a spousta lidí bude zraněna.

Stew: Dr. Jane Rubyová, moc vám děkujeme.

Dr. Rubyová: Děkuji Stew.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů