Pravda za klinickými testy vakcín proti covidu-19 [DOKUMENT]

Ve zkratce...

Jak vlastně probíhaly klinické testy vakcín proti covidu-19? Poslechněte si tyto zásadní informace a názory Roberta F. Kennedyho, mladšího a prof. Dolores Cahillové, kteří se vyjadřují k problematice klinických testů a covid injekcí jako takových.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Děkujeme, že voláte na zákaznickou linku Pfizeru. Tento hovor může být nahráván ke zlepšení kvality.

Vypravěč: Vakcína od Pfizer/BioNTech proti covidu-19 nebyla schválena, ani jí nebyla udělena licence americkým úřadem FDA. Ale bylo jí uděleno schválení pro nouzové použití k zabránění onemocnění covidu-19 u jedinců 16 let a starších. Takže vakcína v podstatě nemá licenci, jelikož klinické testy budou dokončeny až v roce 2023. Přesto propagace vakcinační kampaně jede všude na plné obrátky.

M. Caine (herec): Jmenuji se Michael Caine. Právě jsem se nechal očkovat proti covidu.

Arnold Schwarzenegger: Právě jsem byl očkován. Doporučuji všem, aby udělali to stejné. Pojďte se mnou, pokud chcete žít.

Vypravěč: Vlády, korporace a celebrity se nám koordinovaně snaží prodat vakcínu, ale na základě čeho ji propagují? V tomto dokumentu se podíváme, jak se covid vakcína mohla v tak rekordním čase dostat do těl lidí, jak fungují klinické testy, a měli bychom věřit výrobcům vakcín ohledně její bezpečnosti a účinnosti?

Než začneme mluvit o klinických testech vakcín, řekněme si, proč se nám říkalo, že vůbec potřebujeme vakcínu. Hlavní argument je, že musíme zastavit šíření covidu-19. Abychom omezili počet vážných případů, které vedou k hospitalizacím. Abychom zabránili přetížení zdravotnického systému. To znamená, že klinické testy by se měly hlavně zaměřit na zamezení přenosu a snížení vážnosti onemocnění.

R. F. Kennedy: Zlatý standard ke schválení nových lékařských produktů nebo zařízení jsou dvojitě slepé placebo kontrolované klinické testy.

Vypravěč: Nejprve si vysvětleme, jak fungují klinické testy třetí fáze. Jakmile jsou dobrovolníci registrovaní na testy, někteří z nich dostanou injekci obsahující vakcínu a jiní dostanou injekci inertního placeba. Ten, co podává injekci, ani její příjemce, neví, o jakou injekci se jedná. To aby žádná strana neměla představu o tom, jaký může být výsledek.

Takovým studiím se říká „dvojitě zaslepené” placebo kontrolované klinické testy. Klinické testy covid vakcín byly považovány za „událostí poháněné testy”, což znamená, že primární analýza testu se provádí, když máte dostatek událostí. Událost znamená potvrzený případ onemocnění covidem-19. Aby určili, jestli vakcína funguje, výzkumníci porovnávají počet infekcí u lidí, kteří dostávají aktivní vakcínu, s počtem infekcí u lidí, kteří dostávají placebo. Můžete si myslet, že aby potvrdili účinnost, že by studovali tisíce událostí, případů.

Ale studovali pouze 170 událostí. Jakmile dosáhli 170 případů infekce, byli schopni dojít k závěru, že vakcína má 95% účinnost, a podali ji ke schválení k nouzovému použití. Vakcínu dostávají desítky milionů lidí na základě 170 událostí.

R. F. Kennedy: Myslím si, že klinické testy Pfizeru a Moderny nebyly navrženy, aby nám daly přesné ohodnocení rizika, jinými slovy – vyhneme se díky vakcíně více problémům, než které způsobí? Myslím si, že byly navrženy tak, aby uspěly, aby přehlížely problémy, poškození, vedlejší účinky, a aby vakcínu dostaly co nejrychleji na trh.

Vypravěč: Druhý problém je, jestli studovali správné koncové body. Žádné klinické testy nebyly navrženy, aby zjistily snížení počtu hospitalizací. Hospitalizací na JIP nebo úmrtí. Druhé překvapení těchto protokolů je, jak mírné byly požadavky pro příznaky covidu, aby byly považovány za událost v testu.

Pečlivé přečtení protokolu odhaluje, že minimální kvalifikace pro případ covidu-19 je pozitivní PCR test a jeden nebo dva mírné příznaky. Mezi ně patří: bolest hlavy, horečka, kašel nebo mírná nevolnost. Tohle není ani zdaleka dostatečné a tyto testy rozhodně nedávají ujištění, že vakcíny budou chránit před jakoukoliv vážnou nemocí. Tyto studie podle všeho byly navrženy, aby uspěly, a aby odpověděly na nejjednodušší otázku za nejkratší dobu, ne na nejvíce klinicky relevantní otázky.

Je nepravděpodobné, že k vážným onemocněním, která vyžadují hospitalizaci, k čemuž dochází jen ve zlomku příznakových případů covidu-19, dojde ve významných počtech během klinických testů. Data publikovaná americkým CDC hlásila „míru hospitalizace příznakových případů”, celkem 3,4 %.

Míra se lišila od 1,7 % ve věkové skupině 0-49 let. A 4,5 % ve věkové skupině 50-64 let. Na 7,4 % u těch nad 65 let. Protože většina lidí s příznakovým covidem zažívají pouze mírné příznaky. Dokonce testy zahrnující 30 tisíc nebo více pacientů měly relativně málo případů vážného onemocnění. Tyto testy v podstatě testují, jak zabránit příznakům běžného nachlazení.

Třetím problémem je PCR test. To byla metoda, jakým byly tyto události a případy v klinických testech identifikovány. Patolog z Connecticutu, dr. Sin Lee, žádal americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), aby vyžadoval přesný počet případů covid-19 v klinických testech mRNA vakcíny Pfizer/BioNTech. Hlavním důvodem této žádosti byl, že druhá fáze klinického testu Pfizer vakcíny používala PT-PCR diagnostický test.

Lékařsko-vědecká komunita uznává, že tento test generuje vysokou míru falešně pozitivních výsledků mezi kvalifikovanými účastníky klinických testů, od placebo skupiny s mírnými příznaky jako bolest v krku, jak uvádí žádost. To později potvrdila WHO, když oznámila, že je potřeba snížit počet cyklů v PCR testech kvůli vysokému počtu falešně pozitivních výsledků.

Abychom to shrnuli… tyto klinické testy nebyly navrženy pro vážná onemocnění. Použili naprosté minimum případů, což bylo 170, aby opodstatnili svoji hlášenou účinnost. A ty případy identifikovali nespolehlivými PCR testy. Klinické testy také neřešily nejdůležitější problém, což je zastavení přenosu viru.

R. F. Kennedy: Velký problém, které vakcíny mají ve svém opodstatnění… když se nad tím vážně zamyslíte… v tuto chvíli nejsou žádné důkazy, že zabraňují přenosu.

Vypravěč: To vše a ještě jsme ani nemluvili o bezpečnostní stránce. Pokud jde o problém negativních vedlejších účinků mRNA vakcíny proti covidu, v listopadu 2020 nás kontaktoval whistleblower, jeden z účastníků v jednom z velkých klinických testů. Chtěl sdílet to, co zažil s ohledem na lékařskou nedbalost. S tímto whistleblowerem jsme na tomto dokumentu pracovali 3 měsíce, abychom ukázali celý příběh s dostatkem pádných důkazů.

Nicméně, několik dní před zveřejněním tohoto dokumentu nás ten whistleblower požádal, abychom jeho příběh nesdíleli kvůli narůstajícím výhružkám. Můžeme vám akorát říct, že byl součástí studie třetí fáze u jednoho z hlavních výrobců vakcín pro vakcínu proti covidu-19. Zažil vážné vedlejší účinky po druhé dávce vakcíny, která ho poslala na jednotku intenzivní péče. Než aby jeho případ prošetřili, tak ho ignorovali, navzdory jeho pokračující nemoci. To je pouze začátek příběhu… je mnohem hlubší a temnější, ale bohužel ho nemůžeme sdílet.

To abychom ochránili bezpečí whistleblowera a všech zapojených do tvorby tohoto dokumentu. Nemáme ani právní podporu, abychom se mohli soudit s farmaceutickými giganty. Tohle je skutečný příklad toho, jak reálná investigativní novinařina umírá pod tlakem korporací, vlád a mainstreamových médií. Současné systémy jsou postaveny tak, aby zabraňovaly odhalení pravdy proti elitám a jejich zájmům. A odměňuje opak.

Abychom pomohli tento problém vyřešit, pracujeme na nové platformě pro investigativní novinařinu. Prosím, navštivte náš web pro více detailů: www.MP-22.com.

Zpět k problematice vedlejších účinků na covid vakcínu, jelikož nemůžeme sdílet příběh našeho whistleblowera. Podívejme se na hlášené vedlejší účinky od počátku očkování, a jaké se používají mechanismy ke sledování těchto nepříznivých účinků. Kolem 48 milionů lidí v USA obdrželo jednu nebo dvě dávky covid vakcíny. Prozatím jen vakcíny od Pfizeru a Moderny dostaly v USA od úřadu FDA povolení k nouzovému použití.

A podle jejich vlastní definice, vakcíny jsou stále považovány za experimentální, dokud nezískají plnou licenci. 24. února 2021 bylo do databáze Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) s názvem VAERS hlášených 929 úmrtí, což je podmnožina celkových 16 297 nepříznivých událostí, v návaznosti na očkování proti covidu-19. Čísla představují hlášení podaná mezi 14. prosincem 2020 a 24. únorem 2021.

R. F. Kennedy: Vidíme vakcíny, které nejsou testovány do takové míry, jakou bychom očekávali u jakéhokoliv jiného léku. Lidé, kteří po vakcíně zažívají nepříznivé účinky, jsou považováni za civilní ztráty. Lidé, kteří mají alergie, kteří jsou geneticky náchylní. Ti lidé jsou jen civilní ztráty v naší práci proti covidu. A to je špatně.

Vypravěč: VAERS je hlavní mechanismus k hlášení nepříznivých reakcí po vakcíně v USA. Podobá se britské agentuře pro regulaci zdravotních produktů a léků – MHRA. Hlášení podaná do VAERSu vyžadují bližší prozkoumání, než je možné potvrdit, že hlášená nepříznivá událost byla způsobena vakcínou. Průměrný věk těch, kteří zemřeli, byl 77 let. Nejmladší hlášené úmrtí bylo u 23letého člověka. 58 % těch, kteří zemřeli, měli Pfizer vakcínu, zatímco vakcínu od Moderny mělo 41 % lidí.

Také bylo hlášených 163 případů obrny lícního nervu a 775 případů anafylaktického šoku. Lidé v Británii, kteří dostali vakcínu od Pfizeru… byly to dvě zdravotnice, myslím, že sestry, které po vakcíně měly výraznou alergickou reakci. Došlo k nim během chvil po obdržení vakcíny. Jak moc se máme tohoto obávat? Jsou lidé, kteří mají tendence dostat alergickou reakci. Jsem přesvědčen, že obě ty sestry měly tu tendenci.

Co musíme udělat dál… a tohle jsou věci, které se dějí, když spustíte velkou očkovací kampaň. Jakmile začnete vakcínu lidem v klinickém prostředí podávat, mluvíme o milionech očkovaných jedincích. Můžete tedy u některých vidět reakce, které se nemusely projevit, když jste očkovali jen tisíce.

Podle New York Times několik lékařů nyní spojují vakcínu od Pfizeru a Moderny s imunitní trombocytopenií – ITP. Jde o stav, který se projeví, když imunita zaútočí na krevní destičky, které jsou zodpovědné za sraženiny, nebo na buňky, které je tvoří.

R. F. Kennedy: Ty klinické testy by měly být dostatečně rozsáhlé, aby zjistily vzácná poškození, a dostatečně dlouhé, aby zjistily poškození s dlouhým diagnostickým rozhledem a dlouhými inkubačními dobami. Mnoho poškození, která jsou spojovaná s očkováním, jsou autoimunitní poškození.

A ta se někdy projeví až za několik měsíců nebo let. Placebem kontrolovaný klinický test, který trvá pouze osm týdnů, většinu těch poškození nezjistí. A přesto… i ty krátkodobé klinické testy nám ukázaly, že tyto vakcíny jsou velmi reaktogenní.

D. Cahillová: Viděli jsme výrazné vedlejší účinky a úmrtí spojené s mRNA vakcínou. A ten počet je mnohem větší, než jaký jsme očekávali. V Norsku zemřelo 23 lidí ve věku nad 80 let v prvních týdnech po očkování jednou další mRNA vakcínou. Pak v Norsku oznámili, že mRNA injekce by se neměly dávat lidem nad 80 let. Myslím si, že vidíme, že poškození zejména mezi starými lidmi v důsledku těchto mRNA vakcín… že způsobují více škody než užitku.

Vypravěč: Lékař Gregory Michael minulý měsíc zemřel na ITP dva týdny poté, co dostal vakcínu od Pfizeru. K úmrtím nedošlo jen v Británii. Je hlášeno mnoho úmrtí po covid vakcíně z celého světa. Očitý svědek, whistleblower, sdílí, co se dělo v berlínském pečovatelském domě.

R. F. Kennedy: Whistleblower z pečovatelského domu v Německu sdílel, jaké ohavnosti se děly v daném pečovatelském domě. A to v souvislosti s podáváním vakcíny. Později nás oslovili whistlebloweři, kteří mají kopie video záběrů, které potvrzují dialog a zprávu, kterou jsme slyšeli na našem setkání.

Vypravěč: Během čtyřech týdnů po první dávce očkování vakcínou Pfizer/BioNTech 8 z 31 pacientů zemřelo navzdory tomu, že na svůj věk byli v dobrém fyzickém stavu, než dostali vakcínu. K prvnímu úmrtí došlo pouze šest dní poté a pět dalších seniorů zemřelo zhruba 14 dní po očkování. Tyto vakcíny mohou zabíjet mnoho lidí, a my se to nedozvíme kvůli nedostatečnému systému sledování poškození.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

D. Cahillová: První rozhovor jsem udělala v květnu 2020. Říkala jsem, že kromě nepříznivých účinků, ke kterým může dojít ihned po očkování, na základě publikací ohledně mRNA, zejména studie z roku 2012, o které jsem mluvila v květnu 2020. Ta pojednává o tom, že mRNA má tendenci vyvolat autoimunitní reakci, když si ji lidé nechají píchnout, ale když přijdou do kontaktu s činidlem, která se jim píchá, řekněme během další chřipkové sezóny, takže to může být v březnu nebo dubnu 2021, nebo během chřipkové sezóny na přelomu let 2021/2022, že když pak přijdou do kontaktu s přírodním virem nebo přírodním infekčním činidlem, můžou zažít výraznou nepříznivou událost. Imunitní systém se v podstatě postaví proti vlastnímu tělu. Vyvolá imunitní reakci proti vašim orgánům, Takže očkovaní lidé můžou zemřít o měsíce nebo roky později. Tomuto procesu se říká protilátkově závislé zesílení. Injekce mRNA v podstatě zesiluje onemocnění a způsobuje více škody než užitku.

Vypravěč: Jak odborníci na zdraví se snaží zamést pod koberec jako náhody zvyšující se počet úmrtí a ostatních nepříznivých reakcí, ke kterým dochází po celém světě v souvislosti s experimentální mRNA covid vakcínami, potřeba po nezávislém přezkoumání vakcinačních bezpečnostních dat nikdy nebyla zřejmější. Nová recenzovaná studie o nepříznivých událostech očkování MMR vakcínou (proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a neštovicím) naplňuje tu urgentní potřebu po nezávislém výzkumu.

Studie publikovaná na platformě s otevřeným přístupem naznačuje, že většina existujících systémů sledující bezpečnost jsou naprosto nedostatečné k dokumentování skutečného počtu případů vážných nepříznivých účinků po očkování, a že současné metody vyhodnocování obětí související s očkováním je třeba zpochybnit. Podle studie z amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb skutečné číslo nepříznivých událostí je pravděpodobně výrazně vyšší. VAERS je pasivní sledovací systém, který spoléhá na ochotě jedinců, dobrovolně podat hlášení.

Historicky se do VAERSu hlásí méně než 1 % nepříznivých událostí. Jde jen o falešný dojem ze systematické snahy amerických orgánů nás ujistit a oklamat ohledně bezpečnosti vakcín.

R. F. Kennedy: Nemyslím si, že můžeme věřit vakcinačním společnostem. Myslím si, že kdokoliv, kdo věří vakcinačním společnostem, se nedívá do historie nebo na zkorumpovanou instituční kulturu, která je přítomná ve všech těchto společnostech. Čtyři společnosti, které vyrábí veškeré povinné vakcíny pro Ameriku, je Sanofi, Merck, Axon a Pfizer. Ty všechny společnosti jsou usvědčené z vážných zločinů. Tohle jsou zločinné podniky. Ty čtyři společnosti od roku 2009… jinými slovy poslední dekádu… utratily téměř 35 miliard dolarů za kriminální pokuty a odškodnění. Za podvádění regulátorů, za falšování vědeckých dat, za lhaní lékařům, a za zabití stovek tisíc Američanů produktem, o kterém věděly, že je smrtelný.

Vypravěč: Otázky ohledně klinických testů pokračují. Jedna z nich se týká problematiky otevírání dvojitě zaslepených studií. Účastníkům testu byl zaslán dopis týden poté, co vakcína dostala povolení. V něm stálo, že na žádost se mohou dozvědět, jestli jsou v placebo skupině, aby mohli obdržet vakcínu, jelikož se stala dostupnou, a podle doporučení CDC.

Společnosti říkají, že mají etickou povinnost „odslepit” dobrovolníky, aby mohli obdržet vakcínu. Ale někteří odborníci se obávají o katastrofické ztrátě zásadních informací, pokud dobrovolníci v placebo skupině jsou „odslepeni” a očkováni. Tohle znamená ztrátu budoucích spolehlivých dat, což je především znepokojující vzhledem k tomu, že předběžná data nestačí k určení účinnosti.

I když úřad FDA udělil vakcínám povolení k nouzovému použití s tím, že plnou licenci uděli po dvou letech sledování, je pravděpodobné, že data teď budou méně spolehlivá vzhledem k tomu, že klinické testy jsou v podstatě „odslepené”. Vakcína proti covidu-19 je nyní dostupná. Důkazy ukazují, že funguje. Já si tedy rukáv vyhrnu. Hysterie obklopující masovou propagaci covid vakcíny není zodpovědné chování ze stran korporací nebo vlád.

D. Cahillová: Viděli jsme, že v zemích po celém světě probíhá silná propagace, jakoby jediný skutečný zásah, který pomůže s chřipkovými příznaky a covidem-19, je očkování. Přitom už od ledna 2020 několik lidí řeklo, že skutečný způsob, jak zabránit chřipkovému onemocnění a jak ho léčit, je vitamín D, C a zinek, a také je více jak 20 různých schválených léčeb včetně hydroxychlorochinu, zinku a ivermektinu.

Vypravěč: Farmaceutický průmysl rychle vyrábí vakcíny za použití peněz daňových poplatníků. Netestované technologie s žádným dlouhodobým testováním bezpečnosti. Mějme na mysli, že v výrobci vakcín jsou v USA a Británii zproštěni zodpovědnosti za poškození z vakcín.

R. F. Kennedy: V rámci vakcinačního zákonu, který byl schválen v roce 1986 v USA, výrobci vakcín pro povinné vakcíny nejsou nijak zodpovědní za poškození lidí. Nemůžete je zažalovat za poškození. A nová covid vakcína má ještě větší úroveň ochrany, jak… víte… pandemická opatření v rámci zákonu PREP a zákonu CARES… jsou naprosto imunní před zodpovědností. Nemůžete je žalovat.

Vypravěč: Jednoduše řečeno… pokud vakcína způsobí poškození nebo úmrtí, výrobce té vakcíny nelze žalovat. Argument vlád je tento, a cituji: „Pokud je po výrobcích vyžadováno poskytnout nelicencovaný lék v reakci na hrozbu pro veřejné zdraví, je nespravedlivé je také žádat, aby brali zodpovědnost za důsledky použití toho léku.”

R. F. Kennedy: Nelze je nikdy chytit. Nehledě na to, jak nedbalí jsou, nehledě na to, kolik lidí poškodí a zabijí. Nehledě na to, jak toxické jsou ingredience, nehledě na to, jak tragické je vaše poškození… nemůžete tu společnost zažalovat. Neprobíhá žádné šetření, žádné svědectví… nejsou vůbec motivováni, aby vytvořili bezpečný produkt.

Vypravěč: Schválení k nouzovému použití je vědecký experiment na masové populaci. Pokud to má nějakou šanci, aby to fungovalo, vyžadovalo by to mimořádné přezkoumání tiskem a veřejností. To právo bylo lidem odebráno. Aby mohli pokračovat v propagaci vakcinační kampaně, museli použít cenzuru, aby umlčeli jakoukoliv opozici. Vlády, technologičtí giganti, farmaceutický průmysl a regulátoři používají výraz „dezinformace o očkování” jako eufemismus pro jakékoliv faktické tvrzení, které se liší od oficiálních prohlášení o bezpečnosti vakcín, ať jsou pravdivá, nebo ne.

Taková cenzura je kontraproduktivní, pokud jejich cílem je bezpečná a efektivní vakcína. Sociální média používají totalitní cenzuru, aby zabránila zastáncům veřejného zdraví vyjádřit obavy a účastnit se v civilní, informované debatě na veřejné platformě. Tento dokument bude nejspíše silně cenzurován, takže pokud ho uvidíte, prosím, sdílejte ho. Lidé musí vědět veškeré informace týkající se klinických testů vakcín, aby si udělali názor, než si půjdou píchnout vakcínu.

R. F. Kennedy: Cenzura je počátek tyranie. George Orwell, Franz Kafka nebo Aldous Huxley… všichni lidé, kteří nám ukázali, jak demokracie postupně upadá od demokracie do tyranie… ti všichni řekli, že první věc, která se děje, je cenzura.

Vypravěč: Trestají, zostuzují, očerňují a ruší jedince, kteří se opovažují pokládat jakékoliv otázky, nebo i sdílí svoje negativní zkušenosti. Cenzura nemění názory. Nikdy to tak nebylo. Namísto toho je často kontraproduktivní. Jakmile začnete cenzurovat, pokutovat a zatýkat, lidé začnou zpochybňovat vaše úmysly. Když samotná věda je zpolitizovaná, je sotva překvapivé, že lidé mají obavy o nové vakcíně. Učinili nás nedůvěřivími, a přesto je odpor zakázaný. Prozatím k jakékoliv vakcinační opozici přistupují tak, že ji cenzurují. Dosáhnout maximální dosah masovou propagací.

Elton John: Čím více lidí ve společnosti se naočkuje, tím větší šanci máme na zničení národní covidové pandemie.

Vypravěč: A konečným krokem je omezit ty, kteří si ji nechtějí vzít. Ať je jejich důvod jakýkoliv. A motivovat ty, kteří si ji vezmou.

Reportáž: Premiér potvrdil, že britská vláda zváží zavedení tzv. vakcinačních pasů. Dokument by mohl mít formu vakcinačního certifikátu nebo důkaz covidového statusu. NHS mobilní aplikace by mohla být upravena, aby tyto informace v sobě zahrnovala.

Vypravěč: Začne to s podniky, aerolinkami, sportovními událostmi a koncerty.

C. Mullins: Když bude ochrana znovu bezpečně nastolena, zákazníci budou ve bezpečí… takže podle mě je to naprosto jasná věc.

Reportérka: Co lidé, kteří se buď ze zdravotních důvodů nemohou očkovat, nebo se rozhodnout ji nemít? V této zemi to není povinné. Je to pro ně nespravedlivé?

C. Mullins: Ti, kteří ji nechtějí mít… to není nespravedlivé, to je jejich volba. Ale podle mě to bude znamenat, že nedostanou tu práci, nebudou moct jít do restaurací, divadel, nebo i cestovat… takže to je jejich volba.

Vypravěč: Jakmile si veřejnost na tuto myšlenku zvykne, stane se to povinné k získání víz na cestování, nebo si i nechat udělat pas. A s tímto vytvoří větší rozdělení ve společnosti.

A. McMillan: Tato pandemie mění zkušenost z cestování, něco jako 11. září udělalo s bezpečností. Zdravotní pasy, důkaz očkování… myslíme si, že to s námi nějakou dobu bude.

D. Cahillová: Není tedy vůbec třeba mít záznam jakéhokoliv očkování proti covidu-19. Protože v podstatě všichni na světě si vytvořili imunitní ochranu proti koronavirům, protože čtyři roky z deseti jsme v kontaktu s koronaviry, a většina lidí na světě je přirozeně imunní.

Vypravěč: Ať je váš názor na vakcíny jakýkoliv, ta koordinovaná posedlost vakcínami ze strany vlád, velkých technologických korporací a farmaceutických společností vám musí připadat trochu podezřelá. Covid-19 není ani zdaleka v seznamu 10 nejhorších zabijáků, aby se odůvodnila taková nepřiměřená reakce. Pokud by všechny tyto snahy byly čistě pro dobro lidstva, proč je soukromým farmaceutickým společnostem umožněno na tom profitovat?

R. F. Kennedy: Vládní agentury, které regulují bezpečnost vakcín, jsou bohužel tzv. ovládané agentury. Jsou to agentury, které se v podstatě staly… skrze řadu dobře zdokumentovaných mechanismů… pažemi farmaceutického průmyslu. Všechny regulační agentury ve výsledku jsou ovládnuty průmysly, které do určité míry regulují… v podstatě se stanou loutkami pro regulační průmysl. Ale vakcíny a farmaceutické společnosti… tam je něco navíc. A tím je, že samotné agentury pomáhají s vývojem vakcín.

B. Gates: Rychle vyvineme nové vakcíny. Převážně díky této nové mRNA platformě. MRNA bude rychlejší na vývoj, snadnější na skladování a sníží náklady. To je velký průlom.

D. Cahillová: Za 14 let výzkumu v této oblasti nebyla žádná mRNA injekce nebo vakcína licencovaná pro použití ve světě. I když měli prvotní klinické testy, tak nepříznivé události a úmrtí spojená s těmito mRNA injekcemi neboli vakcínami byla tak vážná a způsobila tolik škody, že nedostali licenci k použití.

Vypravěč: MRNA vakcíny nikdy předtím nebyly testovány na lidech. A s vysokou mírou přežití na covid-19 a malou mírou vážných příznaků, se zdá nelogické chtít riskovat, nechat si píchnout novou a netestovanou technologii, která byla urychlena skrze pochybné klinické testy. Pokud se neprokázalo, že tato vakcína snižuje vážný průběh onemocnění, nebo že zastavuje přenos viru, můžeme jí tedy stále říkat… vakcína?

Závěr:

Pokud vy nebo váš blízký zažil vážné vedlejší účinky po covid vakcíně, prosíme, informujte svého lékaře a ujistěte se, že se o tom podá zpráva relevantnímu úřadu ve vaší zemi. Kontaktovali jsme 48 lékařů a vědců, aby se účastnili v tomto dokumentu a sdíleli svůj názor na novou mRNA vakcínu proti covidu. I když mnozí z nich nejprve s rozhovorem souhlasili, všichni ve výsledku odmítli. Speciální poděkování Robertu F. Kennedy, mladšímu a prof. Dolores Cahillové.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. ani nemusím přečíst do konce a vím, že je to slepá cesta..existuje jedna odpověď pro všechny…“vědce“ a spol. a ti, kteří „vyrobili covid pandemii“ o něm vědí a využívají toho:
    * vše co je v mysly se dříve či pozděj objeví v těle*,
    jde o to nakolik tomu věříte a proto, bylo nutné „vyvolat“ pandemii, aby co možno největší počet lidí ve své mysly „podržel“ a „omílal“ nadhozenou „tému století“, aby mohlo dojít…však už následek cítíme všichni na planetě Opic.
    Kolik lidských životů je zapotřebí autoru tohoto Díla? …naštěstí jsou tu vibrace Lidství a probouzí nové a nové Duše ze spánku – ať se tak děje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů