Rakouská politička Dagmar Belakowitsch o očkování a svobodě

Ve zkratce...

Rakouská politička Dagmar Belakowitsch vystupuje před parlamentem, kde mluví o očkování a svobodě, a vyzývá k odporu.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

  1. Vše co zde zaznělo, je pravda. 70% lidí mezi námi si to nemyslí, to je těch 70% hloupějších a jednoduších, ale těch 30%, díky bohu ještě za ně, těch 30% jsou právě TI chytřejší a právě to jsme MY a musíme držet při sobě!
    Češi sice nepořádají obrovské demonstrace, ale ve skutečnosti demonstrují proti opatřením každý den. Na ulicích totiž potkáte už jen málo opravdických lunatiků, kteří nosí respirátory. Většině lidí zase vidíte do obličeje. Nakonec si najdeme cestu, i když se po nějaký čas zdá, že kreténi, idioti a hlupáci mají navrch..

  2. Naprostá pecka.Klobouk dolů před tou naštvanou ženou. Sleduji trend, že jsou to hlavně ženy, které brání zdraví a životy a je to přirozené, taky je i dávají…Ženy, nedejme se!

  3. Lidí, uvědomte si, že jakmile se naočkuje 50% republiky, bude zle, ty račky jsou tak sofistikované že buď bude vir nebezpečné mutovat, nebo budou očkování přenášet vakcínu na neočkované. Nejen že budou lidi padat jako mouchy ale zároveň to bude rozdělovat rodiny a svazky. Vše se samozřejmě svede na neočkované. Tady nestačí přístup „Já se očkovat nenechám“ a maňana, víc mě nezajímá, tenhle přístup nás zabije! Tak to fakt nefunguje. Stejně jako kecy na fórech a v parlamentu – byť je to statečné, to nepomáhá a nepomůže!, čas běží a je to to jediné co ještě máme, musíme FYZICKY zastavit očkování, ne kecat o tom, poblitici jsou v klidu, proč? protože se stále v potichu očkuje. Tisíce denně! Každý z nás musí opustit komfortní zónu, musíme jít ven a rukama to zastavit. Všimněte si kolik lidí v tom videu poslankyni tleskalo? A kolik ne, chápete? Nemáme čas. Na podzim už bude pozdě.

  4. Je to hrozné a bude hůř . Ti zatracení šílenci se už nezastaví před ničím… je málo času a těch slepě poslušných lidí moc. Snažím se jak mohu oslovovat lidi, varovat je, ale je to těžké. Nikomu nic nenutím, jen jim podávám ověřené informace i na různých inter. diskusích. Ale s tolika nenávistnými a opravdu otřesnými a sprostými reakcemi jsaem se za celý život nesetkala. Nikomu nic nevnucuji, snažím se jim je předkládat informace k zamyšlení…odměnou mi za to jsou urážky, ponižování a vulgarity…jakoby byli plni nenávisti a zloby. Jsou i lidé slušní, nerozhodní a pro ty mluvím.
    Snad se již dočká,me, po žalobách a viníci budou stát před mezinárodním soudem..
    .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů