Tajné spisy ukazují, jak mezinárodní skupina prosazuje experimentální operace pohlaví pro nezletilé

Ve zkratce...

Nedávno unikly dokumenty jedné přední organizace pro transgenderovou zdravotní péči, které odhalují, jak tato organizace prosazuje experimentální zákroky u nezletilých s nedozírnými důsledky. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 4. března 2024

PDF dokument popisující tuto problematiku do hloubky ke stažení ZDE (strojový překlad)

Originál PDF dokument v angličtině najdete ZDE

Článek:

Nově uniklé dokumenty přední světové organizace pro transgenderovou zdravotní péči odhalují, že prosazuje hormonální a chirurgické změny u nezletilých, včetně žaludek drásajících experimentálních zákroků, jejichž cílem je vytvořit bezpohlavní těla podobná figurínám z obchodních domů.

Dokumenty Světové odborné asociace pro transgenderové zdraví (WPATH) ukazují, že ji ovládají genderoví ideologové, kteří odsouvají stranou obavy, zda děti a dospívající mohou souhlasit s lékařskými zákroky, o nichž členové WPATH v soukromí přiznávají, že mají často ničivé a trvalé vedlejší účinky.

Přesto se americká vláda, američtí lékaři a významné organizace opírají o pokyny WPATH, pokud jde o léčbu naší mládeže.

Soubory – dechberoucí konverzace z interní nástěnky WPATH a videozáznam ze semináře Identity Evolution Workshop – byly poskytnuty novináři Michaelu Shellenbergerovi, který se o ně se mnou podělil.

Shellenbergerova nezisková organizace Environmental Progress vydá zdrcující souhrnnou zprávu, v níž přirovná propagaci „pseudovědeckého chirurgického ničení zdravých pohlavních orgánů u zranitelných lidí“ ze strany WPATH k lobotomii, „pseudovědeckému chirurgickému ničení zdravých mozků“ v polovině 20. století.

„Svévolné“ věkové hranice

Přirovnání k jednomu z největších lékařských skandálů v historii není nadsázka.

Jak opakovaně vyplývá ze spisů, platí to zejména v případě radikálního přístupu WPATH k nezletilým.

Když organizace v roce 2022 přijala své současné standardy péče, o které se opírají Národní ústavy zdraví, Světová zdravotnická organizace a všechny významné americké lékařské a psychiatrické asociace, vyřadila návrh kapitoly o etice a zrušila požadavky na minimální věk dětí, které začínají užívat léky blokující pubertu nebo podstupují operace pro změnu pohlaví.

Předtím doporučila 16 let k nasazení hormonů a 17 let k operaci.

Není divu, že se ve spisech WPATH často objevuje věk – od obav, zda může třináctiletá dívka se zpožděným vývojem začít užívat léky blokující pubertu, až po otázku, zda růst desetileté dívky nezpomalí hormony.

Během jednoho rozhovoru požádal jeden z členů o radu ohledně 14letého pacienta, chlapce, který se identifikoval jako dívka a ve 4 letech začal s přechodem.

Dítě trvalo na vaginoplastice, operaci, při níž se odstraní penis, varlata a šourek a tkáň se přemístí tak, aby vznikla nefunkční pseudovagína. Vyžaduje celoživotní dilataci. Byl ve čtrnácti letech příliš mladý?

Marci Bowersová, prezidentka WPATH a kalifornská pánevní a gynekologická lékařka, která je sama transsexuálkou, uvedla, že jakoukoli věkovou hranici považuje za „svévolnou“.

Ale ona to neudělala. Proč?

„Tkáň je příliš nezralá, dilatační rutina příliš kritická.“

Laicky řečeno to znamená, že chlapci, kteří jsou příliš mladí, nemají pro operaci dostatek tkáně a chirurg musí k vytvoření umělé pochvy odebrat střevní sliznici. I Bowersová připouští, že to může vést k „problematickým výsledkům operace“.

Mohla by to vědět, protože provedla více než 2000 vaginoplastik. Její nejznámější pacientkou je 17letá Jazz Jenningsová, transgenderová hvězda televizní reality show „I Am Jazz“.

K odstranění problémů po původní vaginoplastice byly nutné tři korekční operace.

„Měla velmi těžký průběh operace,“ přiznala Bowersová v pořadu v roce 2022. „Věděli jsme, že to bude těžké – ukázalo se, že to bylo těžší, než si kdokoli z nás představoval.“

Přesto Bowersová svým kolegům na interním diskusním fóru sdělila, v jakém věku je nejlepší adolescenta operovat: „někdy před koncem střední školy to dává určitý smysl, protože jsou pod dohledem rodičů v domě, kde vyrůstali.“

Christine McGinnová, pensylvánská plastická chirurgyně, která je sama transsexuálkou, souhlasila. McGinnová provedla „asi 20 vaginoplastik u pacientek mladších 18 let“ a myslí si, že „ideální dobou v USA je operace v létě před posledním ročníkem střední školy“. Slyšela jsem, že to opakuje mnoho dalších chirurgů.“

Podle ní je problematické čekat, až bude dospívající starší 18 let a bude studovat na vysoké škole: „Na vysoké škole je příliš mnoho stresorů, které omezují schopnost pacientů dilatovat.“

Nebezpečí jsou bagatelizována

WPATH ujišťuje pacienty, že chirurgické a hormonální zákroky jsou testované a bezpečné. V soukromí je tomu jinak.

Prezidentka Bowersová například v roce 2022 veřejně prohlásila, že blokátory puberty jsou „zcela reverzibilní“, i když na interním fóru připustila, že je to „v plenkách“.

A co děti, které jsou doživotně neplodné, protože začaly užívat hormonální blokátory před dosažením puberty?

Bowersová svým kolegům řekla, že „otázka plodnosti nemá žádný výzkum“.

V dalších fázích členové otevřeně hovoří o komplikacích přechodné operace pro dívky, faloplastiky, při níž se z tkáně předloktí nebo stehna vytvoří nefunkční pseudopenis.Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Vyžaduje úplnou hysterektomii a chirurgické odstranění pochvy. Diskutuje se také o dalších závažných následcích, včetně pánevního zánětlivého onemocnění, atrofie pochvy, abnormálních pap testů a inkontinence.

U šestnáctileté dívky, která několik let užívala léky blokující pubertu, než jí byl na rok nasazen testosteron, se objevily dva jaterní nádory, které podle závěru onkologa způsobily hormony. Jiný člen popsal „mladou pacientku, která užívala testosteron 3 roky“ a u které se objevily „vaginální/pelvické bolesti/skvrny …“. [a] atrofie s přetrvávajícím žlutým výtokem“.

Několik kolegů popsalo pacienty s podobnými potížemi, někteří s vyčerpávajícími střevními problémy nebo krvácením a nesnesitelnou bolestí při sexu („pocit jako rozbité sklo“).

Vaginální estrogenové krémy a zvlhčovače a čípky s kyselinou hyaluronovou „mohou být užitečné“.

Jeden člen WPATH se zdál být překvapen: „Transgender lidé, kteří jsou pod mým dohledem, si na tuto záležitost nestěžují. Přiznám se však, že jsem se jich na to nikdy neptal.“

Vzestup „de-gender“ chirurgie

Litanie vedlejších účinků transformační chirurgie nezabránila WPATH ve schvalování mnohem radikálnějších operací pro pacienty, kteří se necítí být ani muži, ani ženami a identifikují se pouze jako nebinární.

Několik desítek takzvaných „de-genderingových“ operací má za cíl vytvořit bezpohlavní, hladký kosmetický vzhled, který je v přírodě neznámý. Existuje dokonce experimentální „bi-genitální“ operace, která se pokouší vytvořit druhý pár pohlavních orgánů.

Když v roce 2017 bulvární noviny informovaly, že 22letý muž utratil 50 000 dolarů za chirurgické odstranění pohlavních orgánů, aby se mohl „proměnit v mimozemšťana bez pohlaví“, zdálo se, že jde o ojedinělou zvláštnost.

WPATH však tuto koncepci zakotvila ve svých Standardech péče – ve stejném dokumentu, v němž skupina poprvé schválila chemickou nebo chirurgickou kastraci pacientů, kteří se identifikují jako eunuchové. (WPATH dokonce odkazovala na Eunuch Archives, kde se muži anonymně dělí o kastrační fetiše).

Tyto operace připomínající sci-fi nejsou vyhrazeny pouze pro dospělé.

„Jak vymyslíme vhodné standardy pro pacienty, kteří nemají stejnou identitu?“ ptá se Thomas Satterwhite, plastický chirurg ze San Franciska, který od roku 2014 operoval desítky pacientů mladších 18 let. „V poslední době se setkávám se stále větším počtem pacientů, kteří požadují „nestandardní“ zákroky.“

Co jsou nestandardní postupy? Patří mezi ně „nebinární operace horní části těla“, mastektomie bez bradavek. Existují brutální zákroky pro dívky, které odstraňují celou vagínu nebo její část, a pro chlapce, které amputují penis, šourek a varlata.

Cílem, jak hlásá jedna chirurgická klinika v San Francisku na svých webových stránkách, je „hladké, neutrální tělo, které je kosmeticky bez sexuální identifikace“. Na TikToku se tomuto trendu říká „plochá fronta“.

„Příliš mladí na to, aby to pochopili

Zvláště intenzivně se diskutovalo o tom, zda nezletilí mohou pochopit celoživotní důsledky své genderové úpravy. U nezletilých se ze zákona předpokládá, že nejsou schopni učinit informované rozhodnutí o vasektomii nebo podvázání vejcovodů.

Genderové operace jsou však výjimkou.

Standard péče WPATH povoluje všechny postupy, pokud nezletilý „prokáže emoční a kognitivní vyspělost potřebnou k poskytnutí informovaného souhlasu s léčbou“.

Na interním semináři „Vývoj identity“, který se konal v květnu 2022, členové WPATH připustili, že je to téměř nemožné.

Daniel Metzger, endokrinolog z Britské Kolumbie, který je spoluautorem stanoviska Kanadské pediatrické společnosti ke zdravotní péči o nezletilé transgender lidi, řekl: „Myslím, že u dětí je třeba mít na paměti, že často vysvětlujeme tyto věci lidem, kteří ještě ani neměli biologii na střední škole.“

Metzger poznamenal, že dospívající nejsou schopni docenit celoživotní důsledky neplodnosti. „Vždycky je dobrá teorie, že se čtrnáctiletým dítětem mluvíte o zachování plodnosti,“ řekl, „ale vím, že mluvím do prázdné zdi. Řekli by: ‚fuj, děti, miminka, hnus‘. Nebo obvyklá odpověď zní: ‚Prostě budu adoptovat‘. A pak se jich zeptáte: ‚A co to obnáší? Kolik to stojí?“ „Aha, já myslela, že jsi prostě zajdu do sirotčince a oni vám dají dítě.“ . . . Myslím, že teď, když sleduju spoustu dětí až do jejich dvaceti let, tak vždycky říkám: ‚Pes už ti moc nestačí, že jo?'“

Rozsáhlé výzkumy ukazují, že mozky dospívajících jsou nastaveny tak, že mají malou kontrolu nad zbrklým chováním a nejsou schopny pochopit závažnost rozhodnutí s celoživotními důsledky. Proto společnost nedovoluje dospívajícím nechat se tetovat nebo si kupovat zbraně. Půjčovny aut stanovují minimální věk 25 let pro půjčení auta a Švédsko stanovuje stejnou hranici pro rozhodování o sterilizaci.

Lidé, co prošli detranzicí, jsou ignorováni

Přestože mnozí členové WPATH soukromě pochybují o tom, že dospívající mohou dát skutečně informovaný souhlas k zákrokům, které mění život, musí potvrdit, cokoli děti o svém pohlaví řeknou.

Ledaže by pacient chtěl zvrátit svůj postup a stát se takzvaným detransitionerem, jak vyplývá ze spisů WPATH.

Členové WPATH tyto případy většinou odmítají jako bezvýznamné nebo mediálně nafouknuté a kladou si otázku, zda nezletilí, kteří se chtějí vrátit ke svému přirozenému pohlaví, skutečně chápou, co dělají.

Je to otázka, která by nikdy nebyla položena nezletilým, kteří se prohlásili za genderově dysforické.

Jeden případ se týkal 17letého chlapce, který právě dokončil střední školu a dva roky užíval testosteron. Byl prý „velmi rozrušený a rozzlobený. Uvádí, že má pocit, že mu byl vymyt mozek, a je rozrušený z trvalých změn na svém těle“.

Terapeut, který se sám označil za „queer terapeuta“, nevěřil, že by se mladému člověku dal vymýt mozek. „Podle mých zkušeností tyto příběhy pocházejí od lidí, kteří mají aktivní agendu proti právům trans lidí.“

Prezidentka WPATH Bowersová řekla, že „vidím, že řeči o tomto fenoménu [detranzice] odvádějí pozornost od mnoha výzev, kterým čelíme“.

„Frankensteinovy spisy

Uniklé spisy upozorňují na nebezpečí spojování ideologického aktivismu s medicínou a vědou. Měly by sloužit jako naléhavá výzva pro lékařské asociace a vládní agentury, které se spoléhají na pokyny WPATH v oblasti zdraví transgender lidi.

Tyto spisy by dokonce mohly být podnětem k vyšetřování toho, jak se lidé s pokřivenými osobními záměry zmocnili kontroly nad organizací na úkor vědy a pacientů.

Vyšetřování toho, co se ve WPATH pokazilo, může být nepříjemné pro některé genderově progresivní členy Bidenovy administrativy.

Rachel Levinová, náměstkyně ministra zdravotnictví. Levineová, první transgenderová čtyřhvězdičková vojenská důstojnice, je členkou WPATH a organizaci chválí.

Říká, že „hodnotí úplný stav vědy a poskytuje lékařské komunitě věcná, důkladně analyzovaná a recenzovaná doporučení, jak nejlépe pečovat o pacienty, kteří jsou transgenderoví nebo genderově nebinární“. Je oproštěna od jakéhokoli jiného programu než zajistit, aby lékařská rozhodnutí byla podložena vědeckými poznatky.“

Levine buď neví o hormonálních a chirurgických experimentech, které skupina podporuje, nebo je odmítá uznat.

„Frankensteinovy spisy.“

Takto popsala uniklé dokumenty jedna pediatrička poté, co jsem se s ní o ně podělil.

Bohužel se nejedná o hororový román.

Jde o lékařskou parodii, která se odehrává v reálném čase, a jejími oběťmi jsou naše děti.

Autor článku: Gerald Posner

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Tohle je čisté zlo a plíživě se to šíří i u nás. Musíme varovat rodiče i prarodiče, aby před tím chránili děti, a informace dál šířit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů