Ředitelka CDC lže a oznamuje nejnovější „pandemii”: „Pandemii neočkovaných”

Ve zkratce...

Ředitelka CDC, Rochelle Walenská, na poslední tiskové konference ohlásila novou pandemii - a tou je pandemie neočkovaných. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

„Pandemie” je nové slovo, které globalisté rádi používají k ovládání mas prostřednictvím strachu.

A proč ne, když ho loni s takovým úspěchem použili ke zničení desítek tisíc podniků, k rekordnímu počtu sebevražd mezi dětmi, k tomu, aby stovky milionů lidí nosily roušky a zůstaly doma, a to jen tím, že pojmenovali „virus“ a použili kouzelné slovo: PANDEMIE.

A zatímco tato „pandemie COVID-19” zuřila a údajně zabíjela statisíce lidí, což se určovalo jednoduše na základě PCR testu „pozitivního” na tento „vražedný virus”, téměř nikdo si nevšiml, že chřipka ve stejné době zcela zmizela.

Včera, 16. července 2021, ředitelka CDC Rochelle Walenská oficiálně pojmenovala nejnovější „pandemii”, které se chtějí všichni obávat: „pandemie neočkovaných”.

Tato nová „pandemie”, vyhlášená z briefingu v Bílém domě, na němž se podíleli masový vrah Anthony Fauci a koordinátor COVID-19 v Bílém domě Jeff Zients, byla rovněž sepsána jako scénář, který byl distribuován i korporátním médiím ovládaným farmaceutickými firmami, jak dokládá téměř stejný titulek a text, který všichni použili, což opět dokazuje, že skutečné investigativní zpravodajství o čemkoli, co se týká vakcín nebo léků, už v korporátních médiích neexistuje.

Pokud patříte k rostoucímu počtu lidí, kteří opustili korporátní média jako zdroj „zpravodajství” a začali si věci zjišťovat sami, pak jasně vidíte, že tato „nová pandemie” má všechny stejné rysy jako ty, které zničily naši zemi v loňském roce.

Statistiky založené na „laboratorních testech”, které mají pod svou kontrolou, a prostě naprosté lži s jediným cílem: získat více lidí „očkovaných” injekcemi proti COVIDu-19.

Každý, kdo má středoškolské vzdělání a schopnost vyhledávat na internetu, zejména na vlastních vládních webových stránkách, jako je CDC.gov, si může snadno ověřit fakta, která Walensky a Fauci řekli, a snadno prohlédnout jejich lži.

Ale kolik lidí to skutečně udělá?

Zde je oficiální verze, kterou včera zveřejnila agentura Associated Press a kterou převzala většina korporátních médií:

Ředitelka Centra pro kontrolu a prevenci nemocí tvrdí, že epidemie COVID-19 v USA se stává „pandemií neočkovaných”. Dr. Rochelle Walenskyová během brífinku v Bílém domě uvedla, že počet případů v USA za poslední týden vzrostl o 70 %, počet hospitalizací o 36 % a počet úmrtí o 26 %.

Téměř všechny hospitalizace a úmrtí jsou podle ní mezi neočkovanými. Koordinátor pro COVID-19 v Bílém domě Jeff Zients zopakoval, že pandemie je „pandemií, která ohrožuje převážně neočkované lidi”.

Bidenova administrativa podle něj očekává, že v následujících týdnech bude případů přibývat, protože se rozšíří v komunitách s nízkou proočkovaností. Čtyři státy se minulý týden podílely na 40 % nových případů, přičemž každý pátý pocházel z Floridy.

Pokud si chcete poslechnout, co Rochelle Walenskyová skutečně řekla, musíte si její prezentaci pustit na kanálu Bílého domu na YouTube zde, což jsem také udělal, protože nelze věřit ničemu, co „hlásí” korporátní média.

Pokud jde o „případy”, je opravdu třeba ještě něco říkat o tom, jak tyto „případy” vytvářejí v podstatě ze vzduchu, aby vyvolali strach mezi veřejností?

Včera jsme zveřejnili videoklip z rozhovoru s Dr. Davidem Martinem (pozn. brzy bude přeložen), který odhalil, že na všechny tyto „koronaviry”, včetně Sars, existují patenty již desítky let a že „nové varianty” jsou prostě jen nalezením předem určeného „fragmentu” něčeho, co mohou označit, jak chtějí.

Tato „nová smrtící varianta”, kterou nazývají „Delta varianta”, byla minulý měsíc použita ve Velké Británii k vyvolání strachu a k zahájení zdůvodnění nových lockdownů a omezení cestování, a my jsme zveřejnili krátké video od někoho z Velké Británie, kdo použil SKUTEČNÁ data, aby ukázal, že hospitalizací a úmrtí v důsledku této „nové varianty” NEPŘIBÝVÁ.

Zařadili jsme také svědectví bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer Dr. Mikea Yeadona, že v historii „nových virů“ se varianty nikdy nelišily od původního viru o více než 0,003 %.

Proto to nejlepší, co můžete udělat, kdykoli uvidíte zobrazené nóbl grafy a tabulky, které se vás snaží přesvědčit o tom, že „případů” přibývá, a také používají jejich další módní slovo „přenos”, je prostě je IGNOROVAT!

Jsou nesmyslné.

Co tedy říkáte na tvrzení Walenské, že počet úmrtí v důsledku COVID vzrostl v uplynulém týdnu „po týdnech poklesu” o 26 %? To zní dost děsivě, že?

Ale opět, pokud mohou vytvářet „případy” ze vzduchu a tvrdit, že „případů přibývá”, pak jsou všechny tyto ostatní statistiky také nesmyslné.

Ale podívejme se na to, co CDC z hlediska „úmrtí” stejně skutečně uvádí, abychom je mohli snadno nachytat při jejich vlastních lžích.

Za prvé, zde je graf, který Walenská použila pro tuto „statistiku”:

Ředitelka CDC lže a oznamuje nejnovější „pandemii”: „Pandemii neočkovaných” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tato „zpráva na titulce”, která včera proběhla korporátními médii o této nové smrtící „pandemii neočkovaných”, vychází z 310 úmrtí na „smrtící variantu Delta” z CELÝCH USA za jeden den, 14.7.21.

Podle těchto „statistik” pak tento jeden den zvýšil „sedmidenní průměr úmrtí” ze 167 na 211 úmrtí, a to PRO CELÉ SPOJENÉ STÁTY, kde v současnosti podle vlastních statistik CDC umírá 3 150 lidí denně.

Tady je vaše „pandemie”.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

To je jako kdybyste vzali město s milionem obyvatel, kde bylo loni zaznamenáno jedno úmrtí v důsledku utonutí v bazénu, a letos v létě tam nyní došlo ke dvěma úmrtím v důsledku utonutí v bazénu, takže vytvoříte titulek, který rozešlete tisku, a v něm bude uvedeno: „100% nárůst počtu úmrtí v důsledku utonutí v bazénech!” a pak necháte městskou radu donutit všechny majitele bazénů, aby kolem svých bazénů instalovali ploty, čímž okamžitě vytvoříte desetitisíce pracovních míst pro dodavatele, kteří prodávají a instalují ploty pro bazény.

Je to jeden z nejstarších triků: obrátit statistiky pro svůj vlastní účel.

Ve skutečnosti se snaží vyvolat „pandemii” uprostřed léta, kdy historicky v tomto ročním období úmrtí vždy klesala, dokud na podzim nezačne opět chřipková sezóna.

Zde jsou nejnovější statistiky úmrtí přímo z webových stránek CDC:

Ředitelka CDC lže a oznamuje nejnovější „pandemii”: „Pandemii neočkovaných” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

V době zveřejnění jsem zachytil pouze část údajů, které ukazují 19. týden končící 15. 5. 21, který byl k dispozici v době zveřejnění, tj. 10. 7. 21.

Můžete jasně vidět, že statistiky úmrtí se řídí obvyklým letním trendem poklesu. Ukazuje, že od 19. týdne bylo v USA zaznamenáno 55 384 úmrtí, která klesají až do 27. týdne (poslední týden), kdy bylo zaznamenáno pouze 22 042 úmrtí.

To je pokles o více než 50 % úmrtí zaznamenaných za posledních 8 týdnů.

Klesá i počet „úmrtí způsobených COVIDem-19”, i když se jedná o falešné statistiky, protože způsob „testování” „úmrtí způsobených COVIDem-19” je zcela subjektivní.

Připadá vám to jako „pandemie”?

A přesto Walenská právě sdělila národu, že se jedná o „pandemii” a že nárůst případů, hospitalizací a úmrtí je především mezi neočkovanými, přestože neposkytla ŽÁDNÁ DATA, která by toto tvrzení podpořila. Prohlásila:

Budeme i nadále svědky případů, hospitalizací a bohužel i úmrtí, kterým lze předejít, mezi neočkovanými.

Je to však pravda? Víme, že tisíce plně očkovaných lidí jsou stále pozitivně testovány na COVID, jak se říká „průlomovým” případům.

Co uvádějí skutečné údaje, pokud jde o osoby, které se dostávají do nemocnic a umírají, z hlediska jejich „očkovacího statusu”?

Ve skutečnosti to nevíme, protože 1. května 2021 se CDC rozhodlo přestat počítat „průlomové případy”. (Zdroj.)

Pro případ, že by tato stránka zmizela nebo byla upravena, což se na stránkách CDC stává často, zde je snímek obrazovky z dnešního dne:

Ředitelka CDC lže a oznamuje nejnovější „pandemii”: „Pandemii neočkovaných” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Takže když Rochelle Walenská říká Američanům, že kvůli této „nové smrtící variantě” jsou nyní hospitalizováni a umírají především neočkovaní lidé, LŽE Američanům.

Slouží svým manipulátorům, kteří ji dosadili do funkce, miliardářům a bankéřům z Wall Street, kteří jí a Bidenově administrativě dali pokyn, aby 70 % americké veřejnosti bylo „očkováno” jednou z injekcí COVID-19, které ještě ani nejsou schváleny FDA a které již zabily a zmrzačily nevýslovné množství Američanů, včetně stovek nechtěných přerušení těhotenství.

Jaký je právní termín pro někoho, kdo lže veřejnosti s úmyslem oklamat, přičemž výsledek může vést k velkým škodám?

PODVOD!

Všichni, kdo včera hovořili v panelu Bílého domu, Rochelle Walenská, Anthony Fauci a Jeff Zients, by měli být okamžitě zatčeni za podvod a zločiny proti lidskosti.

Pokud se tak nestane, a to brzy, pak my všichni, kteří umíme samostatně myslet a nepodléháme propagandě, máme nyní na zádech terč jako „neočkovaní” a „domácí teroristé” a je jen otázkou času, kdy v této zemi vypukne občanská válka.

Pokud sloužíte v této zemi v armádě, u orgánů činných v trestním řízení, ve zpravodajských službách nebo v některé z mnoha vládních „zdravotnických” agentur, nastal den, kdy si můžete vybrat, na čí straně stojíte.

Pokud budete i nadále mlčet a nic nepodnikat, pak jste stejně vinni jako tito zločinci, kteří klamou veřejnost z Bílého domu.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Nejpozději v záři uvidíme i my, stane se „HON NA NEOČKOVANÉ“, musíme být proto silní, stát při sobě, děti jsou to nejcennější co máme a ty musíme chránit!

    1. nejcennější co máte, je váš ŽIVOT a o TEN v celé této plán-demii JDE, nebudete-li v něm šťastni Vy sám, marné jsou Vaše naděje, aby byli šťastné Vaše děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů