Kamil Pokorný: O negativním vlivu elektrosmogu, EMP, 5G, WiFi a jak se tomu bránit

Ve zkratce...

Kamil Pokorný, odborník na měření elektrosmogu a geopatogenních zón, sdílí své zkušenosti a poznatky o negativních vlivech elektrosmogu, elektromagnetických polích, 5G, WiFi. Kamil také nabízí komplexní měření svými přístroji u Vás doma, na základě čeho dává doporučení, jak se konkrétním vlivům vyhnout a jak je eliminovat. Více v rozhovoru.
Facebook
Telegram
VK
Nefunguje Vám video níže? Klikněte zde.

Jestli chcete podpořit Kamilovu práci, můžete zasláním daru na účet: 670100-2208726539/6210

Stránky Kamila: https://www.elektrosmog-zony.cz

Doplňující informace:

1. PDF 7 způsobů, jak vám Wi-Fi ubližuje

2. PDF Mobilní telefony – jak je správně používat a kdy nám škodí?

Video od Kamila z měření mobilů + komentář:

První video:

Druhé video:

Komentář Kamila k výše uvedeným dvěma videím k mobilům:

„Elektrosmog kolem mobilu. Zase trochu osvěty pro vaši úlevu.✨Je moudré, v mobilu vypínat ikonky – aktivitu “WiFi” a “Bluetooth”. To každopádně.

A když už bez toho spojení nemůžeš bejt, tak radši přes DATA – to je ta třetí ikonka, v Androidu tuším nadepsaná jako Ostatní data, nebo Datové přenosy…

Protože to záření dat kolem sebe stejně máme z okolních vysílačů, ale to je o 2-3 řády slabší intenzita, než když si doma zapneš svůj WiFi router! Stejně tak nějaké Bluetooth zařízení – pozor, neustále se chce párovat a neustále vyzařuje a plnou intenzitou nastavenou výrobcem. Samozřejmě nejhorší jsou bezdrátová sluchátka – smaží silně a z blízka rovnou do mozku!!!

💚 Ještě moudřejší je, vypínat i ta “data”, tedy zapínat je pouze když chci přijmout nebo pořešit něco, zprávy v aplikacích, a pak zase vypnout, než to strčíš do kapsy (přímo k tělu)…

🛑 Na videjku vidíme výraznou aktivitu měřáku, protože chytrý mobil si stále něco komunikuje se sítěmi, pokud mu to dovolíme (3 ikony na roletce).

Ano měřák je blízko, asi 5cm, ale v kapse je to ještě horší – mobil s anténami přímo u těla!

Vyzařování v samé blízkosti anténky roste s druhou mocninou, exponenciálně, strmá křivka, proto i při volání hraje každý milimetr vzdálení mobilu od hlavy a mozku obrovskou roli, nejlíp aspoň 10cm, a uplně nejlíp půl metru a dál od těla, na hlasitý poslech nebo drátová sluchátka.

💚 Nabíječku a její káblík s mobilem máme alespoň metr od těla, hlavy, rukou, ne pod polštářem!!

Škodlivé elektromagnetické pole naměříme do 1 metru! Ne podle hygieny (nesmyslně tolerantní limity kam se vejde všechno) ale dle doporučení Baubiologie.

💚 Na noc určitě vypneme 3 ikonky – všechna data. Případně dáme režim Letadlo, ale ty 3 ikonky stačí (WiFi, Bluetooth, Ostatní data)”

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Všetko o.k., akurát, že satelity neobiehajú Zem v stave beztiažovom, ale sú napojené na balóny …. Plus – ich vzdialenosť od Zeme nie je 400-500km, ale možno tak 40-50, ak nie menej.
  Dajte si do googlu vyhľadať v obrázkoch : satellites in space
  Čo vám nájde? OBRÁZKY, CGI…..žiadna reálna fotka. Je to podvrh rovnako ako „Zemeguľa“.

  1. Samozřejmě je Země plochá na povrchu pod kupolí. Možná to je jen polokoule podle Sumerů. Ale žijeme jen na plochém netočícím se povrchu pod kupolí.

 2. Pan ma sice pravdu, nicmene u 5G siti je nejvetsi ryzikem jejich obrovsky rozsah frekvenci. Pouziva se klidne pasmo jen kolem 6Ghz ale napr. O2 pouziva v Praze pasmo kolem 30 Ghz. Mozne jsou i vyssi frekvence. To ze je eletricke/magneticke pole relativne nizke je pochopitelne. Vysilace u takto vysokych frekvenci by musely mit velke vykony, coz nemaji. Nicmene cim jdeme do vyssich frekvenci tim se dostavame do skaly zbranovych systemu. Napr. ADS zbrane pracuji na frekvencich kolem 95 GHz. Ovsem jakozto zbranivo je mozne s uspechem pouzit ruzne frekvencni rozsahy. Hezky den.

  1. Pozor na 60 GHz, zabíjí lidi, jako to zabíjelo ve Wuhanu. Způsobí to nedostatek kyslíku v těle během asi 5 minut. Je to vojenská zbraň. Nebo to způsobilo pád asi 20 mladých v policejní škole v Sokolově, někdo jim poslal vzkaz.

 3. Zaujímalo by ma ako je to pri bezdrôtovom nabíjaní mobilu. Mnohí to majú na stole pri klávesnici, v aute. Je to taktiež škodlivé? V akej vzdialenosti je bezpečné držať sa od bezdrôtového nabíjania?

  Mohli by ste natočiť video ako šungitová pyramída a drevená pyramída znižujú elektrosmog, teda nejaký dôkaz?

 4. Než k nám Kamil přijel změřit „čistotu“ elektrosmogu, rekonstruovali jsme byt..Přírodní zateplení i zevnitř, stíněné kabely..Bez wifi, vše čisté, i když o 400m dál elektrická transforátorová stanice..No uvidíme, až se zapojí IT..Chceme pořídit stíněnou látku na wifi router..
  Tak zdravím Kamila. Jeho práce je fakt precizní..

 5. Dokonce i na mainstreamu jste mohli v poslední době zaznamenat informace, že některé země kvůli přílišné produkci záření zakázaly prodej smartphonů Apple, které se prodávají již od roku 2020.

  Co se však skutečně může v těle dít? A jaké jsou interakce těchto signálů s lidským tělem?

  Vědecká práce publikovaná v loňském roce ukazuje, že signály z mobilních telefonů mohou být použity k interakci s oxidem grafenu v našem těle a uvolnění biologických nebo chemických nábojů.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/vedecka-studie-signaly-z-mobilnich-telefonu-mohou-byt-pouzity-k-interakci-s-oxidem-grafenu-v-nasem-tele/

 6. Milý, úžasný človek, ktorý presne vie o čom rozpráva, a tu je vidieť ako dokáže prax v takomto obore pomáhať ľudom… pozdravujem Kamila a ďakujem mu za tento skvelý rozhovor. Pevné zdravie a málo rádiosmogu :).

 7. no zajimavé jelikož se v elektor oboru a kolem vysílaču pohybuji dlouhá léta 🙂 tak se jen musím smát od ucha k uchu , stačílo mi vidět z videa 15 minut …
  hlavní problem je ten že dotyčný pán má pravdu .. ale je tu to !!! ALE !!!
  takže to rozdělím do bodu protože jinak by z toho byl gulaš 🙂

  1: tisíciny a setiny voltu ani mikrovolty VF pole ,nikomu nemužou ubližít !
  2: aby někomu něco VF pole sposobilo musely by to být volty na m2
  3: zadraný příklad je vysilač v hoštalovicích v ostravě ! dokud vysílal v analogu pracoval v celé tv pasmu , kolem vysílače v tesné blízkosti jsou rodiné domy atd čili tam bydlí dost lidi ! nikdy se tam nekonalo hromadné vymiraní ani hromadný vyskyt rakoviny ! osobně několikrat nemněřeno ne mikrovolty , ale volty ! někdy kolem 10voltu na m2 , zaleželo na míste mněření atd atd atd atd
  4: možnost škodlivost je velice individualní a zaleží na mnoha faktorech víz bod 3
  5: nemám rad tohle strašení lidi jen kvuly tomu aby někdo mněl kšeft, na mněření něčeho co defakto už fizikalního hlediska škodit nemuže !
  6: sam doma provozují „wifi“ na 60Ghz od mikrotiku experimentalně, bod to bod sektorové anteny , pořídil jsem si tyhle Wifi pravě na ověření tvrzení jak hrozně škodi .. zatím žiju a nic mi není ! při testech na rostlinach sem žadne pozorovatelné změny nepozoroval ! takže dochazím k zavěru že by wifi na 60Ghz musly mít větší vystupní výkony řadově 30 watu a více ( nebavím se o ERIP tedy výkonu vazářením z antény )
  7: pokud vím člověk nemá receptory které reagují na magnetické pole ! lidi nejsou ptáci

  A tedka k tomu co je problem a škodí 🙂

  8: hlavní problem všech vysílaču je jejich kvalita ! levné vysílače mužou skutečně spusobovat u citlivých jedincu bolesti hlavy a unavu
  9: další problem jsou tzv víší harmonické kmitočty ! které větišnou produkují starší a wifi a vysílače které maji už po životností nebo jsou vadné ! viší harmonické mužou skutečně spusobovat bolesti hlavy až nesnesitelné migrény nevolnost atd
  10 : souhlasím z problemem počtu vysilaču mobilních operatoru na km2 je jich prostě moc a jak se říka všeho moc škodí !
  11: pokud někdo bydlí od mobilního vysílače operatory 10 20 metru je to problem, protože všechny anteny v techle vzdalenosti vysílaji do všech smněru někde min někde více ! problem je hlavní vyzařovací pole antény ! v tom by nikdo nemněl bydlet ! velikost pole dicky zavysí na výstupním výkonu vysílače a typu anteny !
  12: nevím co více dodat asi to že nejsou dlouhodobé studie pusobení VF poli na lidi !

  ps je tak pro zajimavost , osobně mám vyskoušené že vf pole o určíte frekvenci a síle prospíva rustu travy , pozorovano kolem kotev stožáru kde mám anteny 🙂 roustla tam ja divá , dicky byla 3 krát víší než jinde a silnější , posouzení jestli to je ok nebo ne sem nedělal

 8. Nevycházím z údivu. Povolený vysílací výkon pro wifi je v ČR 100mW. U mobilních telefonů je vysílací výkon na 900 MHz 2W a na 1800 MHz 1W. Stejně jako u wifi mobilní telefony využívají datové pakety, takže reálný výkon je nižší. Nevím jak kdo používá wifi router ale já si ho rozhodně nepřikládám k hlavě. Pokud máte anténu mobilního operátora do 20 m od bytu nezáleží kam jsou směrovány antény elektromagnetický smog je všude i pod anténami. Doporučovat mobilní data proti wifi to už vůbec nechápu. Já mám nejbližší věž 3 km daleko a signál jde přes 3 stěny. To znamená že mobil vysílá plnou parou. Existuje ne příliš známý test. Je potřeba mikroskop, který dokáže zobrazit červené krvinky. Pak stačí kapka živé krve jako při odběru pro měření glukometrem zavřená mezi dvě sklíčka a můžete testovat. Ona kapka krve je neustále ve spojení s tělem. Zapnete wifi a sledujete co se děje v krvi. Pokud červené krvinky mění seskupení, viditelně se zhlukují jste ovlivněny wifi. Pokud nereagují mají kulatý tvar řadí se do řetízků tělu signál určitě neškodí. Očkovaný člověk proti Covidu to asi nepoužije. I půl roku po očkování jsou červené krvinky zploštělé spojeny do shluků. V tomto případ asi nic moc nezjistíte.

 9. Něco z dob, kdy mobily a wifi nebyly. Bylo známo, že bydlet v blízkosti vzdušného vedení VVN 400 kV zvyšuje riziko rakoviny. I stálé vedení šňůrou 230 V v blízkosti decimetrů od těla, ke spotřebiči, ve spánku, je na škodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů