fbpx

24 pacientů zemřelo v britském pečovatelském domě po vakcíně proti COVID-19

Ve zkratce...

V britském pečovatelském domě zemřelo 24 pacientů po očkování proti COVID-19. Jedná se o další případy úmrtí v Británii v pečovatelských domech.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
  •  

Téměř každý den dostáváme zprávy o obrovském množství úmrtí v pečovatelských domech po očkování experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19. Pečovatelský dům v Británii hlásí, že více jak třetina jejich pacientů zemřela poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcínu proti COVID-19.


Nyní vidíme velmi předvídatelný vzorec, jak k nám chodí zprávy z celého světa o tom, že staří lidé umírají v alarmujícím počtu poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcíny.


Ve všech těch případech místní média citují místní odborníky, kteří říkají, že „vakcíny” nemají s úmrtími nic společného. Také tvrdí, že úmrtí po experimentální mRNA vakcíně jsou „očekávané.”


Jak mohou lidé stále věřit tomu, že tohle je pravda? Tohle se nyní děje po celém světě, na mnoha místech, a my máme prostě přijmout a věřit tomu, že k nákazám COVIDu došlo současně s plošným očkováním, ale že nákazy nejsou s očkováním nijak spojené?

Následující je zpráva z Daily Echo ohledně úmrtí v pečovatelském domě v Basingstoku v Británii:

Alespoň 22 lidí zemřelo v pečovatelském domě Hampshire (Daily Mail uvádí 24 úmrtí) v jednom z doposud nejhoršího známého vypuknutí onemocnění koronaviru.

K úmrtím došlo v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoku, který spravuje soukromá firma Avery Healthcare.
První vypuknutí bylo ohlášeno v úterý 5. ledna, kdy podle zdrojů 60 % pacientů testovalo pozitivně na onemocnění.
Během třech týdnů zemřelo 22 lidí – více jak jedna třetina pacientů domu.

Má se za to, že k vypuknutí došlo v době, kdy pacienti začali dostávat první vakcíny proti koronaviru. Agentura pro regulaci léků a zdravotních produktů (MHRA) oznámila, že není žádný důkaz, že vakcíny byly zodpovědné za úmrtí.

Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.
Mluvčí za agenturu MHRA řekl, že jim je úmrtí líto, ale tvrdí, že nejsou spojeny s vakcínou, citujeme: „Mrzí nás slyšet o jakýchkoliv úmrtích, ke kterým došlo po obdržení vakcíny proti COVID-19. Nicméně naše sledování nenaznačuje, že by vakcíny proti COVID-19 nějak k úmrtím přispěly.

Není vyloučené, že někteří z těch lidí mohli přirozeně onemocnět kvůli svému věku nebo existujícím onemocněním krátce po očkování, aniž by v tom vakcína hrála nějakou roli.” Celý článek (pouze v angličtině)


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu a tento projekt, děkuji.


Nicméně mnoho zdravotníků, kteří pracují v těchto pečovatelských centrech, zpochybňují tato vysvětlení, že k úmrtím došlo kvůli „přirozeným onemocněním” mezi starými, a že nijak nesouvisí s vakcínami, včetně whistleblowera, který je licencovaný asistující ošetřovatel, který veřejně promluvil a sdílel to, co viděl ve svém pečovatelském domě. Oznámil, že:

„Poté, co pacienti dostali mRNA vakcínu, ti, co mohli sami chodit, už nemohou chodit. Pacienti, kteří dokázali udržet inteligentní konverzaci, už nedokázali mluvit. A nyní umírají. ‘Padají jako mouchy.’” (Celé video s českými titulky)


Základní předpoklad, který se používá k odůvodnění tvrzení, že žádná z těchto úmrtí nesouvisí s experimentálními vakcínami proti COVIDu-19, je, že „člověk nemůže z vakcíny chytit Covid-19”, což je také postoj úřadu FDA.


Daily Echo uvádí:
Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.

Úřad FDA uvádí:
DÁ MI VAKCÍNA PROTI COVIDU-19 OD FIRMY MODERNA VIRUS COVID-19?


Ne. Vakcína proti COVID-19 od firmy Moderna neobsahuje virus SARS-CoV-2 a nemůže vám dát COVID-19.
Argumentace tedy pokračuje, že když tito pacienti, kteří zemřeli, jsou všichni testovaní pozitivně na COVID-19, tak podle „vládních zdrojů” nemohli zemřít v důsledku vakcíny.


Vidíte, jak je tento celý argument neplatný, pokud se ukáže, že předpoklad, že „vakcína” někomu nemůže dát COVID-19, je ve skutečnosti nesprávný?
Důkazy prozatím poukazují na skutečnost, že tohle přesvědčení o novém produktu, který byl na trhu pár týdnů a jeho vývoj byl urychlen, aby se dostal na trh, a údajně nikomu nemůže dát COVID-19, není pravdivé.


Největší plošná očkovací kampaň, která se prozatím stala, byla v Izraeli, a jejich data ukazují, že více jak 12 tisíc lidí se nakazilo COVIDem-19 PO obdržení vakcín, viz článek ZDE (pouze v angličtině)


Souvislost mezi zaváděním těchto experimentálních mRNA vakcín a úmrtí v pečovatelských domech je velmi jasná.


The Daily Mail, zatímco píše o tragédii v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoke, také podal zprávu o podobných mírách úmrtí, která byla zpozorována napříč Británii v „pečovatelských domech”, ze kterých obviňují virus COVID. Přišli s tímto grafem:

Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)


Zatímco vláda tato úmrtí připisuje viru, co dalšího se stalo v prosinci 2020, když počty úmrtí ve skutečnosti klesaly, dokud nedošlo k prudkému nárůstu v lednu 2021?


V prosinci 2020 se začalo očkovat experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19 od firmy Pfizer a později firmy Moderna.
Je na čase zpochybnit „oficiální” postoj, že protože tyto vakcíny neobsahují virus COVID-19, tak někomu nemohou dát virus, protože něco jednoznačně způsobuje, že tito lidé, co umírají „na COVID”, testují pozitivně.


Možná bychom měli lépe pochopit, jak tyto mRNA vakcíny fungují.

Překlad: David Formánek

Zdroj článku

 6,367 Zhlédnuto


  •  

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Yooo

To jsou tak zcestne a kontraproduktivní polemiky! Az si rikam,ze se vedou právě proto!Jsou urcite objednané od temne strany.VLK SE NAZERE A KOZA ZŮSTANE CELA! Porad mi uniká, jestli třeba Vy,Davide,na svých stránkách proklamujete nějaký svuj pohled na svět a situaci a nebo prostě jen nabízíte pel mel názorů a informací. Ptám se,protože z celkového pohledu na zverejnovany obsah musím konstatovat, že je tento obsah nekonzistentni! Ale není to jen Váš problém. V podstatě snad ani neznám žádné stránky, ktere by konzistentní ,co se informaci týká, byly. A to o něčem svědči! Bud o řízení zvrchu a nebo o loveni… Číst vice »

Last edited 27 dní před by Yooo
Jovera

Ono je dobré být bdělý a vědomý. Ale jakmile člověk vše stále pitvá svou myslí, tak se v ní může snadno ztratit. Jsme přehlcení virtuálními informacemi. A zcela jsme si odvykli věci „prožívat“. Nemůžete na vše přijít jen čtením informací. Prožívejte, chcete si hrát na cizá slovíčka? Baví vás zvyšovat vlastní ego? Co třeba slovo gnostik? O tom to je. Více prožívat, být skutečně bdělý, tiše pozorovat, skládat si dílky skládačky. A jednoho dne to ve vás udělá blik! Dám vám malý příklad z vlastní zkušenosti. Mám velmi, opravdu velmi citlivé smysly, moje mírné postižení, činí tyto smysly abnormálně citlivými.… Číst vice »

Jovera

Mimochodem, Davide, bude další překlad Pádu kabaly? Těším se a moc děkuji za tvé stránky. Znám tě ještě z dob tvých Abrahamovských stránek. 👍 A z období Já Jsem u Maji a Gabriela. Byli jsme tam dobrá parta hledajících duší. 😊 Věra.

Jovera

Tak to je skvělé a budu se těšit. 👋

Yooo

Ale ano,gnoze je mi známa. A verte tomu,ze muj vyše uvedeny názor je zcela v duchu gnoze.gnoze =poznání a nemá nic spolecneho s mystikou,v tom slova smyslu jak je mystika pojimana. Pochopila jsem,ze Vaše odpověď je neprimou obhajobou Davida.Ale zcela zbytečnou. Já jsem na Davida neutocila, ani jsem nesnizovala význam jeho snažení. Přečtěte si znovu o cem mluvim. Řikam, že argumentace, byť asi dobře minena,ktera je postavena na zcela chybnych předpokladech, nemůže nikdy uspět. Co je primárním cílem všech těch lidí, kteří se vyjadřují k udajne pandemii,vakcinaci?Na co všichni shodne poukazují? Vsichni říkají,že je to sprosta a nehorázna LEŽ!A o… Číst vice »

Jovera

To víte, že to beru z gruntu. 😊 Nemám proti vám vůbec nic. Nezlobte se, jestli něco vyznělo nějak osobně. Každý máme svoji individuální gnostickou životní cestu. Většina z nás už dnes ví, že se kolem nás dějí velmi špatné věci. Ty lži se na nás teď opravdu valí ze všech stran. Potom už záleží zřejmě na tom, jak to dokážeme mezi sebou rozlišit. Co je lež, co je pravda. Co je fakt, co domněnka. Rozhodně se tu nechci nějak hádat, názorová válka je něco, co nás může i rozdělit. A to je něco, co bychom v dnešní době snad… Číst vice »

Ludmila Simalova

zcestne a kontraproduktivne? tak vam poskytnem niekolko faktov: pracujem ako riaditelka domova dochodcov na vychodnom pobrezi Anglicka (Clacton-on-Sea)uz desiaty rok; uprimne – doteraz sme nemali v domove jediny pripad Covidu a ani jedno umrtie a ani som na Covid velmi neverila! Ani jeden dochodca nebol nakazeny od minuleho roka od marca; 9/1/2021 nam zaockovali 32 zo 45 dochodcov: prvy zomrel 10/1 a potom sa to uz zacalo nabalovat; v priebehu 14 dni nam zomrelo 17 ludi, v tejto chvili 4 bojuju o zivot; 39 dochodcov testovanych pozitivne; 28 zamestnancov nakazenych s lahsim alebo tazsim priebehom choroby; ja som mala ten… Číst vice »

Vasyl Melnychuk

Dobry den, chci se podělit že lidi v celém světě Tvoří Společnost, já osobně vidím cestu k dobru, se sjednotit, tady odkazhttps://allatra.tv/cs