24 pacientů zemřelo v britském pečovatelském domě po vakcíně proti COVID-19

Ve zkratce...

V britském pečovatelském domě zemřelo 24 pacientů po očkování proti COVID-19. Jedná se o další případy úmrtí v Británii v pečovatelských domech.
Facebook
Telegram
VK

Téměř každý den dostáváme zprávy o obrovském množství úmrtí v pečovatelských domech po očkování experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19. Pečovatelský dům v Británii hlásí, že více jak třetina jejich pacientů zemřela poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcínu proti COVID-19.


Nyní vidíme velmi předvídatelný vzorec, jak k nám chodí zprávy z celého světa o tom, že staří lidé umírají v alarmujícím počtu poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcíny.


Ve všech těch případech místní média citují místní odborníky, kteří říkají, že „vakcíny” nemají s úmrtími nic společného. Také tvrdí, že úmrtí po experimentální mRNA vakcíně jsou „očekávané.”


Jak mohou lidé stále věřit tomu, že tohle je pravda? Tohle se nyní děje po celém světě, na mnoha místech, a my máme prostě přijmout a věřit tomu, že k nákazám COVIDu došlo současně s plošným očkováním, ale že nákazy nejsou s očkováním nijak spojené?

Následující je zpráva z Daily Echo ohledně úmrtí v pečovatelském domě v Basingstoku v Británii:

Alespoň 22 lidí zemřelo v pečovatelském domě Hampshire (Daily Mail uvádí 24 úmrtí) v jednom z doposud nejhoršího známého vypuknutí onemocnění koronaviru.

K úmrtím došlo v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoku, který spravuje soukromá firma Avery Healthcare.
První vypuknutí bylo ohlášeno v úterý 5. ledna, kdy podle zdrojů 60 % pacientů testovalo pozitivně na onemocnění.
Během třech týdnů zemřelo 22 lidí – více jak jedna třetina pacientů domu.

Má se za to, že k vypuknutí došlo v době, kdy pacienti začali dostávat první vakcíny proti koronaviru. Agentura pro regulaci léků a zdravotních produktů (MHRA) oznámila, že není žádný důkaz, že vakcíny byly zodpovědné za úmrtí.

Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.
Mluvčí za agenturu MHRA řekl, že jim je úmrtí líto, ale tvrdí, že nejsou spojeny s vakcínou, citujeme: „Mrzí nás slyšet o jakýchkoliv úmrtích, ke kterým došlo po obdržení vakcíny proti COVID-19. Nicméně naše sledování nenaznačuje, že by vakcíny proti COVID-19 nějak k úmrtím přispěly.

Není vyloučené, že někteří z těch lidí mohli přirozeně onemocnět kvůli svému věku nebo existujícím onemocněním krátce po očkování, aniž by v tom vakcína hrála nějakou roli.” Celý článek (pouze v angličtině)


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu a tento projekt, děkuji.


Nicméně mnoho zdravotníků, kteří pracují v těchto pečovatelských centrech, zpochybňují tato vysvětlení, že k úmrtím došlo kvůli „přirozeným onemocněním” mezi starými, a že nijak nesouvisí s vakcínami, včetně whistleblowera, který je licencovaný asistující ošetřovatel, který veřejně promluvil a sdílel to, co viděl ve svém pečovatelském domě. Oznámil, že:

„Poté, co pacienti dostali mRNA vakcínu, ti, co mohli sami chodit, už nemohou chodit. Pacienti, kteří dokázali udržet inteligentní konverzaci, už nedokázali mluvit. A nyní umírají. ‘Padají jako mouchy.’” (Celé video s českými titulky)


Základní předpoklad, který se používá k odůvodnění tvrzení, že žádná z těchto úmrtí nesouvisí s experimentálními vakcínami proti COVIDu-19, je, že „člověk nemůže z vakcíny chytit Covid-19”, což je také postoj úřadu FDA.


Daily Echo uvádí:
Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.

Úřad FDA uvádí:
DÁ MI VAKCÍNA PROTI COVIDU-19 OD FIRMY MODERNA VIRUS COVID-19?


Ne. Vakcína proti COVID-19 od firmy Moderna neobsahuje virus SARS-CoV-2 a nemůže vám dát COVID-19.
Argumentace tedy pokračuje, že když tito pacienti, kteří zemřeli, jsou všichni testovaní pozitivně na COVID-19, tak podle „vládních zdrojů” nemohli zemřít v důsledku vakcíny.


Vidíte, jak je tento celý argument neplatný, pokud se ukáže, že předpoklad, že „vakcína” někomu nemůže dát COVID-19, je ve skutečnosti nesprávný?
Důkazy prozatím poukazují na skutečnost, že tohle přesvědčení o novém produktu, který byl na trhu pár týdnů a jeho vývoj byl urychlen, aby se dostal na trh, a údajně nikomu nemůže dát COVID-19, není pravdivé.


Největší plošná očkovací kampaň, která se prozatím stala, byla v Izraeli, a jejich data ukazují, že více jak 12 tisíc lidí se nakazilo COVIDem-19 PO obdržení vakcín, viz článek ZDE (pouze v angličtině)


Souvislost mezi zaváděním těchto experimentálních mRNA vakcín a úmrtí v pečovatelských domech je velmi jasná.


The Daily Mail, zatímco píše o tragédii v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoke, také podal zprávu o podobných mírách úmrtí, která byla zpozorována napříč Británii v „pečovatelských domech”, ze kterých obviňují virus COVID. Přišli s tímto grafem:

24 pacientů zemřelo v britském pečovatelském domě po vakcíně proti COVID-19 • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)


Zatímco vláda tato úmrtí připisuje viru, co dalšího se stalo v prosinci 2020, když počty úmrtí ve skutečnosti klesaly, dokud nedošlo k prudkému nárůstu v lednu 2021?


V prosinci 2020 se začalo očkovat experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19 od firmy Pfizer a později firmy Moderna.
Je na čase zpochybnit „oficiální” postoj, že protože tyto vakcíny neobsahují virus COVID-19, tak někomu nemohou dát virus, protože něco jednoznačně způsobuje, že tito lidé, co umírají „na COVID”, testují pozitivně.


Možná bychom měli lépe pochopit, jak tyto mRNA vakcíny fungují.

Překlad: David Formánek

Zdroj článku

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. To jsou tak zcestne a kontraproduktivní polemiky! Az si rikam,ze se vedou právě proto!Jsou urcite objednané od temne strany.VLK SE NAZERE A KOZA ZŮSTANE CELA!

  Porad mi uniká, jestli třeba Vy,Davide,na svých stránkách proklamujete nějaký svuj pohled na svět a situaci a nebo prostě jen nabízíte pel mel názorů a informací.
  Ptám se,protože z celkového pohledu na zverejnovany obsah musím konstatovat, že je tento obsah nekonzistentni!
  Ale není to jen Váš problém.
  V podstatě snad ani neznám žádné stránky, ktere by konzistentní ,co se informaci týká, byly.
  A to o něčem svědči!
  Bud o řízení zvrchu a nebo o loveni dusicek-proste se zveřejňuje vse,co momentalne táhne,to,co potencionální návštěvník tech danych stránek chce slyšet.
  Ale to je špatne! I když to na první pohled vypadá neskodne-jde přece o stejnou rétoriku,tak ty informace ,ačkoliv se zdaji byt zbraní proti jasne definovanému nepriteli (v tomto případě big farma,deep state atd.),jsou spís toxicke pro hledající lidi a zásadně poškozují vhled do reality a poškozují PRAVDU!
  Sabotuji PRAVDU!

  Příklad:teorie exosomů versus teorie virů -tato je stále platformou pro utváření názorů ohledne covid,očkování a medicíny vůbec. A proto se nikdy nedostaneme nikam ,nemůžeme se hnout z mista a prohráváme svuj boj,svuj život .
  Všichni ti experti,co ted lobuji za zájmy lidske populace,jakkoliv se snaží a jakkoliv rafinovane a sofistikovane se jejich argumenty stavi být, jen mlátí prázdnou slámu a podporují temnou agendu.Asi proto je jim,i Vam, dovoleno se ozývat.
  Vy naivní alternativo…..nebo ne az zas tak naivní? ????
  Kdyby se konečne přestalo pracovat s teorií virů -ve smyslu ,ze jsou to patogenní mikroorganismy,pocházející z venkovního prostředí, tak jenom tato změna tohoto paradigmatu (spis dogmatu)by v mžiku změnila doslova vše!Zcela !Za tímto dogmatem, ktere kosi lidske vědomí a bytosti jako snad nic jiného v historii-ani náboženství se mu nemůže rovnat-lezi ten tolik očekávány zlatý věk, 5.dimensions nebo jak to chcete nazývat.
  Vir,Virus je slovo z řečtiny a znamena JED.
  Co dodat…..

  1. Ono je dobré být bdělý a vědomý. Ale jakmile člověk vše stále pitvá svou myslí, tak se v ní může snadno ztratit. Jsme přehlcení virtuálními informacemi. A zcela jsme si odvykli věci „prožívat“. Nemůžete na vše přijít jen čtením informací. Prožívejte, chcete si hrát na cizá slovíčka? Baví vás zvyšovat vlastní ego? Co třeba slovo gnostik? O tom to je. Více prožívat, být skutečně bdělý, tiše pozorovat, skládat si dílky skládačky. A jednoho dne to ve vás udělá blik!

   Dám vám malý příklad z vlastní zkušenosti. Mám velmi, opravdu velmi citlivé smysly, moje mírné postižení, činí tyto smysly abnormálně citlivými. Čich, zrak, sluch. Mám i velmi citlivou kůži. Odmalička denně sleduji oblohu. Znám oblohu jako své boty. Možná ještě lépe. Všímám si věcí a situací kolem sebe. Všimla jsem si spojitosti mezi zuřivým sprejováním oblohy a covid divadlem. O chemtrails se mluví už roky. Ale od cca začátku roku 2020 je tato aktivita několikanásobně intenzivní. Cítím to co na nás padá. Je to kysele pálivá „chuť“, řeže to doslova jako žiletky. V nose, v krku, na kůži. Po několika hodinách začne tělo různě reagovat. Suchý dráždivý kašel, rýma, problémy s dýcháním, teploty atd. Kromě rýmy je to v podstatě popis „dnešního“ viru, ne?

   Možná si řeknete, no jo a co s tím? Prak a sestřelit stíhačky, které ty nebeské lajny hezky rozprostírají, aby navíc skryly slunce, které naše tělo pořebuje? To je otázka pro naši mysl, duši a ducha. Co s tím? Odpověď přijde, tím jsem si jistá, možná je to na řešení každého z nás. A hlavně, příliš nepřemýšlet. Odpovědi musíme hledat hlouběji, tam kde není omezení mysli.

   1. Mimochodem, Davide, bude další překlad Pádu kabaly? Těším se a moc děkuji za tvé stránky. Znám tě ještě z dob tvých Abrahamovských stránek. 👍 A z období Já Jsem u Maji a Gabriela. Byli jsme tam dobrá parta hledajících duší. 😊 Věra.

    1. Ahoj Věro, další díl Kabaly už vyšel, dnes se pouštím do překladu, takže buď dnes večer nebo zítra bude překlad zveřejněn 🙂 Ty jo, tak to je hezké, že si na mě ještě pamatuješ z těch dob. Majiny stránky mi hodně daly. 🙂

   2. Ale ano,gnoze je mi známa. A verte tomu,ze muj vyše uvedeny názor je zcela v duchu gnoze.gnoze =poznání a nemá nic spolecneho s mystikou,v tom slova smyslu jak je mystika pojimana.
    Pochopila jsem,ze Vaše odpověď je neprimou obhajobou Davida.Ale zcela zbytečnou. Já jsem na Davida neutocila, ani jsem nesnizovala význam jeho snažení.
    Přečtěte si znovu o cem mluvim.
    Řikam, že argumentace, byť asi dobře minena,ktera je postavena na zcela chybnych předpokladech, nemůže nikdy uspět.
    Co je primárním cílem všech těch lidí, kteří se vyjadřují k udajne pandemii,vakcinaci?Na co všichni shodne poukazují? Vsichni říkají,že je to sprosta a nehorázna LEŽ!A o to jde.Probudit lidi,aby sami byli schopni uvidět, ze je to LEŽ. Abychom v jednotě ,ve společném uvědomění tuto Lež uviděli, prohlédli a tuto lež porazili.A lež nikdy není sama,není jen jedna, kazda lež je podporována jinou lži a tak pořád dál az k te první a zásadní.
    A lež proste nikdy neporazite jinou lži.
    A teorie virů jako patogenů ,zodpovědných za infekční choroby je sprosta a směšna lež.
    Toť vše. Pokud chce David a i jini ,co publikují pro veřejnost sloužit pravdě, pak by měli tento precedent zohledňovat.Při vaši citlivosti by jste tohle mela cítit především. Ale o to jde.Odkud vychází Vaše snaha,Vaše skutky?Komu a čemu Vaše skutky a slova slouží? Já chci sloužit pravdě a lidem,bez ohledu na to,ze mne to právě teď zrovna nedělá populární a oblíbenou. Nemůžu se jen tak ,zcela bezelstne a mimochodem připomínat Davidovi, ze se známe. …to bylo na někoho tak citlivého a odusevneleho jako vy trochu trapne.Nacitujte se dal a vemte to z gruntu. Uvidíte,co uvidíte.

    1. To víte, že to beru z gruntu. 😊 Nemám proti vám vůbec nic. Nezlobte se, jestli něco vyznělo nějak osobně. Každý máme svoji individuální gnostickou životní cestu. Většina z nás už dnes ví, že se kolem nás dějí velmi špatné věci. Ty lži se na nás teď opravdu valí ze všech stran. Potom už záleží zřejmě na tom, jak to dokážeme mezi sebou rozlišit. Co je lež, co je pravda. Co je fakt, co domněnka.

     Rozhodně se tu nechci nějak hádat, názorová válka je něco, co nás může i rozdělit. A to je něco, co bychom v dnešní době snad chtěli nejméně.

     Co se týká Davida, ten pozdrav jsem špatně napsala, napsala jsem ho ve vláknu pod vašim nickem. Omlouvám se opět. Byl to jen pozdrav, upozorňování na sebe není něco co preferuji. Jedu na mobilní data, nemůžu si pouštět videa, proto děkuji Davidovi právě za překlady a přepisy.

     Vám i jemu přeji jen to dobré.

  2. zcestne a kontraproduktivne? tak vam poskytnem niekolko faktov: pracujem ako riaditelka domova dochodcov na vychodnom pobrezi Anglicka (Clacton-on-Sea)uz desiaty rok; uprimne – doteraz sme nemali v domove jediny pripad Covidu a ani jedno umrtie a ani som na Covid velmi neverila! Ani jeden dochodca nebol nakazeny od minuleho roka od marca; 9/1/2021 nam zaockovali 32 zo 45 dochodcov: prvy zomrel 10/1 a potom sa to uz zacalo nabalovat; v priebehu 14 dni nam zomrelo 17 ludi, v tejto chvili 4 bojuju o zivot; 39 dochodcov testovanych pozitivne; 28 zamestnancov nakazenych s lahsim alebo tazsim priebehom choroby; ja som mala ten lahsi: iba som stratila cuch a chut a nemam ich doteraz; moja otazka je: odkial sme sa zrazu vsetci nakazili a tolko ludi nam zomrelo? v domove sa testujeme denne a kazdy zamestnanec dostal domov 25 antigenovych testov; dochodcov testujeme pravidelne tyzdenne alebo ked mame podozrenie vdaka nezvyklym telesnym prejavom; napriklad prilisnou ospalostou; v nasom sesterskom domove (spolocny majitel) mali 56 dochodcov; ockovani v rovnaky den-9/1/2021; 28 zomrelo doteraz a 34 zamestnancov nakazenych; nic netvrdim – poskytujem vam fakty, usudok si urobte sami; my sa tu z toho nevieme spamatat a sme vydeseni a zhrozeni… s pozdravom

 2. Dobry den, chci se podělit že lidi v celém světě Tvoří Společnost, já osobně vidím cestu k dobru, se sjednotit, tady odkazhttps://allatra.tv/cs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů