Rekapitulace roku & poděkování

Ve zkratce...

V tomto speciálu ke konci roku bych rád poděkoval všem divákům za podporu projektu Otevři svou mysl, a podělil se o své pocity z toho, kam směřujeme.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

26 komentářů

  1. Milá Anno – nahlédl jsem do „knihy pravdy“ – za chvili bude rok 2023 – to není podstatný, ale podstatný je zda je Bůh stále Bohem svatým, stvořitelem všeho co je stvořeno, zda je zachráncem všech lidí, zda je stejný, neměnný od počátku všeho stvoření….. – mluvím teď o Biblickém Bohu, Bohu Abrahama, Izáka a Jákoba. Jestli je stále stejný absolutní, svrchovaný, všemocný, tak není potřeba zaměstnávat všechny svatý včele s Marií, (která mimochodem už není panna) a bohatě stačí se s každým problémem obrátit na tohoto Boha či jeho Syna Ježíše Krista.

   Přeju všem všechno dobrý, nejen v roce 2023, ale pořád 🙂

   1. Milý Martine, pokračujte ve čtení. Naleznete ji i česky. Kdo z nás zná mysl našeho stvořitele aby mohl vědět koho povolává do práce. Jediná pravda a život je u něj a proto prosme všichni za rozlišovací dar, zda je to pravdivé či nikoli.
    Jsme v časech konce tohoto světového uspořádání a kde se odehrává boj o naše duše.
    Věřte, že náš Bůh (JHVH) stvořitel všemohoucí existuje a Ježíš (Jehošua)Kristus umřel za naše hříchy, a přijde brzy podruhé.
    (I když je to pro mnoho lidí v tomto prolhaném (Satanském) světe nemyslitelná pohádka ….)

 1. Ďakujem za nové informácie, ktoré inde nie sú. Prajem Vám do nového roku veľa inšpirácií na nové preklady, čo najmenej výpadkov elektriny, internetu a veľa síl na odolávanie útokov či už na stránku, alebo aj inde. V osobnom živote prajem veľa harmónie a pohody.

 2. Pane Formanku, děkuji velmi za vaši přínosnou práci a i vaše poděkování je moc hezké a povzbuzující.
  V novém roce Vám přeji nekonečné množství zdraví, štěstí, lásky a nadšení a vytrvalost ve své práci.

 3. Děkuji pane Formánku, dokázal jste neuvěřitelně mnoho za tak krátký čas. Přinesl jste nám spoustu užitečných informací ze světa, možná někomu zachránil zdraví nebo život, pomohl nám se lépe orientovat, ukázal zdroje další h informací, pomohl nám lépe odolávat tlaku všech „očkovačů“. Obdivuji vaši píli a schopnosti. Přiznávám, že když jsem viděla kdysi jeden rozhovor s vámi, přemýšlela jsem, že snad skutečně mezi námi jsou andělé a chtějí nás chránit. Přeji požehnání Boží do dalšího roku i všech dalších let. M.

 4. Hodně zdraví,sil k pravdivým informacím a poděkování za Vaši práci pro druhé lidi!:-)v příštím roce!
  Přeje hermína.

 5. Díky bohu za tebe Davide. Jsi světlo na konci tunelu. Věřím, že pravda zvítězí a to vždy!

 6. Davide, děkuji Vám za to, co pro lidi děláte, i za Vaše oduševnělé přání. Jste skutečným požehnáním v této těžké době. Přeji Vám jen to nejlepší, zdraví, štěstí a radost.

 7. Davide, děkuji za vaše příspěvky a překlady, velmi si vážím vaší práce, kterou pro nás ostatní děláte. Do nového roku vám přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a splnění všech vašich přání!

 8. DAVIDE, moc Ti děkuji za sebe ale i za svojí partnerku (Čecho-Američanku), která sice Tvé překlady nepotřebuje, ale z toho co pro lidi zde děláš je nadšená.
  Ještě jednou DÍKY moc. Vydrž, my vydržíme určitě také!!!
  Svatopluk & Merry

 9. Děkuji.

  Vše, co se děje, je pouze k odvrácení pozornosti (včetně laptopu od Huntera Bidena, umělý konflikt, green deal..).

  Digitalizace přichází (hlavně měna), jako neviditelný nepřítel lidstva, nikdo neprotestuje, vše probíhá, žádná naděje.

  Rok 2023 vše jen zhorší. Náhlých (úmyslných) úmrtí bude přibývat, všude kolem vás, všichni budou padat “jako mouchy”, vše zamaskují “eko green podvodem” a o spásných (VŠECH!) vakcínách nepadne “oficiálně” ani slovo.

  A ofce, teré békaly ve frontě na opich, zbaští vše, co jim TV a média ukážou.

  A všichni zapoměli, co jim Babišův režim dělal a jak nutil dusit a mrzačit zdraví (nejen) dětem vylhanými maskami proti 99,7% šance na přežití u fake “kovid onemocnění” – ať už je to cokoli (jediné reálné na celé věci je Sprotein-ten je velmi reálný, ať už byl/je vypouštěn jakkoli).

  NIC, CO SE DĚJE, NENÍ NÁHODA
  VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM
  VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO

  Vše je vedeno proti všem lidem. Neexistuje žádná “strana či názory”…

  A je jedno, zda fandíte Slavii anebo Spartě v divadelním válečném konfliktu na okrajině.

  A vše je součástí třetím rokem probíhající depopulace. Stejně jako stovky tisíc lidí po celém světě “deaktivovali” pomocí “nástrojů” ve spásných falešných toxických “vakcínách”.. prostě a jasně: kdo odmítne se nepodrobí se, skončí stejně.

  Vítejte v novém roce, kdy se začne posunovat hranice, kdy ŽIVÍ ZAČNOU ZÁVIDĚT MRTVÝM.

  Já jen ve skrytu duše pořád doufám, že rok 2023 bude lepší, než jaký nám naplánovali..

 10. Zdravím Davide, i Vám do nového mnoho štěstí a zdaru..jen malá technická …citace Wericha je z filmu Císařův pekař nikolik Byl jednou jeden král, ale jinak pěkné přání

 11. Vážený Davide, děkuji Vám ze srdce za Vaši neocenitelnou a v dnešní zvrácené době velice užitečnou činnost pro tu část naší populace, která se do dnešního dne nepodvolila pokusům mocných tohoto světa o úplné zotročení.
  Světlo, které pomáháte šířit, je nejen světlem na konci tunelu, ale ozařuje celý jeho prostor včetně světa vně jeho prostoru. Pokračujte prosím ve svém projektu – věřím, že se v blízké budoucnosti bude připojovat čím dále tím více prohlédnuvších, až nakonec zmizí veškerá tma a zlo.
  S přáním všeho dobrého L@ďa Oudes z Klatov.
  P.S. Pokud to podmínky dovolí, budu se nadále snažit Vás podporovat finančně.

 12. Ještě mimo téma, dodám..:
  Bývalá mladá globální lídryně WEF, Gabbard (najednou?) odsuzuje vlhké „sny“ od Schwaba? Tulsi Gabbard se probouzí? Moc tomu nevěřím.. A přitom (nejen) ona byla jmenována jednou z „mladých globálních lídrů“ Světového ekonomického fóra a připojila se tak k řadě mladých, kde patří i trouba Macron, Trudeau.. (ale i Putin, kdy se nejednou s tím veřejně chlubil Schwab), kteří absolvovali třídu Klause Schwaba a stali se novodobými WEF “autoritáři”, tzn. loutky 🙂
  „Zatímco my bojujeme o to, abychom měli na jídlo a pohonné hmoty, elita se sešla v Davosu/WEF, aby diskutovala o tom, jak by nám mělo být dovoleno žít naše životy,“ varovala Gabbard své stoupence ve středu na Twitteru. viz: pic.twitter.com/CHOD4mbE0B

  Mezitím, Australský lékař, který podával “spásné” opichy “vakcín” dětem, zemřel poté, co si píchnul sám injekce, které vnucoval. Asi další blbec typu Krčméry, který tomu fakt věřil, aneb KARMA JE ZDARMA 🙂
  thecovidblog.com/2022/12/28/dr-wilson-chin-australia-physician-who-faced-backlash-for-injecting-kids-and-causing-severe-adverse-reactions-dies-suddenly-plus-a-second-abc-news-usa-producer-died-suddenly-last-week/

  Bohužel, tenhle rádoby-idiot-doktor vezme po sobě ještě spousty dětí..

  A karma zdárně pokračuje 🙂
  KANADA: Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel pro parlamentní záležitosti na kanadském ministerstvu zdravotnictví, který dohlížel na reakci země…
  snbc13.com/adam-exton-ottawa-university-of-toronto-alumnus-died-at-age-35-obituary

 13. Taky se přidám,ke gratulaci a přání vše dobré do roku 2023, je obdivuhodné vyprodukovat za rok tak masivní množství dezinformací,, chce to mít talent,všechny ty šokantní nádpisy,přeložit všechny ty sestříhané videa tak aby to lidi oblblo,je to kumšt,, doufám že pan Formánek udrží stejné tempo a bude nás zásobovat dále „uchvatnými“ příběhy,, a přeji at se daří v prodeji proteinu C60 (Grafenu) 100g za 3000kč, lidi hlavně posílejte peníze,hodně peněz,at je sranda i nadále:) nesmyslům zdar:)

  1. Západ je vysoko zaočkovaný. Len bývalým socialistickým krajinám sa do očkovania príliš nechcelo, tak pre nich pripravili vojnu. No a keď padnú Západ aj Východ, potom Afrika a Ázia bez ich potravinovej pomoci zahynie hladom. A majú to vybavené, populácia požadovaných 500 miliónov tu bude čoby dub.

 14. A že se s těma blbejma mezerama mezi znaky včetně gramatických chyb vůbec zlobíš, takhle je to ještě lepší, ty prasiteli:

  Takysepřidám,kegratulaciapřánívšedobrédoroku2023,jeobdivuhodnévyprodukovatzaroktakmasivnímnožstvídezinformací,,chcetomíttalent,všechnytyšokantnínádpisy,přeložitvšechnytysestříhanévideatakabytolidioblblo,jetokumšt,,doufámžepanFormánekudržístejnétempoabudenászásobovatdále„uchvatnými“příběhy,apřejiatsedařívprodejiproteinuC60(Grafenu)100gza3000kč,lidihlavněposílejtepeníze,hodněpeněz,a jesrandainadále:)nesmyslůmzdar:)

  Romane, ty vemeno, kdy tady pan CZkotas bazíroval na pravopisu? Vždyť ani pan CZkotas zde nepíše vždy spisovnou češtinou, – a proč by měl? Pan CZkotas sem tam okomentuje nesmyslné hatlaniny, když bijí do očí, čili blbostě, co nedávaj smysl. Tyto hatlaniny sem smolíš hlavně ty!

  Aby věty dávaly smysl, je třeba, aby byla správná syntax. A syntax souvisí mnohem více s logikou než s gramatikou, ty patláku patlavej.
  Jen si po sobě ty svoje tautologický bláboly zkus přečíst, – no, ale stejně by ti to k ničemu nebylo, ty skopová hlavo.

 15. „Kdosi“ tu“ umazal“ komentare o vylucovani opacnych nazoru z diskuse. Nyni je to o to“usekle“, az na jeden ooacny, „zbyly „jen pochvalne a jdouci s timto proudem antivaxeru a tzv. odporu. Obnobne, to zprvu delal Seznam.cz atd., pak se pridali Twiter, Facebook atd. a jiz blokuji. Protiproud a jini, Republikana prvemmiste, PRO a jine publikujici subjekty, komentare radej neuvadeji. Obecne vyznavame obcanskou svobodu projevu, nazoru, bez cenzury, v praxi ji sami, i obe strany, rezim i 4.odboj uplatnujeme i sneseme omezene nebo vubec. Nekdo v odezve napise web tu uvedl komentare bez cenzury, pro omezenost mista dat prostor novym komentarum. Stacil k tomu strucny oznam webu. Dekuji.

  1. „Kdosi“ tu“ umazal“ komentare o vylucovani opacnych nazoru z diskuse. Nyni je to o to“usekle“, az na jeden ooacny,

   !! ZKUS TO PO SOBĚ PŘEČÍST, JÁ PŘESTAL PŘESNĚ V TOMTO MOMENTU…

   1. Jen preklepy, ale Vy, Ty „vylevas s vanickou i to dite v ni“, to se vseobecne povazije za tupost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů