Také vám přijde testování na COVID podezřelé?

Ve zkratce...

SDÍLET →

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Facebook zrušil stránku Otevři svou mysl i můj osobní profil (David Formánek). Pomozte prosím šíření překladů a sdílejte tento článek u sebe na Facebooku kliknutím na sdílecí tlačítko „Facebook” níže. Děkuji!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Už několik měsíců vidíme jak probíhá testování na Covid. PCR test, nebo tyčinka hluboko do nosu. Proč tak hluboko do nosu, pokud je vir tak infekční? Roušky, dezinfekce, plexiskla, social distancing, atd. To opravdu nestačí odebrat sliny? Nebo udělat stěr z rukou? Nebo zakašlat na gázu nebo tyčinku? Úplně ponechávám stranou fakt, že samotná testovací tyčinka může být kontaminovaná, může na sobě nést nano technologii, a kdo ví co ještě.

Zjistil jsem následující: My lidé máme hematoencefalickou bariéru, a to je existující fyziologická bariéra mezi krevním oběhem a centrálním nervovým systémem (CNS), která slouží k udržení těch správných podmínek prostředí (homeostázy) v mozku a k jejich oddělení od krve.

Link 1⤵️
Krevní mozková bariéra
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4292164/

Link 2 – V mozku a míše je krevní mozková bariéra (BBB) tvořena mozkovými endoteliálními buňkami, které mají vysoce specializované strukturální a funkční vlastnosti
Kapitola 6 Překážky CNS⤵️⤵️
Mozkové endoteliální buňky
Krevní mozková bariéra
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK53084/


Link 3⤵️
Model mikrofluidické hematoencefalické bariéry poskytuje bariéru podobnou in vivo … – Wiley Online Library
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/am-pdf/10.1002/bit.26045

Link 4⤵️
Ochranné vlastnosti hematoencefalické bariéry (BBB) jsou dány složitou architekturou jejího endotelu spojenou s mnoha specifickými transportními systémy exprimovanými na povrchu endoteliálních buněk (EC) v mozkové vaskulatuře.
https://www.science.gov/topicpages/b/blood-brain+barrier+system

Vkládání hůlky hluboko do nosohltanu zřejmě způsobuje poškození hematoencefalické bariéry (BBB). To je také důvod, proč zachycené testování na kolujících videích bolí. Tato fyziologická bariéra je součástí buněčné vrstvy, která stejně tak jako hranice, chrání mozek před toxiny a neurotoxiny, před těžkými kovy, bakteriemi, pesticidy a dalšími toxiny, které nepatří do lidského mozku. Když je tato bariéra poškozena, umožňuje jim přímý vstup do mozku, a to pro jakoukoli potencionální infekci.

To umožňuje bakteriím, virům a dalším toxinům vniknout do mozku, a infikovat mozkovou tkáň, což může vést následně k zánětu mozku, a bezpočtu dalších příznaků. Navíc na stěně nosní dutiny je také náš čichový epitel, tzv. specializovaná epiteliální tkáň, která nám umožňuje cítit. Je to obranný systém, který nás uzpozorňuje na jakékoli „divné/jiné“ látky, které byste mohli cítit ve vzduchu.

Tam, ale defacto probíhá stěr. A pak také nosíme masky! Masky, které jsou po delším nošením kontaminovány všemožnými bakteriemi, ve velmi krátkém časovém období, takže ty pak mohou snadno proniknout přes naši poraněnou BBB bariéru přímo do mozku mnohem snadněji. I když samotný test nemusí být kontaminován, postačuje, aby stěrový tampón na tyčce tuto fyziologickou bariéru poškodil, což jí činí citlivější.

Můžete si vyvodit více závěrů sami! Toto je pouze osobní názor neodborníka, vycházející na základě výše uvedených studií, a může být doplněn nebo vyvrácen odborníkem, či Vaším dalším vlastním výzkumem. Vláda by na toto téma měla poskytnout detailní vysvětlení odborníků, včetně komentovaných video-vizualizací. Rozhodně nedoporučuji podstupovat tento stěr, bez důkladné diskuze s odborníkem, a s hodnověrnými informacemi ohledně rizik. Navíc na internetu jsem viděl ještě jedno video od španělského doktora, který upozorňoval na dva naprosto fatálně rozdílné směry úhlu zásunu stěrové tyčinky.

Zdroj: Facebook

Redakčně upravil a přeložil: Radek Pech

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Mohlo by vás zajímat

7 názorů na “Také vám přijde testování na COVID podezřelé?”

 1. Dan Zibuta

  1, je to špatně přeložené, hodit text do google translator pro mě neznamená udělat překlad.
  2, Jsou tam naprosto zásadní chyby v popisu co a jak ma fungovat nebo funguje
  3, a teď vážně…zkuste si o anatomii dutin, fungování virusu, HEB najít něco v reálných učebnicích ne v nějakých útržcích
  4, Zoufalí lidé se těchto pseudopravd chytnou a budou dělat zoufalé věci
  Takovým článkem pro mě nejste dobrý a poctivý člověk.

   1. Zibut Danuta

    Jasně, že nedal, nikdo z jejich lokajů si nedá smrt na jazyk.. Ani jejich příbuzní, rodiny, děti, ale průkazy na test Covidu budou mít oni všichni, přednostně.

 2. Co je to zase za blbost? Hematoencefalická bariéra odděluje cévy v mozku od mozkové hmoty. Jak se dostanu plastovou tyčinkou do cévy v mozku abych ji poškodil epitel? Navíc aniž bych tím riskoval, že dotyčného zabiji krvácením do mozku? Biologii měl na základce snad každý, takže by mohl mít matnou představu, že mezí nosní dutinou a mozkem je kost 🙂

 3. Já bych se určitě testovat nenechal, můžou vzít max sliny, nebo krev, nic víc.. Moji kamarádku testovali pouze tak, že ji vzali krev.. Takže to jde i jinak, přemýšlím, že se splnilo, co už chtěli od roku 2001, všem vzít DNA a mít lidi pod kontrolou, teď polovina české republiky je v databázi.. Dobrý přehled.. Vsadím se, že jednou vyjde najevo, neuvěřitelný podvod na lidstvo

 4. Můj známý byl na opakované operaci nádoru na mozku a jeho lékař mu říkal, že pravděpodobná příčina je proniknutí infekce při operaci polypu, kterou několik let před tím podstoupil, při níž prý došlo k vědomému porušení právě této tkáně. Taky jsem se tomu divil, ale je to tak. Takže já tomu už věřím

 5. V těch místech se nachází i hypofýza https://cs.wikipedia.org/wiki/Hypof%C3%BDza „třetí oko“. Člověk jenž na sobě duchovně pracuje si vlastně zvětšuje hypofýzu a je vnímavější k Principu. Stačí sipřečíst o hormonech jež vyrábí a hned je jasné, proč je tam třeba zavést „tyčinku“.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější
Populární

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů