Uniklá data z amerického ministerstva obrany odhalují devastující efekt covid vakcín na armádní složky

Ve zkratce...

Z databáze amerického ministertva obrany unikla data týkající se hlášení účinků covid vakcíny na obranné složky. Z těchto dat je zjevné, že covid vakcína má na vojáky katastrofální dopad z hlediska poškození a úmrtí. Právník Thomas Renz, jehož vystoupení je v druhé polovině videa, tuto věc bere k soudům. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originály videí publikovány ZDE a ZDE: 24. ledna 2022 a 29. ledna 2022

Přepis videa:

Vypravěč (1. část videa): Thomas Renz, právník lékařů Petera Chamberse, Theresy Longové a Samuela Sigiloffa, 25. ledna 2022 svědčil před Kongresem ohledně úniku dat přímo od obranných zdravotních agentur, z obranné lékařské epidemiologické databáze, jinak známé jako DMED. V DMEDu existují obranné systémy lékařského dohledu (DMSS), které obsahují aktualizovaná a historická data o onemocněních, lékařských událostech a data o personálu ministerstva obrany. Tato databáze se podobá VAERSu – systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, ale liší se v tom, že se týká jen personálu ministerstva obrany a do tohoto systému mohou informace vkládat jen lékaři.

Při prozkoumání vidíme, že informace byly shromážděny z pětiletého průměru desítek nemocí a chorob. Infarkt myokardu neboli srdeční infarkt vzrostl o 269 % za období 10 měsíců od ledna do listopadu 2021. Ze 612 případů na 1650 případů. Perikarditida vzrostla o 175 % z 589 případů na 1029 případů. Myokarditida vzrostla o 285 % ze 127 případů na 363 případů. Plicní embolie vzrostla o 467 % ze 746 případů na 3489 případů. Mozkový infarkt, Bellova obrna, imunodeficience, ITP, menstruační nepravidelnost, roztroušená skleróza, neoplazmy, netraumatické subarachnoidální krvácení, spontánní potrat. To vše vzrostlo alespoň o 250 % nebo více. Některé případy o 350 %.

Diseminovaná intravaskulární koagulace, vzácný a vážný stav, který narušuje váš průtok krve kvůli sraženinám, což může vést k nekontrolovanému krvácení, vzrostla o 1175 % ze 7 případů na 87 zdokumentovaných případů. HIV, které často vede k AIDS, vzrostlo o 590 % z 244 případů na 2681 případů. Bolest hrudi, která dosáhla v průměru 4892 ohlášených případů v letech 2016-2020, vzrostla o 1529 % na 74 813 jedinců. Dušnost, což znamená potíže s dýcháním, vzrostla o 905 % ze 4968 případů na 44 990 případů. Můžete se ptát proč.

Proč by ministerstvo obrany vědomě nadále poškozovalo příslušníky armády? I když na tu odpověď nedokážeme s jistotou odpovědět, můžeme nabídnout dostatek informací, ze kterých jsme si vytvořili vlastní názor. Dokumenty, které jsme zveřejnili v říjnu 2021, na 158 stránkách s názvem „Comirnaty – Covid19 mRNA vakcína – plán řízení rizik“ popisuje plány, jak studovat data ministerstva obrany v souvislosti s příslušníky armády v reakci na covid vakcíny. Dokument v této studii s názvem Plán farmakovigilance uvádí C45910111, což je postautorizační studie pro zaměstnance ministerstva obrany a jejich rodiny týkající se toho, jak myokarditida a perikarditida ovlivňuje ty, co obdrželi Pfizer vakcíny.

Sponzor, v tomto případě ministerstvo obrany, souhlasil s poskytováním pravidelných studií vakcíny pro příslušníky armády v pravidelných aktualizovaných zprávách o bezpečnosti. Jelikož Pfizer nevyrábí svoji vakcínu Comirnaty schválenou FDA, a na základě našeho výzkumu a ostatních publikací víme, že nouzově schválené vakcíny jsou jediné vakcíny dostupné pro vojáky, můžeme se domnívat, že americké armádní složky byly už rok využívány jako obří studijní skupina.

Také víme, že Pfizerova Comirnaty, která se ani nevyrábí, dostala od FDA 23. srpna 2021 plné schválení BLA, a toho stejného dne to schválení BLA bylo staženo. Ministr obrany USA, Lloyd Austin, 24. srpna na základě udělení schválení oznámil povinné očkování pro členy armády, i když to schválení bylo staženo ještě před jeho oznámením. Kvůli politickému vlivu na vakcínu a penězům, které se vydělaly na její distribuci, je těžké si představit, že za zavřenými dveřmi nebyla učiněna dohoda, aby to vypadalo, že FDA ji schválila. Samotný ministr obrany vlastní přes 26 tisíc akcií firmy Tenet Health, která na Pfizer vakcínách vydělala obrovské sumy peněz. Kvůli nezákonnému postupu, jakým armádní pobočky zavedly nařízení ministra obrany, stovky vojáků byly propuštěny pod falešnou záminkou, že neuposlechli nezákonný příkaz, a tisíce dalším bylo zakázáno pokračování ve službě po ukončení smlouvy.

To, čeho tu jsme svědky, není nic míň než přímý útok na ozbrojené složky, které chrání americkou ústavu a následně její svobody. Zdroje nám řekly, že ministerstvo obrany se tuto informaci velmi snažilo utajit. Tyto odhalené informace poukazují na řadu zločinů spáchaných nejvýše postavenými lidmi v Pentagonu. Vyloučení těch vojáků, kteří odmítají vakcínu, společně s tisíci, kteří kvůli ní byli poškozeni nebo zabiti, bude mít katastrofální efekt na národní bezpečnost USA v bezprostřední a dlouhodobé budoucnosti.

Následuje vyjádření právníka Thomase Renze z 29. ledna 2022

Thomas Renz: Zde je to hlavní. Podvod je slabé slovo, podle mě se musíme ptát, jestli tu byla spáchána vražda. Máme naprosto nepopiratelné důkazy. Máme první zveřejněné dokumenty od Pfizeru, na které Pfizer chtěl mít 70 let…

Steve: Počkejte. Když tu začnete mluvit o vraždě, musíte to uvést. Než mi lidé utrhnou obličej, dejte mi ty nepopiratelné důkazy, protože laťku zvyšujete na úroveň… a Robert Kennedy říká, že je to o Faucim. Ale jaké jsou ty vaše nepopiratelné důkazy?

Renz: Hned vám to povím. Pfizer na konci února roku 2021 měl povinnost provést studii po uvedení vakcíny na trh. Pamatujete na bezpečnou a efektivní vakcínu, kdy Fauci říkal, že nikdo na ni neumíral? Ta studie ukazuje více jak 1300 úmrtí jen během třech měsíců. A nyní máme data z ministerstva obrany. Víme, že jejich nařízení povinně očkovat všechny vojáky… tato data z ministerstva obrany jsou z prestižní armádní databáze. Je to nepopiratelné. Vidíme více jak 1000%…

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu přes formulář níže, děkuji ~

Steve: Počkejte, mám tu jednu zprávu a pak data od Veritas. Pokud jsou to tak nezpochybnitelné důkazy, proč vy nebo nikdo jiný tyto údaje nevzal nějakému americkému právnímu zástupci, generálnímu prokurátorovi? Tady u nás vystoupil státní zástupce Ken Paxton… ostatní státní zástupci bojují na různých frontách. Pokud data jsou tak nepopiratelná, jak říkáte, proč se toho nedotkl žádný prokurátor v této zemi. Proč se toho neujali žádní američtí státní zástupci nebo právníci?

Renz: Chybí jim mužská statečnost. A tato data z ministerstva obrany jsme získali teprve minulý týden, takže tato data soudu představíme, jakmile je připravím. Také vám a komukoliv jinému poskytneme data, která předáme soudům. Pokud budeme lhát soudům, budeme mít problém… soudům nelžeme. Dáme tyto informace prokurátorům… a právě tady a teď udělám nabídku. Pokud je nějaký státní zástupce nebo federální prokurátor, který se toho chce ujmout, dám vám vše, co mám. Daruji vám svůj čas. Udělám cokoliv, abych naše vojáky a lidi ochránil. Steve, tato databáze ukazuje více jak 10 násobný nárůst onemocnění nervové soustavy během jednoho roku.

A my víme, že to s covidem nijak nesouvisí, protože pokud by za to mohl covid, viděli byste nárůst v roce 2020, ale žádný tam nebyl, ten přišel až v roce 2021. Vidíme více jak 300% nárůst rakovin. Ten nárůst tam v roce 2020 nebyl, jen v roce 2021. Oni tuto injekci lidem nutí, lidé z ní trpí nemocemi a umírají. Ten dokument Pfizeru z 28. února ukazuje, že věděli, že tato injekce lidi zabíjí a poškozuje. Nebyl o tom pochyb. Věděli to přes rok. Tohle je naprosto… dovolte mi vám a divákům položit otázku.

Steve: Počkejte, počkejte… chci se vrátit k tomu, co jste říkal. Dáváte tyto informace dohromady… jaký je za tím záměr? Vzít je pak úřadům? Aby se zahájilo kriminální vyšetřování?

Renz: Rozhodně budu požadovat, aby jakýkoliv ochotný státní zástupce tohle vzal a zahájil kriminální stíhání nebo alespoň vyšetřování. Tohle pošlu naším vůdcům v Kongresu a požádám o okamžité vyšetřování. Budeme je posílat všude jinde, a jak jsem říkal, daruji svůj čas k tomu, abych sdílel vše, co máme, a abych pomohl prokázat, že tito lidé patří do vězení.

Následuje prohlášení právníka Thomase Renze na slyšení amerického senátora Rona Johnsona z 24. 1. 2022

Ron Johnson: Prosím, řekněte mi… jeden whistleblower je prý ochoten promluvit.

Thomas Renz: Ano, senátore, máme tři whistleblowery, kteří mi v tuto chvíli dali svolení sdílet jejich jméno. Podplukovnice doktorka Theresa Longová, doktor Samuel Sigoloff a podplukovník doktor Peter Chambers. Všichni tři mi dali tato data. Mám prohlášení od všech třech, které spadají pod trest křivé přísahy. Chceme ta prohlášení předat soudům. Máme data, co ukazují, že například u potratů došlo k 300% nárůstu oproti pětiletému průměru. Viděli jsme téměř 300% nárůst rakovin oproti pětiletému průměru. O rakovině nikdo nemluví, kromě dr. Ryana Colea, děkuji doktore. Viděli jsme… tohle je ohromující… neurologické problémy, které ovlivňují naše piloty. Tam byl více jak 1000% nárůst… 1000%.

Johnson: 10x více… takže…

Renz: Z počtu 82 tisíc ročně na 863 tisíc za jeden rok. Na našich vojácích se experimentuje, jsou poškozováni a někdy i možná zabíjeni. Dr. Kory, moc vám děkuji za váš postoj ke korupci… o to přesně tady jde. Oni tohle ví… a senátore, když jsou tito lékaři napadáni, ne nezbytně lidé v této místnosti, tak volají mně… já jednám s lékařskými komisemi, já sleduji hon na čarodějnice, bojuji proti nim a říkám jim, kam můžou jít, a budu v tom pokračovat. Senátore, také máme… řeknu poslední věc a pak zmlknu. 28. září 2021.

Projekt Salus, týdenní zpráva… projekt Salus je iniciativa ministerstva obrany, kde shromažďují všechna tato data, která údajně neexistují, a dávají je CDC. Oni tyto vakcíny sledují. Je několik situací, kdy Fauci a jejich celý tým kolem toho dne říkali, že je to pandemie neočkovaných, že 99 % hospitalizovaných jsou neočkovaní. V týdenní zprávě projektu Salus, ministerstva obrany, se uvádí, že 71 % nových případů je mezi plně očkovanými a 60 % hospitalizací je u plně očkovaných. Tohle je korupce na nejvyšší úrovni. Potřebujeme vyšetřování. Ministr obrany to musí vyšetřit, CDC to musí vyšetřit. A velmi vám senátore děkuji, že máte odvahu se postavit těmto zvláštním zájmům.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. „HIV, které často vede k AIDS, vzrostlo o 590 % z 244 případů na 2681 případů.“

  je tam chyba v komentu dat, má tam být: … ze 454 případu na ….

 2. Nic překvapivého, ovšem ani SARS-Cov-2 bych moc nepodceňoval. Jestli jsou na tomto viru nejhorší ty spike proteiny, tak pak bych si vakcínu opravdu nedával. Tzv. covid vakcíny znamenají vlastně továrnu v těle na tyto proteiny. Zatím nejracionálnější teorií o účelu viru a vakcín je snížení populace na zlomek. Všechno ostatní je nepravděpodobné, protože se jedná o věci, které by elity mohly získat mnohem snadněji. Jsme jen pár desítek let od pořádného chaosu v důsledku nedostatku zdrojů energie, tak to jistě chtějí nějak zastavit. Nechápu, proč se pořád řeší globální oteplování, když už stejně mnoho zdrojů energie nezbývá. Alternativní zdroje by nestačily uspokojit ani desetinu populace, a mino tuto planetu už je brát nestíháme. Lidský pokrok od průmyslové revoluce byl asi až příliš rychlý, i když to těžko říct, to by bylo asi na moc dlouhé a složité přemýšlení. Ale asi něco na tom bude. Ovšem mám takový pocit, že elity to nezvládají podle svých představ, takže přijde pořádný odraz zcela mimo kontrolu elit. Mají asi v plánu zcela nový systém, ale to jim dost možná nevyjde. Řekl bych že ne, ale křišťálovou kouli nemám.

  1. Ono se to vlastně dá uvažovat úplně jednoduše. Když všechno bylo moc uspěchané, tak samozřejmě nebylo dost času řešit veškeré problémy nějak vážněji. Co nyní? Nemorální barbarská společnost hrající si na civilizaci, která je přemnožená, se řítí v plné rychlosti do zdi, kterou před nárazem nelze již odstranit. Nechci si tady hrát na soudce jako nyní dělají tzv. elity, ale vypadá to tak. Odraz by mohl být teoreticky odvrácen tou depopulací, ale myslím, že jenom velmi zjednodušeně teoreticky. Odraz i tak přijde, jen se tímto změní jeho podoba.

 3. Moc děkuji za další překlad a tudíž informace! Ještě dodám, co se děje u nás aktuálně..:
  Nesmí dojít nikdy ke schválení tohoto „pandemického paskvilu!“
  Ostatně, alespoň se tak SPD tváří, že dělá „dobře“ … pravda ale je, že jim jde stejně o korýtka (tímto je mají zajištěna, většina lidí je už proti tomu, ne menšina, jak se nám média aspol. snaží stále nakukat). Zatím ale „kopou za správnou věc,“ tak uvidíme..
  Jinak ale, zapomeňte na frašku s politikou, ta nikdy nic nevyřeší. Veškerá politika je jen divadlo, veškeré země jsou divadlem. Stejně jako např. i všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným.
  A politicky nás z těch průjmů stejně nikdo nedostane. Smlouvy s big pharmas jsou dané. Stejně se vše odehrává „podle plánu.“
  Cestou do města jsem někde zahlídl ceduli s nápisem: „rychlé testy covid-19 pro lidi bez příznaků“.
  Svět se úplně zbláznil..
  Je to stejně šílené, jako kdybyste vyvěsili ceduli s nápisem: „Rentgen pro pacienty, kteří si myslí, že by mohli mít zlomenou nohu, ale nemají žádné příznaky“.
  Proč se plýtvá prostředky na takové nesmysly, zatímco miliony pacientů čekají měsíce a roky na nezbytná vyšetření a léčbu?
  A na závěr, kdo má moc, práva se nebojí – politikové se bojí jen nespokojených lidí v ulicích. Je načase být hrubě nespokojení. V těch ulicích..

  A ohledně Izraele – vakcíny selhaly. Proto rušení „pasů“ ale účel naplnili, dostat to do lidí.. Izrael má téměř úplnou proočkovanost dospělých. I snahy obviňovat „neočkované“ z toho, co se děje, neobstojí. Izrael má dobré údaje – mnohem úplnější a aktuálnější než americk. A očkuje se rychle, takže jakýkoli dopad vakcín se v populaci (a v údajích) rychle projeví. Ale především je Izrael důležitý, protože byl první. Jako první hromadně očkoval mRNA Pfizer a jako první aplikoval boostery a lidská biologie je všude stejná!!
  Takže to, co se stane v Izraeli, se nakonec stane i ve všech ostatních zemích.
  A země poblíž Izraele, které neočkovaly, neměly tak moc případů.
  A např. Británie, druhá velká země – která zahájila hromadné očkování, ano. Pozdější práce ukázaly výrazný nárůst infekcí hned po první dávce, pravděpodobně proto, že vakcína dočasně snižuje celkovou imunitu vůči infekci!
  Izrael je vždy na prvním místě. Ostatní vysoce proočkované a posílené země jsou o několik týdnů pozadu a jejich posílení pacienti mohou mít stále určitou částečnou ochranu…dočkejte času. Ale nebude to trvat dlouho.
  Izraelské zkušenosti z tohoto měsíce nemohou být jednoznačnější. Třetí dávka nezajišťuje dlouhodobou ochranu. Když selže, bumerangový efekt je o to vážnější..
  Nemocnice se dostávají pod ještě větší tlak, než by tomu bylo při „přirozené“ vlně Covidu, protože selhání vakcíny je vysoce synchronizované – všichni jsou vystaveni najednou!
  A tak – šílenství na šílenství – Izraelci už aplikují čtvrtou dávku…

 4. Kdy už skončí to vraždění lidí ze strany vlád, jednotlivých ministrů, kteří nás mají chránit a né vraždit a poškozovat zdraví. To nemají už žádné svědomí, že se nechají zastrašovat, vydírat, podplácet, aby nás mohli zabít?

 5. „Konec pohádek o těžkém průběhu neočkovaných? Ve třetím týdnu letošního roku tvořil podíl neočkovaných na JIP pouhých 20%, a to ne v absolutních číslech, ale v regulérním přepočtu na milión lidí v jednotlivých skupinách. Neočkovaných je na JIPkách dokonce méně než naboostrovaných 3. dávkou… to jsou prosím oficiální data Ministerstva zdravotnictví:
  https://telegra.ph/file/df68fece886e3c1f0a57a.png

  Válku, s takovou ten sklad starých vakcín nevyprodáte nikdy, měl byste si pohlídat čísla, co někdo od vás pouští ven. To už pak nezachrání ani prodloužení booster termínů pro širokou veřejnost do 15. února a jako bonus neomezená platnost certifikátu (který jim stejně na podzim zneplatníte), jak jsem se dneska dočetl.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů